iOS 9اگر از طرفداران اپل هستید ، احتمالاً می دانید که سیستم عامل جدید برای iDevices آنها ، iOS 9 سرانجام برای بارگیری در دسترس است. در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان اپل ، تیم کوک اظهار داشت که به دنبال راه اندازی این سیستم عامل جدید ، تغییرات کمی وجود دارد. یکی از مواردی که آقای کوک به آن پرداخت ، حریم خصوصی بود. در iOS 9 جدید ، تعدادی از موارد بهبودی در حریم خصوصی به وجود آمده است که استفاده از VPN را تعریف می کند.

5 بهترین VPN برای iOS 9

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisitServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1 ExpressVPN 6.67 دلار ExpressVPN 160 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
2 NordVPN 3.49 دلار NordVPN 87 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
3 دسترسی به اینترنت خصوصی 2.85 دلار PIA 49 کادر انتخاب کادر انتخاب
4 CyberGhost 2.75 دلار CyberGhost 80 کادر انتخاب کادر انتخاب
5 IPVanish $ 3.25 IPVanish 76 کادر انتخاب

اپل با این سیستم عامل جدید کارهای مثبتی انجام داده است. تغییراتی که این نسخه ارائه می دهد چیزی غیر از سطحی نیست. IOS 9 اشکالات موجود در نرم افزار منتشر شده در iOS 8 را برطرف می کند. همه چیز در حال حاضر طراحی شده است و هموارتر عمل می کند. از زمان انتشار نسخه جدید ، دستگاهی که بیشترین سود را کسب می کند iPad است. ویژگی های خاص مانند توانایی های چند کاره قابلیت های iPad را باز می کند و آن را خیلی بیشتر از یک وسیله سرگرمی می کند.

یک سیری جدید و دستیار اپل ، دیوارهای iOS 9 را بخشیده است. این سیری جدید وعده داده است که از نسخه قبلی کمک کننده و پیشگیرانه تر خواهد بود. این لیست قوی از پیشنهادات که در آن شما می توانید برنامه ها و مخاطبین اخیراً افتتاح شده خود پیدا کنید. طبق گفته اپل ، سیری 40٪ سریعتر و 40٪ دقیق تر است.

به روزرسانی جدید نقشه های جدیدی نیز ارائه می دهد ، از جمله نسخه هایی که نسخه حمل و نقل عمومی دارند و حتی مسیرهایی با کشتی ، مترو و اتوبوس نیز در دسترس است. این نقشه های مسیر برای شهرهای بزرگ در سراسر جهان در دسترس است. نقشه های اپل پاسخ آنها به نقشه های گوگل است و در نهایت آنها قادر به رقابت در آن فضا هستند.

این سیستم عامل نسبت به سایر تکرارهای iOS کوچکتر است و اندازه آن تنها 1/3 است. این می تواند یک مسئله بزرگ باشد ، به خصوص اگر دستگاه شما تنها 16 گیگابایت فضا داشته باشد. همچنین به عقب سازگار است و از دستگاه های قدیمی iPhone 4S و iPad 2 پشتیبانی می کند..

  بهترین VPN برای روترهای سیسکو

یکی از ویژگی های بزرگ ویژگی حفظ حریم خصوصی است. تیم کوک اعلام کرد که می خواهد دستگاه شما را بشناسد ، نه شرکت پشت دستگاه. علاوه بر این ، نرم افزاری برای مسدود کردن آگهی نیز در iOS 9 وجود دارد. وی در خلال کنفرانس ، این نکته را برای جدا کردن آیفون از دستگاه های مبتنی بر اندروید عنوان کرد. بله ، به نظر می رسد که اپل قصد دارد روند حفظ حریم خصوصی را تعیین کند. بنابراین ، با تمام این حریم خصوصی ، چرا از VPN استفاده می کنید?

اگر در حال خواندن این مطلب هستید ، احتمالاً می دانید VPN چیست. با این وجود ، در صورت عدم نیاز به نوسازی ، ما مزایای استفاده از یک با iOS 9 را توضیح خواهیم داد. یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) نرم افزاری است که بسته به بستگی به هدف شما با این کار ، تا زمانی که به VPN وصل شوید ، به هر کاری که بصورت آنلاین انجام دهید ، لایه ای از رمزگذاری اضافه می شود. این که آیا شما با کسی در حال برقراری ارتباط هستید و یا به صورت آنلاین در حال مرور مطالب هستید ، احتمال اینکه هر فعالیت بی سیم قابل رهگیری باشد وجود دارد. حتی اگر در مکانی هستید که مشخص می کند آنها بی سیم ایمن دارند ، به این کلمات اعتماد نکنید. این احساس امنیت کاذب ایجاد می کند.

یکی دیگر از دلایل خوب استفاده از VPN به این دلیل است که این امکان را دارد که دسترسی به محتوا را محدود کنید. جغرافیایی مسدود کردن فن آوری است که می تواند مکان کاربر را بر اساس آدرس IP مشخص کند. این فناوری محاصره ای را ایجاد می کند که محتوا را برای یک منطقه خاص محدود می کند. با انتخاب سرور در یک کشور دیگر ، می توانید از این محدودیت ها استفاده کنید. بیایید از یک مثال برای این سناریو استفاده کنیم. فرض کنید شما در ایالات متحده زندگی کرده اید ، و شما یک اشتراک Amazon Prime یا اشتراک Netflix داشته اید. با استفاده از VPN ، می توانید به یک سرور در انگلستان وصل شوید و کتابخانه آنها یا برعکس ویزا را مشاهده کنید. از آنجا که شناخته شده است که هر دو سرویس پخش در مناطق مختلف دارای کتابخانه های مختلف هستند ، می توانید به مناطقی متفاوت از حالت عادی دسترسی پیدا کنید. همین مورد را می توان برای هر منطقه دیگری که می خواهید به آن وصل شوید نیز گفت.

  بهترین VPN برای بلکسبورگ

یکی دیگر از کاربردهای خوب برای یک VPN مستقیماً با دقیقه تلفنی سروکار دارد. با استفاده از Voice over IP (VoIP) ، می توانید تماس برقرار کنید یا متن را از طریق اینترنت ارسال کنید ، حتی اگر برنامه اطلاعاتی ندارید. آگاه باشید اگر قصد دارید به جای wi-fi از یک برنامه داده استفاده کنید ، VoIP به سرعت از داده استفاده می کند. در صورت امکان بهتر است از اتصال Wi-Fi استفاده کنید. همچنین در برخی کشورها VoIP ممنوع است. می توانید با اتصال به سرور در جایی که ممنوع نیست ، محدودیت خود را بدست آورید. همانطور که اشاره کردیم ، هر زمان که در یک اتصال Wi-Fi هستید آسیب پذیر هستید ، بنابراین می خواهید از VPN استفاده کنید تا یک لایه اضافی از رمزگذاری را تهیه کنید.

اکنون که مفاهیم را توضیح دادیم ، بگذارید شرکت ها را بررسی کنیم. مهم نیست با کدام شرکتی شرکت کنید ، آنها پروتکل های مختلفی را که ممکن است استفاده کنید ، دارند. همه شرکت هایی که ما در اینجا داریم رمزنگاری ایمن را ارائه می دهند ، اما استفاده از نسخه پروتکل OpenVPN همیشه امن ترین روش شما خواهد بود. اگر سرعت از ذات باشد ، می توانید از OpenVPN (UDP) استفاده کنید. این بهترین گزینه برای VoIP ، Skype ، بازی های آنلاین یا حتی استفاده از سرویس های جریان مانند Amazon Prime ، Netflix ، Hulu یا Pandora است. اگر اتصال ناپایدار دارید ، پیشنهاد می کنیم به OpenVPN (TCP) تغییر دهید. نسخه TCP خطای پروتکل داده ها را بررسی می کند ، بنابراین به سرعت نسخه دیگری نیست. اگر شما یک اتصال بی سیم با سرعت بالا هستید ، اما اهمیتی ندارد. پس از پوشش آن ، به سراغ شرکت هایی خواهیم رفت که به دلایل خاص خوب هستند.

اگر می خواهید محتوا را از حالت انسداد خارج کنید یا داده های خود را ایمن کنید ، IPVanish را توصیه می کنیم. آنها هیچ نوع سیاهههای مربوط را حفظ نمی کنند و ویژگی سوئیچ kill را ارائه می دهند ، بنابراین شما مطمئن خواهید شد که چه زمانی و در صورت قطع ارتباط محافظت می شوید. اگر می خواهید از خدمات استریم استفاده کنید ، IPVanish دوباره بهترین انتخاب است. از آنجا که آنها یک سرویس دهنده iOS را ارائه می دهند ، نباید در استفاده از iDevices مشکلی داشته باشید. آنها همچنین سریعترین شبکه را در آمریکای شمالی و اروپا دارند ، بنابراین شما فقط نیاز به اتصال دارید و می توانید از پخش کردن محتوای مسدود شده از کشورهای دیگر لذت ببرید.

  بهترین VPN برای لیما ، پرو

این گفت ، اگر شما فقط علاقه مند به انسداد محتوای جغرافیایی محدود هستید ، بهترین گزینه شما این است که با IPVanish یا OverPlay بروید. هر دوی این سرویس ها رمزگذاری ترافیک اینترنت را ارائه می دهند ، اما OverPlay همچنین دارای SmartDNS با VPN آنهاست که ممکن است در کانال های باز کردن قفل بدون از دست دادن سرعت جزئی کمک کند. البته این امر به این بستگی دارد که SmartDNS کانال خاصی را که مایل به دیدن آن هستید ، قفل کنید. به دلیل ماهیت Wi-Fi ، پیشنهاد می کنیم از گزینه رمزگذاری شده استفاده کنید. نیازی به فدا کردن امنیت برای سرعت نیست. در حالی که اگر شما در یک شبکه آهسته جریان دارید سرعت می تواند مشکل ساز باشد ، اما تا زمانی که هیچ تفاوت کیفیتی را مشاهده نکنید ، هرگونه افت سرعت که ممکن است رخ دهد در امنیت ایجاد شده است.

البته ، اگر می خواهید گزینه های دیگری باشید ، همیشه می توانید به لیست 10 سرویس برتر VPN ما نگاه کنید ، اما ما این موارد را به طور خاص انتخاب کردیم. در انتخاب بهترین گزینه های کلی در اینجا ، ما از سرعت ، امنیت ، قیمت و در دسترس بودن سرور به عنوان عواملی در تصمیمات خود استفاده کردیم. همچنین ، ما شرکتهایی را با تعداد زیادی سرور شبکه که ممکن است بخواهید به آنها متصل شوید برای بهترین مشاهده ، مرور وب یا حتی برقراری تماس انتخاب کردیم. برای VPN ها ، می خواهید به دنبال ارائه دهنده قابل اعتماد باشید. آنها کسانی هستند که از حریم خصوصی شما محافظت می کنند و دارای شبکه های سریع هستند که به شما امکان می دهند محتوای با کیفیت بالا را از سایر کشورها پخش کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me