VPNs הטובים ביותר לקודי

VPN של קודיקודי, שכונה בעבר XBMC, הוא נגן מדיה בקוד פתוח. התוכנה בחינם. אתה יכול להוריד את גרסת הקודי הנוכחית ופיתוח תבניות עבור מגוון רחב של מכשירים. התקן Kodi ב- Windows, Mac, Linux, iOS (jailbroken), Android, Raspberry Pi, ועוד. תוכלו למצוא מספר נגני מדיה התומכים בקודי. מקל הטלוויזיה של אמזון פייר, Matricom G-Box ו- DroidBOX הם כולם אפשרויות פופולריות. ללא קשר למכשיר, בחרת ב- Kodi, תרצה VPN מהיר ואמין שיגן על פרטיותך ויבטל חסימת הגבלות גיאוגרפיות..


תחילת העבודה עם נגן המדיה Kodi / XBMC

אם אתה חדש בקודי, זה עוזר לקבל מדריך להתחלה. השתמשנו במדריך מ- KodiReviews להתקנת Kodi ומספר תוספות פופולריות. ישנם מאות תוספות זמינות. תוכלו למצוא רשימה של תוספות רשמיות ישירות באתר Kodi.tv אתר אינטרנט. ניתן למצוא מדריכים לתוספות הלא רשמיות הפופולריות אי פעם טרויפוינט.

יש המון אתרים הקשורים לקודי, אך אלה הם חלק מהמועדפים שלנו. חשוב למצוא אתר שמתעדכן אחר עדכוני ההוספה האחרונים של Kodi. האתרים המפורטים לעיל מתעדכנים על בסיס קבוע, כך שכולם משאבים טובים. לאחר שהתקנת את קודי עם כמה תוספות במקום, השלב הבא הוא למצוא VPN.

מציאת ה- VPN הטוב ביותר לקודי

כשאתה שוקל איזה VPN הוא הבחירה הטובה ביותר עבור Kodi, תרצה להחליט באילו פלטפורמות אתה מתכנן להפעיל את תוכנת Kodi. לדוגמה, אם אתה מתכנן להריץ Kodi ב- Windows, הבחירה ב- VPNs רחבה בהרבה מאלה שמתכננים להריץ Kodi ב- Raspberry Pi. VPNs שנציג בפוסט זה מתאימים היטב למגוון רחב של מערכי קודי. אם אתה אוהב אותנו, ייתכן שתרצה לצפות במחשב הנייד שלך יום אחד ובאמצעות התיבה הראשונה המועדפת עליך. בואו נראה כמה VPNs שנותנים לך את הגמישות לעבור בין מכשירים.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.97 דולרPIA52תיבת סימוןתיבת סימון
4CyberGhost2.75 דולרCyberGhost112תיבת סימוןתיבת סימון
5IPVanish5.20 $IPVanish76תיבת סימוןתיבת סימון

מכיוון שמספר הולך וגדל של משתמשי Kodi פונים למכשירי אנדרואיד כדי לצפות בתכנים המועדפים עליהם, הקפדנו לבחור שירותי VPN שיש להם אפליקציות אנדרואיד. בחרנו גם ב- VPNs הכוללים תכונות אבטחה נוספות כמו מתג להרוג VPN כדי להגן על פרטיותך. הקריטריונים הסופיים ששקלנו בהחלטנו על ה- VPN הטובים ביותר לקודי היו גודל הרשת והביצועים. אתה רוצה ש- VPN עם מיקומי שרת ברחבי העולם יבטל חסימת מגבלות גיאוגרפיות. למותר לציין שאתה צריך VPN מהיר כדי להזרים תוכן HD. כל ה- VPN ברשימה שלנו עומדים במשימה. הם מציעים בחביבות למבקרים שלנו הנחה מיוחדת, המוערכת מאוד.

1. ה- VPN הטוב ביותר לקודי: ExpressVPN

ExpressVPN

הירשם למשך 12 חודשים וקבל 3 חודשים בחינם ב- VPN המדורג מספר 1 שלנו

ExpressVPN מאגד גישה מהירה ל- VPN עם MediaStreamer המשמש כשירות DNS חכם לביטול חסימת הגישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי. שירות ה- VPN יסייע בהצפנת החיבור שלך וביטול חסימה של אירועי ספורט חיים. תוכלו אפילו למצוא רשימה של האירועים הבידוריים והספורטיים האחרונים בשידור חי באתר האינטרנט שלהם.

כפי שאתה יכול לראות בטבלה לעיל, לא אמור להיות לך שום בעיה עם הגבלות גיאוגרפיות בעת השימוש ב- ExpressVPN. יש להם מספר שרתים הממוקמים בכל מקום שיעזרו לך להגן על פרטיותך. בין אם ברצונך להגן על פרטיותך ובין אם ברצונך לעקוף תוכן חסום גיאוגרפי, אתה יכול להשיג את שתי המטרות באמצעות ExpressVPN עם מכשיר Kodi המועדף עליך..

כשאתה משתמש ב- ExpressVPN עם Kodi, אתה יכול לבחור להתחבר לעיר ספציפית. למרות שאינך יכול לבחור שרתים בודדים, הם יבחרו באפשרות הטובה ביותר עבורך. לאחר שתקבע הכל, עליך לבחור את העיר שלך. כמובן שאתה יכול לשנות בקלות את הבחירה הזו.

קופון ExpressVPNחסוך 49% וקבל 3 חודשים חינם עם 12 חודשים של ה- VPN המדורג מספר 1 שלנו

ExpressVPN ביצע טוב מאוד במבחני המהירות שלנו. הם בחירה מצוינת לפרטיות ולבטל חסימת מגבלות גיאוגרפיות. תמיכת לקוחות זמינה 24 שעות ביממה כדי לספק עזרה ולענות על כל שאלה. בוא ליהנות מ- VPN הטוב ביותר עבור פחות בביטחון שכן ExpressVPN מציע התחייבות להחזר הכסף במשך 30 יום.

בקר ב- ExpressVPN

2. ה- VPN הטוב ביותר לקודי: NordVPN

NordVPN

הירשם ל- 36 חודשים תמורת $ 3.49 בלבד לחודש (70% הנחה)

NordVPN מבוסס בפנמה, אשר חלק מהמשתמשים מעדיפים להשתמש בחברת VPN שבסיסה נמצא בארצות הברית. אתה תגלה של- NordVPN יש נוכחות חזקה בארה”ב עם שרתים הממוקמים ברחבי הארץ. לחברים גישה מלאה לרשת שלהם בארה”ב ומחוצה לה במחיר טוב מאוד.

אתה תגלה של- NordVPN יש אולי את שילוב השירותים הטוב ביותר למחיר אם תירשם לחשבון לטווח ארוך יותר. לכל המשתמשים יש גישה מלאה לרשת ולתוכנה המותאמת אישית שלהם. אתה יכול להתחבר באמצעות לקוח VPN עבור Windows או Mac. יש להם גם אפליקציה ניידת לשימוש קל גם למכשירי אנדרואיד וגם ל- iOS (iPhone, iPad).

רוצה לגשת לשירותי סטרימינג כמו Netflix, Amazon Prime Video או BBC iPlayer מכל מקום בעולם? אם כן, NordVPN היא בחירה מצוינת. הם אחד משירותי ה- VPN היחידים שעדיין יכולים לבטל את חסימת Netflix. אתה יכול להירשם לשירות VPN ו- SmartDNS ללא הגבלה עם התחייבות להחזר הכסף במשך 30 יום.

בקר ב- NordVPN

3. ה- VPN הטוב ביותר לקודי: PIA

גישה פרטית לאינטרנט

הירשם למשך 12 חודשים תמורת 3.33 $ לחודש בלבד (72% הנחה)

גישה לאינטרנט פרטי (PIA) היא הבחירה הסופית ברשימת ה- VPNs הטובים ביותר שלנו לקודי. PIA בנתה מוניטין רב בקהילה לשיתוף קבצים. הם צברו בפופולריות על בסיס ערך והמשיכו לבנות על המומנטום לאורך השנים. תגלו ש PIA מספקת שירות VPN יציב. שוב, הרשת שלהם קטנה יותר מ- IPVanish אך יש להם מספיק מיקומי שרת כדי לתת למשתמשים בקודי מבחר טוב. אנו מוצאים ש- PIA יכול להיות איטי יותר לפעמים, וזו הסיבה שהם אינם מדורגים במקום הגבוה ברשימה שלנו. אנו רוצים את המהירות הגבוהה ביותר האפשרית כדי להזרים תוכן HD. גישה פרטית לאינטרנט מציעה לחברים ערבות להחזר כספי של 7 ימים.

צוות הגישה לאינטרנט פרטי נמצא בלוס אנג’לס. הם תומכים במגוון רחב של יוזמות פרטיות מקוונות. הם תורמים עיקריים לארגונים כמו קרן הגבול האלקטרונית, קרב למען העתיד וליגת ההגנה באינטרנט. הם גם משתפים פעולה עם חברות טכנולוגיה ידועות אחרות כדי לתמוך ב- LA Hacks בכל שנה. תוכלו למצוא את ה- PIA המוזכר במונחים זוהרים באתרים כמו TorrentFreak. הם בנו את המוניטין שלהם כשירות VPN לא יקר ללא התחברות. נציין כי כל האפשרויות ברשימה שלנו הן VPNs ללא התחברות. משמעות הדבר היא שהם לא עוקבים אחר השימוש שלך כאשר אתה מחובר.

בחירת ה- VPN הנכון היא תמיד חשובה, אך במיוחד כאשר אתה סומך עליו כדי להגן על פרטיותך. VPNs בחינם אינם התשובה כפי שסיפורי אימה מאשרים. תחשוב על זה. זה עולה לחברות כמו ExpressVPN, NordVPN ו- PIA המון כסף להוסיף שרתים ורוחב פס. שלא לדבר על עלויות הפיתוח וכל השאר שעובר לניהול שירות VPN גדול. זה לא בר קיימא במודל חופשי. אם אינך משלם עבור VPN, סביר להניח שאתה המוצר. אני לא יודע מה איתך, אבל אנחנו לא רוצים לעקוב אחרינו באופן מקוון על ידי מישהו כולל ה- VPN שלנו. ה- VPN ברשימה שלנו יכבד את פרטיותך.

בקר בגישה לאינטרנט פרטי

4. ה- VPN הטוב ביותר לקודי: CyberGhost

CyberGhost

הירשם ל -36 חודשים תמורת 2.75 דולר בלבד לחודש (79% הנחה)

CyberGhost הוקמה בשנת 2001 על ידי 7 חברי צוות צעירים ונלהבים בבוקרשט, רומניה. מאז אותה תקופה החברה גדלה לאחד משירותי ה- VPN הגדולים בעולם. הצוות המונה 50+ חברים מתמקד בהגנה על פרטיות המשתמשים. רוברט קנאפ, מייסד ומנכ”ל משותף, ממשיך להוביל את הצוות גם לאחר שהצטרפו לקבוצת קרוסריידר בשנת 2017. מאז אותה תקופה רשת CyberGhost התרחבה לא מעט.

CyberGhost מציע שילוב נחמד של מיקומי שרתים, הצפנה חזקה ויכולת ביטול חסימה של שירותי סטרימינג פופולריים כמו Netflix, YouTube Red ו- Amazon Prime. חלק מהערוצים אף מאפשרים לך לבטל את חסימת ההגבלות הגיאוגרפיות עבור מספר אזורים. לדוגמה, אתה יכול לגשת לתוכן הווידיאו של Amazon Prime בארה”ב, גרמניה או בריטניה. לקוח חלונות מעניק לך גם אפשרות לגלוש בעילום שם, להגן על Wi-Fi, סיקור בעילום שם, לבטל חסימת אתרים בסיסיים (גוגל, פייסבוק אינסטגרם וכו ‘), ולבחור שרת.

לקוח ה- VPN של CyberGhost הוא אחד המועדפים שלנו. זה קל מאוד לשימוש וכולל מספר תכונות מתקדמות המסייעות בהגנה על פרטיותך המקוונת. יש להם צוות פיתוח בגרמניה שמוסיף ללא הפסקה תכונות ללקוח ולאפליקציות הניידות. אתה יכול להירשם לגישה מלאה לרשת CyberGhost עם אחריות להחזר הכסף למשך 45 יום.

בקר ב- CyberGhost

5. ה- VPN הטוב ביותר לקודי: IPVanish

IPVanish

הירשם למשך 12 חודשים תמורת 5.20 $ בלבד לחודש (57% הנחה)

בארה”ב ישנם מספר שירותי VPN פופולריים, אך אינם מהירים יותר מ- IPVanish. אנו יודעים מניסיון אישי כי IPVanish יעבוד לא רע לא משנה באיזה אזור אתה נמצא. השרתים שלהם מהירים ולשירות ה- VPN יש יותר שרתים בארצות הברית מאשר לרוב ספקי ה- VPN..

יחד עם טביעת רגל גדולה בארצות הברית, IPVanish מארחת שרתים בכל יבשת שאינה אנטארקטיקה. רשת ה- VPN שלהם הייתה בעקביות המהירה ביותר בצפון אמריקה במבחני המהירות שלנו. תוכלו למצוא מספר שרתים במדינות כמו ארה”ב ובריטניה. אתה יכול לבחור מיקום או להיות ספציפי יותר על ידי בחירת שרת בודד. IPVanish מצוין למשחקים אך ניתן להכות ולהחמיץ בגלל ביטול החסימה של שירותי סטרימינג פופולריים.

כשמדובר בערך IPVanish קשה לנצח. הם מציעים גישה בלתי מוגבלת לרשת ה- VPN שלהם ולתוכנה המותאמת אישית עבור Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ועוד. אתה יכול אפילו להגדיר את הנתב שלך כדי להגן על כל מכשיר ברשת שלך. שירות ה- VPN פופולרי למדי בקרב משתמשי קודי. ערבות להחזר כספי למשך 7 ימים מכסה את כל החברים החדשים.

בקר ב- IPVanish

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map