VPNs הטובים ביותר לסין

תמונה 2 בסיןהרפובליקה העממית של סין מונה את האוכלוסייה הגדולה בעולם בכמעט 1.5 מיליארד איש. יש לו גם את שטח השטח ה -3 ביותר בעולם. למדינה השפעה רבה על הייצור על העולם. כל שעליך לעשות הוא להסתכל היכן נוצר משהו ויש סיכוי טוב שהוא אומר “תוצרת סין”. מבחינת השפל, חברות רבות רואות את המדינה כעושר רב של הזדמנויות וירטואליות. בין אם החברה שלך היא אחת מהן או שאתה סתם הולך לראות מה יש למדינה מסיבית זו להציע, שימוש ב- VPN בעת חיבור לאינטרנט הוא חובה. נסביר את הפרטים ברגע, אך נסתכל ברשימה שלנו עם ה- VPN הטובים ביותר לסין.


מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1 ExpressVPN 6.67 דולר ExpressVPN 160 תיבת סימון תיבת סימון תיבת סימון
2 NordVPN 3.49 $ NordVPN 87 תיבת סימון תיבת סימון תיבת סימון
3 CyberGhost 2.75 דולר PIA 112 תיבת סימון תיבת סימון
4 גישה פרטית לאינטרנט 3.33 דולר PIA 52 תיבת סימון תיבת סימון
5 StrongVPN 4.37 דולר StrongVPN 46 תיבת סימון תיבת סימון

מדיניות הצנזורה באינטרנט של סין (המכונה לעתים קרובות חומת האש הגדולה של סין או תוכנית מגן הזהב) ידועה מאוד. האמת, ישנם מעט מאוד אתרים שאתה יכול ללכת אליהם בלי להשתמש ב- VPN. על ידי חיבור לשרת VPN שנמצא באזור רגוע יותר, אתה יכול להערים על חומת האש לחשוב שאתה במקום אחר. ככה תוכלו לגשת ל -6 מיליון פלוס האתרים שהמדינה חוסמת. כמובן שזה כולל אתרים כמו גוגל, פייסבוק, ורבים אחרים.

בנוסף לתכנית מגן הזהב החודר במיוחד, מבקרי סין יתנסו בנושא אחר. הסיבה לכך היא שהממשלה מפקחת כל העת על האינטרנט. הנהגת סין תחזיק כל דבר שאתה אומר או תעשה נגדך באופן מקוון. על ידי שימוש ב- VPN, החיבור המוצפן שלך מקשה על פושעים או על ממשלת סין לתפוס את הנתונים הרגישים שלך. זכור כי אם הממשלה רוצה שהמידע יהיה מספיק גרוע, היא תמצא דרכים אחרות להשיג אותו.

מה ה- VPN הטוב ביותר לסין?

רשימת ה- VPN הטובה ביותר לסין שלנו מבוססת על הקריטריונים הבאים:

  • מבחני מהירות שבוצעו בהונג קונג, הודו, דרום קוריאה וסינגפור
  • בדק את יכולתו של כל VPN לבטל את החסימה של חומת האש הגדולה של סין
  • הצלחת ביטול החסימה של ערוצים ואירועי ספורט חיים
  • קידוד חזק עם דגש על VPN התגנבות כדי לעקוף את חומת האש
  • אנו נותנים עדיפות לספקים שאינם מחזיקים ביומני שימוש
  • אפליקציות לנייד ותוספי דפדפן אינטרנט לשיפור הפרטיות

ללא דיחוי נוסף, הנה רשימה של שירותי VPN הטובים ביותר לשימוש בסין:

1. VPN הטוב ביותר לסין: ExpressVPN

ExpressVPN

הירשם למשך 12 חודשים וקבל 3 חודשים בחינם ב- VPN המדורג מספר 1 שלנו

ExpressVPN מאגד גישה מהירה ל- VPN עם MediaStreamer המשמש כשירות DNS חכם לביטול חסימת הגישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי. שירות ה- VPN יסייע בהצפנת החיבור שלך וביטול חסימה של אירועי ספורט חיים. תוכלו אפילו למצוא רשימה של האירועים הבידוריים והספורטיים האחרונים בשידור חי באתר האינטרנט שלהם. השהות באיי הבתולה הבריטיים מציבה את ExpressVPN מחוץ לחמש העיניים וארבע העיניים. הם מקפידים על מדיניות ללא יומן שאומתה באמצעות בקשות משפטיות בעלות פרופיל גבוה לאורך השנים.

ExpressVPN מנהל רשת VPN גדולה מאוד. מעבר לארצות הברית, רשת ExpressVPN מתהדרת באלפי שרתים במיקומי מפתח כדי לסייע בהגנה על פרטיות המשתמש שלהם. אתה יכול להשתמש ברשת שלהם כדי להגן על פרטיותך, לבטל חסימה של צנזורה ולצפות בשירותי הסטרימינג המועדפים עליך מכל מקום.

אפליקציית ExpressVPN מאפשרת לבחור מיקום שרת עד לעיר אך אינך צריך לבחור שרת ספציפי. במקום זאת הלקוח יבחר את השרת המהיר ביותר במיקום שבחרת. עליכם לדעת כי ערים מסוימות אינן מוצגות בכרטיסייה המומלצת בתוך הלקוח. ייתכן שתגלה בעיה זו בערים שהזכרנו. פשוט בחר בכרטיסייה “הכל”, פתח את אסיה ואז פתח את הונג קונג. בשלב זה תוכלו לבחור את מיקום השרת של הונג קונג, הודו או דרום קוריאה. כפי שאתה יכול לראות, שלושת המיקומים ביצעו די טוב עם מהירויות הורדה במהירות כמו 116 Mbps.