رم، ایتالیاایتالیا یک کشور اروپایی است و محل زندگی یکی از بزرگترین فرهنگ های همه زمان ها ، رومی ها است. این کشور بسیار توسعه یافته هشتمین اقتصاد بزرگ جهان را دارد و از 61 میلیون نفر پشتیبانی می کند. ایتالیا همچنین به دلیل آب و هوای معتدل ، غذای عالی ، و متأسفانه اکنون قوانین ضد دزدی دریایی شناخته شده است. این قوانین جدید از جمله برخی از سختگیرترین های جهان است. این امر ایتالیا را به مکانی عالی برای استفاده از VPN تبدیل می کند.

البته ، گروه های مختلفی وجود دارند که نگران اصلاح این قوانین جدید و همچنین تغییر اساسی در نحوه نگارش قوانین هستند. برخی از این گروه ها نگران چگونگی اعمال قوانین برای نامه نویسی سیاسی هستند. با این وجود ، دیگران نگران نقض حقوق شخصی کاربر هستند و احساس می کنند اگر می توان از این طریق حقوق آنها را نادیده گرفت ، آینده چه می کند?

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisitServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1ExpressVPN6.67 دلارExpressVPN160کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
2NordVPN3.49 دلارNordVPN87کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
3دسترسی به اینترنت خصوصی2.85 دلارPIA49کادر انتخابکادر انتخاب
4CyberGhost2.75 دلارCyberGhost80کادر انتخابکادر انتخاب
5IPVanish$ 3.25IPVanish76کادر انتخاب

قوانین جدید متعلق به بازیگران اصلی بازار است. در صورت مشاهده تخلف ، اخطار منتشر می شود و به دادگاه ارسال می شود. پس از تصمیم دادگاه ، ISP ها 3-5 روز کاری دارند تا متخلف را متلاشی کنند و سایت را از دسترسی مسدود کنند ، حتی اگر سایت خارج از ایتالیا باشد. عدم رعایت به موقع این حکم منجر به جریمه 250 کیلو یورو در هر حادثه خواهد شد. در این قانون به طور خاص ذکر نشده است که ISP ها تمام هزینه های وب سایت را پرداخت می کنند ، اما به نظر می رسد چنین است. اگرچه ، اگر بازهم دوست دارید به این سایتها دسترسی پیدا کنید ، می توانید با استفاده از VPN این کار را انجام دهید.

در اینجا دلایل استفاده از VPN در ایتالیا ذکر شده است. همانطور که مشاهده می کنید ، ISP ها برای مسدود کردن وب سایت های خاصی که احساس می کنند برای کپی رایت مضر هستند ، ملزم هستند. اگر به بی طرفی خالص اعتقاد دارید ، می خواهید آزادی به هر سایتی که می خواهید بروید. گفته می شود که از سایت ها مسدود شده اید ، بعضی اوقات منجر به یافتن روش های جایگزین می شود. VPN به شما امکان دسترسی به محتوای مسدود شده را می دهد.

در حالی که ایتالیا برای حفظ داده ها به حمایت های کمی از سازمان های خصوصی نیاز دارد ، به نظر می رسد دولت ایتالیا از این قوانین مستثنی است. آنها می توانند شما را به هر دلیلی که احساس کنند نیاز دارند نظارت کنند و ممکن است داده ها را تا شش ماه از شما حفظ کنند. با استفاده از قوانین نظارت فراگیر مانند آن ، می خواهید داده های خود را با استفاده از VPN ایمن کنید.

بنابراین چگونه یک VPN کار می کند؟ آن قسمت آسان است اولین قدم شما بارگیری نرم افزار خواهد بود. پس از انجام این کار ، کشوری را انتخاب کنید تا به آن وصل شوید و دکمه اتصال را فشار دهید. آنچه انجام خواهد داد ایجاد اتصال امن و رمزگذاری شده به سرور در كشور دیگر است ، بنابراین از حریم خصوصی شما محافظت می شود. با انتخاب کشوری که مایل به استفاده از آن هستید ، می توانید از لحاظ مسدود کردن جغرافیایی یا ISP مسدود کنید. حتی اگر نتفلیکس اظهار داشته است که آنها قصد داشتند نسخه ایتالیایی را در ماه اکتبر راه اندازی کنند ، شما نباید صبر کنید. اگر می خواستید Netflix را در ایالات متحده تماشا کنید ، به شرطی که یک اشتراک پولی داشته باشید ، تمام کاری که باید انجام دهید این است که به یک سرور در آنجا وصل شوید و به چیزهایی دسترسی پیدا کنید که گویی از نظر جسمی در آمریکا هستید. همین مسئله را می توان برای هر منطقه یا منطقه دیگری که می خواهید به آن وصل شوید نیز گفت.

امیدوارم تاکنون روشن کنیم که دلایل قابل توجهی برای استفاده از VPN وجود دارد. گزینه هایی که انتخاب می کنید به طور خاص به هدف بستگی دارد. به گفته این ما ایده های خاصی برای ایتالیا در ذهن داریم. در اینجا همه گزینه های رمزگذاری امن ارائه می دهند ، هرچند استفاده از پروتکل OpenVPN بهترین گزینه در هر زمان ممکن است. اگر علاقه دارید یکی از بسیاری از سرویسهای پخش را امتحان کنید ، OpenVPN (UDP) بهترین انتخاب برای پخش است. برای شبکه های تلفن همراه ، می توانید پروتکل های دیگر و همچنین IKEv2 و L2TP را برای محافظت از حریم خصوصی بررسی کنید.

اگر می خواهید داده های خود را ایمن کنید یا محتویات آنلاک کنید ، پیشنهاد ما استفاده از IPVanish است. آنها سیاهههای مربوط را حفظ نمی کنند و ویژگی سوئیچ kill را ندارند ، بنابراین اطمینان حاصل می کند که مرور شما امن است. اگر می خواهید زود وارد Netflix شوید یا دیگران را امتحان کنید ، IPVanish هنوز بهترین گزینه شماست. آنها سریعترین شبکه را در آمریکای شمالی و اروپا دارند و یک مشتری تلفن همراه نیز ارائه می دهند ، بنابراین شما فقط نیاز به اتصال دارید و حتی قبل از رسیدن Netflix به بازارهای بزرگ نیز می توانید جریان پیدا کنید. نیازی به گفتن نیست که تعداد عناوین در ایتالیا در مقایسه با بازار ایالات متحده خلاصه خواهد شد ، بنابراین نگهداری این سرویس ایده بد نخواهد بود.

اگر هدف شما فقط تماشای محتوای محدود جغرافیایی است ، پیشنهاد ما IPVanish یا ExpressVPN است. هر دو ترافیک را رمزگذاری می کنند ، اما ExpressVPN همچنین شامل SmartDNS با VPN آنهاست تا به شما اجازه دهد بدون کاهش سرعت رمزگذاری به محتوای مسدود شده دسترسی پیدا کنید. با این حال ، اگر اینترنت پر سرعت دارید ، لایه اضافی محافظت به اندازه کسری سرعتی که ممکن است با آن روبرو شوید ، ارزش دارد. تا زمانی که روی کیفیت تأثیر نگذارد ، هیچ دلیلی وجود ندارد که به هزین امنیت بی پروا قلمداد شود.

چرخش توسط ما 10 سرویس برتر VPN اگر می خواهید گزینه های دیگری را لیست کنید ، اما تصور می کنیم با انتخاب های ما برآورده خواهید شد. ما این خدمات را بر اساس سایرین بر اساس سرعت ، قیمت ، مکانهای منطقه ای و امنیتی انتخاب کردیم. ما همچنین در اتحادیه اروپا به دنبال ارائه دهندگان با شبکه خوبی از سرورهای VPN بودیم.

ارائه دهندگان VPN قابل اطمینان داده های شما را تضمین می کنند ، همچنین شبکه های سریعی را برای پخش محتوای با کیفیت بالا از سایر کشورها فراهم می کنند. خصوصیات آزاد و آزاد اینترنت را با VPN حفظ کنید. مهم نیست که دلایل استفاده شما از یک باشد ، شما باید یکی باشید که تصمیم بگیرید چه محتوایی قابل قبول باشد. از حریم خصوصی خود محافظت کرده و کانالهای خود را از داخل ایتالیا با VPN مسدود کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me