VPNs הטובים ביותר עבור רייקיאוויק, איסלנד

רייקיאוויקרייקיאוויק היא הבירה והעיר הגדולה ביותר באיסלנד. זה ממוקם על החוף הדרומי של מפרץ פקסה ואוכלוסייתה מוערכת של 128,000 תושבים. תגלו שמבקרים רבים עושים את הטרק לעיר ולמדינה מסיבות שונות. מצפייה באורות הצפון ועד ביקור במגדל השלום ועוד, לא תרצו לפספס את הבירה הצפונית ביותר של אף מדינה בעולם. עם זאת בעת ביקור, תרצה להשתמש ב- VPN בזמן שאתה נמצא ב- WiFi ציבורי. נספר לך על כך עוד רגעים ספורים. לפני שנעשה זאת, אנא עיין ברשימת VPNs הטובים ביותר שלנו לרייקיאוויק.


RankProviderPriceVisitVPN סטטיסטיקות
בחירת העורכיםExpressVPNמחיר ExpressVPNבקר באתר
קרא את הביקורת
סטטיסטיקות ExpressVPN
2NordVPNמחיר NordVPNבקר באתר
קרא את הביקורת
נתונים סטטיסטיים של NordVPN
3CyberGhostמחיר CyberGhostבקר באתר
קרא את הביקורת
סטטיסטיקות CyberGhost

כשמסתכלים על דו”ח Freedomhouse.org, איסלנד היא אחד המקומות החופשיים ביותר בעולם. זה לא אומר שאתה יכול לאכזב את השומר שלך. בעוד שממשלת רייקיאוויק ואיסלנד לא מפקחות עליך, ישנם אחרים שינצלו את חופש העיר. אתה יכול להמר שהם רק מחכים להזדמנות למצוא משתמש לא מוגן. באמצעות VPN התנועה שלך מאובטחת ומוצפנת. זה מקשה מאוד על אותם עבריינים לקבל גישה למידע הפרטי שלך.

למרות שכמעט אין צנזורה ברייקיאוויק או באיסלנד, עדיין תוכלו לנצל את הסיבה השנייה לשימוש ב- VPN. כלומר לעקוף תוכן מוגבל גיאוגרפי. אם ברצונך לגשת לתוכן מאזור הבית שלך או אפילו לאחד מחוצה לה באיסלנד, בדרך כלל היית נחסם מלעשות זאת. פשוט התחבר ל- VPN באזור שאליו ברצונך לגשת, ולא אמור להיות לך בעיות אז. הסיבה לכך היא שטות את התוכנה החוסמת לחשוב שאתה ממוקם במקום אחר.

מה ה- VPN הטוב ביותר עבור רייקיאוויק?

התמקדנו בקריטריונים הבאים לקביעת רשימת ה- VPN הטובים ביותר עבור רייקיאוויק. תבחין שאנחנו מתמקדים יותר בסיבה השנייה ולא בסיבה הראשונה.

 • אפשרות לביטול חסימה של שירותי סטרימינג פופולריים מאזור הבית שלך או מאזורים אחרים
 • שרתי VPN שהופיעו היטב ברייקיאוויק
 • רשת גדולה ויציבה שתעזור לכם לחסל ניתוקים
 • אפליקציות סלולריות ותמיכה במכשירי Firestick של אמזון
 • הצפנה חזקה בדרגה צבאית המסייעת בהגנה על פרטיות
 • לספקים מדיניות ללא יומני

ללא דיחוי נוסף, הנה רשימה של שירותי VPN הטובים ביותר עבור רייקיאוויק:

1. VPN הטוב ביותר עבור רייקיאוויק: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN מפגיש גישה מהירה ל- VPN עם MediaStreamer המשמש כשירות DNS חכם כדי לסייע בביטול חסימת הגישה לתכנים מעולים המוגבלים בגיאוגרפיה. שירות ה- VPN יסייע בהצפנת החיבור שלך וביטול חסימה של אירועי ספורט חיים. תוכלו אפילו למצוא רשימה של האירועים הבידוריים והספורטיים האחרונים בשידור חי באתר האינטרנט שלהם.

ExpressVPN מנהל רשת VPN גדולה מאוד. מעבר לארה”ב וקנדה, רשת ExpressVPN מתהדרת במאות שרתים במיקומי מפתח שיסייעו בהגנה על פרטיות המשתמשים שלהם. אתה יכול להשתמש ברשת שלהם כדי להגן על פרטיותך, לבטל חסימה של צנזורה ולצפות בקבוצות האהובות עליך מכל מקום.

אפליקציית ExpressVPN מאפשרת לבחור מיקום שרת למטה לעיר אך אינך יכול לבחור שרת ספציפי. במקום זאת הלקוח יבחר שרת במיקום שבחרת. עליכם לדעת כי ערים מסוימות אינן מוצגות בכרטיסייה המומלצת בתוך הלקוח. אתה עלול למצוא בעיה זו עם שרתים באוקראינה (המיקום הקרוב ביותר). פשוט בחר בכרטיסייה “הכל”, פתח את אירופה ואז פתח את איסלנד. בשלב זה תוכלו לבחור שם שרתים. כשבדקנו שרת ברייקיאוויק המהירות הייתה 119.00 Mbps.

מבחן המהירות של ExpressVPN רייקיאוויק

בעוד ExpressVPN נמכר בנקודת מחיר גבוהה יותר משאר השירותים ברשימה שלנו, הערך גבוה בהתחשב בגודל תכונות הרשת והשירות שלהם. אתה יכול לחבר מחשב, מכשיר כף יד, נתב וקונסולת משחקים (SmartDNS) עם חשבון VPN יחיד עבור רק 6.67 דולר לחודש עם אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום.

בקר ב- ExpressVPN

2. ה- VPN הטוב ביותר עבור רייקיאוויק: NordVPN

NordVPN

NordVPN מבוסס בפנמה, אשר חלק מהמשתמשים מעדיפים להשתמש בחברת VPN שבסיסה נמצא בארצות הברית. אתה תגלה של- NordVPN יש נוכחות חזקה בארה”ב עם שרתים הממוקמים ברחבי הארץ. לחברים גישה מלאה לרשת שלהם בארה”ב ומחוצה לה במחיר טוב מאוד.

אתה תגלה של- NordVPN יש אולי את תערובת השירותים הטובה ביותר במחיר אם אתה רוצה לקבל מנוי למשך זמן ארוך יותר. לכל המשתמשים יש גישה מלאה לרשת ולתוכנה המותאמת אישית שלהם. אתה יכול להתחבר באמצעות לקוח VPN עבור Windows או Mac. יש להם גם אפליקציה ניידת לשימוש קל גם למכשירי אנדרואיד וגם ל- iOS (iPhone, iPad).

NordVPN מארח מספר שרתים באוקראינה (מכיוון שזה המיקום הקרוב ביותר. מהקונסולה, לחיצה על 3 הנקודות האופקיות מימין למדינה, תוכלו לאתר את אזור השרת ולראות את אחוזי השרתים הזמינים. בדקנו שרת הממוקם בעיר רייקיאוויק, ומהירות ההורדה הייתה 112.79 Mbps.

מבחן המהירות של NordVPN רייקיאוויק

רוצה לגשת לשירותי סטרימינג כמו Netflix, Amazon Prime Video או BBC iPlayer מכל מקום בעולם? אם כן, NordVPN היא בחירה מצוינת. הם אחד משירותי ה- VPN היחידים שעדיין יכולים לבטל את חסימת Netflix. אתה יכול להירשם לשירות VPN ו- SmartDNS ללא הגבלה בלבד 2.99 דולר לחודש עם חברות למשך 3 שנים.

בקר ב- NordVPN

3. ה- VPN הטוב ביותר לרייקיאוויק: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost הוקמה בשנת 2001 על ידי 7 חברי צוות צעירים ונלהבים בבוקרשט, רומניה. מאז אותה תקופה החברה גדלה לאחד משירותי ה- VPN הגדולים בעולם. הצוות המונה 50+ חברים מתמקד בהגנה על פרטיות המשתמשים. רוברט קנאפ, מייסד ומנכ”ל משותף, ממשיך להוביל את הצוות גם לאחר שהצטרפו לקבוצת קרוסריידר בשנת 2017. מאז אותה תקופה רשת CyberGhost התרחבה לא מעט.

CyberGhost מציע שילוב נחמד של מיקומי שרתים, הצפנה חזקה ויכולת ביטול חסימה של שירותי סטרימינג פופולריים כמו Netflix, YouTube Red ו- Amazon Prime. חלק מהערוצים אף מאפשרים לך לבטל את חסימת ההגבלות הגיאוגרפיות עבור מספר אזורים. לדוגמה, אתה יכול לגשת לתוכן הווידיאו של Amazon Prime בארה”ב, גרמניה או בריטניה. לקוח חלונות מעניק לך גם אפשרות לגלוש בעילום שם, להגן על Wi-Fi, סיקור בעילום שם, לבטל חסימת אתרים בסיסיים (גוגל, פייסבוק אינסטגרם וכו ‘), ולבחור שרת.

מכיוון שרצינו לבדוק שרת ברייקיאוויק, פתחנו את לקוח Windows והרחבנו את הממשק. משם תרצה ללחוץ על הכרטיסייה “כל השרתים” אם היא כבר לא פעילה. גלול מטה לאוקראינה ולחץ מימין לכוכב. זה יביא רשימה מלאה של שרתים באיסלנד. רשת CyberGhost כוללת כמה שרתים ברייקיאוויק. התחברנו לאחד מהם ובדקנו את הביצועים לרייקיאוויק. כפי שאתה יכול לראות, מהירות ההורדה שלנו הייתה 110.52 Mbps.

מבחן המהירות של CyberGhost רייקיאוויק

לקוח ה- VPN של CyberGhost הוא אחד המועדפים שלנו. זה קל מאוד לשימוש וכולל מספר תכונות מתקדמות המסייעות בהגנה על פרטיותך המקוונת. יש להם צוות פיתוח בגרמניה שמוסיף ללא הפסקה תכונות ללקוח ולאפליקציות הניידות. אתה יכול להירשם לגישה מלאה לרשת CyberGhost רק מ 2.75 דולר לחודש במהלך הקידום הנוכחי שלהם.

בקר ב- CyberGhost

אמנם אינך חושב שאתה צריך VPN בזמן שאתה ברייקיאוויק, אך יש כמה סיבות טובות להשתמש בכזה. אם ברצונך לראות אפשרויות אחרות מאלו שלעיל, אנא עיין בספקים המופיעים באתר שלנו רשימת ה- VPN המובילה 10. כל האפשרויות ברשימה זו צריכות לבצע ביצועים טובים, אך בחרנו על פי מספר גורמים. כך ייעלנו את הבחירות שלנו לרייקיאוויק. לא משנה הפעילויות שלכם בעיר, הגנת ה- VPN היא רעיון טוב בעת השימוש באינטרנט. כשאתה משתמש במדריך שלנו אתה יכול לקבל את ההחלטה הנכונה שתתאים לצרכים שלך.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map