רומא, איטליהאיטליה היא מדינה אירופאית וביתה אחת התרבויות הגדולות בכל הזמנים, הרומאים. למדינה מפותחת זו יש את הכלכלה השמינית בגודלה בעולם והיא תומכת ב 61 מיליון איש. איטליה ידועה גם בזכות האקלים הממוזג שלה, היא אוכל נהדר, ולצערנו, כיום מדובר בחוקים נגד פירטיות. חוקים חדשים אלה הם מהכמה המחמירים בעולם. זה הופך את איטליה למקום נהדר להשתמש ב- VPN.

כמובן, ישנן קבוצות שונות המודאגות מהשלכות החוקים החדשים הללו, כמו גם מההחלפה המהותית באופן כתיבת החוקים. חלק מהקבוצות האלה חוששות מהאופן בו ניתן להחיל את החוקים על כתיבה פוליטית. עם זאת, אחרים מודאגים מההפרה בזכויותיו האישיות של המשתמש וחשים שאם ניתן יהיה להתעלם מזכויותיהם בדרך זו, מה טומן בחובו העתיד?

מאוורר RankVPN ServiceVPN
PriceVisitServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.85 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון
4CyberGhost2.75 דולרCyberGhost80תיבת סימוןתיבת סימון
5IPVanish3.25 דולרIPVanish76תיבת סימון

החוקים החדשים הולכים אחרי השחקנים העיקריים בשוק. אם נמצאה הפרה, הודעה מתפרסמת ונשלחת לבית המשפט. לאחר שפסק בית המשפט, לספקי האינטרנט יש 3-5 ימי עסקים להוריד את העבריין ולחסום את הגישה לאתר, גם אם האתר נמצא מחוץ לאיטליה. אי קיום פסק הדין זה במועד יביא לקנס של 250,000 אירו לכל אירוע. החוק לא מציין באופן ספציפי כי ספקי האינטרנט ישלמו את כל עלויות חסימות האתר, אך נראה שזה המצב. אם כי עדיין תרצה גישה לאתרים אלה, תוכל לעשות זאת באמצעות VPN.

להלן כמה סיבות להשתמש ב- VPN באיטליה. כפי שאתה יכול לראות, ספקי שירותי האינטרנט נדרשים לחסום אתרים מסוימים שלדעתם הם מזיקים לזכויות יוצרים. אם אתה מאמין בנטרליות נטו, אתה רוצה חופש ללכת לכל אתר שתרצה. כשאומרים לך שאתה חסום מאתרים גורם לפעמים לאנשים למצוא שיטות חלופיות. VPN יאפשר לך גישה לתוכן חסום.

בעוד שאיטליה דורשת לא מעט הגנות מצד ארגונים פרטיים בשמירת נתונים, נראה כי ממשלת איטליה אינה מודרת מכללים אלה. הם יכולים לפקח עליך מכל סיבה שהם מרגישים שהם צריכים ועשויים לשמור עליך נתונים עד שישה חודשים. עם כללי פיקוח יתר על המידה כזו, תרצה לאבטח את הנתונים שלך באמצעות VPN.

אז איך עובד VPN? החלק הזה קל. הצעד הראשון שלך יהיה להוריד את התוכנה. לאחר שעשיתם זאת, בחרו מדינה להתחבר אליה ולחצו על כפתור החיבור. מה שיעשה זה ליצור חיבור מאובטח ומוצפן לשרת במדינה אחרת, ולכן להגן על פרטיותך. על ידי בחירת הארץ בה ברצונך להשתמש, אתה יכול לעקוף חסימה גיאוגרפית או חסימת אתרים של ספק שירותי אינטרנט. למרות שנטפליקס הצהירה שהם מתכוונים להשיק גרסה איטלקית באוקטובר, אתה לא צריך לחכות. אם רצית לצפות בנטפליקס בארה”ב, בתנאי שיש לך מנוי בתשלום, כל מה שאתה צריך לעשות זה להתחבר לשרת שם ולקבל גישה לדברים כאילו אתה פיזית בארה”ב. כך ניתן לומר גם לגבי כל אזור או אזור אחר שרציתם להתחבר אליו.

אני מקווה שעד עכשיו הבהרנו שיש סיבות מהותיות לשימוש ב- VPN. האפשרויות שתבחרו תלויות באופן ספציפי במטרה. עם זאת, יש לנו כמה רעיונות ספציפיים לזכור עבור איטליה. האפשרויות כאן כולן מציעות רמות הצפנה מאובטחות, עם זאת, שימוש בפרוטוקול OpenVPN יהיה האפשרות הטובה ביותר שלך בכל הזדמנות אפשרית. אם אתה מעוניין לנסות את אחד משירותי הסטרימינג הרבים, OpenVPN (UDP) יהיה הבחירה הטובה ביותר שלך לסטרימינג. עבור רשתות סלולריות, אתה יכול לבדוק גם פרוטוקולים אחרים כולל IKEv2 ו- L2TP להגנת הפרטיות.

אם אתה רוצה לאבטח את הנתונים שלך או לבטל את חסימת התוכן, ההצעה שלנו תהיה להשתמש ב- IPVanish. הם לא שומרים ביומנים ויש להם תכונה של מתג להרוג, כך שהיא תוודא שהגלישה שלך מאובטחת. אם אתה רוצה להיכנס לנטפליקס מוקדם או לנסות אחרים, IPVanish היא עדיין האפשרות הטובה ביותר שלך. יש להם את הרשת המהירה ביותר בצפון אמריקה ובאירופה והם מציעים גם לקוח נייד, כך שתצטרך רק להתחבר, ותוכל להזרים משווקים גדולים עוד לפני שנטפליקס תגיע רשמית. למותר לציין שמספר הכותרות באיטליה יקוצר בהשוואה לשוק האמריקאי, כך ששמירת השירות לא תהיה רעיון רע.

אם המטרה שלך היא רק לצפות בתוכן מוגבל גיאוגרפי, ההצעה שלנו היא IPVanish או ExpressVPN. שניהם מצפינים תנועה, אך ExpressVPN כולל גם SmartDNS עם ה- VPN שלהם כדי לאפשר לך גישה לתוכן חסום ללא צמצום המהירות של ההצפנה. עם זאת, אם יש לך אינטרנט מהיר, שכבת ההגנה הנוספת בהחלט שווה כל גירעון מהירות שתיתקל בו. כל עוד זה לא משפיע על האיכות, אין סיבה להיות פזיזים במחיר האבטחה.

נדנדה ליד שלנו 10 שירותי ה- VPN המובילים רשום אם אתה רוצה בחירות אחרות, אך אנו מדמיינים שתתממש בבחירות שלנו. בחרנו בשירותים אלה על פני אחרים על בסיס מהירות, מחיר, מיקומים אזוריים ואבטחה. חיפשנו גם ספקים עם רשת טובה של שרתי VPN באיחוד.

ספקי VPN אמינים יאבטחו את הנתונים שלך, ויספקו רשתות מהירות להזרמת תוכן בהגדרה גבוהה ממדינות אחרות. שמור על המאפיינים החופשיים והפתוחים של האינטרנט באמצעות VPN. לא משנה מה הסיבות שלך לשימוש כזה, אתה צריך להיות זה שיחליט איזה תוכן מקובל. הגן על פרטיותך ובטל את חסימת הערוצים מתוך איטליה באמצעות VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me