مجارستانمجارستان کشوری نسبتاً کوچک است که در اروپای مرکزی واقع شده است. این جمعیت تقریباً 10 میلیون نفر جمعیت دارد. بسیاری از مسافرت ها را می توانید به دلایل مختلف پیدا کنید. خواه به دلایل تاریخی باشد یا فرصتهای شغلی ، آنها چیزهای زیادی برای دیدن و انجام دادن دارند. اگر به دلایل شغلی ، تعطیلات یا دلایل دیگری به مجارستان می روید ، فرصتی وجود دارد که بخواهید از WiFi عمومی استفاده کنید. قبل از انجام این کار ، ابتدا پیشنهاد می کنیم از VPN استفاده کنید. ما یک لحظه اطلاعات بیشتری را در مورد آن به شما می دهیم.

بهترین VPN برای مجارستان – خلاصه

بیایید نگاهی گذرا به 5 بهترین VPN مورد علاقه ما در مجارستان بیندازیم.

 1. سایبرگوست
 2. HMA Pro VPN
 3. دسترسی به اینترنت خصوصی
 4. IPVanish
 5. ExpressVPN

در جدیدترین بررسی سرعت اینترنت در مجارستان ، این میزان بسیار بالا است. به عبارت دیگر ، احتمالاً در هنگام کشور از سرعت های بسیار خوبی برخوردار خواهید شد. با این حال ، این همچنین می تواند فرصت هایی را برای مجرمان سایبری ایجاد کند. در حالی که ممکن است کشور از دنیای قدیمی برخوردار باشد ، می توانید شرط کنید که چندین مورد از این موقعیت ها استفاده می کنند. وقتی از سرور VPN استفاده می کنید ، می توانید یک اتصال امن و رمزگذاری شده ایجاد کنید. این به ایمن سازی داده های شما کمک می کند

دومین دلیل خوب برای استفاده از VPN در مجارستان مربوط به سانسور و جغرافیایی است. براساس گزارش دانشگاه هاروارد سال 2017 ، در مجارستان سانسور انتخابی در اطراف رسانه های اجتماعی وجود دارد. با این حال ، به نظر می رسد این تنها اشکال سانسور است که می توانیم پیدا کنیم. اگر می خواهید به مطالبی که ممنوع است دسترسی داشته باشید ، اگر از VPN استفاده نکنید ، معمولاً از شانس خود خارج خواهید شد. از آنجا که می توانید یک آدرس IP را در منطقه دیگری بدست آورید ، می توانید با موفقیت محدودیت های رسانه های اجتماعی را بدست آورید. در حالی که شرکت های رسانه ای می توانند کاربران را از مشاهده محتوا در خارج از منطقه هدفمند منع کنند ، دولت ها می توانند همین کار را انجام دهند تا هرکسی در داخل کشور مسدود شود.

بهترین VPN برای مجارستان چیست؟?

ما برای تعیین لیست بهترین لیست های اختصاصی مجارستان برای مجارستان روی معیارهای زیر متمرکز شده ایم:

 • ارائه دهندگان VPN که سیاهههای مربوط به استفاده را حفظ نمی کنند
 • شبکه بزرگ و پایدار برای کمک به از بین بردن قطع ارتباطات
 • سرورهای VPN که در مجارستان عملکرد خوبی داشتند.
 • رمزگذاری درجه نظامی قوی برای محافظت از حریم خصوصی
 • امکان رفع انسداد سرویسهای پخش عمومی و یافتن فیلترها
 • برنامه های تلفن همراه و پشتیبانی از دستگاه های Amazon Firestick

بدون تأخیر بیشتر ، در اینجا لیستی از بهترین خدمات VPN برای مجارستان آمده است:

1. CyberGhost

CyberGhostبر اساس: رومانی | تعداد سرورها: 3،000+ | مکان های سرور: 80 | اتصالات همزمان: 7

 • انحصاری برنامه 12 ماهه + 6 mos. رایگان – 2.75 دلار در ماه (هزینه کل 49.50 دلار)
 • برنامه 6 ماهه – 4.99 دلار در ماه (کل هزینه 29.94 $)
 • برنامه 1 ماهه – 11.99 دلار در ماه

CyberGhost در سال 2001 توسط 7 عضو تیم جوان مشتاق در بخارست ، رومانی تأسیس شد. از آن زمان این شرکت به یکی از بزرگترین خدمات VPN در جهان تبدیل شده است. تیم 50 نفره عضو بیشتر روی حفاظت از حریم شخصی کاربران تمرکز دارد. رابرت ناپ ، بنیانگذار و مدیرعامل ، همچنان هدایت این تیم را حتی پس از پیوستن به گروه Crossrider در سال 2017 ادامه می دهد. از آن زمان شبکه CyberGhost کاملاً گسترش یافته است.

  بهترین VPN ها برای جعبه های تلویزیون اندیشه

CyberGhost ترکیبی خوب از مکان های سرور ، رمزگذاری قوی و امکان انسداد سرویس های جریان محبوب مانند Netflix ، YouTube Red و Amazon Prime را ارائه می دهد. برخی از کانالها حتی به شما اجازه می دهند محدودیت های جغرافیایی را برای چندین منطقه از حالت مسدود کنید. به عنوان مثال ، می توانید به محتوای ویدیوی Amazon Prime در ایالات متحده ، آلمان یا انگلیس دسترسی پیدا کنید. سرویس گیرنده ویندوز همچنین به شما امکان گشت و گذار ناشناس ، محافظت از WiFi ، تورنت ناشناس ، رفع انسداد وب سایت های اصلی (Google ، Facebook Instagram و غیره) را داده و سرور را انتخاب می کند.

از آنجا که می خواستیم سرور را در مجارستان تست کنیم ، سرویس گیرنده ویندوز را باز کردیم و رابط را گسترش دادیم. اگر از قبل فعال نیست ، می توانید روی برگه “همه سرورها” کلیک کنید. به مجارستان بروید و در سمت راست ستاره کلیک کنید. این یک لیست کامل از سرورهای کشور را در بر می گیرد. شبکه CyberGhost شامل چند سرور در بوداپست است. ما در آنجا به یک سرور وصل شدیم و سرعت آن 119.05 Mbps بود.

تست سرعت CyberGhost مجارستان

مشتری CyberGhost VPN یکی از موارد مورد علاقه ما است. استفاده از آن بسیار آسان است و شامل چندین ویژگی پیشرفته برای کمک به حفظ حریم خصوصی آنلاین شما است. آنها یک تیم توسعه در آلمان دارند که به طور مداوم ویژگی هایی را به برنامه های مشتری و موبایل اضافه می کند. شما می توانید فقط با 2.75 دلار در ماه در طول تبلیغات فعلی ، دسترسی کامل به شبکه CyberGhost را ثبت کنید.

بررسی کامل ما در مورد CyberGhost VPN را بخوانید.

از CyberGhost بازدید کنید

2. HMA Pro VPN

HMA VPNبر اساس: انگلستان | تعداد سرورها: 880+ | مکان های سرور: 280 | اتصالات همزمان: 5

 • برنامه 12 ماهه – 6.99 دلار در ماه (هزینه کل 83.88 دلار)
 • برنامه 6 ماهه – 7.99 دلار در ماه (کل هزینه 47.94 $)
 • برنامه 1 ماهه – 11.99 دلار در ماه

HideMyAss در سال 2005 زنده شد كه جك كاتور ، دانش آموز 16 ساله در انگلستان ، تصمیم گرفت كه او می خواهد برای ایجاد یك سرویس به منظور كمك به مردم از جلوگیری از سانسور استفاده كند. به طور خاص ، جک قادر به دسترسی به سایت های رسانه های اجتماعی و بازی های آنلاین نبود زیرا آنها در شبکه مدرسه مسدود شده اند. HMA در ماه اول صدها هزار کاربر اضافه کرد و از آن زمان با بیش از 350 مکان سرور به یکی از بزرگترین خدمات VPN در جهان تبدیل شده است. Privax ، شرکت مادر HMA Pro VPN ، در سال 2015 به تیم AVG پیوست.

اگر هدف شما پیدا کردن VPN با بیشترین مکان سرور است ، HideMyAss بهترین انتخاب شماست. فقط بخاطر داشته باشید که HMA فعالیتهای کاربر را ثبت می کند و این نگرانی برخی کاربران VPN است. HMA میزبان برخی از سرورهای VPN در اندونزی از جمله چندین سرور در شهرهای بزرگ است. برای اتصال به یک سرور در آنجا ، می خواهید به “حالت موقعیت مکانی” بروید و “شروع تغییر مکان” را برای شروع انتخاب کنید. سپس بر روی زبانه “شهرها” کلیک کرده و بوداپست را جستجو کنید. ما برای آزمایش به یک سرور در آنجا وصل شدیم و سرعت را 119.60 مگابیت بر ثانیه دانستیم.

تست سرعت HMA مجارستان

در سال 2016 HMA و چند ارائه دهنده پیشرو دیگر VPN راه را در ساده سازی نرم افزار مشتری سفارشی خود پیش برد. نتیجه ، مجموعه کاملی از برنامه های سفارشی است که اتصال هر کاربر را به شبکه HMA آسان کرده و اتصال شما را رمزگذاری می کند. این نرم افزارها برای Windows ، Mac ، Android و iOS در دسترس هستند. همچنین می توانید از طریق روتر خود به HMA متصل شوید. HMA دسترسی نامحدود به VPN را فقط از 6.99 دلار در ماه ارائه می دهد و به کلیه کاربران جدید 30 روز ضمانت بازگشت پول بدون ریسک را ارائه می دهد.

  بهترین VPN برای تلویزیون های هوشمند سونی با الکسا

بررسی کامل ما درباره HMA را بخوانید.

مشاهده پنهان کردن الاغ من

3. دسترسی به اینترنت خصوصی

دسترسی به اینترنت خصوصیبر اساس: ایالات متحده | تعداد سرورها: 3،000+ | مکان های سرور: 52 | اتصالات همزمان: 5

 • انحصاری برنامه 24 ماهه – 2.50 دلار در ماه (هزینه کل 59.95 $)
 • برنامه 12 ماهه – 3.25 دلار در ماه (هزینه کل 38.95 $)
 • برنامه 1 ماهه – 6.45 دلار در ماه

به عنوان یک کاربر ، دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) چندین گزینه مختلف را در اختیار شما قرار می دهد. پیش از این ، شما مجبور بودید برای هر سرور VPN نمایه ای تنظیم کنید. اکنون ، اتصال به هر سرور در شبکه 28 کشور آنها آسان است. تیم PIA سرورهای خود را بر اساس منطقه ، کشور و شهر ترتیب داده است. مکانهای سرور به ترتیب کشور با ترتیب حروف الفبا ذکر شده اند. پس از انتخاب یک مکان ، می توانید به راحتی به مکانهایی در بوداپست متصل شوید تا اتصال VPN مجارستانی خود را ایمن کنید.

بسیاری از کاربران تورنت که عاشق دسترسی به اینترنت خصوصی هستند وجود دارد. این سرویس شامل ویژگی هایی است که در صورت قطع شدن اتصال به سرویس آنها ، سیستم شما از برقراری ارتباط جلوگیری می کند. به این معنا که اگر دسترسی VPN رمزگذاری شده شما به هر دلیلی کاهش یابد باعث می شود امنیت شما حفظ شود.

PIA یک سرویس دهنده Windows و سایر برنامه های کاربردی ساده و آسان ارائه می دهد. با این حال ، شما نمی خواهید آن را دست کم بگیرید. PIA بسته به نیاز شما سطوح مختلف حفاظت از حریم خصوصی را ارائه می دهد. می توانید سطح رمزگذاری را کنترل کنید تا به شما در یافتن تعادل مناسب بین حریم خصوصی و سرعت کمک کند. همانطور که مشاهده می کنید ، تست سرعت ما نشان داد که PIA عملکرد خوبی در منطقه دارد. وقتی به یک سرور بوداپست متصل شدیم ، سرعتی برابر با 114.92 Mbps داشتیم.

آزمون سرعت PIA مجارستان

تیم PIA وقتی به سرویس گیرنده ویندوز خود می آید سوئیچ قتل اینترنتی را در بر می گیرد. سوئیچ kill باعث اتصال اینترنت شما در هر زمان VPN خراب می شود. برای کسانی که مایل به اطمینان از ناشناس بودن هستند ، واقعاً می تواند مفید باشد. دسترسی به اینترنت خصوصی فقط VPN را ارائه می دهد 2.50 دلار در ماه.

بررسی کامل ما درباره دسترسی به اینترنت خصوصی را بخوانید.

از دسترسی به اینترنت خصوصی بازدید کنید

4. IPVanish

IPVanishبر اساس: ایالات متحده | تعداد سرورها: 1،100+ | مکان های سرور: 89 | اتصالات همزمان: 10

 • انحصاری برنامه 12 ماهه – 4.87 دلار در ماه (هزینه کل 58.49 دلار)
 • برنامه 3 ماهه – 6.74 دلار در ماه (هزینه کل 20.24 دلار)
 • برنامه 1 ماهه – 7.50 دلار در ماه

مجارستان در مرکز قرار دارد و بسیاری از سرویس ها دارای سرور در منطقه هستند. البته این شامل IPVanish نیز می شود. شما می توانید در مکان های مختلف در جهان انتظار سرعت سریع داشته باشید. به همین دلیل ، ما IPVanish را به عنوان یکی از گزینه های انتخابی خود برای استفاده در مجارستان انتخاب می کنیم.

IPVanish علاوه بر پوشش گسترده ای در مناطق مختلف ، میزبان سرورهایی در هر قاره به غیر از قطب جنوب است. این شبکه سرعتهای بسیار خوبی تولید می کند و آنها در تست های سرعت ما عملکرد خوبی دارند. چندین سرور مکان در سراسر آسیا پیدا خواهید کرد. می توانید یک مکان یا یک سرور جداگانه از منوی کشویی انتخاب کنید.

IPVanish میزبان تعدادی سرور در مکانهایی است که در بالا به آنها اشاره کردیم و می توانید اتصال به هر یک از آنها را انتخاب کنید. اگر سرورهایی را مشاهده می کنید که حرف “a” را در نام سرور دارند ، سریعترین آنها هستند. ما یک سرور IPVanish را در بوداپست آزمایش کردیم و سرعت آن 85.09 Mbps بود.

  بهترین VPN ها با Kill Switch

آزمون سرعت IPVanish مجارستان

هنگامی که ارزش IPVanish به دست می آید ، ضرب و شتم نیست. آنها دسترسی نامحدود به شبکه VPN و نرم افزارهای سفارشی خود را برای ویندوز ، مک ، iOS ، اندروید ، آمازون فایرستریک و موارد دیگر با قیمت 7.50 دلار در ماه یا 58.49 دلار در سال ارائه می دهند. این برنامه فقط 4.87 دلار در ماه در برنامه سالانه کار می کند. 7 روز ضمانت برگشت پول شما را به عنوان عضو جدید تحت پوشش قرار می دهد.

بررسی کامل ما درباره IPVanish را بخوانید.

از IPVanish بازدید کنید

5. ExpressVPN

ExpressVPNبر اساس: جزایر ویرجین انگلیس | تعداد سرورها: 2،000+ | مکان های سرور: 148 | اتصالات همزمان: 3

 • انحصاری برنامه 12 ماهه + 3 mos. رایگان – 6.67 دلار در ماه (کل هزینه 99.95 $)
 • برنامه 6 ماهه – 9.99 دلار در ماه (هزینه کل 59.95 $)
 • برنامه 1 ماهه – 12،95 دلار در ماه

ExpressVPN دسترسی سریع VPN را با MediaStreamer فراهم می کند که به عنوان یک سرویس هوشمند DNS عمل می کند تا به انسداد دسترسی به برخی از محتویات محدود جغرافیایی عالی کمک کند. این سرویس به رمزگذاری اتصال شما و رفع انسداد رویدادهای ورزشی زنده کمک می کند. شما حتی لیستی از جدیدترین سرگرمی های زنده و رویدادهای ورزشی را در وب سایت آنها مشاهده خواهید کرد.

ExpressVPN یک شبکه VPN بسیار بزرگ را مدیریت می کند. فراتر از ایالات متحده و کانادا ، شبکه ExpressVPN صدها سرور در مکانهای کلیدی را در اختیار دارد تا بتواند از حریم شخصی کاربران خود محافظت کند. شما می توانید از شبکه آنها برای محافظت از حریم خصوصی ، رفع انسداد سانسور و تماشای تیم های مورد علاقه خود از هر نقطه استفاده کنید.

برنامه ExpressVPN به شما امکان می دهد مکان سرور را به پایین شهر انتخاب کنید اما نمی توانید سرور خاصی را انتخاب کنید. در عوض ، مشتری یک سرور را در مکان انتخابی شما انتخاب می کند. همچنین باید بدانید که برخی از شهرها روی برگه پیشنهادی داخل مشتری نشان داده نمی شوند. ممکن است آن مسئله را با شهرهایی که ذکر کردیم پیدا کنید. به سادگی تب “همه” را انتخاب کنید ، اروپا را باز کنید و مجارستان را باز کنید. در این مرحله می توانید سرورها را در آنجا انتخاب کنید. هنگامی که ما یک سرور را در بوداپست آزمایش کردیم ، سرعت 62.38 Mbps بود.

تست سرعت ExpressVPN مجارستان

در حالی که ExpressVPN با قیمت بالاتر از سایر خدمات موجود در لیست ما فروخته می شود ، با توجه به اندازه ویژگی های شبکه و سرویس آنها ، ارزش آن بالا است. شما می توانید یک اشتراک VPN با یک حساب VPN تنها با 6.6 دلار در ماه با یک اشتراک سالانه ، یک کامپیوتر ، دستگاه دستی ، روتر و کنسول بازی متصل کنید..

بررسی کامل ما در مورد ExpressVPN را بخوانید.

از ExpressVPN بازدید کنید

اگر می خواهید به ارائه دهندگان دیگر نگاهی بیندازید ، لطفاً به ما نگاه کنید 10 سرویس برتر VPN برای گزینه های مختلف با این حال ، ما فکر نمی کنیم که لازم باشد. ما انتخاب های خود را بطور خاص بر اساس سایر خدمات پیشرو بر اساس مکان های منطقه ای ، سرعت ، قیمت و امنیت انجام دادیم. ما همچنین به دنبال ارائه دهندگان با شبکه خوبی از سرورهای VPN بودیم. از این طریق می توانید بهترین سرعت ممکن را بدست آورید. گزینه های بدی وجود ندارد ، بنابراین نمی توانید با پیشنهادات ما اشتباه بگیرید. اگر قصد دارید محتوای را پخش کنید یا حتی از وب سایت بازدید کنید ، سرعت آن اهمیت دارد. امیدوارم با استفاده از راهنمای ما بتوانید تصمیمی آگاهانه بگیرید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me