قطرقطر یک کشور عربی است که در خلیج فارس واقع شده است. با وجود کشوری که بیش از 2.1 میلیون نفر جمعیت داشته باشند ، این کشور اسلامی بالاترین درآمد سرانه هر کشوری را در جهان دارد. قطر سلطنت مطلق است ، به رهبری امیر تمیم بن حمد آل ثانی. درست مانند هر سلطنت مطلق ، حاکم قدرت مطلق بر مردم دارد که هیچگونه چک و تعادل در جای خود ندارد. مردم امیر می توانند هر وقت به هر دلیلی که می خواستند شما را تماشا کنند. اگر در قطر هستید ، می خواهید از VPN استفاده کنید.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisitServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1ExpressVPN6.67 دلارExpressVPN160کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
2NordVPN3.49 دلارNordVPN87کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
3دسترسی به اینترنت خصوصی2.85 دلارPIA49کادر انتخابکادر انتخاب
4CyberGhost2.75 دلارCyberGhost80کادر انتخابکادر انتخاب
5IPVanish$ 3.25IPVanish76کادر انتخاب

حتی اگر قطر ثروتمند باشد ، دزدی دریایی دیجیتال بسیار زیاد است. از شرکت های محترم با استفاده از نرم افزار دزدان دریایی گرفته تا دزدی دریایی جسمی که ممکن است مردم در خیابان ها فیلم بفروشند ، مشخص است که دزدی دریایی شایع است. پیشرفت هایی در زمینه مبارزه با این مشکل وجود دارد ، اما به نظر می رسد بسیاری از اقدامات انجام شده جدی گرفته نشده است. حتی حمله به مشاغل محلی مربوط به دزدی دریایی نرم افزار تأثیر چندانی ندارد. به طور رسمی ، طبق IIPA ، قطر هنوز در لیست دیده بان دزدی دریایی قرار دارد.

بنابراین ، اجازه دهید در مورد VPN ها و نحوه کار آنها صحبت کنیم. شبکه خصوصی مجازی یک ارتباط امن و رمزگذاری شده است که به یک رایانه دیگر ، احتمالاً در کشور دیگری ساخته می شود. اگر نگران حفظ حریم خصوصی خود هستید ، به خصوص در قطر ، یک VPN ضروری است. هیچ کس نباید با چشمان تهاجمی دولت قطر یا هر کس دیگری که دوست دارد اطلاعات شما را بدست آورد ، مقابله کند. گرچه دولت ممکن است همیشه شما را تحت نظر قرار ندهد ، اما دیگران ممکن است.

با اتصال به سرور در یک کشور دیگر ، می توانید محدودیت های جغرافیایی مسدود کننده را بدست آورید. جغرافیایی مسدود کردن فن آوری است که یا افراد را از دیدن محتوا در خارج از یک منطقه هدفمند محدود می کند ، یا آنها را در داخل یک منطقه متوقف می کند. با استفاده از VPN ، بدون توجه به اینکه چه کسی آنها را اعمال می کند ، می توانید از این محدودیت ها دور شوید. برای نمونه ای از چگونگی این کار ، از Netflix استفاده خواهیم کرد.

Netflix یکی از بزرگترین و مشهورترین خدمات پریمیوم پریمیوم در جهان است. هدف آنها این است که تا پایان سال 2016 در 200 کشور جهان حضور داشته باشند. با این وجود با اتصال به یک کشور دیگر می توانید با اتصال به بزرگترین بازارها از همه عناوین موجود در Netflix لذت ببرید. در حال حاضر ، بزرگترین بازار بازار ایالات متحده است. حتی پس از راه اندازی Netflix ، نگه داشتن VPN ایده خوبی است ، زیرا به محتوای بیشتری دسترسی خواهید داشت. البته برای دسترسی به خدمات از این طریق به اشتراک پولی و همچنین VPN احتیاج دارید.

با انتخاب های زیاد ، چه VPN را انتخاب می کنید؟ این بستگی به اهداف شما دارد که می خواهید برای تحقق آنها انجام دهید. ما قطر را در ذهن خود داریم. اگرچه این گزینه ها همه از رمزگذاری ایمن استفاده می کنند ، استفاده از پروتکل OpenVPN بهترین گزینه در هر زمان ممکن است. اگر می خواهید به یک سرویس استریم دسترسی پیدا کنید ، OpenVPN (UDP) بهترین شرط بندی شماست. برای پخش و یا اتصال به VPN با استفاده از شبکه تلفن همراه ، حتماً برای محافظت از حریم خصوصی به پروتکل های دیگری از جمله IKEv2 و L2TP مراجعه کنید..

اگر می خواهید فعالیت های خود را تأمین کنید یا انسداد محتوا را انجام دهید ، ExpressVPN را توصیه می کنیم. آنها سیاهههای مربوط را حفظ نمی کنند و ویژگی سوئیچ kill را ندارند ، بنابراین اگر چشمان کنجکاو شما را تحت نظر دارند محافظت می شوید. برای استفاده از خدمات جریان مانند Netflix یا دیگران ، ExpressVPN دوباره بهترین انتخاب است. آنها یک شبکه بزرگ VPN را مدیریت می کنند ، همچنین یک سرویس دهنده تلفن همراه نیز ارائه می دهند ، بنابراین شما فقط نیاز به اتصال دارید ، و می توانید از کشورهایی که کتابخانه های دارای محتوای بزرگ دارند ، پخش کنید..

اگر فقط می خواهید محتوای جغرافیایی مسدود شده را مشاهده کنید ، ExpressVPN MediaStreamer را توصیه می کنیم. ویژگی Smart DNS به شما کمک می کند کانالها را بدون از دست دادن سرعت اندک از حالت انسداد خارج کنید. ما هرگز امنیت تجارت را برای سرعت توصیه نمی کنیم. از آنجا که سرعت اینترنت برای قطر بسیار زیاد است ، احتمالاً حتی متوجه تفاوت آن نخواهید شد. فوایدی که از امنیت به دست می آورید از دست دادن سرعت بالاتر است.

لطفا هزینه خود را برای بررسی از ما پرداخت کنید 10 سرویس برتر VPN برای انتخاب های مختلف ، اما ما فکر نمی کنیم که شما مجبور شوید. این گزینه ها مواردی هستند که ما انتخاب کرده ایم زیرا در کل بهترین ها هستند. معیارهای انتخاب ما مبتنی بر سرعت ، امنیت ، مکانهای منطقه ای و قیمت است. علاوه بر این ، ما همچنین آنهایی را با شبکه های بزرگ سرورهایی انتخاب کردیم که ممکن است به راحتی به آنها متصل شوید. مهم نیست که در استفاده از VPN چه هدفی دارید ، گزینه های ما در اینجا مطمئناً نیازهای شما را برآورده می کند. ارائه دهندگان قابل اعتماد VPN مواردی هستند که شبکه های سریع را برای پخش محتوای HD از سایر مکان ها فراهم می کنند و از حریم خصوصی شما محافظت می کنند.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me