بهترین VPN برای کاربران Reddit

آرم RedditReddit.com یک پایگاه کاربر بسیار بزرگ دارد. در حقیقت ، این چهارمین سایت قاچاقچی در ایالات متحده و ششمین سایت قاچاق در جهان است. صفحه اول توصیف شده خود در اینترنت می تواند اخبار را ایجاد یا شکسته کند. همچنین تقریباً هر موضوعی را که می توانید به آن فکر کنید ، دارد. یکی از بهترین قسمت های این سایت پرطرفدار این است که برای همه آزاد و رایگان است. تا زمانی که شما یک حساب Reddit داشته باشید ، مجاز به ارسال در انجمن ها خواهید بود. خواه تازه وارد جامعه حفظ حریم خصوصی باشید یا یک جانباز فصلی ، پیدا کردن VPN مناسب برای پاسخگویی به نیازهای شما می تواند ناامید کننده باشد. برخي از وب سايت ها بر اساس عوامل مختلف ، از نتيجه هاي بازبيني VPN كمتر مي شوند. به همین دلیل است که ما با توجه به نظرات Reddit در مورد بهترین ارائه دهندگان VPN خواهیم گفت.


طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisitServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1ExpressVPN6.67 دلارExpressVPN160کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
2NordVPN3.49 دلارNordVPN87کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
3دسترسی به اینترنت خصوصی2.85 دلارPIA49کادر انتخابکادر انتخاب
4CyberGhost2.75 دلارCyberGhost80کادر انتخابکادر انتخاب
5IPVanish$ 3.25IPVanish76کادر انتخاب

دلایل زیادی وجود دارد که کاربران Reddit به دنبال VPN های عالی هستند. حفظ هویت شخصی شما دلیل مهمی برای استفاده از VPN است ، اما تنها موردی نیست. موارد دیگر شامل یافتن محصولی برای محافظت از حریم خصوصی شما در نقاط مهم WiFi و کمک به شما در یافتن محتوای محدود شده جغرافیایی است. یک VPN خوب به شما کمک می کند تا با سرعتی سریع به آن اهداف برسید. بنابراین با توجه به کاربران Reddit بهترین VPN چیست؟ بیا یک نگاهی بیندازیم.

1. بهترین VPN برای کاربران Reddit: IPVanish

IPVanish

IPVanish یکی از موارد مورد علاقه ما است. در اینجا یک نظر مستقیم از اخیر است کاربر Reddit.

وی گفت: “من فقط از این حقیقت که با هر وسیله ای که در آن کار می کند ، از IPvanish استفاده کرده ام. حتی Firestick. من در مورد PIA مطمئن نیستم ، اما می تواند به راحتی به OpenVPN وصل شود. من حتی این را در تلفن خود دارم ، بنابراین مجبور نیستم برنامه IPvanish را بارگیری کنم. IPvanish همچنین دارای سرور پروکسی SOCKS…. برای تورنت عالی است وقتی من سریعترین سرعت را انجام دادم ، حدود 200-250 Mbps دریافت می کنم که VPN با استفاده از UDP روشن می شود. این همان چیزی است که من برای آن پرداخت می کنم. یكی از بزرگترین اتفاقات مربوط به IPvanish این است كه آنها یكی از سرورهای سریع را در آنجا دارند. آنها همچنین حدود 400 سرور را برای انتخاب دارند. “

کشورها مکانها سرورهای پروتوکلوها نرم افزار ماه Mon12 Mo.Refund
60891200OpenVPN، IKEv2، L2TP، PPTPنرم افزار VPN7.50 دلار58.49 دلار7 روز

IPVanish میزبان سرورهای مختلف در هر قاره ای غیر از قطب جنوب است. این شبکه به طور مداوم سریعترین VPN در تست های سرعت ما بوده است. همانطور که در نظر بالا می بینید ، مکانهای مختلف سرور در کشورهایی در سراسر جهان پیدا خواهید کرد. می توانید یک مکان یا یک سرور جداگانه را انتخاب کنید.

هنگامی که ارزش IPVanish به دست می آید ، ضرب و شتم نیست. آنها دسترسی نامحدود به شبکه VPN و نرم افزارهای سفارشی خود را برای ویندوز ، مک ، iOS ، اندروید ، آمازون فایرستریک و موارد دیگر با قیمت 7.50 دلار در ماه یا 58.49 دلار در سال ارائه می دهند. این درست است 4.87 دلار در ماه در برنامه سالانه ضمانت برگشت 7 روزه پول تمام اعضای جدید را در بر می گیرد.

از IPVanish بازدید کنید

2. بهترین VPN برای کاربران Reddit: PIA

دسترسی به اینترنت خصوصیبه عنوان یک کاربر ، دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) چندین گزینه مختلف را در اختیار شما قرار می دهد. پیش از این ، شما مجبور بودید برای هر سرور VPN نمایه تنظیم کنید. اکنون ، اتصال به هر سرور در 28 کشور مکان آنها آسان است. همانطور که در زیر می بینید ، تیم PIA سرورهای خود را بر اساس منطقه ، کشور و شهر ترتیب داده است. مکانهای سرور به ترتیب کشور با ترتیب حروف الفبا ذکر شده اند.

کشورها مکانها سرورهای پروتوکلوکهای نرم افزار ماهانه 2 سال اعتبار
30473282OpenVPN ، PPTP ، L2TPپنجره ها6.45 دلار59.95 دلار7 روز

در اینجا یک نظر مرتبط با PIA توسط یک است کاربر Reddit.

“من PIA را دوست دارم زیرا به راحتی با OpenVPN ادغام می شود. این بدان معناست که مشکلی در اجرای آن بر روی رایانه لینوکس ، سیستم عامل روتر مانند DD-WRT یا دستگاهی در شبکه مانند Raspberry Pi نخواهید داشت..

این بدان معنا نیست که لازم نیست نگران مشتری VPN در رایانه شخصی Windows خود باشید. آنها یا هر دستگاهی می توانند از PIA VPN در روتر شما یا دستگاه دیگری که به این کار اختصاص داده شده استفاده کنند. “

بسیاری از کاربران تورنت که عاشق دسترسی به اینترنت خصوصی هستند وجود دارد. این سرویس شامل ویژگی هایی است که در صورت قطع شدن اتصال به سرویس آنها ، سیستم شما از برقراری ارتباط جلوگیری می کند. به این معنا که اگر دسترسی VPN رمزگذاری شده شما به هر دلیلی کاهش یابد ، امنیت شما را حفظ خواهد کرد.

PIA یک سرویس دهنده Windows و سایر برنامه های کاربردی ساده و آسان ارائه می دهد. با این حال ، شما نمی خواهید آن را بطور کامل تصور کنید. PIA بسته به نیاز شما سطوح مختلف حفاظت از حریم خصوصی را ارائه می دهد. دسترسی به اینترنت خصوصی فقط VPN را ارائه می دهد 2.50 دلار در ماه.

از دسترسی به اینترنت خصوصی بازدید کنید

3. بهترین VPN برای کاربران Reddit: ExpressVPN

ExpressVPN

با ExpressVPN ، دسترسی سریع VPN و MediaStreamer به عنوان یک سرویس هوشمند DNS عمل می کنند تا دسترسی به محتویات محدود جغرافیایی را مسدود کنند. این سرویس به رمزگذاری اتصال شما و جابجایی محدودیت های جغرافیایی کمک می کند. مشاهده مزایای استفاده از ExpressVPN کار سختی نیست.

کشورها مکانها سرورهای پروتوکلوها نرم افزار ماه 15 ماه Mo.Refund
941603،000OpenVPN، SSTP، L2TP، PPTPنرم افزار VPN12.95 دلار99.95 دلار30 روز

در اینجا نظری از ا کاربر Reddit در مورد خدمات.

“ExpressVPN برای من بسیار قابل اعتماد و سریع بوده است. من وقتی می خواهم یک اتصال سریع چشمگیر و ExpressVPN برای دور زدن قفل منطقه از آن استفاده کنم. “

در حالی که ExpressVPN با قیمت بالاتر از سایر خدمات موجود در لیست ما فروخته می شود ، با توجه به اندازه ویژگی های شبکه و سرویس آنها ، ارزش آن بالا است. فقط می توانید یک رایانه ، دستگاه دستی ، روتر و کنسول بازی (SmartDNS) را با یک حساب VPN منفرد وصل کنید. 6.67 دلار در ماه با اشتراک سالانه.

از ExpressVPN بازدید کنید

4. بهترین VPN برای کاربران Reddit: NordVPN

NordVPNNordVPN در پاناما مستقر است که برخی از کاربران ترجیح می دهند از یک شرکت VPN که در واقع مقر آن در ایالات متحده است استفاده کنند. خواهید فهمید که NordVPN حضور پررنگی دارد زیرا دارای سرورهایی است که در سراسر جهان واقع شده اند. اعضا با قیمت بسیار مناسب به شبکه خود در سراسر جهان دسترسی کامل دارند.

کشورها مکانها سرورهای پروتوکلوها نرم افزارهای ماهانه سالانه سال گذشته
59703300OpenVPN ، PPTP ، L2TPپنجره ها11.95 دلار69،00 دلار30 روز

در اینجا نقل قول از کاربر Reddit درباره NordVPN.

“من شخصاً فکر می کنم nordvpn بسیار عالی است.”

خواهید فهمید که NordVPN یکی از بهترین خدمات ترکیبی برای قیمت را دارد. البته ، شما می خواهید در یک حساب کاربری با طول بیشتر مشترک شوید. همه کاربران دسترسی کامل به نرم افزار شبکه و نرم افزار خود دارند. می توانید با استفاده از سرویس دهنده VPN برای ویندوز یا مک متصل شوید. آنها همچنین دارای یک برنامه آسان برای استفاده موبایل برای دستگاه های Android و iOS (iPhone ، iPad) هستند.

آیا می خواهید به خدمات جریان مانند Netflix ، Amazon Prime Video یا iPlayer بی بی سی از هر جای دنیا دسترسی داشته باشید؟ اگر چنین باشد NordVPN یک انتخاب عالی است. آنها تنها یك سرویس VPN هستند كه هنوز می توانند Netflix را مسدود كنند. می توانید VPN و سرویس SmartDNS نامحدود را از فقط ثبت نام کنید 2.75 دلار در ماه با عضویت 3 ساله.

از NordVPN بازدید کنید

5. بهترین VPN برای کاربران Reddit: StrongVPN

StrongVPN

StrongVPN با دفتر مرکزی در ایالات متحده و دارای یکی از بهترین شبکه های VPN در کشور است. در گذشته ، این شرکت بر اساس تعداد مکان های سرور و پروتکل های استفاده شده ، کاربران را متهم می کرد. این تغییر کرده است زیرا StrongVPN اکنون به صدها سرور در سراسر جهان دسترسی کامل به شبکه خود را ارائه می دهد.

کشورها مکانها سرورهای پروتوکلوها نرم افزارهای ماهانه سالانه سال گذشته
2646682OpenVPN ، PPTP ، L2TPنرم افزار VPN7.50 دلار52.49 دلار7 روز

در اینجا نقل قول شده توسط a کاربر Reddit درباره StrongVPN.

“اکنون یک ماه کامل به سال تحصیلی رسیده است ، و هیچگونه اطلاعیه / مشکلی در مورد استفاده از StrongVPN نداشته اید. torrenting + bandwidth campus = FTW “

آخرین ویژگی سرویس StrongVPN ، ویژگی StrongDNS است. هرکسی که برای یک حساب StrongVPN ثبت نام کنید ، دسترسی رایگان به StrongDNS دریافت می کنید که یک سرویس DNS هوشمند است که برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی استفاده می شود. این یک راه حل عالی برای کسانی است که قصد سفر به سایر نقاط جهان را دارند و می خواهند به نتفلیکس دسترسی پیدا کنند.

StrongVPN بسیار مهربان بوده است تا 25٪ تخفیف به بازدید کنندگان ما ارائه دهد. کوپن در بالای تخفیف های دوره عادی خود قرار می گیرد. شما می توانید فقط با 7.50 دلار در ماه یا 52.49 دلار در سال از VPN نامحدود و دسترسی SmartDNS رایگان لذت ببرید. حساب سالانه درست کار می کند 4.37 دلار در ماه. کاربران جدید تحت پوشش ضمانت برگشت 7 روزه پول قرار دارند.

StrongVPN

و در اینجا شما گزینه های برتر ما را برای بهترین VPN ها مطابق با Reddit انتخاب می کنید. با این حال ، شما می توانید به راحتی نگاهی به ما بیاندازید 10 لیست برتر ارائه دهندگان VPN. نکته اصلی این است که بسیاری از محصولات خوب در آنجا وجود دارد. این همه به آنچه شما به دنبال آن هستید بستگی دارد. امیدواریم این پست و نظرات سایر کاربران Reddit به شما در تصمیم گیری بهترین تصمیم ممکن کمک کرده باشند.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map