VPNs הטובים ביותר עבור פקיסטן

פקיסטןפקיסטן היא מדינה במזרח התיכון והיא המדינה השישית המאוכלסת ביותר בעולם. מדינה איסלאמית זו גובלת על ידי הודו ואיראן, כמו גם מעטות אחרות. כמו מדינות מתפתחות רבות, ישנם אזורים שעברו מודרניזציה, ואזורים אחרים הנמצאים בעוני ממושך. בניסיון להילחם במורדים, הרשות התקשורת בפקיסטן (PTA) הגישה לאחרונה צו לסגור את שירותי BlackBerry Enterprise Services, ובמיוחד את העברת ההודעות והדואר האלקטרוני של BlackBerry. השאלה היא שכביכול, ככל הנראה, פיקוח ואחסון של כ- 660 GBPS מרשת הסיבים האופטיים במדינה, היכן נמתח הגבול בין פרטיות האזרחים לביטחון לאומי? זו סיבה טובה אם לא הסיבה הטובה ביותר להשתמש ב- VPN.


מאוורר RankVPN ServiceVPN
PriceVisitServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.85 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון
4CyberGhost2.75 דולרCyberGhost80תיבת סימוןתיבת סימון
5IPVanish3.25 דולרIPVanish76תיבת סימון

מכיוון ששירותי BlackBerry Enterprise מוצפנים ומאוחסנים מחוץ לחוף, הם מציגים בעיה במעקב. אף על פי שחברת BlackBerry Limited הסכימה לשתף פעולה עם ה- PTA תחת הוראות חוקיות, הם מציינים שהם מעולם לא הציעו גישה בלתי מוגבלת לשרתי BES שלהם. בגלל זה, הממשלה הורתה על כיבוי השירותים המוצפנים שלהם לכל המשתמשים הסלולריים. ה- BlackBerry בפקיסטן יהפוך למעשה ממש כמו טלפון סלולרי רגיל. שישה ימים לפני ההודעה הזו הצהירו הפקיסטנים שהם הולכים להגביר את המעקב בתקשורת האלקטרונית. אם אתה נוסע לפקיסטן או גר בו, כל התקשורת שלך צריכה להיעשות עם VPN.

בהתחשב במעקב המוגבר, נדון בכמה סיבות לשימוש ב- VPN בפקיסטן. ברור שהממשלה לא אוהבת הצפנה. באמצעות VPN אתה יכול ליצור חיבור מאובטח לשרת, אולי במדינה אחרת. הממשלה רואה בתנועה מסוג זה כמוצפנת, אך אינה יכולה לראות פרטים. בעוד שאנו מבינים את הצורך בהגנה על הביטחון הלאומי, פקיסטן נפוצה בשחיתות כמעט בכל המישורים. ישנן הזדמנויות גדולות לשיפור הנתונים.

כפי שציינו, שירותי BlackBerry Enterprise חסומים, אך גם דברים כמו Voice over IP (VoIP) ו- Skype. תאר לעצמך שאתה נסע לפקיסטן לעסקים ורצית לדבר עם יקיריך מארצך. מכיוון שתוכנית הקול Skype חסומה שם, הדרך לגשת אליה תהיה להתחבר ל- VPN ותוכלו לעקוף את המגבלה הזו. ניתן לומר את אותו הדבר עם שירות הזרמת האינטרנט הפופולרי, Netflix. אין כיום שום צורה של נטפליקס בשום מקום במזרח התיכון. אם היה לך מנוי בתשלום, אתה פשוט התחבר ל- VPN ויכולת להציג באיזה אזור אתה רוצה. כמובן שזה יעזור גם לבטל את חסימת האתרים או הערוצים שעלולים להיחסם שם גיאוגרפי.

בשלב זה, היתרונות של שימוש ב- VPN בפקיסטן צריכים להיות ברורים יחסית, אך נעבור עליהם שוב. הסיבה הטובה ביותר להשתמש ב- VPN שם היא לצורך אבטחה. אפילו אם היינו מוציאים מהמשוואה הזו את הניטור המעיק של הממשלה על התעבורה באינטרנט, עדיין יש המון אנשים אחרים שישמחו לשים את עצמם על הנתונים הפרטיים שלך. VPNs מספקים שכבת הצפנה לגלישה באינטרנט כדי להגן על פרטיותך.

הסיבה השנייה היא ביטול חסימת הגישה לתכנים או אתרים חסומים. כפי שאתה רואה, הממשלה חוסמת גישה לאתרים ויישומים מסוימים בתוך פקיסטן. חברות יכולות גם לחסום תוכן אם אתה נמצא מחוץ לאזור ממוקד, מבוסס על IP. VPN יסייע לך לקבל גישה לשני התרחישים. באיזה ספק עליך לבחור?

יש לנו המלצות טובות לפקיסטן ביחס לאילו אפשרויות לבחור. למרות שכל האפשרויות שלנו משתמשות בהצפנה מאובטחת, השימוש בפרוטוקול OpenVPN תמיד יהיה הבחירה הטובה ביותר שלך בכל הזדמנות אפשרית. אם המהירות היא המהות, תשתמש ב- OpenVPN (UDP). זוהי האפשרות הטובה ביותר לסקייפ, ל- VoIP, למשחקים מקוונים או אפילו לשימוש בשירותי סטרימינג כמו נטפליקס. אם יש לך בעיות חיבור ובעיות בירידה בחיבור, האפשרות המועדפת עליך צריכה להיות OpenVPN (TCP). האחרון עשוי להאט את החיבור במקצת, אך הנתונים עוברים בדיקת שגיאות. כדי להזרים או להתחבר ל- VPN באמצעות רשת סלולרית, באפשרותך לבדוק גם פרוטוקולים אחרים כולל L2TP ו- IKEv2 לפרטיות טובה..

אם ברצונך לבטל את חסימת התוכן או לאבטח את הנתונים שלך, אנו ממליצים על ExpressVPN. הם לא שומרים ביומנים ויש להם תכונה של מתג להרוג, כך שהיא מבטיחה שפעילות האינטרנט שלך מאובטחת. אם תרצו לנסות ולהזריק את נטפליקס, ExpressVPN שוב הוא הבחירה הטובה ביותר. יש להם רשת גדולה ומציעה גם לקוח נייד, כך שתצטרך רק להתחבר, ותוכל להזרים מהארצות עם ספריות התוכן הגדולות ביותר. לארה”ב יש את הגדול ביותר לעת עתה.

אם אתה רק רוצה לקבל גישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי, תרצה לבחור ExpressVPN MediaStreamer. שירות ה- DNS החכם שלהם יסייע בביטול חסימת הערוצים ללא הפסד מהיר של מהירות. מכיוון שכל הערים הגדולות בפקיסטן מציעות מהירויות פס רחב בין 1-50 מגהביט לשנייה, אנו מציעים ללכת עם האפשרות המוצפנת. לא היינו ממליצים על אבטחת סחר במהירות. בעוד המהירות היא בעיה אם אתה מנסה להזרים במקרים מסוימים, מכיוון שאתה זקוק רק למהירות של 800 מגהביט לשנייה, לא אמורה להיות השפלה של האיכות. שכבת ההצפנה הנוספת שווה כל אובדן מהירות.

למען הבהירות, אנא הסתכל על שלנו 10 שירותי ה- VPN המובילים אם תרצה אפשרויות אחרות. האפשרויות שאנו מזכירים בפוסט זה הן הטובות ביותר בסך הכל, כך שסביר להניח שלא תצטרכו לעשות זאת. השתמשנו באבטחה, במהירות ובמחיר כקריטריונים בבחירות שלנו. בנוסף, בחרנו גם אלה עם מספר גדול של שרתי רשת שאולי תרצו להתחבר אליהם. ספקי VPN אמינים יבטיחו את פרטיותך ויהיו להם רשתות מהירות לזרמת תוכן בחדות גבוהה ממדינות אחרות. הבחירות שלנו עושות את שתיהן.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map