استانبولترکیه کشوری است که در غرب آسیا واقع شده و با هشت کشور مختلف هم مرز است. گرچه این کشور رسماً سکولار است ، اما 98٪ از جمعیت مسلمان هستند. آنچه در مورد ترکیه قابل توجه است واقعیت هایی است که این یک دموکراسی است و نیمی از جمعیت زیر 30 سال است. تمام آنچه گفته شد این کشور قوانینی بسیار سختگیرانه در مورد استفاده از اینترنت دارد. اگر شما به این کشور پویا سفر می کنید ، یا اگر در آنجا زندگی می کنید ، یک سرویس خوب VPN به شما کمک می کند تا فقط در صورتی که دولت ترکیه مجدداً ممنوعیت سایت های رسانه های اجتماعی را منتشر کند ، از نقاط خشن و سخت استفاده کنید..

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisitServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1ExpressVPN6.67 دلارExpressVPN160کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
2NordVPN3.49 دلارNordVPN87کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
3دسترسی به اینترنت خصوصی2.85 دلارPIA49کادر انتخابکادر انتخاب
4CyberGhost2.75 دلارCyberGhost80کادر انتخابکادر انتخاب
5IPVanish$ 3.25IPVanish76کادر انتخاب

سؤالات بزرگی در مورد آینده که شهروندان ترکیه با آن روبرو خواهند شد وجود دارد. سوال اول به دلیل بی ثباتی در منطقه مطرح می شود. خوشبختانه برای ترکها ، به لطف امنیت خوب ، مشکلات موجود در مرزهای سایر کشورها در نظر گرفته شده است.

اقتصاد ترکیه پانزدهمین کشور بزرگ جهان است. با داشتن تعداد زیادی از ساکنان زیر 30 سال ، شرکت فناوری های راه اندازی و فناوری در حال هدایت کشور برای تبدیل شدن به نیروگاه اقتصادی پیشرو در منطقه هستند. دولت همچنین انگیزه ها و سرمایه گذاری های زیادی را برای تقویت زمینه های فنی از جمله ساخت پارک های تجاری و اعطای وضعیت معافیت مالیاتی به این شرکت ها ارائه داده است. ترکها بخش عمده موتور اقتصادی خود را به حرکت در آورده اند زیرا 97٪ از مشاغل موجود در ترکیه کوچک یا متوسط ​​هستند و 4/5 نیروی کار را به کار می گیرند..

مشکلی که در آن وجود دارد این است که دولت در حال تشویق همه این رشد است ، سیاست حفظ اطلاعات آنها بیان می کند که داده ها باید حداقل برای دو سال نگه داشته شوند. آنها همچنین توانایی مسدود کردن وب سایت ها را در مدت زمان 4 ساعت دارند. با این قوانین ، دولت می تواند فراتر از ممنوعیت گسترده سایتها باشد ، همانطور که در مورد یوتیوب در سال گذشته ، می تواند محتوای خاصی را در وب سایت ها دقیقاً مانند چین مسدود کند. قسمت آخر این قوانین سختگیرانه در قالب یک سیاست بازرسی عمیق بسته ها ارائه می شود. این بدان معنی است که آنها توانایی پیدا کردن ابزارهای ناشناس کننده ای را دارند که ممکن است افراد برای بدست آوردن بلوک یا ممنوعیت از آنها استفاده کنند. همه این قوانین بدون هیچ گونه نظارت مستقل به کار گرفته شده است.

بنابراین در این حالت ، نیروی غیر قابل مقاومت با جسم غیر منقول ملاقات می کند. برای من دشوار است که ببینم چگونه کشوری که از لحاظ فن آوری بسیار باهوش است ، در عین حال می تواند نسبت به چیزی که ایجاد می کند ، محدود کننده باشد. آیا در واقع دولت ترکیه انتظار دارد که چنین استفاده ای از اینترنت را حفظ کند؟ شواهدی وجود دارد که سایر کشورها نیز این کار را انجام داده اند ، بنابراین ایده کاملاً بدون سابقه نیست. با وجود همه محتوای مسدود شده ، باید بتوانید از یک سرویس VPN خوب استفاده کنید تا همه آنرا انسداد کنید.

VPN به دو دلیل در ترکیه از اهمیت برخوردار است. اولین دلیل امنیت اینترنت است. همانطور که مشاهده می کنید ، دولت به کلیه فعالیت های آنلاین دسترسی دارد و حداقل برای دو سال حداقل ثبت می شود. یک سرویس VPN می تواند جمع آوری داده ها مانند این را به حالت تعلیق درآورد. دلیل دوم به عنوان راهی برای انسداد محتوا مطرح می شود. از آنجا که واضح است که پارلمان ترکیه سایت ها و محتوای خاص خود را در پرواز مسدود می کند ، یک VPN می تواند هرگونه وقفه را از وقوع متوقف کند و همچنین به شما امکان می دهد با اتصال به یک کشور دیگر ، محتوای جریان جغرافیایی مسدود شده را مشاهده کنید..

یکی از کانالهایی که به آن دسترسی پیدا خواهید کرد ، سرویس جریان حق بیمه Netflix است. گرچه نتفلیکس مایل به تبدیل شدن به یک سرویس جهانی است ، آنها اظهار داشتند که هیچ برنامه ای برای راه اندازی سرویس خود در ترکیه ندارند. اگر می خواهید به محتوای محدود شده جغرافیایی دسترسی پیدا کنید ، به اشتراک Netflix و یک VPN خوب نیاز دارید. هیچ یک از نمایش های خوب مانند Orange Black New یا House of Cards را از دست ندهید.

همچنین اگر اهل ترکیه هستید و به خارج از کشور سفر می کنید ، یا اخیراً به خارج از کشور کوچ کرده اید ، حتما لحظه ای از نمایش های مورد علاقه خود را از دست ندهید. یک سرویس VPN بدست آورید تا بتوانید برخی از کانالهایی که به طور معمول در خارج از ترکیه جغرافیایی مسدود می شوند مانند CNN Turk ، Beyaz TV ، Edessa TV ، Star TV ، Sky Turk 360 و Show TV را فقط برای نامگذاری چند مورد مشاهده کنید..

آنجا آن را دارید. واضح است که دلایل مهمی برای استفاده از سرویس VPN در ترکیه وجود دارد. سوال این است که کدام یک بهترین انتخاب را دارد؟ ما چندین پیشنهاد عالی برای VPN داریم و همه آنها مشتری های سفارشی دارند. اتصال به آنها به سادگی انتخاب کشور و فشار دادن دکمه است.

هنگام انتخاب بهترین VPN برای ترکیه چند سوال وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

  1. آیا شما قصد استفاده از خدمات بیشتر برای حفظ حریم خصوصی را دارید? اگر جواب این سوال بله باشد ، همه آنها دارای رمزگذاری بسیار خوبی هستند ، بنابراین هر یک از آنها کار می کنند. با این حال ، پروتکل OpenVPN باید در هر زمان موجود استفاده شود.
  2. آیا قصد استفاده از VPN را برای برنامه های P2P / BitTorrent دارید? در این صورت ، من IPVanish یا دسترسی به اینترنت خصوصی را پیشنهاد می کنم. هر دو ارائه دهنده فاقد هرگونه گزارش هستند و هر کدام دارای ویژگی سوئیچ kill در مشتری خود برای محافظت از حریم خصوصی در لایه اضافی در صورت قطع VPN اتصال.
  3. آیا می خواهید سرویس های ویدیویی مانند Netflix را که در ترکیه موجود نیست ، پخش کنید? برای پاسخ به این سوال ، IPVanish یا ExpressVPN را پیشنهاد می کنم. IPVanish سریعترین شبکه را در آمریکای شمالی و در سراسر اروپا دارد. ExpressVPN شامل SmartDNS با VPN آنهاست که به شما در رفع انسداد کانال ها بدون سربار رمزگذاری کمک می کند..

می توانید لیست ما را مطالعه کنید 10 VPN برتر اگر دوست دارید گزینه های بیشتری را انتخاب کنید ، اما من فکر می کنم از هر یک از VPN های موجود در این پست راضی هستید. من آنها را براساس سایر سرویسهای پیشرو VPN بر اساس حریم خصوصی (خط مشی ورود به سیستم و رمزگذاری) ، در دسترس بودن سرورهای ترکی ، سرعت ، قابلیت اطمینان و قیمت انتخاب کردم. من همچنین با یک شبکه خوب از سرورهای VPN در منطقه به دنبال سرویسهایی می گشتم. شما می خواهید یک ارائه دهنده VPN قابل اعتماد برای کمک به حفظ حریم خصوصی آنلاین خود داشته باشید. شما همچنین می خواهید یک شبکه سریع برای پخش محتوای HD در سایر کشورها داشته باشید. سرویس های به اشتراک گذاشته شده در پست ، بهترین VPN ها برای حفظ حریم خصوصی و رفع انسداد محدودیت های جغرافیایی برای سایتهای محبوب جریان مانند Netflix ، Hulu ، Amazon Instant Video و بسیاری از کانالهای محبوب دیگر هستند.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me