VPNs הטובים ביותר לטוסקאלוזה

טוסקאלוזה, אלבמהטוסקאלוזה, אלבמה היא העיר החמישית בגודלה במדינה. אוכלוסייתה של קצת יותר ממאה אלף, אבל אזור המטרו הוא קצת יותר מ -200,000. העיר מהווה מוקד אזורי לתעשייה, מסחר, שירותי בריאות וחינוך. זה אומר שיש הרבה דברים לעשות באזור. העיר היא גם ביתה של אוניברסיטת אלבמה. אם אתה מתכוון לבקר בעיר מכל סיבה שהיא, אתה עלול בסופו של דבר להשתמש ב- WiFi ציבורי. אם כן, הקפד להתחבר לראשונה ל- VPN. לפני שנגיד לך למה, אנא עיין במועדפים שלנו עבור VPNs הטובים ביותר לטוסקאלוזה.


מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט3.33 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון
4CyberGhost2.75 דולרPIA80תיבת סימוןתיבת סימון
5IPVanish5.20 $IPVanish76תיבת סימון

במשך אלפי שנים, יושבים אמריקאים יושבים את האזור המכונה כיום טוסקאלוזה. לאחר מלחמת 1812, מתיישבים אירופאים באזור כינו אותו לכבודו של הראשי טוסקאלוזה, מנהיג המאה ה -16 של השבט דובר המוסקוגי. כאשר אלבמה הפכה למדינה בשנת 1817, המחוקק שילב את העיר טוסקאלוזה.

בימים אלה יש כמה דברים לעשות בעיר. זה כולל ביקור במוזיאון אלבמה להיסטוריה טבעית, מוזיאון ההוראה של Childen בטוסקאלוזה, מרצדס-בנץ מרכז מבקרים בינלאומי בארה”ב וסיור מפעל, טיילת הנהר, אגם לורלין (על שם המושל לשעבר לורלין וואלאס), אירועי ספורט באוניברסיטה, ועוד. אלא אם כן אתה גר תחת סלע, ​​אתה יודע שצפייה במשחק כדורגל באלבמה זו חוויה.

למרות כל הפעילויות הקיימות בעיר, סביר להניח שתמצאו את הזמן להשתמש ב- WiFi ציבורי. למרבה המזל, מפעלים רבים מציעים WiFi בחינם לפטרוניהם. אמנם זה דבר נהדר עבורם, אבל זה גם דבר טוב עבור פושעי רשת. על ידי שימוש ב- VPN כדי להגן על פרטיותך, אתה יוצר חיבור מאובטח ומוצפן לשרת בו תרצה להשתמש. זה אומר שאתה מקשה עליהם הרבה יותר לפגוע בנתונים הרגישים שלך.

הסיבה הבאה שאולי תרצה להשתמש ב- VPN היא לעזור לך להתמצא במגבלות גיאוגרפיות. לאנשים שאינם בטוחים במה מדובר, נסביר. האם חסמת אותך אי פעם לראות אתר אינטרנט, על סמך היכן אתה נמצא? מקובל שבתי ספר, עסקים, ארגונים ואפילו מדינות מסוימות חוסמים את המשתמשים שלהם לראות תוכן באמצעות חומת אש. כשאתה משתמש ב- VPN אתה גורם לתוכנה לחשוב שאתה נמצא במקום אחר. ככה, תוכלו לגלוש כמו שהיו רגילים.

אלה הסיבות הטובות ביותר להשתמש ב- VPN, עם זאת, תוכלו לגלות שימושים אחרים ככל שעובר הזמן. בין אם ברצונך להגן על פרטיותך או לעקוף חסימות גיאוגרפיות ומגבלות, שימוש ב- VPN הוא רעיון טוב. לא משנה באיזה שירות תבחרו, ישנם כמה דברים שעליכם לקחת בחשבון לפני שתבחרו.

ראשית, VPNs משתמשים בפרוטוקולי הצפנה כדי להגן על חבריהם. פרוטוקול OpenVPN הוא האפשרות הטובה ביותר לבחור, ואתה תרצה לעשות זאת בכל עת שניתן. כמעט כל ספק יחיד יציע לך אפשרות זו. בעוד שחלק מהספקים יציעו לך לבחור TCP וגרסת UDP, שניהם יעשו את עבודתם כמתוכנן. ההבדל הוא ש- UDP הוא המהיר ביותר. זה חשוב אם אתה מנסה להזרים תוכן מעודכן. אם יש לך בעיות חיבור, TCP הוא אפשרות טובה יותר עבורך.

1. ה- VPN הטוב ביותר לטוסקאלוזה: IPVanish

IPVanish

לטוסקאלוזה כלכלה טובה והיא מרכזת לרפואה, טכנולוגיה ועוד, אך אין לה מיקומי שרת משלה. בגלל זה, אנו בוחרים שרת באטלנטה (מכיוון שהיא העיר הגדולה הקרובה ביותר). אנו משתמשים בשרתים של IPVanish באטלנטה כל הזמן מכיוון שהמשרד שלנו נמצא באזור. אנו יכולים לומר לך מניסיון שהשרתים באטלנטה הם מהירים ואמינים כאחד. תמצא גם של- IPVanish יש יותר מיקומי שרת בארצות הברית, כמעט כמו כל שירות VPN אחר. זה הופך אותם לאופציה נהדרת לשימוש.

מדינות מיקומיםUSA מיקומי שרת
6389אשברן, אטלנטה, בוסטון, שיקגו, דאלאס, דנבר, לאס וגאס, לוס אנג’לס, מיאמי, ניו יורק העיר, פיניקס, סן חוזה. סיאטל, וושינגטון די.סי.

יחד עם טביעת רגל גדולה בארצות הברית, IPVanish מארחת שרתים בכל יבשת שאינה אנטארקטיקה. הרשת הייתה בעקביות ה- VPN המהיר ביותר בצפון אמריקה ובאירופה במבחני המהירות שלנו. תוכלו למצוא מספר שרתים במדינות כמו ארה”ב ובריטניה. אתה יכול לבחור מיקום או שרת בודד.

IPVanish מארחת 48 שרתים באטלנטה (שוב, מכיוון שהיא העיר הקרובה ביותר) ותוכלו להתחבר לאחד מהם. אנו ממליצים לבחור אחת שמתחילה ב- “a” בשם השרת. למשל אטל.a01.ipvanish.com. ברוב המקרים תמצאו את שרתי ה- a הם המהירים ביותר. בדקנו שרת IPVanish באטלנטה ומצאנו שהמהירות היא 63.76 מגהביט לשנייה בחיבור האינטרנט הכבל שלנו שמקסם באותה המהירות..

מבחן מהירות IPVanish באטלנטה

כשמדובר בערך IPVanish קשה לנצח. הם מציעים גישה בלתי מוגבלת לרשת ה- VPN שלהם ולתוכנה המותאמת אישית עבור Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ועוד תמורת 7.50 דולר לחודש או 58.49 דולר לשנה. זה מסתדר רק 4.87 דולר לחודש בתכנית השנתית. החברים מכוסים בערבות של 7 יום להחזר הכסף.

בקר ב- IPVanish

2. ה- VPN הטוב ביותר לטוסקאלוזה: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN מאגד גישה מהירה ל- VPN עם MediaStreamer המשמש כשירות DNS חכם לביטול חסימת הגישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי. השירות יסייע להצפין את החיבור שלך ולבטל חסימת אירועי ספורט חיים. תוכלו אפילו למצוא רשימה של האירועים הבידוריים והספורטיים האחרונים בשידור חי באתר האינטרנט שלהם.

מדינות מיקומיםUSA מיקומי שרת
94160אטלנטה, בוסטון, שיקגו, דאלאס, דנבר, קנזס סיטי, לוס אנג’לס, מיאמי, מיניאפוליס, ניו ג’רזי, ניו יורק, פיניקס, סולט לייק סיטי, סן פרנסיסקו, סן חוזה, סנטה מוניקה, סיאטל, טמפה, וירג’יניה, וושינגטון הבירה

כפי שניתן לראות בטבלה שלמעלה, ExpressVPN מנהלת רשת VPN גדולה מאוד. מעבר לארצות הברית, רשת ExpressVPN מתהדרת במאות שרתים במיקומי מפתח שיסייעו בהגנה על פרטיות המשתמש שלהם. אתה יכול להשתמש ברשת שלהם כדי להגן על פרטיותך, לבטל חסימה של צנזורה ולצפות בקבוצות האהובות עליך מכל מקום.

אפליקציית ExpressVPN מאפשרת לבחור מיקום שרת למטה לעיר אך אינך יכול לבחור שרת ספציפי. במקום זאת הלקוח יבחר שרת במיקום שבחרת. עליכם לדעת כי ערים מסוימות אינן מוצגות בכרטיסייה המומלצת בתוך הלקוח. זה נכון לאטלנטה (מכיוון שהיא העיר הגדולה הקרובה ביותר). אתה רוצה לבחור את הכרטיסייה “הכל”, לפתוח את אמריקה ואז לפתוח את ארצות הברית. בשלב זה, אתה יכול לבחור את מיקום השרת של ארה”ב – אטלנטה. כפי שאתה יכול לראות בדקנו שרת באטלנטה והמהירות הייתה 58.49 Mbps.

מבחן המהירות של ExpressVPN אטלנטה

בעוד ExpressVPN נמכר בנקודת מחיר גבוהה יותר משאר השירותים ברשימה שלנו, הערך גבוה בהתחשב בגודל תכונות הרשת והשירות שלהם. אתה יכול לחבר מחשב, מכשיר כף יד, נתב וקונסולת משחקים (SmartDNS) עם חשבון VPN יחיד עבור רק 6.67 דולר לחודש עם מנוי שנתי.

בקר ב- ExpressVPN

3. ה- VPN הטוב ביותר לטוסקאלוזה: VPN CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost הוקמה בשנת 2001 על ידי 7 חברי צוות צעירים ונלהבים בבוקרשט, רומניה. מאז אותה תקופה החברה גדלה לאחד משירותי ה- VPN הגדולים בעולם. הצוות המונה 50+ חברים מתמקד בהגנה על פרטיות המשתמשים. רוברט קנאפ, מייסד ומנכ”ל משותף, ממשיך להוביל את הצוות גם לאחר שהצטרפו לקבוצת קרוסריידר בשנת 2017. מאז אותה תקופה רשת CyberGhost התרחבה לא מעט.

מדינות מיקומיםUSA מיקומי שרת
6080אטלנטה, בולטימור, בוסטון, שיקגו, קליבלנד, דאלאס, דנוור, לוס אנג’לס, מיאמי, ניו יורק סיטי, אוקלהומה סיטי, פילדלפיה, סן פרנסיסקו, סיאטל, וושינגטון די.סי.

CyberGhost מציע שילוב נחמד של מיקומי שרתים, הצפנה חזקה ויכולת ביטול חסימה של שירותי סטרימינג פופולריים כמו Netflix, YouTube Red ו- Amazon Prime. חלק מהערוצים אף מאפשרים לך לבטל את חסימת ההגבלות הגיאוגרפיות עבור מספר אזורים. לדוגמה, אתה יכול לגשת לתוכן הווידיאו של Amazon Prime בארה”ב, גרמניה או בריטניה. לקוח חלונות מעניק לך גם אפשרות לגלוש בעילום שם, להגן על Wi-Fi, סיקור אנונימי, לבטל חסימת אתרים בסיסיים (גוגל, פייסבוק אינסטגרם וכו ‘), ולבחור שרת.

מכיוון שרצינו לבדוק שרת באטלנטה, פתחנו את לקוח Windows ולחצנו על האפשרות “בחר את השרת שלי”. משם תוכלו להרחיב כל מדינה ולבחור שרת ספציפי. רשת CyberGhost כוללת 8 שרתי אטלנטה. התחברנו לאחד מהם ובדקנו את הביצועים. כפי שאתה יכול לראות מהירות ההורדה שלנו הייתה 57.65 מגהביט לשנייה, וזה נכון לשירותים האחרים ברשימה שלנו.

מבחן מהירות CyberGhost אטלנטה

לקוח ה- VPN של CyberGhost הוא אחד המועדפים שלנו. זה קל מאוד לשימוש וכולל מספר תכונות מתקדמות המסייעות בהגנה על פרטיותך המקוונת. יש להם צוות פיתוח בגרמניה שמוסיף ללא הפסקה תכונות ללקוח ולאפליקציות הניידות. אתה יכול להירשם לגישה מלאה לרשת CyberGhost רק מ 3.50 דולר לחודש במהלך הקידום הנוכחי שלהם.

בקר ב- CyberGhost

4. ה- VPN הטוב ביותר לטוסקאלוזה: NordVPN

NordVPNNordVPN מבוסס בפנמה, אשר חלק מהמשתמשים מעדיפים להשתמש בחברת VPN שבסיסה נמצא בארצות הברית. אתה תגלה של- NordVPN יש נוכחות חזקה בארה”ב עם שרתים הממוקמים ברחבי הארץ. לחברים גישה מלאה לרשת שלהם בארה”ב ומחוצה לה במחיר טוב מאוד.

מדינות מיקומיםUSA מיקומי שרת
6180אטלנטה, באפלו, שיקגו, דאלאס, דנוור, לוס אנג’לס, מיאמי, ניו יורק, פיניקס, סולט לייק סיטי, סן חוזה, סיאטל, סנט לואיס, וושינגטון די.סי.

אתה תגלה של- NordVPN יש אולי את שילוב השירותים הטוב ביותר למחיר אם תירשם לחשבונות ארוכי טווח. לכל המשתמשים יש גישה מלאה לרשת ולתוכנה המותאמת אישית שלהם. אתה יכול להתחבר באמצעות לקוח VPN עבור Windows או Mac. יש להם גם אפליקציה ניידת לשימוש קל גם למכשירי אנדרואיד וגם ל- iOS (iPhone, iPad).

NordVPN מארחת 39 שרתים באטלנטה. למרבה הצער, לקוח NordVPN אינו מציג את עיר השרת. עם זאת, הם סיפקו לנו בחביבות את מספרי השרתים של אטלנטה. תרצה להתחבר לאחד מהשרתים הבאים: 369-372, 561-568, 665-676, 681-684, 940-955. הדרך הקלה ביותר לבחור מספר שרת ספציפי היא לבחור בכרטיסייה “שרתים” באפליקציה ואז למיין את התוצאות בסדר אלפביתי. לאחר מכן תוכל לגלול מטה ולבחור אחד ממספרי השרת שרשמנו למעלה. אתה יכול לראות את אחוז זמן הטעינה ואת המרחק לכל שרת. בדקנו את השרת # 370 בארצות הברית באטלנטה ומצאנו שהביצועים טובים למדי עם מהירות הורדה של 60.11 מגהביט לשנייה.

מבחן מהירות NordVPN

רוצה לגשת לשירותי סטרימינג כמו Netflix, Amazon Prime Video או BBC iPlayer מכל מקום בעולם? אם כן, NordVPN היא בחירה מצוינת. הם אחד משירותי ה- VPN היחידים שעדיין יכולים לבטל את חסימת Netflix. אתה יכול להירשם לשירות VPN ו- SmartDNS ללא הגבלה בלבד 3.99 דולר לחודש עם חברות בת 24 חודשים.

בקר ב- NordVPN

5. ה- VPN הטוב ביותר לטוסקאלוזה: StrongVPN

StrongVPN

חברת StrongVPN ממוקמת בארצות הברית והיא מחזיקה באחת מרשתות ה- VPN הטובות במדינה. בעבר החברה גבתה משתמשים על סמך מספר מיקומי השרת והפרוטוקולים שבהם השתמשו. זה השתנה כאשר StrongVPN מציעה כעת לחברים גישה מלאה לרשת שלהם עם מאות שרתים ברחבי העולם.

מדינות מיקומים שרתים מיקומי שרתים USA ​​תוכנות תוכנה ברמת החזר כספי
2043600אטלנטה, שיקגו, דאלאס, לאס וגאס, לוס אנג’לס, מיאמי, ניו יורק, פיניקס, סן פרנסיסקו, סיאטל, וושינגטון די.סי.חלונות7.50 דולר52.49 דולר7 יום

התוספת האחרונה לשירות StrongVPN היא תכונת StrongDNS. כל מי שנרשם לחשבון StrongVPN מקבל גישה חופשית ל- StrongDNS שהוא שירות DNS חכם המשמש לעקיפת מגבלות גיאוגרפיות. זהו פיתרון נהדר עבור מי שמתכנן לנסוע מחוץ לארה”ב ורוצה לגשת לנטפליקס.

StrongVPN מארחת 20 שרתים באטלנטה. אינך יכול לבחור שרת ספציפי. במקום זאת, תרצו ללחוץ על התפריט הנפתח של מיקום השרת ולבחור ארצות הברית – אטלנטה. בחרנו ב- OpenVPN UDP עבור הביצועים הטובים ביותר. לאחר התחברות לשרת באטלנטה בדקנו את המהירות שלנו וגילינו שהוא 59.97 מגהביט לשנייה.

מבחן מהירות StrongVPN אטלנטה

StrongVPN היה אדיב להציע למבקרים שלנו הנחה של 25%. הקופון נערם מעל הנחות הטווח הרגילות. אתה יכול ליהנות מ- VPN ללא הגבלה וגישה חכמה ל- SmartDNS תמורת 7.50 $ בלבד לחודש או 52.49 דולר לשנה. החשבון השנתי מסתכם רק בצדק 4.37 דולר לחודש. משתמשים חדשים מכוסים בערבות ללא פתיחה.

StrongVPN

אתה תמיד יכול למצוא אפשרויות אחרות אם אתה מסתכל על שלנו 10 VPN הראשונים רשימת שירותים. ככל הנראה לא תצטרך לעשות זאת. בחרנו באפשרויות שלנו בהתבסס על מהירות, אמינות, מחיר ואבטחה. עשינו את הבחירות שלנו בגלל ספקים שיש להם שרתים הממוקמים בסמוך לאזור טוסקאלוזה. ככה תמצאו את המהירויות הטובות ביותר. בבחירות שלנו, לכל הספקים יש רשתות נהדרות וכולם ידועים. אתה זקוק למהירויות טובות אם אתה מתכנן להזרים תוכן בכלל. אף אחד לא רוצה לראות עיכובים בגלל חציצה. וודא שאתה בוחר ספק עם מוניטין טוב. בעזרתנו אנו יכולים לעזור לך להודיע ​​לך על האפשרויות הטובות ביותר.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map