הצפנהכשאני חושב על VPN, מוחי תוהה באופן אוטומטי להצפנת הנתונים שלך. רוב האנשים מניחים ששימוש בשירות VPN פירושו שהנתונים שלהם מוצפנים אך זה לא תמיד המקרה. תיתקל במספר ספקים המשתמשים בהצפנה לקויה אשר תשאיר אותך בסיכון. היום אני הולך לשתף חמש ספקים שלוקחים אבטחה ברצינות רבה. הם מציעים רמות גבוהות של הצפנה כדי לסייע בהגנה על הנתונים ועל פרטיותך.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
PriceVisitServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.85 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון
4CyberGhost2.75 דולרCyberGhost80תיבת סימוןתיבת סימון
5IPVanish3.25 דולרIPVanish76תיבת סימון

יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​בחירת ספק VPN. הראשונה היא המטרה שלך לשימוש בשירות. מה אתה רוצה לעשות עם ה- VPN? אם אתה פשוט רוצה לגשת לאתרים חסומים גיאוגרפיים במדינות אחרות, ההצפנה אינה חשובה לא פחות. עם זאת, אם המטרה שלך היא להגן על פרטיותך ועל אנונימיות מקוונת, רמת ההצפנה יחד עם מדיניות יומן החברה של VPN הם קריטיים להחלטתך. בואו נסקור מקרוב כמה תרחישים שונים.

קבל גישה לאתרי אינטרנט חסומים גיאוגרפיים

אם המטרה שלך היא לקבל גישה לאתרים חסומים גיאוגרפיים ייתכן שההצפנה אינה המטרה מספר אחת שלך. זה באמת תלוי לאילו אתרים שאתה מנסה לגשת. לדוגמה, אם אתה מתכנן להשתמש ב- VPN כדי לצפות בתוכניות המועדפות עליך ב- Netflix US או כדי להזרים תוכניות BBC iPlayer, אז כוח ההצפנה לא כל כך חשוב. עם זאת, אם אתה רוצה לקבל גישה לאתרים שצונזרו במדינתך כמו אתרי מדיה חברתית (פייסבוק, טוויטר וכו ‘) או מפרץ הפיראטים, אז הצפנה חזקה היא קריטית.

הגן על פרטיותך המקוונת

אם העדיפות העליונה שלך היא להגן על פרטיותך בזמן מקוון, אז הצפנה חשובה מאוד. תוכלו למצוא המון חברות VPN המציעות שירות חינם או תוכניות זולות מאוד. היזהר בבחירת VPN. חשבו על זה, היכן מציעים שירותי הפרטיות בחינם את כספם? הם מפציצים אותך במודעות או שהם מוכרים את השימוש שלך למפרסמים. אף תרחיש אינו מקובל. VPN זול עושה לעתים קרובות את הפרוטוקולים שהם משתמשים בהם כדי למצוא באתר שלהם או מציעים רק PPTP שהוא הפרוטוקול הכי פחות מאובטח ובהחלט לא מומלץ.

הגן על האנונימיות שלך

זה דבר אחד להגן על הנתונים שלך באמצעות הצפנה. זה אחר להסתיר את זהותך ברשת. VPN טוב יסייע להבטיח את האנונימיות שלך בעת השימוש בשירות. זהו אזור שקשה לשפוט מכיוון שעליך לסמוך על החברה המספקת את שירות ה- VPN שלך. השתמשתי בשירותים המופיעים בפוסט זה וממליץ על כולם. עם זה נאמר כשמדובר באנונימיות אני ממליץ ExpressVPN ו גישה פרטית לאינטרנט.  לשני הספקים יש מדיניות “ללא יומן”, כלומר הם לא רושמים את פעילויות המשתמשים ברשת שלהם. יש להם גם תכונות מתג להרוג כדי לסייע בהגנה על פרטיותך אם ה- VPN אי פעם ייפול.

הבנת הצפנה

הרבה אנשים יבלבלו בין הצפנה לפרוטוקולים המשמשים להתחברות לשירות VPN. למי שלא מחפש צלילה עמוקה טכנית, אני מציע לחשוב על השניים יחד. הנה השיעור המהיר שלי בבחירת פרוטוקול להגנה על פרטיותך. עקוב אחר רשימה זו לקבלת החיבור המאובטח ביותר.

 • OpenVPN – הבחירה הטובה ביותר, המאובטחת ביותר
 • SSTP – בחירה טובה עבור Windows
 • L2TP / IPSec – אלטרנטיבה הגונה אם אין תמיכה ב- OpenVPN
 • PPTP – אפשרות גרועה ביותר אך תואמת יותר מכשירים

עכשיו עבור אותם משתמשים מנוסים טכניים שרוצים שליטה רבה יותר על ההצפנה אני ממליץ על גישה לאינטרנט פרטי. הם מציעים הגדרות בהתאמה אישית להצפנת נתונים, אימות נתונים ואימות לחיצת יד. אני אחלוק סיכום קצר. תוכל לבקר בדף ההצפנה של PIA לקבלת פרטים נוספים.

הגדרות הצפנת נתונים של PIA:

 • AES 128 – סטנדרט הצפנה מתקדם (128 סיביות) במצב CBC
 • AES 256 – סטנדרט הצפנה מתקדם (256 סיביות) במצב CBC
 • דבורה – Blowfish (128 סיביות) במצב CBC

הגדרות אימות נתונים של PIA:

 • SHA1 – HMAC באמצעות אלגוריתם hash מאובטח (160 ביט)
 • SHA256 – HMAC באמצעות אלגוריתם hash מאובטח (256 סיביות)

הגדרות הצפנת לחיצת יד PIA:

 • RSA-2048 – החלפת מפתחות של דיפי-הלמן (DH) 2048 ביט ותעודת RSA של 2048 ביט
 • RSA-3072 – החלפת מקשים של דיפי-הלמן (DH) 3072 ביט חלופי ותעודת RSA 3072 ביט
 • RSA-4096 – החלפת מקשים של דיפי-הלמן (DH) 4096 סיבית ותעודת RSA של 4096 ביט
 • ECC-256k1 – החלפת מפתחות עקומת אליפטית לאחר חלוף DH ותעודת ECDSA באמצעות עקומה secp256k1 (256 סיביות)
 • ECC-256r1 – החלפת מפתחות עקומת אליפטית ארעית DH ו- תעודת ECDSA prime256v1 (256 סיביות)
 • ECC-521 – החלפת מפתחות עקומת אליפטית ארעית DH ו- תעודת ECDSA secp521r1 (521 ביט)

סיכום

אתה יכול לקרוא את רשימת ה- 10 VPN הראשונים שירותים לקבלת אפשרויות נוספות אך אני ממליץ בחום על השירותים המפורטים לעיל עבור אלה המחפשים רמה גבוהה של הצפנה. בחרנו אותם על פני שירותי VPN מובילים אחרים המבוססים על רמות הצפנה, פרטיות (מדיניות יומן), תמיכה בשיתוף P2P / קבצים, זמינות של מיקומי שרת במיקומי מפתח, ביצועים, אמינות ומחיר. אתה רוצה ספק VPN אמין ואמין שיסייע בהבטחת הפרטיות המקוונת שלך. יתכן שתרצה שרשת מהירה תוריד ותזרים תוכן HD. השירותים המשותפים בפוסט הם ה- VPN המוצפן הטוב ביותר. הם יסייעו בהבטחת פרטיותך יחד עם ביטול חסימת הגבלות גיאוגרפיות לשירותי וידאו זורמים כמו נטפליקס, הולו, HBO NOW, ומאות אתרים פופולריים אחרים שעלולים לחסום..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me