חוסם פרסומותכפי שאתה בוודאי יודע, מודעות מקוונות יכולות להשפיע מאוד על פעילות הגלישה שלך באופן מקוון. מהמודעות הממוקדות של גוגל ופייסבוק ועד לתוכנה הזדונית שתוכלו למצוא בקידוד הפיקסלים הסמויים, מודעות נמצאות בכל מקום. לא חלקם זדוניים, אך הם גם יאטו את המכשיר או המערכת שלכם. ישנן כמה דרכים לחסום אותם וכולם צריכים לעבוד בצורה הגונה. עם זאת, הדרך הטובה ביותר לחסום אותם היא באמצעות VPN. נדבר על אלה עוד רגע. ראשית, אנא עיין ברשימה הטובה ביותר לחוסמי מודעות VPN.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2CyberGhost2.75 דולרCyberGhost112תיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט3.49 $PIA52תיבת סימוןתיבת סימון

כפי שציינו, ישנם מספר סוגים שונים של חוסמי מודעות. אלה הם:

 1. חוסמי מודעות מבוססי דפדפן – ככל שמדובר בפתרונות, זו ללא ספק האופציה הפופולרית ביותר. דוגמא לכך היא מקור uBlock פופולרי. עם זאת, ייתכן שתגלה בעיה עם אלה אם אינך משתמש בדפדפן נתמך. זכור כי סוגים אלה של חוסמי מודעות בחינם בנויים על ידי החברות עצמן.
 2. חוסמי מודעות נתב או מכשירים – אם אתה משתמש בסוגים מסוימים של מכשירים או נתבים, חלקם תומכים בחסימה. בנוסף, אם אתה מפעיל פטל Pi, אתה יכול להריץ Pi-hole.
 3. חוסמי מודעות VPN – במקרה זה, VPNs יכולים לחסום מודעות בכמה דרכים שונות. זה בדרך כלל דרך רשת השרתים, לקוח ה- VPN ובאמצעות הרחבות דפדפן.

כעת נבדוק כיצד מטפלים בחסימת המודעות על ידי 3 הספקים ברשימה שלנו.

 • NordVPN – חוסם מודעות באמצעות בקשות DNS.
 • CyberGhost – מביט בתוך תנועה ומשנה בקשות לדומיינים מסוימים.
 • גישה לאינטרנט פרטי – חוסם מודעות באמצעות בקשות DNS

מהו חוסם המודעות הטוב ביותר של VPN?

כדי לענות על השאלה הזו בצורה הטובה ביותר, עליכם לבחון כמה גורמים. לאחר מכן, אנו ננתח אותם ונגיד לך מה חוסם המודעות הטוב ביותר ל- VPN.

 • אפליקציות סלולריות ותמיכה לנתבים ומכשירי אמזון פירסטיק
 • יכולת לעקוף חומות אש כדי לסייע בחסימה של מודעות.
 • מדיניות ללא יומני קפדנית
 • הצפנה חזקה עם רכיבים בדרגה צבאית כדי להגן עליך מפני מודעות זדוניות
 • רשתות גדולות ויציבות כדי למנוע ניתוקים

בואו נסתכל יותר לעומק על חוסם מודעות ה- VPN הטוב ביותר.

1. VPN הטוב ביותר לחוסם מודעות: NordVPN

NordVPN

הירשם ל -36 חודשים תמורת 2.99 $ בלבד לחודש (75% הנחה)

NordVPN מבוסס בפנמה, אשר חלק מהמשתמשים מעדיפים להשתמש בחברת VPN שבסיסה נמצא בארצות הברית. אתה תגלה של- NordVPN יש נוכחות חזקה בארה”ב עם שרתים הממוקמים ברחבי הארץ. לחברים גישה מלאה לרשת שלהם בארה”ב ומחוצה לה במחיר טוב מאוד.

תגלו של- NordVPN יש אולי את תערובת השירותים הטובה ביותר במחיר אם תירשמו לחשבון לפרק זמן ארוך יותר. לכל המשתמשים יש גישה מלאה לרשת ולתוכנה המותאמת אישית שלהם. אתה יכול להתחבר באמצעות לקוח VPN עבור Windows או Mac. יש להם גם אפליקציה סלולרית קלה לשימוש למכשירי אנדרואיד ו- iOS (iPhone, iPad). אתה יכול להשתמש בתוסף הדפדפן NordVPN עבור Chrome, Firefox או Safari. NordVPN מציע כמה תכונות פרטיות מתקדמות כמו שרתי VPN כפולים, שרתי P2P ו- IP ייעודי שבאמת עוזר לשירות להתבלט..

רוצה לגשת לשירותי סטרימינג כמו Netflix, Amazon Prime Video או BBC iPlayer מכל מקום בעולם? אם כן, NordVPN היא בחירה מצוינת. הם אחד משירותי ה- VPN היחידים שעדיין יכולים לבטל את חסימת Netflix. אתה יכול להירשם לשירות VPN ו- SmartDNS ללא הגבלה החל מ- $ 2.99 דולר לחודש עם חברות למשך 3 שנים.

בקר ב- NordVPN

2. ה- VPN הטוב ביותר לחוסם מודעות: CyberGhost

CyberGhost

הירשם ל -36 חודשים תמורת 2.75 דולר בלבד לחודש (79% הנחה)

CyberGhost הוקמה בשנת 2001 על ידי 7 חברי צוות צעירים ונלהבים בבוקרשט, רומניה. מאז אותה תקופה החברה גדלה לאחד משירותי ה- VPN הגדולים בעולם. הצוות המונה 50+ חברים מתמקד בהגנה על פרטיות המשתמשים. רוברט קנאפ, מייסד ומנכ”ל משותף, ממשיך להוביל את הצוות גם לאחר שהצטרפו לקבוצת קרוסריידר בשנת 2017. מאז אותה תקופה רשת CyberGhost התרחבה לא מעט.

CyberGhost מציע שילוב נחמד של מיקומי שרתים, הצפנה חזקה ויכולת ביטול חסימה של שירותי סטרימינג פופולריים כמו Netflix, YouTube Red ו- Amazon Prime. חלק מהערוצים אף מאפשרים לך לבטל את חסימת ההגבלות הגיאוגרפיות עבור מספר אזורים. לדוגמה, אתה יכול לגשת לתוכן הווידיאו של Amazon Prime בארה”ב, גרמניה או בריטניה. לקוח חלונות מעניק לך גם אפשרות לגלוש בעילום שם, להגן על WiFi, להסתנן בעילום שם, לבטל חסימה של אתרים בסיסיים (גוגל, פייסבוק אינסטגרם וכו ‘), ולבחור שרת.

לקוח ה- VPN של CyberGhost הוא אחד המועדפים שלנו. זה קל מאוד לשימוש וכולל מספר תכונות מתקדמות המסייעות בהגנה על פרטיותך המקוונת. יש להם צוות פיתוח בגרמניה שמוסיף ללא הפסקה תכונות ללקוח ולאפליקציות הניידות. אתה יכול להירשם לגישה מלאה לרשת CyberGhost החל מ- $ 2.75 דולר לחודש במהלך הקידום הנוכחי שלהם.

בקר ב- CyberGhost

3. ה- VPN הטוב ביותר לחוסם מודעות: PIA

גישה פרטית לאינטרנט

הירשם למשך 24 חודשים תמורת $ 3.49 בלבד לחודש (65% הנחה)

גישה לאינטרנט פרטי (PIA) מעניקה למשתמשים מספר אפשרויות שונות. שלא כמו בעבר, אינך צריך עוד להגדיר פרופיל עבור כל שרת VPN. כעת תוכלו להתחבר לכל אחד ממיקומי השרת שלהם ב -33 מדינות. צוות ה- PIA ארגן את השרתים שלהם לפי אזור, מדינה ועיר. תמצא שהמהירות תהיה מהירה רוב הזמן.

ישנם המון משתמשי סיקור שאוהבים גישה פרטית לאינטרנט. השירות כולל תכונה שתמנע מהתקשורת של המערכת שלך אם החיבור לשירות שלהם ייפול. כלומר אם גישת ה- VPN המוצפנת שלך תישמט מכל סיבה שהיא תשמור עליכם.

PIA מציעה לקוח Windows ואפליקציות אחרות הפשוטות וקלות לשימוש. עם זאת, לא תרצו לזלזל בזה. PIA מציעה רמות שונות של הגנת פרטיות בהתאם לצרכים שלך. אתה יכול לשלוט ברמות ההצפנה כדי לעזור לך למצוא את האיזון הנכון בין פרטיות למהירות.

כשמדובר בלקוח Windows שלהם, צוות ה- PIA כלל מתג להרוג באינטרנט. מתג ההרג יהרוג את חיבור האינטרנט שלך בכל עת ש- VPN נכשל. זה באמת יכול להועיל למי שרוצה להבטיח אנונימיות. גישה פרטית לאינטרנט מציעה VPN החל מ- $ 3.49 דולר לחודש יחד עם ערבות להחזר הכסף למשך 7 ימים.

בקר בגישה לאינטרנט פרטי

אם ברצונך לצפות בסרטוני חוסם מודעות, אנו ממליצים להשתמש ב- VPN. למעלה רואים מספר סיבות שונות לכך. נתנו לך כמה אפשרויות טובות לעיל, אבל אתה יכול למצוא אחרות באתר שלנו 10 VPN הראשונים רשימה. כולם יעבדו כמו שצריך, אך בחרנו באופן ספציפי את הבחירות שלנו לעבוד עם חוסם מודעות. ככה, תוכלו להגיע למהירויות הטובות ביותר האפשריות, לא משנה באיזה אזור תרצו לצפות. קרא את המדריך שלנו שיעזור לך לקבל את ההחלטה הטובה ביותר האפשרית.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me