VPNs הטובים ביותר עבור אבו דאבי

אבו דאביאבו דאבי היא בירת איחוד האמירויות (איחוד האמירויות) ונמצאת על אי ממש ליד היבשת. נכון לעכשיו היא מונה קצת יותר מ -1.2 מיליון איש ובעלת כלכלה רחבה ומגוונת. זה פופולרי גם למי שנוסע. בין אם אתה הולך לעיר מסיבות עסקיות או אישיות, לא תרצה להשתמש ב- WiFi ציבורי מבלי שתשתמש קודם ב- VPN. זה יעזור בהגנה על פרטיותך ועל ביטול חסימת ההגבלות. להלן כמה מה- VPN הטובים ביותר לשימוש באבו דאבי.


מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1גישה פרטית לאינטרנט3.33 דולרPIA52תיבת סימוןתיבת סימון
2PureVPN2.88 דולרבטוח יותר VPN180תיבת סימוןתיבת סימון
3HMA Pro VPN4.29 דולרHideMyAss280
4IPVanish4.87 $IPVanish76תיבת סימון
5TorGuard4.99 $TorGuard68תיבת סימוןתיבת סימון

עם כל הנסיעות העסקיות והתיירות לאבו דאבי, שימוש ב- VPN הוא קריטי לשמירה על פרטיותך. זה בגלל נוכלים בסייבר באזור. אתה יכול פשוט להמר שהם מחכים לנצל משתמשים חסרי חשד. על ידי שימוש ב- VPN במקרה זה, תיצור חיבור מאובטח ופרטי לשרת שתבחר. זה יקשה הרבה יותר על העיניים הסקרניות של הגנבים או של ממשלת איחוד האמירויות להשיג גישה למידע רגיש.

צנזורה באבו דאבי ובאיחוד האמירויות היא גם סיבה גדולה להשתמש ב- VPN. בין אם אתה מנסה לגשת לתוכן חסום גיאוגרפי או לתוכן אסור, אף אחד לא רוצה לקבל הודעה שתודיע להם שאסור להם לעשות זאת. על ידי שימוש ב- VPN וחיבור לשרת באזור אחר, אתה יכול לעקוף את התוכן חסום הגיאוגרפי או המוגבל בדיוק כמו בדרך כלל במקומות אחרים.

אלה שתי הסיבות הטובות ביותר לשימוש ב- VPN בזמן שהוא באבו דאבי. החל מסביבת כללי צנזורה וכלה בגישה לתוכן חסום גיאוגרפי וכלה בהגנה על פרטיותך מפני עיניים סקרניות, שימוש באחד מהם הוא רעיון טוב כשאתה שם. עכשיו כשאתה רואה למה זה כל כך חשוב, נדבר על האפשרויות הטובות ביותר עבורך.

מה ה- VPN הטוב ביותר עבור אבו דאבי?

רשימת ה- VPN הטובים ביותר עבור אבו דאבי מבוססת על הקריטריונים הבאים:

 • הצפנה חזקה בדרגה צבאית להבטחת פרטיות
 • ספקים שלא מחזיקים יומנים
 • היכולת לבטל חסימת אתרים מוגבלים וגיאוגרפיים
 • ספקי VPN עם שרתים שמניבים ביצועים טובים באזור אבו דאבי
 • יציבות רשת כדי למזער את ניתוקי השרת
 • תמיכה מרובת פלטפורמות למכשירים כולל Firesticks של אמזון

ללא דיחוי נוסף, הנה רשימה של מיטב שירותי ה- VPN שבהם אתה משתמש באבו דאבי.

1. VPN הטוב ביותר עבור אבו דאבי: PIA

גישה פרטית לאינטרנט

הירשם למשך 24 חודשים תמורת $ 3.49 בלבד לחודש (65% הנחה)

גישה לאינטרנט פרטי (PIA) מעניקה למשתמשים מספר אפשרויות שונות. שלא כמו בעבר, אינך צריך עוד להגדיר פרופיל עבור כל שרת VPN. כעת תוכלו להתחבר לכל אחד ממיקומי השרת שלהם ב -33 מדינות. כפי שתוכלו לראות בהמשך, צוות ה- PIA ארגן את השרתים שלהם לפי אזור, מדינה ועיר. מיקומי השרת רשומים לפי סדר אלפביתי לפי מדינה.

ישנם המון משתמשי סיקור שאוהבים גישה פרטית לאינטרנט. השירות כולל תכונה שתמנע מהתקשורת של המערכת שלך אם החיבור לשירות שלהם ייפול. כלומר אם גישת ה- VPN המוצפנת שלך תישמט מכל סיבה שהיא תשמור עליכם.

מבחן המהירות של אבו דאבי

PIA מציעה לקוח Windows ואפליקציות אחרות הפשוטות וקלות לשימוש. עם זאת, לא תרצו לזלזל בזה. PIA מציעה רמות שונות של הגנת פרטיות בהתאם לצרכים שלך. אתה יכול לשלוט ברמות ההצפנה כדי לעזור לך למצוא את האיזון הנכון בין פרטיות למהירות. כפי שאתה יכול לראות, מבחן המהירות שלנו הראה ש- PIA מצליחה להיות טובה בדובאי, איחוד האמירויות (המיקום הקרוב ביותר). כשהתחברנו לשרת שם, קיבלנו מהירות של 85.10 Mbps.

כשמדובר בלקוח Windows שלהם, צוות ה- PIA כלל מתג להרוג באינטרנט. מתג ההרג יהרוג את חיבור האינטרנט שלך בכל עת ש- VPN נכשל. זה באמת יכול להועיל למי שרוצה להבטיח אנונימיות. גישה פרטית לאינטרנט מציעה VPN החל מ- $ 3.49 דולר לחודש.

בקר בגישה לאינטרנט פרטי

2. ה- VPN הטוב ביותר עבור אבו דאבי: PureVPN

PureVPN

הירשם למשך 24 חודשים תמורת 2.88 $ בלבד לחודש (74% הנחה)

PureVPN פועלת מאז 2007 והפכה אותם לאחד מספקי ה- VPN הוותיקים ביותר בשוק. התחלה מוקדמת סייעה להם להתרחב ולחדש. ל- PureVPN אחד הלקוחות הטובים ביותר ב- VPN הקיימים בשוק. יש להם גם אפליקציות בחינם הן ל- iOS והן לאנדרואיד.

חדשנות היא תחום שעוזר ל- PureVPN להתבלט מהחבילה. הם ממשיכים להוסיף תכונות ותוספות חדשות לשירות. אתה יכול להוסיף חומת אש NAT, כתובת IP ייעודית, דפדפן StealthVPN ואופציה מיוחדת הנקראת סטרימינג ייעודי כדי לעזור להאיץ את הביצועים שלך.

מבחן מהירות PureVPN אבו דאבי

מכיוון שרצינו לבדוק שרת באזור, פתחנו את לקוח Windows ולחצנו על האפשרות “כלי בחירת מדינה”. משם אתה יכול להרחיב כל מדינה ולבחור שרת ספציפי באמצעות הכרטיסייה “עיין בכל השרתים”. לרשת PureVPN מספר שרתים הממוקמים באזור איחוד האמירויות. התחברנו לאחד מהם שנמצא בדובאי ובדקנו את הביצועים. כפי שאתה יכול לראות, מהירות ההורדה שלנו הייתה 65.48 Mbps.

PureVPN מצליח ממש בקטגוריית התמחור. הם צמצמו את התמחור בלמעלה מ- 50% ככל שהשירות ממשיך לצמוח. אתה יכול להירשם ל- VPN ללא הגבלה ולגשת לכל מיקומי השרת שלהם מסתם 4.99 דולר לחודש. התוכנית השנתית היא ערך נהדר.

קרא את הביקורת המלאה שלנו על PureVPN.

בקר ב- PureVPN

3. ה- VPN הטוב ביותר לאבו דאבי: HMA

HMA VPN

הירשם ל -36 חודשים תמורת 2.99 $ בלבד לחודש (75% הנחה)

HideMyAss הועלה לחיים בשנת 2005 כאשר ג’ק קטור, סטודנט בן 16 באנגליה, החליט שהוא רוצה ליצור שירות שיעזור לאנשים להימנע מצנזורה. באופן ספציפי, ג’ק לא הצליח לגשת לאתרי מדיה חברתית ומשחקים מקוונים מכיוון שנחסמו ברשת בית הספר. HMA הוסיף מאות אלפי משתמשים בחודש הראשון ומאז צמח לאחד משירותי ה- VPN הגדולים בעולם עם למעלה מ -350 מיקומי שרת. Privax, חברת האם של HMA Pro VPN, הצטרפה לצוות AVG בשנת 2015.

מבחן המהירות של HMA אבו דאבי

אם המטרה שלך היא למצוא את ה- VPN עם הכי הרבה מיקומי שרת, HideMyAss היא הבחירה הטובה ביותר שלך. רק קח בחשבון ש- HMA רושמת פעילות משתמשים המהווה דאגה עבור חלק ממשתמשי ה- VPN. HMA מארחת מספר שרתים באזור ערב הסעודית, כולל כמה בדובאי (המיקום הקרוב ביותר). כדי להתחבר לשרת שם, אתה צריך לבחור את “מצב מיקום” ובחר “שנה מיקום” כדי להתחיל. לאחר מכן לחץ על הכרטיסייה “ערים” וחפש את דובאי. משם, אתה יכול לבחור את איחוד האמירויות הערביות, מיקום שרת דובאי. התחברנו לשרת שם כדי לבדוק ומצאנו שהמהירות היא 61.46 Mbps.

בשנת 2016 הובילו את הדרך HMA וכמה ספקי VPN מובילים אחרים את הדרך לפשט את תוכנת הלקוח המותאמת אישית שלהם. התוצאה היא מערך מלא של אפליקציות מותאמות אישית המקלות על כל משתמש להתחבר לרשת HMA ולהצפין את החיבור שלך. יש להם תוכנה זמינה עבור Windows, Mac, Android, ו- iOS. אתה יכול גם להתחבר ל- HMA דרך הנתב שלך. HMA מציעה גישה בלתי מוגבלת ל- VPN החל מ -4.99 דולר לחודש בלבד ומציעה לכל המשתמשים החדשים ערבות להחזר כספי ללא 30 יום..

בקר ב- Hide My Ass

4. ה- VPN הטוב ביותר עבור אבו דאבי: IPVanish

IPVanish

הירשם למשך 12 חודשים תמורת 4.87 דולר בלבד לחודש (60% הנחה)

בנוסף לכיסוי באירואסיה, IPVanish מארחת שרתים בכל יבשת שאינה אנטארקטיקה. הרשת מייצרת מהירויות נהדרות באזור כאשר אנו מבצעים את בדיקות המהירות שלנו. תוכלו למצוא מספר מיקומי שרת בכל האזור. אתה יכול לבחור מיקום או שרת בודד מהתפריט הנפתח.

מבחן מהירות IPVanish אבו דאבי

IPVanish מארח מספר שרתים במיקומים באזור ותוכלו לבחור להתחבר לכל אחד מהם. אם אתה רואה שרתים עם האות “a” בשם השרת, אלה הם המהירים ביותר. לדוגמה, היית מחפש אחד המתויג באופן דומה ל- dxb-c01.ipvanish.com. (ממוקם בדובאי). עם זאת, במקרה זה תוכלו למצוא שרת יחיד. בדקנו שם שרת IPVanish, dxb-c01, וגילינו שהמהירות היא 10.04 Mbps.

כשמדובר בערך IPVanish קשה לנצח. הם מציעים גישה בלתי מוגבלת לרשת ה- VPN שלהם ולתוכנה המותאמת אישית עבור Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ועוד תמורת 7.50 דולר לחודש או 58.49 דולר לשנה. זה מסתכם בסך של 4.87 דולר לחודש בתכנית השנתית. ערבות להחזר כספי למשך 7 ימים מכסה את כל החברים החדשים.

בקר ב- IPVanish

5. ה- VPN הטוב ביותר עבור אבו דאבי: TorGuard

TorGuard

TorGuard הושק בשנת 2012 על ידי חברי צוות הממוקמים בנביס, מערב הודו. כשמשווים אותו לשירותים אחרים, שירות VPN זה הוא חדש יחסית. עם זאת, יש להם יותר מ 1250 שרתים הממוקמים ב 42 מדינות שונות ברחבי העולם. קהל היעד שלהם הוא הקהילה הסוערת, אך היא תעבוד מצוין לכל דבר שתרצו לעשות באזור. אמנם אין שרתים הממוקמים בדובאי, אך השרתים שם הם האפשרות הטובה ביותר.

ל- TorGuard יש תערובת איתנה של מיקומי שרתים, הצפנה חזקה והיכולת לבטל חסימה של שירותי סטרימינג פופולריים כמו Netflix, YouTube Red ו- Amazon Prime וכן פעילויות סוערות. לעתים קרובות, אתה יכול לקבל גישה לתוכן הווידיאו של Amazon Prime במספר מוקדים שונים. כאשר אתה משתמש בלקוח Windows, יש לך אפשרות לגלוש בעילום שם, להגן על WiFi, סיקור בעילום שם, לבטל חסימת אתרים בסיסיים (גוגל, פייסבוק אינסטגרם וכו ‘), בחירת שרת ועוד.

מבחן המהירות של TorGuard אבו דאבי

מכיוון שרצינו לבדוק שרת באזור, פתחנו את לקוח Windows ובחרנו את פרוטוקול OpenVPN. כעת תוכלו לגלול ברשימת המדינות המסודרות לפי סדר האלף-בית. לאחר מכן, אתה יכול לבחור עיר. רשת TorGuard כוללת כמה שרתים בדובאי. התחברנו לאחד מהם ובדקנו את הביצועים. כפי שאתה יכול לראות, מהירות ההורדה הייתה 0.73 Mbps.

שירות ה- VPN של TorGuard מועדף בקהילה לשיתוף קבצים. הכל קל לשימוש ופשוט, כך שתוכלו להגן בקלות על הפרטיות המקוונת שלכם. לעתים קרובות יש תכונות שנוספות גם לגרסאות הנייד. אתה יכול להירשם לגישה מלאה החל מ- $ 4.99 לחודש במהלך הקידום הנוכחי שלהם.

בקר ב- TorGuard

למרות שלא היית צריך, אתה תמיד יכול להסתכל על שלנו 10 שירותי ה- VPN המובילים לבחירות שונות. הבחירות הללו הן הטובות ביותר בסך הכל, כך שהם בטוחים לעמוד בכל מטרה שיש לכם. השתמשנו באבטחה, מיקומים אזוריים, מהירות ומחיר כגורמים לבחירת הבחירות הללו. בנוסף, בחרנו גם אלה עם רשתות גדולות של שרתים שאולי תרצו להתחבר אליהם. רשתות מהירות לזרמת תוכן HD והגנה על פרטיותך הן סימן של ספקי VPN אמינים. כמובן שהבחירות שלנו יעניקו לשתי האפשרויות.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map