אירלנדאירלנד היא מדינת אי בצפון האוקיאנוס האטלנטי שהיא חלק מבריטניה. זוהי גם הרשימה הרביעית הטובה בעולם לעסקים. למרות שהיא חלק מהממלכה, נראה כי מדיניות הנתונים האירית היא פרטית יותר משל אנגליה. ייתכן שממשלת אירלנד לא תשמור עליך מידע ללא סיבה טובה, אבל זה קורה. משמעות הדבר היא שהגנה על פרטיותך חשובה תמיד באירלנד. כך ניתן לומר גם לגבי החוקים החדשים נגד הפיראטיות שם. עם זאת, אתה יכול להגן על הנתונים שלך ועל פרטיותך באמצעות VPN.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
PriceVisitServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.85 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון
4CyberGhost2.75 דולרCyberGhost80תיבת סימוןתיבת סימון
5IPVanish3.25 דולרIPVanish76תיבת סימון

בתי המשפט הגבוהים באירלנד נפלו קשה על ספקיות האינטרנט כבר מאוחר, ואילצו לפחות אחד מהם ליישם מדיניות של שלוש שביתות. בניגוד לגירסת הכלל הבריטית, המדיניות האירית תחייב את ספק שירותי האינטרנט לשלוח פעמיים מכתבים בגין הפרת זכויות ואם המפר ימשיך לעשות כן, הם יאבדו את שירות האינטרנט שלהם..

תוך שימוש לא מעט בשפה קשה, השופט דרש להקים מערכת לייצור UPC שתעלה 940 אלף אירו, ו -300 אלף לשנה להפעלת המערכת. UPC היא ספקית האינטרנט השנייה בגודלה של אירלנד, המשרתת 360,000 מנויים. בניגוד לחסימת הרשת במדינות אחרות, בית המשפט החליט גם כי ספקית האינטרנט תעביר 80% מהשטר עבור מערכת חדשה זו. ההנמקה העומדת מאחורי החלטה זו נובעת מהרעיון של השופט כי “זכויות החוקתיות של חברות המוזיקה נהרסות”.

למרות הוויכוחים נגד, נראה כי ספקית האינטרנט הפסידה את תיק בית המשפט בכל הנקודות. אחת מאותן נקודות הייתה שספקיות האינטרנט היו “צינורות בלבד”. אף על פי שגיבתם של טיעונם הושמעה על ידי חוק אירופי נוכחי, השופט החליט שהטיעון אינו תקף. הם גם חשבו שמקרה זה צריך להיות עניין למחוקק ולא לבית המשפט.

בהתחשב בכל המידע הזה, VPN טוב יסייע לך בכמה דרכים שונות. אחד היתרונות הגדולים בשימוש באחד הוא לפרטיות. על ידי שימוש ב- VPN, הנתונים שלך מוצפנים כך שתוכל להגן עליהם מפני כל מי שירצה לראות אותם. לכל מקום אליו אתה פונה בימינו, אתה שומע על מגבלת נתונים איפשהו, מדוע לא להגן על המידע הרגיש שלך?

היתרון הבא של VPN הוא היכולת לבטל את חסימת התוכן הספציפי לגיאוגרפי. לדוגמא לתוכן ספציפי גיאוגרפי, נסתכל על שירות הזרמת הפרימיום, Netflix. אם יש לך מנוי בתשלום, תוכל ליהנות מקצת מעל 2600 כותרים באירלנד. זה לא מעט כותרים, אבל מדוע אין גישה לספרייה האמריקאית המונה כ 7500? שלא כמו צפייה בסרטים מסוימים שהושגו באמצעים אחרים, שפה משותפת היא יתרון מובהק. האם לא יהיה נחמד לקבל גישה לספרייה ענקית שלא תשתקם בה כתוביות? באמצעות VPN, פשוט תצטרך להתחבר לשרת בארה”ב, ותהנה ככל שתרצה.

זה נהדר, אפשר לומר, אבל איך עובד VPN? VPN תיצור חיבור מאובטח לשרת במקום אחר, אולי במדינה אחרת. ממיקום אחר זה, תוכלו לגשת לשירותי סטרימינג או להשיג יעדים שיש לכם, ממש כאילו הייתם במדינה זו. מוצגת תנועה מסוימת, אך אין מעקב אחר הספציפיות. אם אתה בוחר שירות עם לקוח מותאם אישית, תחילת העבודה היא פשוטה. יש לנו כמה המלצות נהדרות עבור VPNs הטובים ביותר עבורך. הצעות אלה כולן משתמשות ברמות הצפנה מאובטחות, עם זאת, השימוש בפרוטוקול OpenVPN תמיד יהיה ההחלטה הטובה ביותר שלך. OpenVPN (UDP) הוא הטוב ביותר לסטרימינג.

הבה נבחן את המיקוד שלך לשימוש ב- VPN. אם ברצונך לאבטח את הנתונים שלך או לבטל את חסימת התוכן, אנו מציעים ExpressVPN. הם לא שומרים על יומני פעילות ויש להם תכונה של מתג להרוג, כך שנוספת שכבת הגנה נוספת לגלישה שלך. יש להם גם רשת גדולה מאוד כך שתוכלו להתחבר בקלות לספריות התוכן וליהנות מהן.

אם אתם נוסעים מחוץ לאירלנד ואתם רוצים לראות כמה מההופעות המועדפות עליכם, אנו ממליצים על ExpressVPN או PIA. שניהם מצפינים תנועה, אך ExpressVPN כולל את MediaStreamer SmartDNS עם ה- VPN שלהם, מה שיעזור לכם לבטל את חסימת הערוצים ללא תקורה של הצפנה. מדוע לא תוכלו לראות את הערוצים המועדפים עליכם כמו חדשות RTE, TG4 או TV3 חדשות מכל מקום? אתה לא צריך לפספס אותם עם VPN.

אל תהסס לקרוא את רשימת ה- 10 שירותי ה- VPN המובילים אם תרצה אפשרויות נוספות. עם זאת, אנו חושבים שתהיו מרוצים מכל ה- VPN שנמצא בפוסט זה. בחרנו באפשרויות אלה על פני שירותי VPN מובילים אחרים על בסיס פרטיות, מיקומי שרת, מהירות ומחיר. חיפשנו גם שירותים עם רשת טובה של שרתי VPN באזור לנוחיותכם.

ספקי VPN טובים יעזרו לאבטח את פרטיותך המקוונת, ויהיו להם רשתות מהירות לזרם תוכן HD במדינות אחרות. אלה שהזכרנו בפוסט זה הם ה- VPN הטובים ביותר בסך הכל לכל מטרה שתרצו להשיג. שירותי סטרימינג חסומים גיאוגרפיים וערוצים פופולריים רבים אחרים ניתנים לצפייה מאירלנד באמצעות VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me