اتریشاتریش کشوری کوهستانی است که در اروپای مرکزی واقع شده است. در اروپا بودن ، جای تعجب ندارد که این کشور مورد هدف قرار گیرد تا رویه های ضد دزدی دریایی خود را تغییر دهد. پس از گذشت پنج سال ، به نظر می رسد انجمن ضد دزدی دریایی در اتریش موسوم به VAP قادر خواهد بود به ISP ها نیاز داشته باشد تا وب سایت های خاصی را که برای محتوای دزدان دریایی مشهور هستند مسدود کنند. تقریباً یک سال پیش ، VAP یک دادگاه بدست آورد که چنین سایتهایی را مسدود می کند ، اما ISP ها امتناع کردند و تصمیم دادگاه را برای تجدید نظر گرفتند. پس از از دست دادن درخواست تجدیدنظر ، مشخص شد که مسدود کردن سایت ها قانونی است و ISP ها جلوی هزینه های مسدود کردن آنها را می گیرند ، با بیان اینکه توانایی مالی و فنی در این امر دارند. با این حساب ، شما هنوز هم می توانید با یک VPN به این سایتها دسترسی پیدا کنید.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisitServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1ExpressVPN6.67 دلارExpressVPN160کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
2NordVPN3.49 دلارNordVPN87کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
3دسترسی به اینترنت خصوصی2.85 دلارPIA49کادر انتخابکادر انتخاب
4CyberGhost2.75 دلارCyberGhost80کادر انتخابکادر انتخاب
5IPVanish$ 3.25IPVanish76کادر انتخاب

این حکم توسط هالیوود و VAP مورد حمایت قرار گرفته است ، اما ISP از نتیجه چندان راضی نیست. به دلیل هزینه های انجام شده و مسدود شدن سایت ها به طور کلی ، این مسئله توسط بسیاری از افراد شیب لغزنده دیده می شود. اتریش مشابه قوانین استرالیا و سنگاپور جدیدترین مواردی است که از این دادخواست پیروی می کند. بیشتر آنها هدف محاصره ها را می فهمند ، اما این سؤالات آینده را ایجاد می کنند که برخی از آنها عصبی هستند. آیا این بلاک های وب سایت با نرم افزار Pirated متوقف می شوند؟ وقتی ISP ها وب سایت ها را مسدود می کنند ، آیا آنها آنها را از مسئولیت رها می کند؟ فقط آینده می تواند به آن پاسخ دهد.

با این حال ، اکنون همچنان می توانید به وب سایتهای مسدود شده با یک شبکه خصوصی مجازی دسترسی پیدا کنید. VPN سرویسی است که چند کار را انجام می دهد. اولین کاری که می تواند برای شما انجام دهد اضافه کردن یک لایه اضافی از رمزگذاری به گشت و گذار در اینترنت است. اگرچه اتریش هیچگونه سیاست حفظ اطلاعات ندارد ، اما برخی دیگر نیز دوست دارند اطلاعات شخصی شما را بدست آورند.

همانطور که گفته شد ، یک VPN به شما امکان دسترسی به محتوای مسدود شده را می دهد. خواه محتوا توسط دولت مسدود شود یا جغرافیایی مسدود شود ، می توانید از این سایتها لذت ببرید. نمونه ای از محتوای جغرافیایی مسدود شده ، یک سرویس جریان پریمیوم مانند است نتفلیکس. با توجه به اینکه نسخه اتریشی Netflix وجود دارد ، هیچ کتابخانه ای بهتر از ایالات متحده برای دسترسی به آن وجود ندارد. این بدان دلیل است که ایالات متحده حدود 7،500 عنوان دارد. این پنج برابر تعداد عناوین 1500+ موجود در نسخه اتریشی است. با VPN قادر خواهید بود به آن یا هر یک از دیگر سرویسهای پخش جریان محبوب دسترسی پیدا کنید. البته برای اینکه از Netflix لذت ببرید ، به اشتراک پولی نیز نیاز دارید. چرا با بیشترین محتوا به کتابخانه دسترسی ندارید?

امیدوارم تاکنون مشخص باشد که مزایای مشخصی برای استفاده از VPN وجود دارد. گفته می شود ، انواع مختلفی از انواع VPN برای انتخاب وجود دارد ، اما خوشبختانه ما انتخاب های خوبی برای اتریش داریم. همه آنها مشتری های سفارشی دارند ، بنابراین شما به سادگی می توانید کشوری را انتخاب کنید که به آن وصل شوید ، دکمه را بزنید و از تمام مزایایی که ذکر کرده ایم لذت ببرید. این پیشنهادات همه از سطوح رمزگذاری ایمن استفاده می کنند ، با این وجود ، استفاده از پروتکل OpenVPN همیشه بهترین تصمیم شما خواهد بود. OpenVPN (UDP) برای پخش بهتر است.

اول از همه ، بیایید دلیل شما برای استفاده از VPN را بررسی کنیم. اگر می خواهید داده های خود را ایمن سازید یا انسداد آن را از حالت انسداد بگیرید ، IPVanish را پیشنهاد می کنیم. آنها بدون ثبت نام ارائه می دهند و دارای ویژگی سوئیچ kill هستند ، بنابراین یک لایه محافظ اضافی به مرور شما اضافه می کنند. برای پخش آنلاین موارد ، از یک سرویس جریان پریمیوم مانند Netflix بگویید ، IPVanish هنوز راه برای پیشبرد آن است. آنها سریعترین شبکه را در آمریکای شمالی و سراسر اروپا دارند ، بنابراین می توانید به راحتی به آن کتابخانه های محتوا وصل شوید و از آنها لذت ببرید.

اگر به خارج از اتریش سفر می کنید و می خواهید برخی از نمایش های مورد علاقه خود را ببینید ، IPVanish یا ExpressVPN را توصیه می کنیم. هر دو ترافیک را رمزگذاری می کنند ، اما ExpressVPN شامل SmartDNS با VPN آنهاست که به شما در رفع انسداد کانال ها بدون سربار رمزگذاری کمک می کند. چرا نمی توان کانالهای موردعلاقه خود مانند Intersport Rent TV ، Krone TV یا MF1 را از هر جایی مشاهده کرد؟ لازم نیست آنها را با VPN از دست دهید.

لطفاً لیست برتر ما را مطالعه کنید 10 سرویس VPN اگر سایر پیشنهادات را دوست دارید ، اما فکر می کنیم از این VPN های موجود در این پست راضی هستید. ما این انتخاب ها را بر اساس سایر سرویس های پیشرو VPN بر اساس حریم خصوصی ، مکان سرور ، سرعت و قیمت انتخاب کرده ایم. ما همچنین به دنبال خدمات با شبکه خوبی از سرورهای VPN در منطقه برای شما بودیم. این لیست ما از ارائه دهندگان قابل اعتماد است.

ارائه دهندگان قابل اعتماد VPN مواردی هستند که به امنیت حریم شخصی آنلاین شما و داشتن شبکه های سریع جهت پخش محتوای HD در کشورهای دیگر کمک می کنند. مواردی که در این پست به آنها اشاره کردیم بهترین VPN ها به طور کلی برای هر هدفی که می خواهید به آن برسید هستند. سرویس های جریان جغرافیایی مسدود شده و بسیاری از کانال های محبوب دیگر همه از اتریش قابل دسترسی هستند.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me