افزونه های مرورگر Firefoxاگر مدتی در اینترنت بوده اید ، ممکن است به طور مبهم مرورگری به نام Netscape Navigator / Communicator را به خاطر بسپارید. اگر چنین است ، ممکن است شما هم بدانید که شرکت اصلی ، موزاییک ، کد آنها را منتشر کرد و شرکتی بنام موزیلا را تشکیل داد. این ترکیبی از موزائیک و گودزیلا است. البته ، موزیلا تمام کد ها را بازنویسی کرد و Firefox را منتشر کرد. سهم بازار آن سهمی نیست گوگل کروم دارای با این حال ، تعدادی از کاربران وجود دارد که ادعا می کنند مرورگر ایمن تر است. تمام نسخه های Firefox افزونه ها را مجاز می سازند این عالی است که شما در رایانه شخصی یا دستگاه تلفن همراه خود مرور کنید. مشکل این است که بسیاری از پسوندهای مختلف VPN برای استفاده وجود دارد. به همین دلیل ممکن است انتخاب موارد مناسب سخت باشد. ما می توانیم به شما در انتخاب بهترین گزینه برای نیازهایتان کمک کنیم. این برنامه های افزودنی برای Android و iOS نیز کار خواهند کرد.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانهای مورد بازدید
بدون تلویزیون LogsSmart
& ConsoleRouter
برنامه
1 ExpressVPN 6.67 دلار ExpressVPN 160 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
2 NordVPN 3.49 دلار NordVPN 87 کادر انتخاب
3 دسترسی به اینترنت خصوصی 3.33 دلار PIA 52
4 PureVPN 2.88 دلار SaferVPN 180 کادر انتخاب
5 SaferVPN 3.29 دلار SaferVPN 34

1. بهترین پسوند VPN برای Firefox: ExpressVPN

ExpressVPN برنامه های افزودنی Firefox را بارگیری کنید

دریافت پسوند ExpressVPN برای Firefox کمی متفاوت از گزینه اول است. در این حالت ، ابتدا باید ExpressVPN را بارگیری کنید و قبل از ورود به سیستم ، وارد سیستم شوید. برای شروع ، باید به وب سایت expressvpn.com بروید. بعد از بارگیری و ورود به سیستم ، دوباره به بخش محصولات و سپس به پسوند مرورگر Firefox بروید. روی پیوندی کلیک کنید که می گوید پسوند ExpressVPN برای Firefox را دریافت کنید. بعد ، روی افزودن کلیک کنید ، Firefox را ببندید و دوباره آن را باز کنید.

ExpressVPN اتصال Firefox

معمولاً هنگام استفاده از VPN سرعت سریع می خواهید. به همین دلیل ما می خواهیم ضمن استفاده از پسوند ExpressVPN Firefox ، نتایج آزمون عملکرد را به شما نشان دهیم. اگر به تفاوت توجه کنید ، سرعت اتصال بسیار کندتر از بدون استفاده از آن را نشان می دهد. تفاوت این میزان از دست دادن سرعت در حدود 54٪ است. حتی با وجود آن از دست دادن سرعت ، باید بتوانید بدون هیچ مشکلی از محتوای HD لذت ببرید.

Speedtest ExpressVPN Firefox

بار دیگر ما یک تست نشت DNS را اجرا کردیم تا اطمینان حاصل کنیم که پسوند مرورگر مکان واقعی ما را نشت نمی دهد و دریافتیم که ExpressVPN بدون هیچ مشکلی گذشت.

ExpressVPN Leaktest برای Firefox

حتی اگر ExpressVPN از قیمت بالاتری برخوردار باشد ، می توانید برخی از ویژگی های عالی و یک شبکه بزرگ را پیدا کنید. همچنین فقط می توانید حداکثر 3 دستگاه را به طور هم زمان در همان حساب استفاده کنید 6.67 دلار در ماه با 30 روز ضمانت برگشت پول.

از ExpressVPN بازدید کنید

2. بهترین برنامه افزودنی VPN برای Firefox: NordVPN

فرمت NordVPN برای Firefox

دقیقاً مانند پسوند PIA که قبلاً به آن اشاره کردیم ، پسوند NordVPN برای Firefox بسیار آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به 3 خط افقی در گوشه سمت راست بالا بروید. بعد ، روی افزودنیها کلیک کنید. از اینجا گزینه های افزودنی را انتخاب کرده و سپس NordVPN را تایپ کنید. شاید ابتدا لازم است روی دکمه ای کلیک کنید که می گوید “افزودنیهای بیشتر را ببینید”. وقتی به صفحه رسیدید ، روی دکمه ای که می گوید “افزودن به فایرفاکس” کلیک کرده و سپس “افزودن” و سپس “خوب” را کلیک کنید. Firefox را ببندید و دوباره آن را باز کنید. اکنون باید نماد NordVPN را ببینید.

  بهترین VPN برای Darknet و Dark Web

NordVPN فرمت Firefox را وصل کنید

اگر قصد استفاده از NordVPN را دارید ، می توانید سرعت خود را برای رفع انسداد سرویس هایی مانند Netflix یا BBC iPlayer از آن استفاده کنید. در تصویر زیر ، نتایج آزمایش سرعت ما را هنگام استفاده از پسوند NordVPN Chrome مشاهده می کنید. همانطور که می بینید با استفاده از پسوند te عملکرد بسیار سریعتر بود. این طبیعی نیست زیرا رمزگذاری به اتصال شما اضافه می کند. ما فرض می کنیم که NordVPN با استفاده از فشرده سازی برای نتایج بهتر.

NordVPN Speedtest Firefox

برای آزمایش دوم ما یک تست نشت dns اجرا کردیم. همانطور که می بینید ، NordVPN کاملاً خوب است.

NordVPN Leaktest برای Firefox

اگر می خواهید از حریم خصوصی خود و دسترسی به خدمات پخش جریانی مانند Netflix ، Amazon Prime Video یا Hulu از هر جای دنیا محافظت کنید ، NordVPN یک انتخاب عالی است. آنها تنها یکی از سرویس های VPN هستند که هنوز هم قادر به رفع انسداد Netflix هستند. شما می توانید VPN نامحدود را از فقط ثبت نام کنید 2.99 دلار در ماه با 30 روز ضمانت برگشت پول برای دیدن ارائه دهنده همه چیز در مورد چیست.

از NordVPN بازدید کنید

3. بهترین پسوند VPN برای Firefox: PIA

پسوند PIA Firefox

برای یافتن برنامه افزودنی دسترسی به اینترنت خصوصی ، به 3 خط افقی در گوشه سمت راست بالای Firefox بروید. بعد ، روی افزودنیها کلیک کنید. از اینجا گزینه های افزودنی را انتخاب کرده و سپس دسترسی به اینترنت خصوصی را تایپ کنید. شاید ابتدا لازم است روی دکمه ای کلیک کنید که می گوید “افزودنیهای بیشتر را ببینید”. وقتی به صفحه رسیدید ، روی دکمه ای که می گوید “افزودن به فایرفاکس” کلیک کرده و سپس “افزودن” و سپس “خوب” را کلیک کنید. Firefox را ببندید و دوباره آن را باز کنید. در اولین تصویر زیر ، یک فلش به نماد قرمز PIA اشاره می کند. هنگامی که برای اولین بار بر روی آن کلیک می کنید ، باید اطلاعات ورود به سیستم خود را وارد کنید. بعد از انجام این کار ، پیکان سبز در تصویر دوم نشان می دهد که در کجا می توانید مکان سرور را تغییر دهید. می دانید وقتی آیکون PIA از قرمز به سبز تبدیل می شود ، وصل شده اید. اکنون ، اگر در کشوری نیستید که می توانید مشاهده کنید ، می توانید سرویس های جریان محبوب را از حالت مسدود خارج کنید.

PIA Connect برای Firefox

هنگام استفاده از VPN ، سرعت خوب می تواند بسیار مهم باشد. در تصویر زیر پسوند PIA Firefox را آزمایش کردیم. هنگام استفاده از پسوند PIA برای Firefox اختلاف سرعت کمی وجود دارد. در تصویر زیر می توانید هنگام مقایسه دو عدد ، حدود 10٪ سرعت کاهش را مشاهده کنید.

پسوند PIA برای Firefox

آزمایش دوم که معمولاً انجام می دهیم ، تست نشت است. اگر آزمایش بیش از یک آدرس IP را نشان دهد ، این می تواند نشتی را نشان دهد. همانطور که در زیر مشاهده می کنید ، پسوند PIA آزمون را پشت سر می گذارد.

  5 بهترین VPN برای H1Z1 Battle Royale

PIA Leaktest برای Firefox

به طور خلاصه پسوند PIA ، با استفاده از نسخه مستقل ، برخی از همان ویژگیهایی را که معمولاً دریافت می کنید ، مشاهده خواهید کرد. از آنجا که PIA یک شرکت بزرگ و قابل اعتماد است ، می توانید افزونه ای را برای Chrome و Mac ، iOS ، Android و Windows دریافت کنید. یکی از ویژگی های عالی که دوست دارید گزینه غیرفعال کردن WebRTC است که در پسوند ساخته شده است. اگر تصمیم به استفاده از این سرویس را ندارید یا آن را غیرفعال نمی کنید ، آدرس IP واقعی خود را در هر سایتی که به آن مراجعه می کنید نشان می دهید. دسترسی به اینترنت خصوصی از خوانندگان ما VPN نامحدود را فقط ارائه می دهد 3.49 دلار در ماه همراه با ضمانت برگشت 7 روزه پول.

از دسترسی به اینترنت خصوصی بازدید کنید

4. بهترین پسوند VPN برای Firefox: PureVPN

پسوند PureVPN برای Firefox

اگرچه این برنامه افزودنی را برای نسخه رایگان ارائه می دهد ، اما در واقع می توانید از آن استفاده کنید تا وارد حالت به روز شده شوید. برای به دست آوردن پسوند PureVPN ، می خواهید مراحل بعدی را دنبال کنید. در قسمت بالا 3 خط افقی را خواهید دید که در گوشه سمت راست فوقانی قرار دارند. اکنون افزونه ها ، افزونه ها و سپس PureVPN را تایپ کنید. تصویری مانند تصویر بالا را خواهید دید. پیش بروید و روی گزینه ای که می گوید “+ اضافه کردن به Firefox” کلیک کنید. ضربه بعدی “افزودن” و سپس “خوب” را بزنید. اکنون زمان آن رسیده که Firefox را ببندید و دوباره آن را باز کنید. در بالا نماد PureVPN را مشاهده خواهید کرد. همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می کنید ، اتصال آسان است. فقط مدارک خود را وارد کنید و می توانید شروع کنید.

استفاده PureVPN برای Firefox

دانستن سرعت شما هنگام استفاده از VPN بسیار مهم است. می توانید سرعت را دقیقاً مانند آنچه در زیر انجام دادید بررسی کنید. همانطور که در نتایج زیر مشاهده می کنید ، بین اتصال ISP ما و استفاده از پسوند VPN تفاوت وجود دارد. حدود 32٪ اختلاف وجود دارد که آن را کندتر از بسیاری از رقبای خود می کند.

PureVPN Speedtest برای Firefox

در حالی که کاهش سرعت نشان می دهد که کار می کند ، ما دوست داریم تست نشت را نیز انجام دهیم. در حالی که تصویر زیر فقط یک آدرس را نشان می دهد ، آزمایش های دیگر نشان می دهد که دارای مشکلات نشتی است. قطعاً اگر می خواهید از حریم شخصی خود محافظت کنید ، می تواند مشکل ایجاد کند.

PureVPN Leaktest برای Firefox

اگرچه پسوند PureVPN عملکرد شایسته ای دارد ، اما پیشنهاد می کنیم از گزینه های بدون نشت استفاده کنید. یک مزیت قطعی قیمت است ، اما واقعاً چیز دیگری برای افزودنی آنها نیست. آنها همچنان که خدمات به رشد خود ادامه می دهند ، بیش از 50 درصد قیمت را کاهش داده اند. وقتی برای یک حساب VPN نامحدود ثبت نام می کنید ، از همه به همه مکانهای سرور آنها دسترسی پیدا خواهید کرد 4.99 دلار در ماه هنگام ثبت نام برای یک سال دسترسی به VPN.

  بهترین VPN برای تلویزیون های هوشمند سامسونگ با الکسا

از PureVPN بازدید کنید

5.بهترین پسوند VPN برای Firefox: SaferVPN

SaferVPN پسوند Firefox

با وجود این واقعیت که تصویر فوق به عنوان نسخه رایگان نمایش داده می شود ، می توانید پسوند SaferVPN را به Firefox اضافه کنید تا بتوانید به نسخه کامل دسترسی پیدا کنید. اگر می خواهید یکی از این موارد را بررسی کنید ، می توانید با انجام این مراحل این کار را انجام دهید. اگر به بالا نگاه کنید ، 3 خط افقی را خواهید دید که در گوشه بالا سمت راست قرار دارند. اکنون افزودنیها ، افزونه ها و سپس SaferVPN را تایپ کنید. تصویری مانند تصویر بالا را خواهید دید. پیش بروید و روی گزینه ای که می گوید “+ اضافه کردن به Firefox” کلیک کنید. ضربه بعدی “افزودن” و سپس “خوب” را بزنید. اکنون زمان آن رسیده که Firefox را ببندید و دوباره آن را باز کنید. در بالا نماد SaferVPN را مشاهده خواهید کرد. اکنون برای شروع اعتبار خود بر روی نماد کلیک کنید.

SaferVPN Firefox Connect

اکنون زمان آن رسیده است که سرعت این پسوند تست شود. در نتایج زیر می توانید نتایج به دست آمده را مشاهده کنید. اختلاف سرعت فقط اندک است. این بدان معناست که شما نباید در انجام نوع فعالیت وب مورد نظر خود مشکلی داشته باشید.

SaferVPN Speedtest Firefox

اگرچه ممکن است شما سرعت را دوست داشته باشید ، ما یک تست نشت نیز انجام دادیم. وقتی این کار را انجام دادیم ، نشت گسترده DNS پیدا کردیم. این بدان معناست که شما در پایان شکست یکی از دلایل مهم استفاده از VPN برای شروع استفاده می کنید. اگر انتظار دارید این شخصی از حریم خصوصی شما محافظت کند ، ممکن است بخواهید دوباره در انتخاب خود تجدید نظر کنید.

SaferVPN Leaktest

اگر به دنبال یافتن محدودیت های جغرافیایی هستید ، SaferVPN ارزش خوبی را ارائه می دهد. همچنین می توانید از یک شبکه با ابعاد مناسب و یک رابط خوب انتظار داشته باشید. فقط می توانید افزونه Firefox و یک حساب VPN را دریافت کنید 3.29 دلار در ماه با اشتراک 2 ساله با این حال ، به سختی پیشنهاد می کنیم این را برای محافظت از حریم خصوصی شما پیشنهاد کنیم.

از SaferVPN بازدید کنید

افزونه WebRTC را غیرفعال کنیدپسوند نهایی که پیشنهاد می کنیم دریافت شود ، نامیده می شود WebRTC را غیرفعال کنید. ما متوجه شده ایم که چهار پسوند VPN اول از قبل دارای نوعی محافظت در برابر WebRTC هستند. با این حال ، آخرین مورد اینطور نیست. همچنین ، اگر تصمیم دارید دیگران را امتحان کنید ، ممکن است آنها هم نباشند. هدف از این پسوند مسدود کردن WebRTC است. اگر انتخاب نکنید ، هر وب سایتی که بازدید می کنید به هر حال آدرس IP واقعی شما را مشاهده می کند. برای به دست آوردن این یکی ، به سه خط افقی در گوشه سمت راست بالا رفته و روی آنها کلیک کنید. سپس بخش “افزودنیها” را انتخاب کنید. اکنون ، روی برنامه های افزودنی کلیک کرده و “غیرفعال کردن WebRTC” را تایپ کنید. پس از یافتن آن ، روی “افزودن به Firefox” کلیک کنید. پس از افزودن ، Firefox را ببندید و دوباره آن را باز کنید. اگرچه ممکن است آن را در نوار ابزار خود در بالا نبینید ، اما می توانید تأیید کنید که هنوز هم وجود دارد. اکنون از خود در برابر نشت WebRTC محافظت می کنید. شما می توانید بازدید کنید doileak.com برای تست طیف گسترده ای از نشت.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me