אקוודוראקוודור היא מדינה קטנה לחוף השוכנת בחלק הצפון-מערבי של דרום אמריקה. אוכלוסייתה מוערכת כיום בכ- 16.5 מיליון תושבים. המדינה מושכת מבקרים עם הזדמנויות עסקיות, מגוון מזג האוויר, היסטוריה, אוכל נהדר ועוד. אם אתה מתכוון לבקר באקוודור מסיבות פנאי או עסקיות, תרצה לנצל את הזמינות הרחבה של WiFi. עם זאת, עליך גם לוודא שאתה מתחבר ל- VPN. נספר לכם מדוע זה חשוב בקרוב. ראשית, הסתכל ב VPNs הטובים ביותר עבור אקוודור.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1HMA Pro VPN4.29 דולרHideMyAss280
2PureVPN2.88 דולרבטוח יותר VPN180תיבת סימוןתיבת סימון
3ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון

כשקוראים את הדו”ח מ- Freedomhouse.org, אתה לומד שהמעקב הממשלתי באינטרנט נפוץ באקוודור. זו הסיבה הראשונה להשתמש ב- VPN בזמן שהוא במדינה. ההנהגה אינה חוששת לפקח על אזרחיהם או לכלוא אותם בגלל דברים שהם אומרים. על ידי חיבור ל- VPN, אתה יוצר חיבור מאובטח ומוצפן לשרת. זה יקשה הרבה יותר על הממשלה או על פנסי הרשת לסכן את הנתונים שלך.

באותם קווים, ממשלת אקוודור לא חוששת להגביל את הגישה לאתרי אינטרנט שונים, במיוחד אם הם פוליטיים. כמובן שהם גם חוסמים סוגים אחרים. כשאתה מחבר שרת VPN במדינה אחרת אתה יכול לעקוף את המגבלות שהטילה הממשלה. ככה, אתה יכול להרגיש חופשי לגלוש כמו שהיה בדרך כלל.

מה ה- VPN הטוב ביותר לאקוודור?

בתי קפה באינטרנט הם גדולים במדינה. והשימוש באינטרנט הפטיר בשנים האחרונות. עם זאת, הגורם העיקרי שלנו כאשר בוחנים את האפשרויות הטובות ביותר למדינה הוא ביטחון. בגלל מעקב וחסימה של אתרים שונים, החלטנו להשתמש בגורמים הבאים. גורמים אלה הם:

  • הצפנה בדרגה צבאית ברמה גבוהה כדי לספק הגנה רבה
  • לספקים מדיניות ללא יומני
  • רשת שרתים גדולה שתסייע בחיסול הניתוקים
  • יכולת לעקוף צנזורה שהטילה הממשלה
  • שרתים מהירים שמניבים ביצועים טובים באקוודור
  • לספקים תמיכה מרובת פלטפורמות למכשירים ניידים כולל Amazon Firestick

כעת, לאחר שקבענו את הגורמים הללו, בואו נסתכל מקרוב על הספקים.

1. VPN הטוב ביותר לאקוודור: HMA

HMA VPN

הירשם ל -36 חודשים תמורת 2.99 $ בלבד לחודש (75% הנחה)

HideMyAss הועלה לחיים בשנת 2005 כאשר ג’ק קטור, סטודנט בן 16 באנגליה, החליט שהוא רוצה ליצור שירות שיעזור לאנשים להימנע מצנזורה. באופן ספציפי, ג’ק לא הצליח לגשת לאתרי מדיה חברתית ומשחקים מקוונים מכיוון שנחסמו ברשת בית הספר. HMA הוסיף מאות אלפי משתמשים בחודש הראשון ומאז צמח לאחד משירותי ה- VPN הגדולים בעולם עם למעלה מ -350 מיקומי שרת. Privax, חברת האם של HMA Pro VPN, הצטרפה לצוות AVG בשנת 2015.

מבחן מהירות HMA אקוודור

עבור אלה שרוצים למצוא ספק VPN עם הכי הרבה מיקומי שרת, HideMyAss היא הבחירה הטובה ביותר שלך. רק קח בחשבון ש- HMA רושמת פעילות משתמשים המהווה דאגה עבור חלק ממשתמשי ה- VPN. HMA מארחת כמה שרתי VPN באקוודור, במיוחד בקיטו. כדי להתחבר לשרת שם, תרצו לעבור ל”מצב מיקום “ולבחור” שנה מיקום “כדי להתחיל. לאחר מכן לחץ על הכרטיסייה “ערים” וחפש קיטו. התחברנו לשרת שם כדי לבדוק ומצאנו שהמהירות היא 120.44 Mbps.

בשנת 2016 הובילו את הדרך HMA וכמה ספקי VPN מובילים אחרים את הדרך לפשט את תוכנת הלקוח המותאמת אישית שלהם. התוצאה היא מערך מלא של אפליקציות מותאמות אישית המקלות על כל משתמש להתחבר לרשת HMA ולהצפין את החיבור שלך. יש להם תוכנה זמינה עבור Windows, Mac, Android, ו- iOS. אתה יכול גם להתחבר ל- HMA דרך הנתב שלך. HMA מציעה גישה בלתי מוגבלת ל- VPN החל מ -4.99 דולר לחודש בלבד ומציעה לכל המשתמשים החדשים ערבות להחזר כספי ללא 30 יום..

בקר ב- Hide My Ass

2. ה- VPN הטוב ביותר לאקוודור: PureVPN

PureVPN

הירשם למשך 24 חודשים תמורת 2.88 $ בלבד לחודש (74% הנחה)

PureVPN פועלת מאז 2007 והפכה אותם לאחד מספקי ה- VPN הוותיקים ביותר בשוק. התחלה מוקדמת סייעה להם להתרחב ולחדש. ל- PureVPN אחד הלקוחות הטובים ביותר ב- VPN הקיימים בשוק. יש להם גם אפליקציות בחינם הן ל- iOS והן לאנדרואיד.

חדשנות היא תחום שעוזר ל- PureVPN להתבלט מהחבילה. הם ממשיכים להוסיף תכונות ותוספות חדשות לשירות. אתה יכול להוסיף חומת אש NAT, כתובת IP ייעודית, דפדפן StealthVPN ואופציה מיוחדת הנקראת סטרימינג ייעודי כדי לעזור להאיץ את הביצועים שלך.

מבחן מהירות PureVPN אקוודור

מכיוון שרצינו לבדוק שרת בקיטו, אקוודור, פתחנו את לקוח Windows ולחצנו על האפשרות “כלי בחירת מדינה”. משם אתה יכול להרחיב כל מדינה ולבחור שרת ספציפי באמצעות הכרטיסייה “עיין בכל השרתים”. לרשת PureVPN מספר שרתים הממוקמים באקוודור. התחברנו לאחד מהם ובדקנו את הביצועים. כפי שאתה יכול לראות, מהירות ההורדה שלנו הייתה 37.16 Mbps.

PureVPN מצליח ממש בקטגוריית התמחור. הם צמצמו את התמחור בלמעלה מ- 50% ככל שהשירות ממשיך לצמוח. אתה יכול להירשם ל- VPN ללא הגבלה ולגשת לכל מיקומי השרת שלהם החל מ- $ 4.99 דולר לחודש. התוכנית השנתית היא ערך נהדר.

בקר ב- PureVPN

3. ה- VPN הטוב ביותר לאקוודור: ExpressVPN

ExpressVPN

הירשם למשך 12 חודשים וקבל 3 חודשים בחינם ב- VPN המדורג מספר 1 שלנו

ExpressVPN מאגד גישה מהירה ל- VPN עם MediaStreamer המשמש כשירות DNS חכם לביטול חסימת הגישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי. שירות ה- VPN יסייע בהצפנת החיבור שלך וביטול חסימה של אירועי ספורט חיים. תוכלו אפילו למצוא רשימה של האירועים הבידוריים והספורטיים האחרונים בשידור חי באתר האינטרנט שלהם. השהות באיי הבתולה הבריטיים מציבה את ExpressVPN מחוץ לחמש העיניים וארבע העיניים. הם מקפידים על מדיניות ללא יומן שאומתה באמצעות בקשות משפטיות בעלות פרופיל גבוה לאורך השנים.

ExpressVPN מנהל רשת VPN גדולה מאוד. מעבר לארצות הברית, רשת ExpressVPN מתהדרת באלפי שרתים במיקומי מפתח כדי לסייע בהגנה על פרטיות המשתמש שלהם. אתה יכול להשתמש ברשת שלהם כדי להגן על פרטיותך, לבטל חסימה של צנזורה ולצפות בשירותי הסטרימינג המועדפים עליך מכל מקום.

מבחן המהירות של ExpressVPN אקוודוראפליקציית ExpressVPN מאפשרת לבחור מיקום שרת למטה לעיר אך אינך יכול לבחור שרת ספציפי. במקום זאת הלקוח יבחר שרת במיקום שבחרת. עליכם לדעת כי ערים מסוימות אינן מוצגות בכרטיסייה המומלצת בתוך הלקוח. אתה עלול למצוא בעיה זו עם שרתים באקוודור. פשוט בחר בכרטיסייה “הכל”, פתח את אמריקה ואז פתח את אקוודור. בשלב זה תוכלו לבחור שם שרתים. כשבדקנו שרת בקיטו, אקוודור, המהירות הייתה 16.13 Mbps.

היתרון הגדול ביותר בשימוש ב- ExpressVPN הוא התמיכה שלהם במגוון רחב של מכשירים. ExpressVPN מציע תוכנת VPN מותאמת אישית עבור חלונות, מק, iOS ואנדרואיד. התחבר משולחן העבודה והנייד שלך בעת ובעונה אחת עם עד 3 חיבורים בו זמנית. אתה יכול גם להתקין את תוסף האינטרנט ExpressVPN עבור Chrome או Firefox. רוצה להגן על כל הרשת הביתית שלך באמצעות חשבון VPN יחיד? אם כן אתה יכול להשתמש באפליקציית הנתב ExpressVPN כדי לקבל את כל ההגדרות. תכונת MediaStreamer מוסיפה תמיכה ב- DNS חכמה למכשירים כמו קונסולות משחק (PS4, Xbox One, Nintendo Switch וכו ‘), תיבות מדיה (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV וכו’) וטלוויזיות חכמות..

קופון ExpressVPNחסוך 49% וקבל 3 חודשים חינם עם 12 חודשים של ה- VPN המדורג מספר 1 שלנו

ExpressVPN ביצע טוב מאוד במבחני המהירות שלנו. הם בחירה מצוינת לפרטיות ולבטל חסימת מגבלות גיאוגרפיות. תמיכת לקוחות זמינה 24 שעות ביממה כדי לספק עזרה ולענות על כל שאלה. תיהנו מ- VPN הטוב ביותר עבור פחות בביטחון שכן ExpressVPN מציע התחייבות להחזר הכסף עבור 30 יום.

בקר ב- ExpressVPN

ושם יש לך את האפשרויות הטובות ביותר לשימוש אם אתה מבקר באקוודור. אני מקווה שתוכלו לראות מדוע חיבור VPN כל כך חשוב במדינה. אם תרצה להסתכל באפשרויות אחרות, תוכל לראות את שלנו רשימת ה- VPN המובילה 10. אף כי אלה טובים גם כן, עשינו את הבחירות שלנו על סמך האפשרויות הטובות ביותר המותאמות לאקוודור. לא משנה אילו פעילויות באינטרנט אתם עוסקים שם, גורמים אלה חשובים. על ידי שימוש במדריך שלנו, אנו יכולים לעזור לך לבצע את הבחירות הנכונות.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me