ژاپنژاپن یک کشور جزیره ای است که تقریباً از 7000 جزیره مختلف در اقیانوس آرام تشکیل شده است. این کشور علیرغم ساخت جزایر ، یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان است. متون چینی ژاپن مربوط به قرن اول ، A.D را نشان می دهد. این کشور همچنین به دلیل داشتن ادراک عمومی از افتخار ، و همچنین به دلیل “کارتون” هایشان که از آن به عنوان مانگا یا انیمه یاد می شود ، معروف است. اگرچه قوانین جدیدی پیرامون مبارزه با دزدی دریایی وجود دارد ، قوانینی برای حفظ داده ها نیز وجود دارد. گفته می شود ، شما می توانید با استفاده از VPN ، امنیت اطلاعات خود را حفظ کنید.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisitServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1ExpressVPN6.67 دلارExpressVPN160کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
2NordVPN3.49 دلارNordVPN87کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
3دسترسی به اینترنت خصوصی2.85 دلارPIA49کادر انتخابکادر انتخاب
4CyberGhost2.75 دلارCyberGhost80کادر انتخابکادر انتخاب
5IPVanish$ 3.25IPVanish76کادر انتخاب

ژاپن قوانین جدیدی را در رابطه با دزدی دریایی آنلاین با حداکثر 10 سال زندان و 10 میلیون پوند جریمه (81،053 دلار) برای متخلفان بزرگ به تصویب رسانده است. 580 سایت وجود دارد که در درجه اول روی انیمه یا مانگا تمرکز دارند. مشکل این است که هیچ یک از آنها در مرزهای ژاپن قرار ندارند. اگرچه کشورهای دیگری نیز مشکلاتی را ایجاد می کنند ، اما یکی از بزرگترین مشکلاتی که ژاپن با آن روبرو است ، چین است. اگرچه گفته می شود کل بخش قانونی تقریباً سه میلیارد دلار ارزش دارد ، اما مؤلفه ایالات متحده و چین به تنهایی تقریباً دو برابر ارزش دارند. به نظر می رسد که پکن با این که تمام معاهدات اصلی را در این باره امضا کرده اند ، ناقض قوانین خود نیستند.

نتیجه نهایی ، تقریباً مانند سایر کشورهایی که قوانینی سختگیرانه را تصویب کرده اند ، بعضی اوقات برای مدت زمانی اندک اختلاف ایجاد می کنند ، اما نتیجه نهایی تغییر بسیار کمی در بازار دزدی دریایی آنلاین است. حتی در کشورهای حامی مانند ایالات متحده ، دستگیری افراد متخلف تقریباً غیرممکن است. اگرچه انیمه / مانگا در ایالات متحده عظیم است ، اما سالها است که ژاپنی ها از پذیرش اعتراف نکردند که ممکن است وجود داشته باشد. ژاپنی ها احساس می کنند که با امتحان کردن گزینه های دیگر ممکن است به آنها بهتر خدمات داده شود.

ژاپن همچنین همان چیزی را دارد که از آنها به عنوان سیاست حفظ اطلاعات استفاده می شود. این سیاست مشابه سیاست ایالات متحده است ، اما اظهار می دارد که داده های حفظ شده ممکن است تا دو سال نگه داشته شود. به عبارت دیگر ، هر کاری که انجام می دهید ممکن است کنترل شود. این یک دلیل عالی برای استفاده از VPN است. مهم نیست از چه استدلالی برای “حفظ” استفاده می شود ، واقعیت این است که هنوز هم این کار صورت می گیرد. این که آیا شما به ژاپن سفر می کنید یا به تازگی به آنجا نقل مکان کرده اید ، می توانید با یک VPN از حریم شخصی خود محافظت کنید.

صحبت از بودن در ژاپن ، اگر اتفاقی بیفتد در آنجا هستید و می خواهید یکی از کانالهای جریان مانند Netflix را تماشا کنید؟ سرویس پخش مستقیم حق بیمه تا پاییز 2015 در آنجا در دسترس نخواهد بود. حتی اگر تصمیم بگیرید مدت طولانی منتظر بمانید ، جای تعجب نیست که تعداد عناوینی که به آنها دسترسی دارید توسط محتوای موجود در ایالات متحده کمرنگ شوید. با استفاده از VPN ، به شرطی که یک اشتراک پولی از شما دریافت کرده باشید ، دیگر لازم نیست صبر کنید و می توانید هر اندازه که می خواهید جریان دهید. وقتی سرانجام از آنجا راه اندازی شد ، نگهداری از اشتراک شما در VPN بدلیل مناطق مختلفی که می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید ، ایده بدی نخواهد بود..

اگر ما شما را از مزایای قطعی قانع کرده ایم ، ممکن است سوال بعدی شما این باشد که چگونه یک VPN کار می کند. این قسمت آسان کار است. پس از انتخاب ارائه دهنده ، می خواهید نرم افزار را بارگیری کنید. پس از انجام این کار ، شما به سادگی کشوری را انتخاب می کنید که به آن وصل شوید و دکمه اتصال را فشار دهید. با کلیک بر روی دکمه ، یک اتصال خصوصی و رمزگذاری شده به سرور ایجاد می شود. با این کار از حریم شخصی شما محافظت می کند. فقط کشوری را که می خواهید از آن استفاده کنید ، انتخاب کنید ، انتخاب کنید و بتوانید محتویات محدود شده توسط جغرافیایی را مسدود کنید. اگر می خواهید Netflix را در ایالات متحده تماشا کنید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به یک سرور در آنجا وصل شوید و به چیزهایی دسترسی پیدا کنید که گویی از نظر جسمی در آمریکا هستید. همین مسئله را می توان برای هر منطقه یا منطقه دیگری که می خواهید به آن وصل شوید نیز گفت.

اکنون که می فهمید VPN چگونه کار می کند ، چگونه گزینه های مختلفی را مرتب می کنید؟ این سوال سخت است. مانند هر چیز ، گزینه هایی که هنگام انتخاب یک سرویس VPN خوب به آنها نگاه می کنید بستگی به آنچه شما می خواهید دارید. ما فکرهای خوبی برای ژاپن داریم اگرچه این گزینه ها از رمزگذاری ایمن استفاده می کنند ، استفاده از پروتکل OpenVPN بهترین ایده شما در هر زمان ممکن است. اگر قصد استفاده از یکی از بسیاری از سرویسهای پخش را دارید ، OpenVPN (UDP) بهترین کار برای پخش است. اگر قصد دارید با شبکه تلفن همراه به VPN وصل شوید ، می توانید پروتکل های دیگری از جمله IKEv2 و L2TP را برای امنیت جستجو کنید..

برای محافظت از حریم خصوصی یا عدم انسداد محتوا ، ما ExpressVPN را پیشنهاد می کنیم. آنها سیاهههای مربوط را حفظ نمی کنند و ویژگی سوئیچ kill را ندارند ، بنابراین اطمینان حاصل می کنند که فعالیت وب شما ایمن است. اگر می خواهید سرویس های جریان مانند Netflix یا دیگران را امتحان کنید ، مجدداً ExpressVPN بهترین انتخاب است. آنها یک شبکه بزرگ دارند و یک مشتری موبایل نیز ارائه می دهند ، بنابراین شما فقط نیاز به اتصال دارید و می توانید با بیشترین تعداد عنوان از بازارها جابجا شوید. در صورت تمایل نیازی به انتظار نسخه ژاپنی نیست.

برای لغو انسداد محتوای محدود جغرافیایی ، ما ExpressVPN MediaStreamer را پیشنهاد می کنیم. ویژگی mart DNS آنها به شما در رفع انسداد کانال ها بدون سربار رمزگذاری کمک می کند. با این حال ، با یکی از سریعترین سرعت اینترنت در جهان ، سرور رمزگذاری (2 گیگابیت بر ثانیه) آخرین نگرانی من است. امنیت اضافه شده ای که برای کاهش سرعت کمی که ممکن است رخ دهد به دست آمده است و ارزش آن را دارد.

لطفا وارد ما شوید 10 سرویس برتر VPN اگر می خواهید گزینه های مختلف را لیست کنید ، اما می دانیم که شما از انتخاباتی که در اینجا ارائه می دهیم خوشحال می شوید. ما این ارائه دهندگان را بر اساس امنیت ، سرعت ، قیمت و مکانها بر روی سایرین انتخاب کردیم. ما همچنین با شبکه خوبی از سرورهای VPN که ممکن است بخواهید به آنها متصل شوید ، به دنبال خدماتی بودیم. ارائه دهندگان معتبر VPN اطمینان حاصل می کنند که داده های شما ایمن بوده و شبکه های سریع را برای پخش محتوای با کیفیت بالا از کشورهای دیگر فراهم می کند. شما می خواهید یکی را انتخاب کنید که هر دو را انجام دهد. بنابراین ، چه به ژاپن مهاجرت کرده باشید و چه فقط قصد بازدید دارید ، حتماً با یک VPN محافظت کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me