بهترین VPN برای چین

تصویر چین 2جمهوری خلق چین بیشترین جمعیت جهان را تقریباً 1.5 میلیارد نفر جمعیت دارد. این کشور همچنین دارای 3مین منطقه زمینی در جهان است. این کشور تأثیر عمده تولیدی بر جهان دارد. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که نگاه کنید به جایی که ساخته شده است و شانس خوبی وجود دارد که می گوید: “ساخته شده در چین”. از نظر تدبیری ، بسیاری از شرکت ها کشور را ثروت مجازی از فرصت ها می دانند. این که شرکت شما یکی از آنها باشد یا شما فقط می خواهید ببینید که این کشور عظیم چه چیزی را ارائه می دهد ، استفاده از VPN هنگام اتصال به اینترنت یک ضرورت است. ما جزئیات را در یک لحظه توضیح خواهیم داد ، اما به لیست ما از بهترین VPN های چین نگاهی می اندازیم.


طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1 ExpressVPN 6.67 دلار ExpressVPN 160 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
2 NordVPN 3.49 دلار NordVPN 87 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
3 CyberGhost 2.75 دلار PIA 112 کادر انتخاب کادر انتخاب
4 دسترسی به اینترنت خصوصی 3.33 دلار PIA 52 کادر انتخاب کادر انتخاب
5 StrongVPN 4.37 دلار StrongVPN 46 کادر انتخاب کادر انتخاب

سیاست سانسور اینترنتی چین (که اغلب به آن فایروال بزرگ چین یا برنامه گلدن شیلد گفته می شود) کاملاً شناخته شده است. حقیقت این است ، سایتهای بسیار کمی وجود دارند که می توانید بدون استفاده از VPN به آنها بروید. با اتصال به یک سرور VPN که در یک منطقه آرام تر قرار دارد ، می توانید فایروال را به این فکر بیاندازید که جایی دیگر هستید. از این طریق می توانید به وب سایت های 6 میلیون پلاس که کشور مسدود کرده است دسترسی داشته باشید. البته این شامل سایتهایی مانند گوگل ، فیس بوک و موارد دیگر می شود.

در بالای برنامه بسیار گسترده طلایی سپر ، بازدید کنندگان از چین مسئله دیگری را تجربه خواهند کرد. دلیل این امر این است که دولت دائماً اینترنت را کنترل می کند. رهبری چین هر چیزی را که شما می گویید یا به صورت آنلاین علیه شما انجام خواهد داد. با استفاده از VPN ، اتصال رمزگذاری شده شما گرفتن اطلاعات حساس شما را برای مجرمان یا دولت چین دشوار می کند. اگر بخاطر داشته باشید اگر دولت می خواهد اطلاعات به اندازه کافی بد باشد ، راه های دیگری برای به دست آوردن آن پیدا می کند.

بهترین VPN برای چین چیست؟?

لیست ما از بهترین VPN برای چین بر اساس معیارهای زیر است:

  • تست های سرعت در هنگ کنگ ، هند ، کره جنوبی و سنگاپور انجام می شود
  • توانایی هر VPN در رفع انسداد فایروال بزرگ چین را آزمایش کرد
  • موفقیت در رفع انسداد کانال ها و رویدادهای ورزشی مستقیم
  • رمزگذاری قوی با تأکید بر VPN مخفی برای دور زدن دیوار آتش
  • ما به ارائه دهندگان که اطلاعات استفاده را حفظ نمی کنند ، ترجیح می دهیم
  • برنامه های تلفن همراه و پسوند مرورگر وب برای حفظ حریم خصوصی

بدون تأخیر بیشتر ، در اینجا لیستی از بهترین خدمات VPN برای استفاده در چین آورده شده است:

1. بهترین VPN برای چین: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ماه ثبت نام کنید و 3 ماه رایگان در VPN دارای رتبه 1 دریافت کنید

ExpressVPN دسترسی سریع VPN را با MediaStreamer جمع آوری می کند که به عنوان یک سرویس هوشمند DNS برای انسداد دسترسی به محتویات محدود جغرافیایی عمل می کند. سرویس VPN به رمزگذاری ارتباط شما و رفع انسداد رویدادهای زنده ورزشی کمک می کند. شما حتی لیستی از جدیدترین سرگرمی های زنده و رویدادهای ورزشی را در وب سایت آنها مشاهده خواهید کرد. قرار گرفتن در جزایر ویرجین بریتانیا ExpressVPN را در خارج از 5 کشور چشم و 14 کشور چشم قرار می دهد. آنها سیاستی را برای ورود به سیستم حفظ می كنند كه طی سالها از طریق درخواستهای حقوقی برجسته تأیید شده است.

ExpressVPN یک شبکه VPN بسیار بزرگ را مدیریت می کند. فراتر از ایالات متحده ، شبکه ExpressVPN هزاران سرور در مکانهای کلیدی دارد تا به محافظت از حریم شخصی کاربران خود کمک کند. شما می توانید از شبکه آنها برای محافظت از حریم خصوصی ، رفع انسداد سانسور و تماشای خدمات جریان دلخواه خود از هرجایی استفاده کنید.

برنامه ExpressVPN به شما امکان می دهد تا یک سرور را به پایین شهر انتخاب کنید اما نیازی به انتخاب سرور خاصی ندارید. در عوض ، مشتری سریعترین سرور را در مکان انتخابی شما انتخاب می کند. همچنین باید بدانید که برخی از شهرها روی برگه پیشنهادی داخل مشتری نشان داده نمی شوند. ممکن است آن مسئله را با شهرهایی که ذکر کردیم پیدا کنید. به سادگی تب “همه” را انتخاب کنید ، آسیا را باز کنید و سپس هنگ کنگ را باز کنید. در این مرحله می توانید مکان سرور هنگ کنگ ، هند یا کره جنوبی را انتخاب کنید. همانطور که مشاهده می کنید ، هر سه مکان با سرعت بارگیری به همان سرعت 116 Mbps انجام می شوند.