אוסטריהאוסטריה היא מדינה הררית השוכנת במרכז אירופה. בהיותה באירופה, אין זה מפתיע שהמדינה מכוונת לבצע שינויים בהליכים נגד הפיראטיות שלה. לאחר חמש שנים נראה כי האיגוד נגד פירטיות באוסטריה בשם VAP יוכל לדרוש ספקי שירותי אינטרנט לחסום אתרים מסוימים הידועים בתוכן פיראטי. לפני כמעט שנה VAP זכתה בתיק בית משפט שחוסם אתרים כאלה, אך ספקיות האינטרנט סירבו ולקחו את החלטת בית המשפט לערער. לאחר שאיבד את הערעור, נמצא כי חסימת אתרים הינה חוקית, ונותני שירותי האינטרנט יקבלו את עלות חסימתם, וציינו כי יש להם את היכולת הכלכלית והטכנית לעשות זאת. עם זאת, עדיין תוכלו לקבל גישה לאתרים אלה באמצעות VPN.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
PriceVisitServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.85 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון
4CyberGhost2.75 דולרCyberGhost80תיבת סימוןתיבת סימון
5IPVanish3.25 דולרIPVanish76תיבת סימון

פסיקה זו זכתה באליפות הוליווד וה- VAP, אך ספקי האינטרנט אינם מאושרים כל כך עם התוצאה. בגלל העלויות שנגרמו וחסימה של אתרים באופן כללי, זה נראה לרבים כמדרון חלקלק. בדומה לחוקים של אוסטרליה וסינגפור, אוסטריה היא רק האחרונה שבאה בעקבותיה. רובם מבינים את כוונת המצור, אך זה מעלה שאלות עתידיות שמעצבנות כמה. האם חסימות אתרים אלה יפסיקו עם תוכנות פירטיות? כאשר ספקיות האינטרנט חוסמות את האתרים, האם זה משחרר אותן מאחריות? רק העתיד יכול לענות על כך.

עם זאת, כפי שהיא עומדת כעת, עדיין תוכל לקבל גישה לאתרים חסומים עם רשת פרטית וירטואלית. VPN הוא שירות שעושה כמה דברים. הדבר הראשון שזה יעשה עבורך הוא להוסיף שכבה נוספת של הצפנה לגלישה באינטרנט. למרות שלאוסטריה אין מדיניות לשמירת נתונים, ישנם אחרים שישמחו לקבל את הנתונים האישיים שלך.

כאמור, VPN יאפשר לך גישה לתוכן חסום. בין אם התוכן נחסם על ידי הממשלה או חסום גיאוגרפי, אתה יכול ליהנות מאתרים אלה. דוגמה לתוכן חסום גיאוגרפי הוא שירות סטרימינג מובחר כמו נטפליקס. לאור העובדה שיש גרסה אוסטרית של נטפליקס, אין גישה לספריה טובה יותר מארצות הברית. הסיבה לכך היא שלארה”ב יש בערך 7,500 כותרים. זה פי חמש מהמספר של כ -1,500 הכותרות הזמינות בגירסה האוסטרית. תוכל לגשת אליו או לכל אחד משירותי הזרימה הפופולריים האחרים עם VPN. כמובן שכדי ליהנות מ- Netflix, אתה צריך גם מנוי בתשלום. מדוע אין גישה לספריה עם הכי הרבה תוכן?

אני מקווה שעד כה, ברור שיש יתרונות מוגדרים לשימוש ב- VPN. עם זאת, ישנן אפשרויות בחירה רבות בסוגי ה- VPN, אך למרבה המזל יש לנו כמה אפשרויות נהדרות עבור אוסטריה. לכולם יש לקוחות בהתאמה אישית, כך שתוכלו פשוט לבחור מדינה להתחבר אליהם, ללחוץ על הכפתור וליהנות מכל היתרונות שמנינו. הצעות אלה כולן משתמשות ברמות הצפנה מאובטחות, עם זאת, השימוש בפרוטוקול OpenVPN תמיד יהיה ההחלטה הטובה ביותר שלך. OpenVPN (UDP) הוא הטוב ביותר לסטרימינג.

ראשית, נסתכל על הסיבה שלך לשימוש ב- VPN. אם ברצונך לאבטח את הנתונים שלך או לבטל את חסימת התוכן, אנו מציעים IPVanish. הם מציעים אי-יומנים ויש להם תכונת מתג להרוג, ובכך להוסיף שכבת הגנה נוספת לגלישה שלך. לגבי הזרמת דברים ברשת, נניח משירות סטרימינג מובחר כמו נטפליקס, IPVanish היא עדיין הדרך ללכת. יש להם את הרשת המהירה ביותר בצפון אמריקה וברחבי אירופה, כך שתוכל להתחבר בקלות לספריות התוכן האלה וליהנות מהן.

אם אתם נוסעים מחוץ לאוסטריה ואתם רוצים לראות כמה מההופעות המועדפות עליכם, אנו ממליצים על IPVanish או ExpressVPN. שניהם מצפינים תנועה, אך ExpressVPN כולל SmartDNS עם ה- VPN שלהם, שיעזור לכם לבטל את חסימת הערוצים ללא תקורה של הצפנה. מדוע לא תוכלו לראות את הערוצים המועדפים עליכם כמו TV Intersport Rent, Krone TV או MF1 מכל מקום? אתה לא צריך לפספס אותם עם VPN.

אנא קרא את רשימת המובילים שלנו 10 שירותי VPN אם תרצה הצעות אחרות, אך אנו חושבים שאתה תהיה מרוצה מכל ה- VPN שנמצא בפוסט זה. בחרנו בבחירות אלה על פני שירותי VPN מובילים אחרים על בסיס פרטיות, מיקומי שרת, מהירות ומחיר. חיפשנו גם שירותים עם רשת טובה של שרתי VPN באזור בשבילכם. זו רשימת הספקים האמינים שלנו.

ספקי VPN אמינים הם אלה המסייעים לאבטח את פרטיותך המקוונת ויש להם רשתות מהירות להזרמת תוכן HD במדינות אחרות. אלה שהזכרנו בפוסט זה הם ה- VPN הטובים ביותר בסך הכל לכל מטרה שתרצו להשיג. שירותי סטרימינג חסומים גיאוגרפיים וערוצים פופולריים רבים אחרים יהיו נגישים מאוסטריה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me