VPNs הטובים ביותר לטורקיה

איסטנבולטורקיה היא מדינה שנמצאת במערב אסיה וגובלת בשמונה מדינות שונות. למרות שהמדינה חילונית רשמית, 98% מהאוכלוסייה מוסלמים. מה שראוי לציון בטורקיה הן העובדות שמדובר בדמוקרטיה ומחצית מהאוכלוסייה מתחת לגיל 30. עם זאת, במדינה יש כמה חוקים נוקשים מאוד בנושא השימוש באינטרנט. אם אתם נוסעים למדינה דינאמית זו, או אם אתם גרים בה, שירות VPN טוב יעזור לכם לעבור נקודות מחוספסות למקרה שממשלת טורקיה תשים שוב איסור על אתרי מדיה חברתית..


מאוורר RankVPN ServiceVPN
PriceVisitServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.85 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון
4CyberGhost2.75 דולרCyberGhost80תיבת סימוןתיבת סימון
5IPVanish3.25 דולרIPVanish76תיבת סימון

יש כמה שאלות גדולות לגבי העתיד שאזרחי טורקיה יעמדו בפניו. השאלה הראשונה מגיעה בגלל חוסר היציבות באזור. למזלם של הטורקים, בזכות הביטחון הטוב, הבעיות טמונה בגבולות המדינות האחרות המדוברות.

הכלכלה הטורקית היא ה -15 בגודלה בעולם. עם כל כך הרבה תושבים מתחת לגיל 30, תחום הטכנולוגיה וחברות ההפעלה הטכנולוגית מניעות את המדינה להפוך למעצמת הכלכלה המובילה באזור. הממשלה גם הציעה תמריצים והשקעות רבות לחיזוק תחום הטכנולוגיה, כולל הקמת פארקי עסקים והענקת חברות אלה מעמד פטור ממס. הטורקים הובילו חלק ניכר מהמנוע הכלכלי שלהם כיוון ש 97% מהעסקים בטורקיה הם קטנים או בינוניים ומעסיקים 4/5 מכוח העבודה..

הבעיה היא שהממשלה מעודדת את כל הצמיחה הזו, אך מדיניות שמירת הנתונים קובעת כי יש לשמור נתונים לפחות לשנתיים. יש להם גם את היכולת לחסום אתרים בזמן של עד 4 שעות. בעזרת כללים אלה הממשלה יכולה לחרוג מאיסור רגיל באתר כמו במקרה של YouTube בשנה שעברה, היא יכולה לחסום תוכן ספציפי באתרים בדיוק כמו שסין יכולה. החלק האחרון של כללים מחמירים אלה בא בצורה של מדיניות בדיקת מנות עמוקה. משמעות הדבר היא שיש להם את היכולת לעקוף כלים אנונימיים שאנשים עשויים להשתמש בהם כדי לעקוף חסימות או איסורים. כל הכללים הללו הושמו ללא כל פיקוח עצמאי.

אז במקרה זה, הכוח שאי אפשר לעמוד בפניו פוגש את האובייקט הנדון. קשה לי לראות כיצד מדינה שכל כך מנוסה מבחינה טכנולוגית יכולה באותה עת להיות כל כך מגבילה על עצם הדבר שהם יוצרים. האם ממשלת טורקיה אכן מצפה לשמור על קשר כה חזק על השימוש באינטרנט? ישנן עדויות לכך שמדינות אחרות עשו את הדבר הזה ממש, כך שהרעיון אינו לגמרי ללא תקדים. עם כל התוכן החסום, אתה אמור להיות מסוגל להשתמש בשירות VPN טוב כדי לבטל את חסימת הכל.

VPNs חשובים בטורקיה משתי סיבות. הסיבה הראשונה היא אבטחת אינטרנט. כפי שאתה יכול לראות, לממשלה גישה לכל הפעילות המקוונת והיא כוללת כל מינימום שנתיים. שירות VPN ישהה ​​איסוף נתונים כזה. הסיבה השנייה באה כדרך לביטול החסימה של תוכן. מכיוון שברור כי הפרלמנט הטורקי יחסום אתרים ותוכן ספציפי תוך כדי תנועה, VPN היה מונע כל הפרעה להתרחש וכן מאפשר לך לראות תוכן סטרימינג חסום גיאוגרפי על ידי מאפשר לך להתחבר למדינה אחרת.

אחד הערוצים אליהם הייתם מקבלים גישה הוא שירות הזרמת הפרימיום, Netflix. למרות שנטפליקס מבקשת להפוך לשירות גלובלי, הם הצהירו כי אין להם שום תוכניות להשיק את שירותם בטורקיה. אם ברצונך לגשת לתוכן המוגבל גיאוגרפי, תזדקק למינוי ל- Netflix, ו- VPN טוב. אל תחמיצו אף אחת מהתוכניות הנהדרות כמו שכתום הוא השחור החדש או בית הקלפים.

כמו כן, אם אתם מטורקיה ונוסעים לחו”ל, או לאחרונה עברתם מחוץ למדינה, וודא שלא תחמיץ רגע מההופעות האהובות עליך. קבל שירות VPN כך שתוכל להציג כמה מהערוצים שהיו חסומים באופן גיאוגרפי מחוץ לטורקיה כמו CNN טורק, טלוויזיה בייאז, טלוויזיה אדסה, טלוויזיה בכוכב, סקיי טורק 360 ומופע טלוויזיה רק ​​כדי להזכיר כמה.

הנה לך. ברור שיש סיבות חשובות לשימוש בשירות VPN בטורקיה. השאלה היא, איזו מהן הטובה ביותר לבחור? יש לנו כמה הצעות נהדרות ל- VPN ולכולם יש לקוחות מותאמים אישית. החיבור אליהם פשוט כמו בחירת מדינה ולחיצה על כפתור.

יש כמה שאלות שצריך לקחת בחשבון כשאתה בוחר את ה- VPN הטוב ביותר לטורקיה.

 1. האם אתם מתכננים להשתמש בשירות בעיקר לצורך פרטיות? אם התשובה לשאלה זו היא כן, לכולם יש דרגות הצפנה נהדרות, ולכן כל אחד מהם יעבוד. עם זאת, יש להשתמש בפרוטוקול OpenVPN בכל מקום שזמין.
 2. האם אתה מתכנן להשתמש ב- VPN ליישומי P2P / BitTorrent? אם כן, הייתי מציע IPVanish או גישה לאינטרנט פרטי. שתי הספקים מציעים אי-יומנים ולכל אחד מהם יש פונקציית מתג להרוג בלקוח שלהם לשכבה נוספת של הגנת פרטיות למקרה ש- VPN יפיל את החיבור.
 3. האם אתה מתכוון להזרים שירותי וידאו שאינם זמינים בטורקיה כמו Netflix? לתשובה לתשובה זו הייתי מציע IPVanish או ExpressVPN. ל- IPVanish יש את הרשת המהירה ביותר בצפון אמריקה ובכל אירופה. ExpressVPN כולל SmartDNS עם ה- VPN שלהם אשר יסייעו לכם לבטל את חסימת הערוצים ללא תקורה של הצפנה.

אתה יכול לקרוא את רשימת ה- 10 VPN הראשונים שירותים אם תרצו בחירות נוספות, אבל אני חושב שתהיו מרוצים מכל ה- VPN בפוסט הזה. בחרתי בהם על פני שירותי VPN מובילים אחרים על בסיס פרטיות (מדיניות יומן והצפנה), זמינות של מיקומי שרת טורקיים, מהירות, אמינות ומחיר. חיפשתי גם שירותים עם רשת טובה של שרתי VPN באזור. אתה רוצה שספק VPN אמין יסייע באבטחת פרטיותך המקוונת. תרצו גם רשת מהירה להזרים תוכן HD במדינות אחרות. השירותים המשותפים בפוסט הם ה- VPN הטובים ביותר לפרטיות וכדי לבטל חסימת הגבלות גיאוגרפיות עבור אתרי סטרימינג פופולריים כמו Netflix, Hulu, Amazon Instant Video ורבים ערוצים פופולריים נוספים..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map