ابوظبیابوظبی پایتخت امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) است و در جزیره ای واقع در خارج از سرزمین اصلی واقع شده است. در حال حاضر ، تقریباً بیش از 1.2 میلیون نفر جمعیت دارد و اقتصاد گسترده و متنوعی دارد. همچنین برای کسانی که مسافرت می کنند محبوب است. خواه به دلایل شخصی یا شخصی به شهر بروید ، نمی خواهید در ابتدا بدون استفاده از VPN از WiFi عمومی استفاده کنید. این به محافظت از حریم خصوصی شما و رفع انسداد محدودیت ها کمک می کند. در اینجا برخی از بهترین VPN ها برای استفاده در ابوظبی آورده شده است.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1دسترسی به اینترنت خصوصی3.33 دلارPIA52کادر انتخابکادر انتخاب
2PureVPN2.88 دلارSaferVPN180کادر انتخابکادر انتخاب
3HMA Pro VPN$ 4.29HideMyAss280
4IPVanish$ 4.87IPVanish76کادر انتخاب
5تورگارد$ 4.99تورگارد68کادر انتخابکادر انتخاب

با تمام سفرهای مسافرتی و گردشگری به ابوظبی ، استفاده از VPN برای محافظت از حریم شخصی شما بسیار مهم است. این به دلیل کلاهبرداری سایبری در منطقه است. فقط می توانید شرط ببندید که آنها در انتظار استفاده از کاربران ناشناس هستند. با استفاده از VPN در این حالت ، شما یک اتصال امن و خصوصی به سرور مورد نظر خود ایجاد خواهید کرد. این امر دستیابی به اطلاعات حساس را برای چشمان کنجکاو سارقان یا دولت امارات متحده عربی بسیار دشوار خواهد کرد.

سانسور در ابوظبی و امارات متحده عربی نیز دلیل اصلی استفاده از VPN است. این که آیا شما در حال تلاش برای دسترسی به محتویات مسدود شده جغرافیایی یا محتوای ممنوعه هستید ، هیچ کس نمی خواهد پیامی را دریافت کند و به آنها بگوید مجاز نیستند این کار را انجام دهند. با استفاده از VPN و اتصال به یک سرور در منطقه دیگر ، می توانید محتوای جغرافیایی مسدود شده یا محدود را دقیقاً مطابق معمول در سایر مناطق بدست آورید..

این دو بهترین دلیل استفاده از VPN در ابوظبی است. از حول قوانین سانسور گرفته تا دسترسی به محتوای جغرافیایی مسدود شده تا محافظت از حریم خصوصی شما در برابر چشمان کنجکاوی ، استفاده از یک ایده در حالی که وجود دارد ایده خوبی است. اکنون که می بینید چرا اینقدر مهم است ، ما در مورد بهترین گزینه ها برای شما صحبت خواهیم کرد.

بهترین VPN برای ابوظبی چیست؟?

لیست ما از بهترین VPN برای ابوظبی بر اساس معیارهای زیر است:

  • رمزگذاری قوی درجه نظامی برای امنیت حریم خصوصی
  • ارائه دهندگان که هیچ گونه گزارش را حفظ نمی کنند
  • امکان رفع انسداد مکانهای محدود و ممنوع
  • ارائه دهندگان VPN با سرورهایی که عملکرد خوبی در منطقه ابوظبی دارند
  • ثبات شبکه برای به حداقل رساندن قطع سرور
  • پشتیبانی از چند پلتفرم برای دستگاه هایی از جمله آمازون فایرستکس

بدون تأخیر بیشتر ، در اینجا لیستی از بهترین خدمات VPN که باید در ابوظبی در زمان استفاده از آن استفاده کنید ، است.

1. بهترین VPN برای ابوظبی: PIA

دسترسی به اینترنت خصوصی

ثبت نام در 24 ماه فقط با 3.49 دلار در ماه (65٪ تخفیف)

دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) گزینه های مختلفی را در اختیار کاربران قرار می دهد. بر خلاف گذشته ، دیگر نیازی به تنظیم پروفایل برای هر سرور VPN نیست. اکنون می توانید به 33 مکان سرور آنها متصل شوید. همانطور که در زیر می بینید ، تیم PIA سرورهای خود را بر اساس منطقه ، کشور و شهر ترتیب داده است. مکانهای سرور به ترتیب کشور با ترتیب حروف الفبا ذکر شده اند.

بسیاری از کاربران تورنت که عاشق دسترسی به اینترنت خصوصی هستند وجود دارد. این سرویس شامل ویژگی هایی است که در صورت قطع شدن اتصال به سرویس آنها ، سیستم شما از برقراری ارتباط جلوگیری می کند. به این معنا که اگر دسترسی VPN رمزگذاری شده شما به هر دلیلی کاهش یابد باعث می شود امنیت شما حفظ شود.

تست سرعت PIA ابوظبی

PIA یک سرویس دهنده Windows و سایر برنامه های کاربردی ساده و آسان ارائه می دهد. با این حال ، شما نمی خواهید آن را دست کم بگیرید. PIA بسته به نیاز شما سطوح مختلف حفاظت از حریم خصوصی را ارائه می دهد. می توانید سطح رمزگذاری را کنترل کنید تا به شما در یافتن تعادل مناسب بین حریم خصوصی و سرعت کمک کند. همانطور که می بینید ، تست سرعت ما نشان داد که PIA در دبی ، امارات متحده عربی (نزدیکترین مکان) عملکرد خوبی دارد. وقتی به آنجا سرور وصل شدیم ، سرعت 85.10 Mbps را گرفتیم.

تیم PIA وقتی به سرویس گیرنده ویندوز خود می آید سوئیچ قتل اینترنتی را در بر می گیرد. سوئیچ kill باعث اتصال اینترنت شما در هر زمان VPN خراب می شود. برای کسانی که مایل به اطمینان از ناشناس بودن هستند ، واقعاً می تواند مفید باشد. دسترسی به اینترنت خصوصی VPN را فقط از 3.49 دلار در ماه ارائه می دهد.

از دسترسی به اینترنت خصوصی بازدید کنید

2. بهترین VPN برای ابوظبی: PureVPN

PureVPN

ثبت نام در 24 ماه فقط با 2.88 دلار در ماه (74٪ تخفیف)

PureVPN از سال 2007 مشغول فعالیت بوده و آنها را به یکی از قدیمی ترین ارائه دهندگان VPN در بازار تبدیل کرده است. شروع اولیه به آنها در گسترش و نوآوری کمک کرده است. PureVPN یکی از بهترین مشتری های VPN موجود در بازار را دارد. آنها همچنین برای iOS و Android برنامه های رایگان دارند.

نوآوری منطقه ای است که به PureVPN کمک می کند تا از این بسته جدا شود. آنها همچنان به اضافه کردن ویژگی ها و افزودنی های جدید به سرویس ادامه می دهند. می توانید برای کمک به سرعت بخشیدن به عملکرد خود ، فایروال NAT ، یک آدرس IP اختصاصی ، مرورگر StealthVPN و گزینه ویژه ای به نام streaming streaming را اضافه کنید..

تست سرعت PureVPN ابوظبی

از آنجا که می خواستیم سرور را در منطقه آزمایش کنیم ، مشتری Windows را باز کردیم و روی گزینه “Country Selection Tool” کلیک کردیم. از آنجا می توانید هر کشوری را گسترش داده و با استفاده از برگه “مرور همه سرورها” سرور خاصی را انتخاب کنید. شبکه PureVPN چندین سرور دارد که در منطقه امارات قرار دارند. ما به یکی از آنها واقع در دبی متصل شدیم و عملکرد را آزمایش کردیم. همانطور که مشاهده می کنید سرعت بارگیری ما 65.48 مگابیت بر ثانیه بود.

PureVPN در بخش قیمت گذاری واقعاً خوب عمل می کند. آنها همچنان که خدمات به رشد خود ادامه می دهند ، بیش از 50 درصد قیمت را کاهش داده اند. می توانید برای VPN نامحدود ثبت نام کنید و از همه به سرورهای آنها دسترسی داشته باشید 4.99 دلار در ماه. برنامه سالانه یک ارزش عالی است.

بررسی کامل ما درباره PureVPN را بخوانید.

از PureVPN بازدید کنید

3. بهترین VPN برای ابوظبی: HMA

HMA VPN

ثبت نام برای 36 ماه فقط با 2.99 دلار در ماه (75٪ تخفیف)

HideMyAss در سال 2005 زنده شد كه جك كاتور ، دانش آموز 16 ساله در انگلستان ، تصمیم گرفت كه او می خواهد برای ایجاد یك سرویس به منظور كمك به مردم از جلوگیری از سانسور استفاده كند. به طور خاص ، جک قادر به دسترسی به سایت های رسانه های اجتماعی و بازی های آنلاین نبود زیرا آنها در شبکه مدرسه مسدود شده اند. HMA در ماه اول صدها هزار کاربر اضافه کرد و از آن زمان با بیش از 350 مکان سرور به یکی از بزرگترین خدمات VPN در جهان تبدیل شده است. Privax ، شرکت مادر HMA Pro VPN ، در سال 2015 به تیم AVG پیوست.

تست سرعت HMA ابوظبی

اگر هدف شما پیدا کردن VPN با بیشترین مکان سرور است ، HideMyAss بهترین انتخاب شماست. فقط بخاطر داشته باشید که HMA فعالیتهای کاربر را ثبت می کند و این نگرانی برخی کاربران VPN است. HMA میزبان تعدادی از سرورها در منطقه عربستان سعودی ، از جمله برخی در دبی (نزدیکترین مکان) است. برای اتصال به یک سرور در آنجا ، برای شروع کار باید “حالت موقعیت مکانی” را انتخاب کرده و “تغییر مکان” را انتخاب کنید. سپس بر روی زبانه “شهرها” کلیک کرده و دبی را جستجو کنید. از آنجا می توانید امارات متحده عربی ، محل سرور دبی را انتخاب کنید. ما برای آزمایش به یک سرور در آنجا وصل شدیم و سرعت آن را 61.46 مگابیت بر ثانیه دانستیم.

در سال 2016 HMA و چند ارائه دهنده پیشرو دیگر VPN راه را در ساده سازی نرم افزار مشتری سفارشی خود پیش برد. نتیجه ، مجموعه کاملی از برنامه های سفارشی است که اتصال هر کاربر را به شبکه HMA آسان کرده و اتصال شما را رمزگذاری می کند. این نرم افزارها برای Windows ، Mac ، Android و iOS در دسترس هستند. همچنین می توانید از طریق روتر خود به HMA متصل شوید. HMA دسترسی به VPN نامحدود را فقط از 4.99 دلار در ماه ارائه می دهد و 30 روز ضمانت برگشت پول بدون ریسک را به همه کاربران جدید ارائه می دهد.

مشاهده پنهان کردن الاغ من

4. بهترین VPN برای ابوظبی: IPVanish

IPVanish

برای 12 ماه فقط با 4.87 دلار در ماه ثبت نام کنید (60٪ تخفیف)

IPVanish علاوه بر پوشش در اوراسیا ، میزبان سرورهایی در هر قاره به غیر از قطب جنوب است. این شبکه هنگام انجام تست های سرعت خود ، سرعت بسیار خوبی را در منطقه تولید می کند. مکانهای مختلف سرور را در سراسر منطقه پیدا خواهید کرد. می توانید یک مکان یا یک سرور جداگانه از منوی کشویی انتخاب کنید.

آزمون سرعت IPVanish ابوظبی

IPVanish میزبان تعدادی از سرورها در مناطق موجود در منطقه است و می توانید اتصال به هر یک از آنها را انتخاب کنید. اگر سرورهایی را مشاهده می کنید که حرف “a” را در نام سرور دارند ، سریعترین آنها هستند. به عنوان مثال ، شما به دنبال یک برچسب مشابه dxb می گردید-c01.ipvanish.com (واقع در دبی). در این حالت ، با این وجود ، یک سرور واحد پیدا خواهید کرد. ما یک سرور IPVanish را در آنجا آزمایش کردیم ، dxb-c01 ، و سرعت آن 10.04 Mbps بود.

هنگامی که ارزش IPVanish به دست می آید ، ضرب و شتم نیست. آنها دسترسی نامحدود به شبکه VPN و نرم افزارهای سفارشی خود را برای ویندوز ، مک ، iOS ، اندروید ، آمازون فایرستریک و موارد دیگر با قیمت 7.50 دلار در ماه یا 58.49 دلار در سال ارائه می دهند. این برنامه فقط 4.87 دلار در ماه در برنامه سالانه کار می کند. ضمانت برگشت 7 روزه پول تمام اعضای جدید را در بر می گیرد.

از IPVanish بازدید کنید

5. بهترین VPN برای ابوظبی: TorGuard

تورگارد

TorGuard در سال 2012 توسط اعضای تیم مستقر در نوویس ، ایالت غربی ایندیز آغاز شد. وقتی آن را با سایر سرویس ها مقایسه می کنید ، این سرویس VPN نسبتاً جدید است. با این حال ، آنها بیش از 1250 سرور در 42 کشور مختلف جهان دارند. مخاطب مورد نظر آنها جامعه تورنت است ، اما برای هر کاری که می خواهید در منطقه انجام دهید خوب عمل خواهد کرد. اگرچه هیچ سرور مستقر در دبی وجود ندارد ، اما سرورهای موجود بهترین گزینه هستند.

TorGuard ترکیبی کاملی از مکان های سرور ، رمزگذاری قوی و امکان انسداد سرویس های جریان محبوب مانند Netflix ، YouTube Red و Amazon Prime و همچنین فعالیت های torrent دارد. اغلب اوقات ، شما می توانید به محتوای ویدیویی Amazon Prime در چندین مکان مختلف دسترسی پیدا کنید. هنگام استفاده از سرویس گیرنده ویندوز ، گزینه گشت و گذار ناشناس ، محافظت از WiFi ، تورنت ناشناس ، رفع انسداد وب سایت های اصلی (Google ، Facebook Instagram و غیره) ، انتخاب سرور و موارد دیگر.

تست سرعت TorGuard ابوظبی

از آنجا که می خواستیم سرور را در منطقه آزمایش کنیم ، سرویس گیرنده ویندوز را باز کردیم و پروتکل OpenVPN را انتخاب کردیم. اکنون می توانید از لیست کشورهایی که به ترتیب حروف الفبا تنظیم شده اند بروید. سپس ، می توانید یک شهر را انتخاب کنید. شبکه TorGuard شامل چند سرور در دبی است. ما به یکی از آنها وصل شدیم و عملکرد را آزمایش کردیم. همانطور که مشاهده می کنید سرعت بارگیری 0.73 Mbps بود.

سرویس TorGuard VPN مورد علاقه در انجمن اشتراک فایل است. همه چیز برای استفاده آسان و ساده است ، بنابراین می توانید به راحتی از حریم شخصی آنلاین خود محافظت کنید. همچنین اغلب ویژگی هایی که به نسخه های موبایل اضافه می شوند نیز وجود دارد. می توانید در طول تبلیغات فعلی ، دسترسی کامل به قیمت 4.99 دلار در ماه داشته باشید.

از TorGuard بازدید کنید

اگرچه لازم نیست ، همیشه می توانید نگاهی به ما بیندازید 10 سرویس برتر VPN برای انتخاب های مختلف این انتخاب ها به طور کلی بهترین هستند ، بنابراین آنها مطمئناً هدفی را که شما دارند برآورده می کنند. ما از عوامل امنیتی ، مکانهای منطقه ای ، سرعت و قیمت به عنوان فاکتور انتخاب این انتخابها استفاده کردیم. علاوه بر این ، ما آنهایی را که دارای شبکه های بزرگی از سرورهایی هستند که ممکن است بخواهید به آنها متصل شوید ، انتخاب کردیم. شبکه های سریع برای پخش محتوای HD و محافظت از حریم خصوصی شما علائم ارائه دهندگان معتبر VPN هستند. البته انتخاب های ما هر دو گزینه را در اختیار شما قرار می دهد.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me