העיר מקסיקומקסיקו סיטי היא בירת מקסיקו והעיר המאוכלסת ביותר בצפון אמריקה. יש לה אוכלוסייה של כמעט 9 מיליון איש וצפיפות של 16,000 לקילומטר רבוע. אנשים מבקרים בעיר הבירה ההיסטורית הזו מסיבות רבות, כולל אדריכלות, אוכל, מוזיקה, מוזיאונים, ורבים אחרים. אם אתה מתכנן להיות אחד האנשים שרוצים לראות מה יש לה להציע, עליך לוודא שאתה משתמש ב- VPN בכל פעם שאתה משתמש באינטרנט. עוד על זה ברגע. עם זאת, ראשית, עיין ברשימת ה- VPN הטובה ביותר עבור מקסיקו סיטי.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2גישה פרטית לאינטרנט3.33 דולרPIA52תיבת סימוןתיבת סימון
3ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
4CyberGhost2.75 דולרCyberGhost112תיבת סימוןתיבת סימון
5IPVanish4.87 $IPVanish76תיבת סימון

כפי שהזכרנו קודם, עיר זו היא היסטורית מכיוון שהיא מתוארכת לשנת 1325. אף על פי שהעיר ממוקמת בצפון אמריקה, דוח Freedhouse.org מפרט את המדינה כחופשית בחלקה. אמנם התנאים שיפרו חלקם, העיר היא אחד המקומות המסוכנים ביותר להיות אם אתה עיתונאי או מישהו שמנסה לשים קץ לשחיתות. לכן עליך להשתמש ב- VPN כדי להגן על פרטיותך. מעל גניבת הסייבר המשתוללת אתה ממש מציב את עצמך בסכנה אם אינך משתמש בכזה. במקום זאת, חיבור לשרת תיצור חיבור מאובטח ומוצפן לשרת שתבחר. זה יקשה על כל אחד אחר לאתר את מיקומך או להשיג את הנתונים הפרטיים שלך.

סיבה טובה נוספת להשתמש ב- VPN בזמן שאתה במקסיקו סיטי היא לעזור לך להתגבר על מגבלות גיאוגרפיות. אם אתה מחוץ למדינה ואתה רוצה תוכן מאזור הבית שלך, אתה ייעצר בגלל זכויות רישוי. הפיתרון לכך הוא להתחבר לשרת VPN באזור שאתה רוצה להציג. זה יטעה את תוכנת החסימה לחשוב שאתה ממוקם במקום אחר במקום במקסיקו סיטי. באופן זה תוכלו לגשת לתוכן אליו הייתם מצפים שתוכלו לגשת אליו.

מה ה- VPN הטוב ביותר למקסיקו סיטי?

כדי לענות על שאלה זו עלינו להסתכל על מספר דברים. במקרה זה, פרטיות היא הגורם החשוב ביותר. בגלל זה, נפרט תחילה את הגורמים האלה ונספר לך מה ה- VPN הטוב ביותר למקסיקו סיטי.

  • הצפנה חזקה בכיתה צבאית שתסייע בהגנה מפני פגעי סייבר או ממשל
  • מוצעת מדיניות ללא יומני קפדנית
  • אפשרות לעקוף חומות אש ותכנים מוגבלים גיאוגרפיים בזמן שהם במקסיקו סיטי
  • אפליקציות סלולריות ותמיכה במכשירי Firestick של אמזון
  • שרתים מהירים המתפקדים היטב במבחני מהירות בעיר
  • רשתות גדולות ויציבות למניעת ניתוקים במקסיקו סיטי

בואו נסתכל יותר לעומק על ה- VPNs הטובים ביותר לשימוש במקסיקו סיטי.

1. ה- VPN הטוב ביותר למקסיקו סיטי: NordVPN

NordVPN

הירשם ל -36 חודשים תמורת 2.99 $ בלבד לחודש (75% הנחה)

NordVPN מבוסס בפנמה, אשר חלק מהמשתמשים מעדיפים להשתמש בחברת VPN שבסיסה נמצא בארצות הברית. אתה תגלה של- NordVPN יש נוכחות חזקה בארה”ב עם שרתים הממוקמים ברחבי הארץ. לחברים גישה מלאה לרשת שלהם בארה”ב ומחוצה לה במחיר טוב מאוד.

תגלו של- NordVPN יש אולי את תערובת השירותים הטובה ביותר במחיר אם תירשמו לחשבון לפרק זמן ארוך יותר. לכל המשתמשים יש גישה מלאה לרשת ולתוכנה המותאמת אישית שלהם. אתה יכול להתחבר באמצעות לקוח VPN עבור Windows או Mac. יש להם גם אפליקציה סלולרית קלה לשימוש למכשירי אנדרואיד ו- iOS (iPhone, iPad). אתה יכול להשתמש בתוסף הדפדפן NordVPN עבור Chrome, Firefox או Safari. NordVPN מציע כמה תכונות פרטיות מתקדמות כמו שרתי VPN כפולים, שרתי P2P ו- IP ייעודי שבאמת עוזר לשירות להתבלט..

NordVPN מארח מספר שרתים במקסיקו סיטי. מהקונסולה, בלחיצה על 3 הנקודות האופקיות מימין למדינה, תוכלו לאתר את אזור השרת ולראות את אחוזי השרתים הזמינים. בדקנו שרת שנמצא בגוואדלחרה ובדקנו אותו למקסיקו סיטי. מהירות ההורדה הייתה 110.03 Mbps.

רוצה לגשת לשירותי סטרימינג כמו Netflix, Amazon Prime Video או BBC iPlayer מכל מקום בעולם? אם כן, NordVPN היא בחירה מצוינת. הם אחד משירותי ה- VPN היחידים שעדיין יכולים לבטל את חסימת Netflix. אתה יכול להירשם לשירות VPN ו- SmartDNS ללא הגבלה החל מ- $ 2.99 דולר לחודש עם חברות למשך 3 שנים.

בקר ב- NordVPN

2. ה- VPN הטוב ביותר למקסיקו סיטי: PIA

גישה פרטית לאינטרנט

הירשם למשך 24 חודשים תמורת $ 3.49 בלבד לחודש (65% הנחה)

גישה לאינטרנט פרטי (PIA) מעניקה למשתמשים מספר אפשרויות שונות. שלא כמו בעבר, אינך צריך עוד להגדיר פרופיל עבור כל שרת VPN. כעת תוכלו להתחבר לכל אחד ממיקומי השרת שלהם ב -33 מדינות. צוות ה- PIA ארגן את השרתים שלהם לפי אזור, מדינה ועיר. תמצא שהמהירות תהיה מהירה רוב הזמן.

ישנם המון משתמשי סיקור שאוהבים גישה פרטית לאינטרנט. השירות כולל תכונה שתמנע מהתקשורת של המערכת שלך אם החיבור לשירות שלהם ייפול. כלומר אם גישת ה- VPN המוצפנת שלך תישמט מכל סיבה שהיא תשמור עליכם.

PIA מציעה לקוח Windows ואפליקציות אחרות הפשוטות וקלות לשימוש. עם זאת, לא תרצו לזלזל בזה. PIA מציעה רמות שונות של הגנת פרטיות בהתאם לצרכים שלך. אתה יכול לשלוט ברמות ההצפנה כדי לעזור לך למצוא את האיזון הנכון בין פרטיות למהירות.

PIA מציעה לקוח Windows ואפליקציות אחרות הפשוטות וקלות לשימוש. עם זאת, לא תרצו לזלזל בזה. PIA מציעה רמות שונות של הגנת פרטיות בהתאם לצרכים שלך. אתה יכול לשלוט ברמות ההצפנה כדי לעזור לך למצוא את האיזון הנכון בין פרטיות למהירות. התחברנו לשרת של מקסיקו סיטי וגענו עם מהירות של 105.48 Mbps.

כשמדובר בלקוח Windows שלהם, צוות ה- PIA כלל מתג להרוג באינטרנט. מתג ההרג יהרוג את חיבור האינטרנט שלך בכל עת ש- VPN נכשל. זה באמת יכול להועיל למי שרוצה להבטיח אנונימיות. גישה פרטית לאינטרנט מציעה VPN החל מ- $ 3.49 דולר לחודש יחד עם ערבות להחזר הכסף למשך 7 ימים.

בקר בגישה לאינטרנט פרטי

3. ה- VPN הטוב ביותר למקסיקו סיטי: ExpressVPN

ExpressVPN

הירשם למשך 12 חודשים וקבל 3 חודשים בחינם ב- VPN המדורג מספר 1 שלנו

ExpressVPN מאגד גישה מהירה ל- VPN עם MediaStreamer המשמש כשירות DNS חכם לביטול חסימת הגישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי. שירות ה- VPN יסייע בהצפנת החיבור שלך וביטול חסימה של אירועי ספורט חיים. תוכלו אפילו למצוא רשימה של האירועים הבידוריים והספורטיים האחרונים בשידור חי באתר האינטרנט שלהם. השהות באיי הבתולה הבריטיים מציבה את ExpressVPN מחוץ לחמש העיניים וארבע העיניים. הם מקפידים על מדיניות ללא יומן שאומתה באמצעות בקשות משפטיות בעלות פרופיל גבוה לאורך השנים.

ExpressVPN מנהל רשת VPN גדולה מאוד. מעבר לארצות הברית, רשת ExpressVPN מתהדרת באלפי שרתים במיקומי מפתח המסייעים בהגנה על פרטיות המשתמש. אתה יכול להתחבר לרשת ה- VPN שלהם כדי להגן על הפרטיות שלך, לבטל את חסימת הצנזורה ולצפות בשירותי הזרימה המועדפים עליך מכל מקום.

אפליקציית ExpressVPN מאפשרת לבחור מיקום שרת עד לעיר אך אינך צריך לבחור שרת ספציפי. במקום זאת הלקוח יבחר את השרת המהיר ביותר במיקום שבחרת. עליכם לדעת כי ערים מסוימות אינן מוצגות בכרטיסייה המומלצת בתוך הלקוח. אתה עלול למצוא בעיה זו עם שרתים באזור. פשוט בחר בכרטיסייה “הכל”, פתח את מקסיקו ואז פתח את מקסיקו סיטי. בשלב זה תוכלו לבחור שם שרתים. כשבדקנו שרת במקסיקו סיטי המהירות הייתה 58.42 Mbps.

היתרון הגדול ביותר בשימוש ב- ExpressVPN הוא התמיכה שלהם במגוון רחב של מכשירים. ExpressVPN מציע תוכנת VPN מותאמת אישית עבור חלונות, מק, iOS ואנדרואיד. חבר את שולחן העבודה והנייד שלך בו זמנית עם עד 3 חיבורים בו זמנית. אתה יכול גם להתקין את תוסף האינטרנט ExpressVPN עבור Chrome או Firefox. רוצה להגן על כל הרשת הביתית שלך באמצעות חשבון VPN יחיד? אם כן אתה יכול להשתמש באפליקציית הנתב ExpressVPN כדי להגדיר אותה. תכונת MediaStreamer מוסיפה תמיכה ב- DNS חכמה למכשירים כמו קונסולות משחק (PS4, Xbox One, Nintendo Switch וכו ‘), תיבות מדיה (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV וכו’) וטלוויזיות חכמות..

קופון ExpressVPNחסוך 49% וקבל 3 חודשים חינם עם 12 חודשים של ה- VPN המדורג מספר 1 שלנו

ExpressVPN ביצע טוב מאוד במבחני המהירות שלנו. הם בחירה מצוינת לפרטיות ולבטל חסימת מגבלות גיאוגרפיות. תמיכת לקוחות זמינה 24 שעות ביממה כדי לספק עזרה ולענות על כל שאלה. בוא ליהנות מ- VPN הטוב ביותר עבור פחות בביטחון שכן ExpressVPN מציע התחייבות להחזר הכסף במשך 30 יום.

בקר ב- ExpressVPN

4. ה- VPN הטוב ביותר למקסיקו סיטי: CyberGhost

CyberGhost

הירשם ל -36 חודשים תמורת 2.75 דולר בלבד לחודש (79% הנחה)

CyberGhost הוקמה בשנת 2001 על ידי 7 חברי צוות צעירים ונלהבים בבוקרשט, רומניה. מאז אותה תקופה החברה גדלה לאחד משירותי ה- VPN הגדולים בעולם. הצוות המונה 50+ חברים מתמקד בהגנה על פרטיות המשתמשים. רוברט קנאפ, מייסד ומנכ”ל משותף, ממשיך להוביל את הצוות גם לאחר שהצטרפו לקבוצת קרוסריידר בשנת 2017. מאז אותה תקופה רשת CyberGhost התרחבה לא מעט.

CyberGhost מציע שילוב נחמד של מיקומי שרתים, הצפנה חזקה ויכולת ביטול חסימה של שירותי סטרימינג פופולריים כמו Netflix, YouTube Red ו- Amazon Prime. חלק מהערוצים אף מאפשרים לך לבטל את חסימת ההגבלות הגיאוגרפיות עבור מספר אזורים. לדוגמה, אתה יכול לגשת לתוכן הווידיאו של Amazon Prime בארה”ב, גרמניה או בריטניה. לקוח חלונות מעניק לך גם אפשרות לגלוש בעילום שם, להגן על WiFi, להסתנן בעילום שם, לבטל חסימה של אתרים בסיסיים (גוגל, פייסבוק אינסטגרם וכו ‘), ולבחור שרת.

מכיוון שרצינו לבדוק שרת במקסיקו סיטי, פתחנו את לקוח Windows ולחצנו על האפשרות “בחר את השרת שלי”. משם תוכלו להרחיב כל מדינה ולבחור שרת ספציפי. רשת CyberGhost כוללת מספר שרתים במקסיקו סיטי. התחברנו לאחד מהם ובדקנו את הביצועים. כפי שאתה יכול לראות, מהירות ההורדה שלנו הייתה 37.82 Mbps.

לקוח ה- VPN של CyberGhost הוא אחד המועדפים שלנו. זה קל מאוד לשימוש וכולל מספר תכונות מתקדמות המסייעות בהגנה על פרטיותך המקוונת. יש להם צוות פיתוח בגרמניה שמוסיף ללא הפסקה תכונות ללקוח ולאפליקציות הניידות. אתה יכול להירשם לגישה מלאה לרשת CyberGhost החל מ- $ 2.75 דולר לחודש במהלך הקידום הנוכחי שלהם.

בקר ב- CyberGhost

5. ה- VPN הטוב ביותר למקסיקו סיטי: IPVanish

IPVanish

הירשם למשך 12 חודשים תמורת 4.87 דולר בלבד לחודש (60% הנחה)

IPVanish הוא שירות פופולרי מאוד ויש לו שרתים רבים הנמצאים בכל רחבי העולם. לא משנה באיזו יבשת אתה נמצא, אתה יכול לקבל ביצועים איתנים מהשרתים שם. הם בדרך כלל מהירים, ולספק יש את אחת הרשתות הגדולות בעולם.

יחד עם הרשת העולמית הגדולה שלה, IPVanish מארחת שרתים בכל יבשת שאינה אנטארקטיקה. כפי שציינו, הם בדרך כלל מהספקים המהירים בשוק. זה ידוע כי יש מספר מיקומי שרת במספר מדינות. אתה יכול לבחור מיקום או להיות ספציפי יותר על ידי בחירת שרת בודד. IPVanish מעולה לשמירה על פרטיותך אך יכול להיפגע ולהחמיץ בגלל ביטול החסימה של שירותי סטרימינג פופולריים.

ל- IPVanish יש שרתים בכל האזור והם כולם זמינים עבורך. אם במקרה אתה רואה שרת עם האות “a” כחלק משם השרת שלו, אלה הם המהירים ביותר ברשת. התחברנו לשרת IPVanish בגוואדלחרה. המהירות הייתה 35.53 Mbps.

כשמדובר בערך IPVanish קשה לנצח. הם מציעים גישה בלתי מוגבלת לרשת ה- VPN שלהם ולתוכנה המותאמת אישית עבור Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ועוד תמורת 7.50 דולר לחודש או 58.49 דולר לשנה. זה מסתכם בסך של 4.87 דולר לחודש בתכנית השנתית. ערבות להחזר כספי למשך 7 ימים מכסה את כל החברים החדשים.

בקר ב- IPVanish

לא משנה מה הסיבות שאתה מתכנן לבקר במקסיקו סיטי, חשוב שתשתמש ב- VPN. למרות שהענקנו לך אפשרויות לעיל, ישנן אפשרויות אחרות זמינות אצלנו 10 VPN הראשונים רשימה. כולם יניבו ביצועים טובים, אך ייעלנו את הבחירות שלנו באופן ספציפי לעבודה במקסיקו סיטי. בדרך זו, תהיה לך גישה למהירויות הטובות ביותר הזמינות באזור. על ידי קריאת המדריך שלנו, אנו יכולים לעזור לך לקבל החלטה מושכלת ולהחליט מה האפשרות הטובה ביותר לצרכים שלך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me