بهترین VPN برای اسپانیا

Plaza de Espana - سویا ، اسپانیااسپانیا یک کشور مستقل در اروپای غربی است که در دریای مدیترانه واقع شده است. این کشور علاوه بر داشتن یک مکان بکر ، چهاردهمین اقتصاد بزرگ جهان را در اختیار دارد. به تازگی به نظر می رسد که اسپانیا به نظر نمی رسد که از این خبرها خودداری کند. در طول سالانه اجرای گورها در پامپلونا ، پرچم باسک برای حمایت از استقلال باسک برای نخستین بار در سالن شهر به پرواز درآمد. پرواز پرچم قانون ناوار را که پمپلونا در آن قرار دارد ، نقض می کند. مورد خبری دیگر ، قانون جدید ایمنی عمومی اسپانیا است که از اول ژوئیه به اجرا درآمد. این قانون سرکوبگرانه ، که از آن به عنوان لی موردازا (قانون گاگ) یاد می شود ، آخرین قانونی است که در آن برای از بین بردن آزادی های مدنی وجود دارد. با قوانین جدید و نظارت گسترده اسپانیایی ، شما می خواهید با یک VPN از حریم شخصی خود محافظت کنید.


طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisitServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1ExpressVPN6.67 دلارExpressVPN160کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
2NordVPN3.49 دلارNordVPN87کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
3دسترسی به اینترنت خصوصی2.85 دلارPIA49کادر انتخابکادر انتخاب
4CyberGhost2.75 دلارCyberGhost80کادر انتخابکادر انتخاب
5IPVanish$ 3.25IPVanish76کادر انتخاب

به طور موثری ، قانون امنیت عمومی اسپانیا کشور را به جرم جریمه های سنگین برای شرکت در اعتراضات ، ضبط کارهای خلافکار پلیس یا توهین به پلیس به کشور پلیس تبدیل می کند. همچنین جریمه های جریمه ای برای اخلال در رویدادهای عمومی ، اعتراض در مقابل ساختمان های دولت ، تلاش برای متوقف کردن اخراج ، مستی عمومی و کشیدن سیگار کشیدن علف های هرز وجود دارد. گرفتار انجام هر یک از این موارد شده و جریمه آن می تواند از 600 یورو برای آشامیدن در ملاء عام ، تا 600،000 یورو برای اعتراض در مقابل ساختمان دولت باشد.

از آنجا که اسپانیا در اروپا است ، آنها تابع قوانین حمایت هستند. دولت اسپانیا ممکن است تنها در صورتی که به نفع امنیت ملی است نظارت داشته باشد. همچنین از نهادهای تجاری که اطلاعات شما را حفظ می کنند بسیار محافظت می کند. همه این گفته ها ، یک VPN باعث حفظ حریم خصوصی شما در برابر چشمان کنجکاوی می شود. من ترجیح می دهم از اعتماد کردن به دولتی که قانونی را تصویب خواهد کرد مانند قانونی که قبلاً به آن اشاره کردم ، در مورد احتیاط استفاده کنم.

قانون دولت دیگر جریمه و زندان را برای افرادی افزایش می دهد که مستقیم یا غیرمستقیم از رسانه های دزدان دریایی سود می برند. متخلف این قانون می تواند به ازای هر اتفاق تا شش سال در زندان بماند و جبران جریمه ای را برای جبران شرکت رسانه ای که در آن ظلم شده بود جبران کند. همچنین ، اسپانیا حق دارد وب سایتهایی را که در نظر گرفته می شود به اشتراک گذاری رسانه های سرقت شده در 10 روز از تصمیم دادگاه ، مسدود کند. علیرغم سختگیری های آن قانون ، در سال 2011 اتفاق جالبی رخ داد.

مشخص شد که شبکه های همتا به همسالان قانونی هستند. شرکتهای ضبط سعی کردند از آقایی که آنچه را نسخه اسپانیایی ناپستر نامیده اند ، شکایت کنند. تصمیم بر این شد که نرم افزاری که برای به اشتراک گذاری رسانه استفاده می شد ، خنثی تلقی شود. در حالی که برخی ممکن است از این نرم افزار برای نقض حق نسخه برداری استفاده کنند ، سازنده هیچ مسئولیتی در قبال این نقض نکرده است. از آنجا که شرکت های موسیقی که به دنبال جبران خسارت ناشی از رقابت ناعادلانه بودند ، مشاغل مربوط به اشتراک پرونده ها نبودند ، همچنین این تصمیم صادر شد که استدلال آنها بی اعتبار است.

بگذارید یک سرویس دیگر را برای یک سرویس VPN بررسی کنیم. با برنامه Netflix برای ورود به بازار اسپانیا در اواخر سال جاری ، سرانجام سرویس پخش پریمیوم پریمیوم در اسپانیا ارائه می شود. اگرچه یک تاریخ هدف در ذهن وجود دارد ، Netflix تعداد عناوینی را که در دسترس است منتشر نکرده است. با یک VPN ، می توانید زودتر از ماه اکتبر به Netflix دسترسی پیدا کنید ، یا می توانید با بیشترین تعداد عنوان ، ایالات متحده ، به بازار متصل شوید. اگر در مورد نحوه کار همه اینها کنجکاو هستید ، بگذارید بیشتر توضیح دهم.

با انتخاب سرور در کشوری که می خواهید به آن وصل شوید و به آن وصل شوید ، از یک شبکه خصوصی مجازی VPN یا مجازی به راحتی استفاده می شود. این اتصال امن نه تنها داده های شما را رمزگذاری می کند ، بلکه می تواند به نظر برسد که در کشور دیگری نیز هستید. اگر می خواهید محدودیت های جغرافیایی را حذف کنید ، این یک مزیت قطعی است. جغرافیایی مسدود کردن به عنوان روشی برای شناسایی مکان کاربر در نظر گرفته شده و در صورت خارج بودن از منطقه مورد نظر ، آنها را مسدود می کند. خواهید فهمید که بیشتر سرویسهای پخش این کار را انجام می دهند ، همچنین کانالهای اسپانیایی که می خواهید بصورت آنلاین مشاهده کنید.

همانطور که مشاهده می کنید دلایل بسیار خوبی برای استفاده از VPN وجود دارد. با وجود طیف گسترده ای از انواع VPN برای انتخاب ، از کجا شروع می کنید؟ خوب ، ما انتخاب های خاصی برای اسپانیا در ذهن داریم. همه آنها مشتری های سفارشی حتی از طریق تلفن همراه دارند ، بنابراین شما فقط می خواهید کشوری را انتخاب کنید که به آن وصل شوید ، دکمه را فشار دهید ، و شما نیز مانند آن محافظت خواهید شد. این پیشنهادات همه از رمزگذاری مطمئن استفاده می کنند ، با این وجود استفاده از پروتکل OpenVPN بهترین گزینه در هر زمان ممکن است. اگر قصد استفاده از یکی از بسیاری از سرویسهای پخش را دارید ، OpenVPN (UDP) بهترین انتخاب شما خواهد بود. برای اتصال به شبکه تلفن همراه ، می توانید پروتکل های دیگری از جمله IKEv2 و L2TP را برای محافظت از حریم خصوصی جستجو کنید..

اول ، اجازه دهید نگاهی به اهداف موجود با استفاده از VPN بیندازیم. اگر می خواهید از داده های خود محافظت کنید یا وب سایت ها و محتوا را از حالت انسداد خارج کنید ، ما به IPVanish توصیه می کنیم. آنها سیاهههای مربوط را حفظ نمی کنند و ویژگی سوئیچ kill را ندارند ، بنابراین این اطمینان خواهد داد که فعالیت وب شما دست نخورده است. اگر می خواهید سرویس های پخش آنلاین مانند Netflix یا دیگران را امتحان کنید ، دوباره IPVanish بهترین انتخاب است. آنها سریعترین شبکه را در آمریکای شمالی و اروپا دارند ، بنابراین لازم نیست که صبر کنید و می توانید با بزرگترین مجموعه از بازارها جابجا شوید.

اگر فقط می خواهید محتوای محدود شده با جغرافیایی را حذف کنید ، IPVanish یا ExpressVPN را توصیه می کنیم. هر دو ترافیک را رمزگذاری می کنند ، اما ExpressVPN شامل SmartDNS با VPN آنهاست که به شما در رفع انسداد کانال ها بدون سربار رمزگذاری کمک می کند. با این حال ، من این را نمی دانم که اطلاعات من در محدوده اسپانیا امن بوده است. من استفاده از خدمات رمزنگاری شده را پیشنهاد می کنم زیرا همانطور که قبلاً نیز اشاره کردم ، بهتر است از طرف احتیاط خطا کنید.

به ما نگاه کن 10 سرویس برتر VPN برای گزینه های مختلف ، اما احساس می کنیم شما از انتخاب هایی که ذکر کردیم ، بیشترین رضایت را خواهید داشت. ما این انتخاب ها را بر اساس امنیت ، مکان های منطقه ای ، سرعت و قیمت ، بر سایر ارائه دهندگان پیشرو انتخاب کردیم. ما همچنین با شبکه خوبی از سرورهای VPN که ممکن است بخواهید به آنها متصل شوید ، به دنبال خدماتی بودیم.

خدمات VPN قابل اعتماد ، اطلاعات شما را دست نخورده نگه می دارد و همچنین شبکه های سریعی برای پخش محتوای HD در سایر کشورها دارد. با توجه به این نکات ، اینها مهمترین اهداف VPN بدون توجه به اهداف شما هستند. اسپانیا ممکن است به یک کشور خصمانه با حقوق مدنی تبدیل شده باشد ، اما شما هنوز هم می توانید از حریم خصوصی آنلاین خود محافظت کرده و از طریق اسپانیا با VPN به سایتهای جغرافیایی مسدود شده دسترسی پیدا کنید..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map