بهترین VPN برای مشاغل کوچک

کسب و کار


شرکت ها همیشه به دنبال یک جنبه رقابتی هستند. اگر مشاغل آنلاین دارید یا در یک دفتر کار دارید ، اینترنت ممکن است بخش بزرگی از روز باشد. بسیاری از شرکت ها گزینه کار در خانه را به کارمندان خود می دهند. با بررسی این گزینه ، کارفرمای و کارمند هر دو سود می برند. برای مشاغل ، هزینه را صرفه جویی می کند و مسائل مربوط به فضا را از بین می برد تا بتواند افراد بیشتری را استخدام کند. برای کارمندان ، کار در خانه باعث صرفه جویی در زمان رفت و آمد و هزینه وسایل نقلیه می شود. چه در خانه و چه در یک دفتر کوچک کار کنید ، ما VPN را به شدت توصیه می کنیم. بیایید به لیست ما در مورد بهترین VPN های تجاری نگاهی بیندازیم.

سرویس RankVPNPriceVisitServer
مکانها
1رمزگذاری شده$ 7.99رمزگذاری شده48
2پیرامون 818.00 دلارمحیط 8140
3NordVPN11.95 دلارNordVPN87
4VyprVPN12.95 دلارVyprVPN73
5TunnelBear9،99 دلارTunnelBear20

مهم نیست که چگونه تجارت می کنید ، به احتمال زیاد باید هر از گاهی با داده های حساس سروکار داشته باشید. این می تواند شامل ایمیل های کارمندان ، سوابق پرداخت مشتری ، اطلاعات شخصی شناسایی شده ، اطلاعات مربوط به بهداشت خصوصی یا موارد دیگر باشد. هرچه شرکت های بیشتری به سمت این مدل حرکت می کنند ، حفظ و محافظت از آن اطلاعات بسیار مهم می شود. بدون وجود آن حمایت ها ، ممکن است شرکت نقض قانون کند و جریمه شود ، دقیقاً مثل اینکه کارمند در دفتر باشد..

چند سناریو وجود دارد که به طور بالقوه می تواند فاجعه ای را برای شرکت یا کارمند ایجاد کند ، به خصوص اگر اطلاعات از بین برود. در این حالت ، استفاده از VPN به کارمندان امکان ایجاد اتصال ایمن به سرورهای محل کار را می دهد و دسترسی کامل به آن داده ها را در اختیار آنها قرار می دهد. به چند دلیل از جمله امنیت ، برخی از مشاغل شروع به استفاده از خدمات Voice over IP (VoIP) کرده اند. با مسیریابی تماس از طریق VPN می توانید از ترافیک VoIP نیز محافظت کنید.

شرکت های برخی از کشورها همچنین از VPN برای یافتن محتوای محدود استفاده می کنند ، همانطور که در چین وجود دارد. “فایروال بزرگ چین” برای میزان اطلاعاتی که از سوی شهروندان معمولی مسدود می شود ، افسانهای است. با این حال ، دولت به کسب و کارها اجازه می دهد تا بیشتر اوقات از VPN برای عملیات خود استفاده کنند. بدون این نوع امتیاز ، تجارت در چین متوقف می شود.

سفر دلیل خوب دیگری برای استفاده از VPN است. این که آیا شما به یک همایش در یک شهر دیگر یا یک نشست تجاری در یک کشور دیگر می روید ، می توانید ببینید که چگونه VPN ابزاری با ارزش خواهد بود. اگر به یک کشور محدودکننده سفر می کنید ، به شما کمک می کند تا دسترسی به اینترنت را مسدود کنید. علاوه بر این ، ممکن است شما نیاز به دسترسی به داده هایی داشته باشید که ممکن است در سرورهای شرکت شما وجود داشته باشد. اغلب اوقات ، داده ها ممکن است برای نگه داشتن لپ تاپ شما بسیار حساس باشند. اطلاعاتی از این دست برای دسترسی قابل قبول است ، اما اگر به صورت محلی ذخیره شود ، اگر دستگاه شما به سرقت رفته باشد آن را از دست می دهید. اکنون نگاهی خواهیم انداخت به برخی از بهترین گزینه ها برای استفاده برای این منظور.

1. بهترین VPN برای تجارت: Encrypt.Me

رمزگذاری شده است

وقتی صحبت از راه حل های کسب و کار کوچک است ، شما نمی توانید با سرویس رمزنگاری.Me اشتباه کنید. این بدان دلیل است که بسته به نیاز خود می توانید از 2 تا بیش از 250 در حساب خود داشته باشید. به طور خاص می توانید یک تیم را ایجاد کنید و آن تیم را از یک کنسول مرکزی مدیریت کنید. این به طور خاص برای استفاده در جامعه تجاری طراحی شده است. البته هرچه افراد بیشتری در تیم خود داشته باشید ، قیمت هر واحد پایین تر می رود.

تا آنجا که مکان ها پیش می روند ، Encrypt.Me نزدیک به 50 مکان سرور در کشورهای مختلف دارد. بسیاری از مکان ها در ایالات متحده هستند. این بدان معناست که اگر در ایالات متحده هستید ، گزینه های خوبی دارید. حریم خصوصی و امنیت آنها آنها را به یکی از بهترین انتخابهای ما برای استفاده در مشاغل تبدیل کرده است.

پیشنهاد می کنیم برای همه نیازهای تجاری کوچک خود به این گزینه توجه کنید.

از Encrypt.me بازدید کنید

2. بهترین VPN برای تجارت: محیط 81

پیرامون 81

محیط 81 یک راه حل عالی برای کاربران تجاری است. شما می توانید آن را در دستگاه های مختلف با حداقل 3 عضو تیم استفاده کنید. از آنجا که این یک راه حل تجاری است ، مخصوصاً برای فضای کسب و کار طراحی شده است. این بدان معناست که می توانید از داده های حساس مورد نیاز برای انتقال بین مکانها ، دستگاه تجاری خود ، منابع مبتنی بر ابر و ابر ، سرورهای مرحله بندی و سایر موارد محافظت شده از دارایی های تجاری به طور ایمن محافظت کنید..

با داشتن بیش از 700 سرور در 35+ مکان ، به راحتی می توان دریافت که Perimeter 81 دارای شبکه گسترده ای است که آن را مدیریت می کند. این شرکت نسبت به بیشتر VPN های شخصی که حساب کاربری ارائه می دهند ، رویکرد متفاوتی گرفته است. آنچه معمولاً خواهید یافت اینست که ارائه دهندگان VPN به شما امکان می دهد چندین حساب کاربری را با قیمت تخفیف خریداری کنید. این به همان اندازه است که می روند. محیط 81 با ایجاد داشبورد مرکزی که مدیر شرکت شما می تواند از آن برای مدیریت حسابهای VPN استفاده کند ، فراتر رفته است. آنها همچنین احراز هویت چند عاملی را ارائه می دهند. این باعث می شود تا پیرامون 81 یکی از گزینه های برتر ما برای مشاغل کوچک و متوسط ​​باشد.

توصیه می کنم برای نمایش نسخه محصولشان با تیم در محیط 81 تماس بگیرید. شما تحت تأثیر تلاش و توجه آنها به سرویس VPN قرار می گیرند. ما مشتاقانه منتظر هستیم که هرچه بیشتر مشاغل نیاز به راه حل ایمن شبکه ای به عنوان خدمات را داشته باشند ، شاهد رشد آنها باشیم.

3. بهترین VPN برای تجارت: NordVPN

NordVPNNordVPN در پاناما مستقر است که برخی از کاربران ترجیح می دهند از یک شرکت VPN که در واقع مقر آن در ایالات متحده است استفاده کنند. خواهید فهمید که NordVPN دارای سرورهایی در سرتاسر کشور است. اعضا با قیمت بسیار مناسب به راه حل های شبکه و مشاغل خود در ایالات متحده و سایر کشورها دسترسی کامل دارند.

در صورت تمایل به اشتراک بیشتر برای مدت زمان طولانی ، متوجه خواهید شد که NordVPN بهترین ترکیب خدمات برای قیمت را دارد. همه کاربران دسترسی کامل به نرم افزار شبکه و نرم افزار خود دارند. می توانید با استفاده از سرویس دهنده VPN برای ویندوز یا مک متصل شوید. آنها همچنین دارای یک برنامه آسان برای استفاده موبایل برای دستگاه های Android و iOS (iPhone ، iPad) هستند. این بدان معناست که استفاده از مشاغل به راحتی انجام می شود.

این که آیا می خواهید از حریم شخصی خود محافظت کنید یا از هر جای دنیا به محتوای محدود دسترسی پیدا کنید ، NordVPN یک انتخاب عالی است. می توانید VPN و سرویس SmartDNS نامحدود را از فقط ثبت نام کنید 2.75 دلار در ماه با عضویت 3 ساله.

از NordVPN بازدید کنید

4. بهترین VPN برای تجارت: VyprVPN

VyprVPN

تیم VyprVPN در خارج از آستین ، تگزاس مستقر است و سابقه طولانی درگیری برای حفظ حریم شخصی اینترنت کاربران دارد. آنها چندین سال در SXSW میزبان سالانه حریم شخصی بوده اند و حتی در واشنگتن دی سی نیز برای اصلاحات حریم شخصی در لابی مشغول به کار بوده اند. شما می توانید سرویس VPN را مطابق با مقادیر آنها بدانید.

بسته به اینکه حساب خود را انتخاب کنید ، با VyprVPN متوجه برخی ویژگی های اضافه شده خواهید شد. طرح VyprVPN Premium شامل 5 اتصال همزمان ، VyprVPN Cloud و پروتکل Chameleon است. ویژگی Cloud VyprVPN به شما امکان می دهد سرور VPN خود را در ابر کنترل کنید در حالی که پروتکل Chameleon به کاربران در کشورهایی مانند چین کمک می کند تا سانسور دولتی را بدست آورند.

VyprVPN بسیار مهربان بوده است تا 25٪ تخفیف به بازدید کنندگان ما ارائه دهد. کوپن در بالای تخفیف های دوره عادی خود قرار می گیرد. شما می توانید VPN و VyprVPN Cloud نامحدود فقط با 12.95 دلار در ماه یا 60 دلار در سال لذت ببرید. حساب سالانه درست کار می کند 5.00 دلار در ماه. ضمانت برگشت پول 3 روزه کاربران جدید را تحت پوشش قرار می دهد.

از VyprVPN بازدید کنید

امیدوارم تاکنون مزایای استفاده از VPN را برای شما روشن کرده باشیم. در جدول فوق ، ما با استفاده از معیارهای خود برای بهترین گزینه های تجاری پیشنهاداتی را ارائه داده ایم. انتخاب اول و کلی ما IPVanish است. دلایل این تصمیم گیری بر سهولت استفاده ، مکان سرورهای جهانی ، تعداد سرورها ، سرعت ، سطح رمزگذاری و قیمت است. انتخاب دوم ما دسترسی به اینترنت خصوصی است. خدمات آنها سر راست است اما قیمت خوبی نیز ارائه می دهد.

درست مانند سایر ارائه دهندگان در لیست ما ، آنها تخفیف خوبی را به خوانندگان ما ارائه می دهند. ما مطمئن هستیم که از هر انتخابی در 5 گروه برتر رضایت دارید ، اما در صورت تمایل به پیشنهادات دیگر ، در صورت تمایل به سایر گزینه های موجود در ما مراجعه کنید خدمات برتر VPN صفحه ما بهترین خدمات را برای استفاده در تجارت انتخاب کرده ایم ، بنابراین آنها باید به خوبی از شما مراقبت کنند. مهم نیست که چه تصمیمی اتخاذ کنید ، به دنبال ارائه دهنده ای با یک شبکه بزرگ و رمزگذاری خوب باشید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map