קולומביהקולומביה היא המדינה ה -25 בגודלה בעולם והיא ממוקמת בחלק הצפוני של דרום אמריקה. ממש כמו חלק מהמדינות האחרות ביבשת, יש לה עבר צבעוני. למרות נגיעה בקו המשווה, במדינה יש לא מעט מגוון אקלים. אם אתה צריך לנסוע לארץ יפה זו, לעסקים או לחופשה, תצטרך לארוז מעט קרם הגנה. תרצו גם להתחבר ל- VPN אם אתם מתכננים להשתמש ב- WiFi במהלך כל חלק מהטיול. זה יעזור בהגנה על פרטיותך.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
PriceVisitServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.85 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון
4CyberGhost2.75 דולרCyberGhost80תיבת סימוןתיבת סימון
5IPVanish3.25 דולרIPVanish76תיבת סימון

הקולומביה, שהושמה לראשונה בשנת 1499 על ידי הספרדים, לא זכתה לעצמאות עד שנת 1819. אף כי יש עדויות לתרבויות שתחילתה בשנת 18,000 לפני הספירה, הקולוניזציה הספרדית הובילה להתאמה דמוגרפית יוצאת דופן במדינה. כמעט מחצית מהאוכלוסייה מורכבת ממסטיזו קולומביאנים (תערובת אירופאית ואמרינדית). בתקופה הנוכחית יש למדינה רפובליקה חוקתית נשיאותית יחידה ובעלת כלכלה פעילה וצומחת מאוד.

אם אתה בארץ כדי לחוות את היופי, אתה במזל. יש לכם שם 6 אזורים טבעיים כולל השלג והקרח של הרי האנדים, יערות גשם טרופיים, מדבריות, חופים, סוואנות ועוד. כפי שאתה יכול לראות, אתה יכול למצוא כל אקלים שאתה רוצה לבקר בו 440 קמ”ר. לא משנה לאן תלכו, יש הרבה מה לראות ולעשות.

גישה לאינטרנט ופרטיות בקולומביה

אפילו עם כל כך הרבה מה לראות ולעשות, יתכן שתצטרך להשתמש באינטרנט לדברים שונים. מכיוון שפס רחב זמין בקולומביה כבר למעלה מ 20 שנה, תוכלו לצפות שהמהירויות יהיו די טוב כשאתם מתחברים. בשנים האחרונות החלו מספר מקומות להציע WiFi בחינם. למרות שזה נהדר, זה מביא אותנו לסיבה הראשונה שלנו להשתמש ב- VPN.

עם מספר האנשים בקולומביה, אתה יכול לדמיין שתמיד יש מישהו שמחפש דרך לגנוב את הנתונים הרגישים שלך. גנבים יכולים להיות ממוקמים בכל מקום ורק מחפשים הזדמנות טובה. בנוסף, סוכנות הביון התגלתה מדי פעם בפיקוח חוץ-שיפוטי. כל ספקי האינטרנט בקולומביה נדרשים לפקח על תוכן התנועה שלהם ולדווח על כל פעילות בלתי חוקית לממשלה.

אמנם אין כללים רשמיים בנושא צנזורה באינטרנט, אך לעיתים יש חסימות סלקטיבית של אתרים. סוגים אלו של חסימות מבוססים יותר על צנזורה, אך תוכלו גם לחוות מגבלות גיאוגרפיות. שימוש ב- VPN יעזור לכם לעקוף אותם. אם יש לך אתר סטרימינג מועדף שזמין רק במקום שבו אתה גר, היית נחסם להשתמש בו מבלי להשתמש ב- VPN.

כיצד לבחור VPN לקולומביה

ושם יש לך את זה. אלה שתי הסיבות הטובות ביותר לשימוש ב- VPN. בין אם ברצונך להגן על פרטיותך מפני עיניים סקרניות או לעקוף מגבלות, השימוש באחת מהן מכריע אם אתה בקולומביה. השאלה הבאה היא, איזו מהן? הדרך בה VPN מגן על פרטיותך היא באמצעות הצפנה. רוב הספקים יעניקו לכם אפשרות לבחור בין מספר פרוטוקולים. זה שאתה צריך לבחור בכל פעם שאתה יכול הוא OpenVPN. זה נחשב לבחירה העליונה בקהילה. אם ניתנת לך הבחירה בין גרסת UDP ו- TCP, שניהם יעבדו כמתוכנן. ההבדל הוא ש- UDP מהיר יותר. אם יש לך בעיות חיבור, תרצה לבדוק את גרסת ה- TCP. למרות שזה איטי יותר, יש לך סיכוי טוב יותר לשמור על הקשר שלך.

אם אתם מחפשים אפשרויות נוספות, אל תהססו לבדוק את שלנו 10 VPN הראשונים רשימת שירותים. אנו חושבים שתהיו מרוצים מהאפשרויות שניתנו לכם לעיל. הם נבחרו על בסיס אבטחה, מהירות, אמינות ומחיר. חיפשנו גם ספקים עם רשת טובה של שרתי VPN באזור. ככה, אתה יכול לקבל את המהירויות הטובות ביותר. כמובן שלכולם רשתות נהדרות. המהירות חשובה אם אתה מתכנן לגשת לתוכן כלשהו. הספקים שהזכרנו לעיל הם האפשרויות הטובות ביותר לעשות זאת, לא משנה באילו שירותים פופולריים תרצו להשתמש. יש לקוות, המדריך שלנו יעזור לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר האפשרית ולחסוך קצת כסף גם כן.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me