הונגריההונגריה היא מדינה קטנה יחסית השוכנת במרכז אירופה. אוכלוסייתה מונה כמעט 10 מיליון איש. אתה יכול למצוא רבים שנוסעים לאזור מסיבות שונות. בין אם זה מסיבות היסטוריות או הזדמנויות עסקיות, הם הרבה דברים לראות ולעשות. אם אתה נוסע להונגריה מסיבות עסקיות, חופשות או סיבות אחרות, יש סיכוי שתרצה להשתמש ב- WiFi ציבורי. לפני שתעשה זאת, אנו ממליצים להשתמש תחילה ב- VPN. אנו נספק לך מידע נוסף על כך ברגע.

ה- VPN הטוב ביותר להונגריה – סיכום

בואו נסתכל במהירות על חמשת ה- VPN הטובות ביותר המועדפות עלינו להונגריה.

 1. סייברגוסט
 2. HMA Pro VPN
 3. גישה פרטית לאינטרנט
 4. IPVanish
 5. ExpressVPN

בסקר העדכני ביותר בנושא מהירויות אינטרנט בהונגריה הוא מדרג מאוד מאוד. במילים אחרות, סביר להניח שתיהנו ממהירויות נהדרות כשאתה במדינה. עם זאת, זה יכול גם לפתוח הזדמנויות לפושעי רשת. בעוד שלמדינה יש תחושה של עולם ישן, אתה יכול להמר שהם כמה מהם שינצלו את המצב. כשאתה משתמש בשרת VPN, אתה יכול ליצור חיבור מאובטח ומוצפן. זה יעזור לאבטח את הנתונים שלך

הסיבה הטובה השנייה להשתמש ב- VPN בהונגריה קשורה לצנזורה וחסימות גיאוגרפיה. על פי דו”ח מאוניברסיטת הרווארד בשנת 2017, קיימת צנזורה סלקטיבית סביב המדיה החברתית בהונגריה. עם זאת, נראה כי מדובר בצורות הצנזורה היחידות שאנו יכולים למצוא. אם ברצונך לגשת לחומר האסור, בדרך כלל לא היה לך מזל אלא אם כן אתה משתמש ב- VPN. מכיוון שאתה יכול להשיג כתובת IP באזור אחר, אתה יכול לעקוף את מגבלות המדיה החברתית בהצלחה. בעוד שחברות מדיה יכולות לחסום משתמשים מלהראות תוכן מחוץ לאזור הממוקד, ממשלות יכולות לעשות את אותו הדבר כדי לחסום כל מי שנמצא במדינה.

מה ה- VPN הטוב ביותר להונגריה?

התמקדנו בקריטריונים הבאים לקביעת רשימת ה- VPN הטובים ביותר להונגריה:

 • ספקי VPN שאינם מחזיקים ביומני שימוש
 • רשת גדולה ויציבה שתעזור לכם לחסל ניתוקים
 • שרתי VPN שהופיעו היטב בהונגריה.
 • הצפנה חזקה בדרגה צבאית המסייעת בהגנה על פרטיות
 • היכולת לבטל חסימה של שירותי סטרימינג פופולריים ולעקוף סינון
 • אפליקציות סלולריות ותמיכה במכשירי Firestick של אמזון

ללא דיחוי נוסף, הנה רשימה של מיטב שירותי ה- VPN להונגריה:

1. CyberGhost

CyberGhostמבוסס ב: רומניה | מספר השרתים: 3,000+ | מיקומי שרת: 80 | חיבורים סימולטניים: 7

 • בלעדי תכנית של 12 חודשים + 6 חודש. חינם – 2.75 $ לחודש (49.50 $ עלות כוללת)
 • תוכנית לחצי שנה – 4.99 $ לחודש (29.94 $ עלות כוללת)
 • תוכנית לחודש – 11.99 דולר לחודש

CyberGhost הוקמה בשנת 2001 על ידי 7 חברי צוות צעירים ונלהבים בבוקרשט, רומניה. מאז אותה תקופה החברה גדלה לאחד משירותי ה- VPN הגדולים בעולם. הצוות המונה 50+ חברים מתמקד בהגנה על פרטיות המשתמשים. רוברט קנאפ, מייסד ומנכ”ל משותף, ממשיך להוביל את הצוות גם לאחר שהצטרפו לקבוצת קרוסריידר בשנת 2017. מאז אותה תקופה רשת CyberGhost התרחבה לא מעט.

CyberGhost מציע שילוב נחמד של מיקומי שרתים, הצפנה חזקה ויכולת ביטול חסימה של שירותי סטרימינג פופולריים כמו Netflix, YouTube Red ו- Amazon Prime. חלק מהערוצים אף מאפשרים לך לבטל את חסימת ההגבלות הגיאוגרפיות עבור מספר אזורים. לדוגמה, אתה יכול לגשת לתוכן הווידיאו של Amazon Prime בארה”ב, גרמניה או בריטניה. לקוח חלונות מעניק לך גם אפשרות לגלוש בעילום שם, להגן על WiFi, סיקור אנונימי, לבטל חסימה של אתרים בסיסיים (גוגל, פייסבוק אינסטגרם וכו ‘), ולבחור שרת.

מכיוון שרצינו לבדוק שרת בהונגריה, פתחנו את לקוח Windows והרחבנו את הממשק. משם, תרצה ללחוץ על הכרטיסייה “כל השרתים” אם היא כבר לא פעילה. גלול מטה להונגריה ולחץ מימין לכוכב. זה יביא רשימה מלאה של שרתים במדינה. רשת CyberGhost כוללת כמה שרתים בבודפשט. התחברנו לשרת שם וקיבלנו מהירות של 119.05 Mbps.

מבחן מהירות CyberGhost הונגריה

לקוח ה- VPN של CyberGhost הוא אחד המועדפים שלנו. זה קל מאוד לשימוש וכולל מספר תכונות מתקדמות המסייעות בהגנה על פרטיותך המקוונת. יש להם צוות פיתוח בגרמניה שמוסיף ללא הפסקה תכונות ללקוח ולאפליקציות הניידות. אתה יכול להירשם לגישה מלאה לרשת CyberGhost החל מ- $ 2.75 דולר לחודש במהלך הקידום הנוכחי שלהם.

קרא את הסקירה המלאה שלנו על VPN CyberGhost.

בקר ב- CyberGhost

2. VPN של HMA Pro

HMA VPNמבוסס ב: בריטניה | מספר השרתים: 880+ | מיקומי שרת: 280 | חיבורים סימולטניים: 5

 • תוכנית 12 חודשים – 6.99 $ לחודש (83.88 $ עלות כוללת)
 • תוכנית לחצי שנה – 7.99 $ לחודש (47.94 $ עלות כוללת)
 • תוכנית לחודש – 11.99 דולר לחודש

HideMyAss הועלה לחיים בשנת 2005 כאשר ג’ק קטור, סטודנט בן 16 באנגליה, החליט שהוא רוצה ליצור שירות שיעזור לאנשים להימנע מצנזורה. באופן ספציפי, ג’ק לא הצליח לגשת לאתרי מדיה חברתית ומשחקים מקוונים מכיוון שנחסמו ברשת בית הספר. HMA הוסיף מאות אלפי משתמשים בחודש הראשון ומאז צמח לאחד משירותי ה- VPN הגדולים בעולם עם למעלה מ -350 מיקומי שרת. Privax, חברת האם של HMA Pro VPN, הצטרפה לצוות AVG בשנת 2015.

אם המטרה שלך היא למצוא את ה- VPN עם הכי הרבה מיקומי שרתים, HideMyAss היא הבחירה הטובה ביותר שלך. רק קח בחשבון ש- HMA רושמת פעילות משתמשים המהווה דאגה עבור חלק ממשתמשי ה- VPN. HMA מארחת כמה שרתי VPN באינדונזיה כולל מספר שרתים בערים הגדולות. כדי להתחבר לשרת שם, תרצו לעבור ל”מצב מיקום “ולבחור” שנה מיקום “כדי להתחיל. לאחר מכן לחץ על הכרטיסייה “ערים” וחפש את בודפשט. התחברנו לשרת שם כדי לבדוק ומצאנו שהמהירות היא 119.60 Mbps.

מבחן המהירות של HMA הונגריה

בשנת 2016 הובילו את הדרך HMA וכמה ספקי VPN מובילים אחרים את הדרך לפשט את תוכנת הלקוח המותאמת אישית שלהם. התוצאה היא מערך מלא של אפליקציות מותאמות אישית המקלות על כל משתמש להתחבר לרשת HMA ולהצפין את החיבור שלך. יש להם תוכנה זמינה עבור Windows, Mac, Android, ו- iOS. אתה יכול גם להתחבר ל- HMA דרך הנתב שלך. HMA מציעה גישה ללא הגבלה ל- VPN החל מ- $ 6.99 בלבד לחודש ומציעה לכל המשתמשים החדשים ערבות להחזר כספי ללא 30 יום..

קרא את הביקורת המלאה שלנו על HMA.

בקר ב- Hide My Ass

3. גישה פרטית לאינטרנט

גישה פרטית לאינטרנטמבוסס ב: ארה”ב | מספר השרתים: 3,000+ | מיקומי שרת: 52 | חיבורים סימולטניים: 5

 • בלעדי תוכנית 24 חודשים – 2.50 $ לחודש (59.95 $ עלות כוללת)
 • תוכנית 12 חודשים – 3.25 דולר לחודש (38.95 $ עלות כוללת)
 • תוכנית לחודש – 6.45 דולר לחודש

כמשתמש, גישה פרטית לאינטרנט (PIA) מספקת לך כמה אפשרויות שונות. בעבר היית צריך להגדיר פרופיל עבור כל שרת VPN. כעת קל להתחבר לשרת כלשהו ברשת של 28 מדינות. צוות ה- PIA ארגן את השרתים שלהם לפי אזור, מדינה ועיר. מיקומי השרת רשומים לפי סדר אלפביתי לפי מדינה. לאחר שתבחר מיקום, תוכל להתחבר בקלות למיקומים בבודפשט כדי לאבטח את חיבור ה- VPN ההונגרי שלך.

ישנם המון משתמשי סיקור שאוהבים גישה פרטית לאינטרנט. השירות כולל תכונה שתמנע מהתקשורת של המערכת שלך אם החיבור לשירות שלהם ייפול. כלומר אם גישת ה- VPN המוצפנת שלך תישמט מכל סיבה שהיא תשמור עליכם.

PIA מציעה לקוח Windows ואפליקציות אחרות הפשוטות וקלות לשימוש. עם זאת, לא תרצו לזלזל בזה. PIA מציעה רמות שונות של הגנת פרטיות בהתאם לצרכים שלך. אתה יכול לשלוט ברמות ההצפנה כדי לעזור לך למצוא את האיזון הנכון בין פרטיות למהירות. כפי שאתה יכול לראות, מבחן המהירות שלנו הראה ש- PIA מתפקדת היטב באזור. כשהתחברנו לשרת של בודפשט קיבלנו מהירות של 114.92 Mbps.

מבחן המהירות של PIA הונגריה

כשמדובר בלקוח Windows שלהם, צוות ה- PIA כלל מתג להרוג באינטרנט. מתג ההרג יהרוג את חיבור האינטרנט שלך בכל עת ש- VPN נכשל. זה באמת יכול להועיל למי שרוצה להבטיח אנונימיות. גישה פרטית לאינטרנט מציעה VPN מרק $ 2.50 לחודש.

קרא את הסקירה המלאה שלנו על גישה לאינטרנט פרטי.

בקר בגישה לאינטרנט פרטי

4. IPVanish

IPVanishמבוסס ב: ארה”ב | מספר השרתים: 1,100+ | מיקומי שרת: 89 | חיבורים סימולטניים: 10

 • בלעדי תכנית של 12 חודשים – 4.87 $ לחודש (58.49 $ עלות כוללת)
 • תוכנית לשלושה חודשים – 6.74 $ לחודש (עלות כוללת של 20.24 $)
 • תוכנית לחודש – 7.50 דולר לחודש

הונגריה ממוקמת באופן מרכזי ובשירותים רבים יש שרתים באזור. כמובן שזה כולל IPVanish. ניתן לצפות למהירות מהירה במיקומים באזורים שונים בעולם. מסיבה זו אנו בוחרים ב- IPVanish כאחת מהאפשרויות העומדות לרשותנו בהונגריה.

כמו גם לא מעט סיקור באזורים שונים, IPVanish מארחת שרתים בכל יבשת שאינה אנטארקטיקה. הרשת מייצרת מהירויות נהדרות והם מבצעים ביצועים טובים במבחני המהירות שלנו. תוכלו למצוא מספר שרתים בכל רחבי אסיה. אתה יכול לבחור מיקום או שרת בודד מהתפריט הנפתח.

IPVanish מארח מספר שרתים במיקומים שהזכרנו לעיל ותוכלו להתחבר לכל אחד מהם. אם אתה רואה שרתים עם האות “a” בשם השרת, אלה הם המהירים ביותר. בדקנו שרת IPVanish בבודפשט ומצאנו שהמהירות היא 85.09 Mbps.

מבחן מהירות IPVanish הונגריה

כשמדובר בערך IPVanish קשה לנצח. הם מציעים גישה בלתי מוגבלת לרשת ה- VPN שלהם ולתוכנה המותאמת אישית עבור Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick, ועוד תמורת 7.50 דולר לחודש או 58.49 דולר לשנה. זה מסתכם בסך של 4.87 דולר לחודש בתכנית השנתית. ערבות להחזר כספי למשך 7 ימים תכסה אותך כחבר חדש.

קרא את הסקירה המלאה שלנו בנושא IPVanish.

בקר ב- IPVanish

5. ExpressVPN

ExpressVPNמבוסס ב: איי הבתולה הבריטיים | מספר השרתים: 2,000+ | מיקומי שרת: 148 | חיבורים סימולטניים: 3

 • בלעדי תכנית של 12 חודשים + 3 חודש. חינם – 6.67 $ לחודש (עלות כוללת של 99.95 $)
 • תוכנית לחצי שנה – 9.99 $ לחודש (59.95 $ עלות כוללת)
 • תוכנית לחודש – 12.95 דולר לחודש

ExpressVPN מפגיש גישה מהירה ל- VPN עם MediaStreamer המשמש כשירות DNS חכם כדי לסייע בביטול חסימת הגישה לתכנים מעולים המוגבלים בגיאוגרפיה. השירות יסייע להצפין את החיבור שלך ולבטל חסימת אירועי ספורט חיים. תוכלו אפילו למצוא רשימה של האירועים הבידוריים והספורטיים האחרונים בשידור חי באתר האינטרנט שלהם.

ExpressVPN מנהל רשת VPN גדולה מאוד. מעבר לארה”ב וקנדה, רשת ExpressVPN מתהדרת במאות שרתים במיקומי מפתח שיסייעו בהגנה על פרטיות המשתמשים שלהם. אתה יכול להשתמש ברשת שלהם כדי להגן על פרטיותך, לבטל חסימה של צנזורה ולצפות בקבוצות האהובות עליך מכל מקום.

אפליקציית ExpressVPN מאפשרת לבחור מיקום שרת למטה לעיר אך אינך יכול לבחור שרת ספציפי. במקום זאת הלקוח יבחר שרת במיקום שבחרת. עליכם לדעת כי ערים מסוימות אינן מוצגות בכרטיסייה המומלצת בתוך הלקוח. ייתכן שתגלה בעיה זו בערים שהזכרנו. פשוט בחר בכרטיסייה “הכל”, פתח את אירופה ואז פתח את הונגריה. בשלב זה תוכלו לבחור שם שרתים. כשבדקנו שרת בבודפשט, המהירות הייתה 62.38 Mbps.

מבחן המהירות של ExpressVPN הונגריה

בעוד ExpressVPN נמכר בנקודת מחיר גבוהה יותר משאר השירותים ברשימה שלנו, הערך גבוה בהתחשב בגודל תכונות הרשת והשירות שלהם. אתה יכול לחבר מחשב, מכשיר כף יד, נתב וקונסולת משחקים (SmartDNS) עם חשבון VPN בודד תמורת 6.67 $ לחודש בלבד עם מנוי שנתי..

קרא את הביקורת המלאה שלנו על ExpressVPN.

בקר ב- ExpressVPN

אם תרצה להסתכל על ספקים אחרים, אנא אל תהסס לבדוק את שלנו 10 שירותי ה- VPN המובילים לאפשרויות שונות. עם זאת, אנו לא חושבים שזה יהיה הכרחי. בחרנו את הבחירות שלנו באופן ספציפי על פני שירותים מובילים אחרים על סמך מיקומים אזוריים, מהירות, מחיר ואבטחה. חיפשנו גם ספקים עם רשת טובה של שרתי VPN. בדרך זו תוכלו להגיע למהירויות הטובות ביותר. אין אפשרויות גרועות, כך שאתה לא יכול להשתבש עם ההצעות שלנו. אם אתה מתכנן להזרים תוכן או אפילו לבקר באתרים, המהירות חשובה. יש לקוות, באמצעות המדריך שלנו, תוכלו לקבל החלטה מושכלת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me