VPN למשחקיםמשחק מקוון הוא עסק ענק. מימי מערכת לוח המודעות כאשר התקשרת למחשב כדי לשחק משחקים, לרשתות העולמיות הקיימות כעת, המשחקים המקוונים הם כיום חלק מהתרבות הפופולרית שלנו. ככל שהגרפיקה, עיבוד העיבוד והפרטים של משחקי וידאו התגברו, זרמי המשחקים החיים ואירועי ה- eSports נותנים תשומת לב רבה יותר לשחקנים הטובים ביותר. בין אם אתה שחקן מזדמן שיש לך בעיות עם פיגור או גיימר מובחר המחפש הגנת DDoS, VPN יעזור בגיימינג.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.85 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון
4CyberGhost2.75 דולרCyberGhost80תיבת סימוןתיבת סימון
5IPVanish3.25 דולרIPVanish76תיבת סימוןתיבת סימון
מדריכי VPN להודעות אחרונות
GTA VOverwatchעולם האנטרות של המפלצות

מדריכי VPN למשחקים פופולריים (סדר אלפביתי)

GamePriceGenrePublisher שוחרר
אגר.יוחינםפעולהמיניקליפ28 באפריל 2015
ARK29.99 $פעולהסטודיו ווילדקארדגישה מוקדמת
תחושת שליחות29.99 דולרFPSהפעלה4 בנובמבר 2016
CS: GO14.99 דולרFPSשסתום21 באוגוסט 2012
נשמות אפלות III59.99 $פעולהמתוך תוכנה24 במרץ, 2016
אבדון59.99 $FPSבת’סדה רכות13 במאי 2016
דוטה 2חינםMMOBAשסתום9 ביולי 2013
מגילות זקנים ברשת29.99 דולרMMORPGבת’סדה רכות4 באפריל 2014
Final Fantasy XIVתתMMORPGכיכר אניקס24 באוגוסט 2013
לכבוד59.99 $פעולהUbisoft14 בפברואר 2017
גלוריה ויקטיס19.99 $MMORPGמשחקי עיניים שחורותגישה מוקדמת
Grand Theft Auto V59.99 $פעולהמשחקי רוקסטאר17 בספטמבר 2013
גיבורי הסופהחינםMMOBAסופת השלגים2 ביוני 2015
ליגת האגדותחינםMMOBAמשחקי מהומות27 באוקטובר, 2009
מריו קארט 859.99 $מירוץנינטנדו28 באפריל 2017
מיינקראפט26.95 $הרפתקאותמוג’אנג7 באוקטובר 2011
שמיים של איש לא59.99 $הרפתקאותשלום משחקים9 באוגוסט 2016
Overwatch59.99 $FPSסופת השלגים24 במאי 2016
פלדיניםחינםFPSאולפני היי-רז16 בספטמבר 2016
צמחים לעומת זומבים GW219.99 $היורהמשחקי פופקאפ23 בפברואר 2016
טורניר פokken49.99 $לוחםבנדאי נמקו16 ביולי 2015
ליגת הרקטות19.99 $ספורטפסיוניקס7 ביולי 2015
Bros Super Super44.99 $לוחםנינטנדו21 בנובמבר 2014
להכותחינםMMOBAאולפני היי-רז25 במרץ, 2014
ספלטון59.99 $היורהנינטנדו28 במאי 2015
מלחמת הכוכבים19.99 $היורהאמנויות אלקטרוניות17 בנובמבר 2015
לוחם הרחוב V39.99 $לוחםקאפקום16 בפברואר 2016
טים פורטרס 2חינםFPSשסתום10 באוקטובר 2007
החטיבה של טום קלנסי49.99 $פעולהUbisoft8 במרץ, 2016
עיירה סאלםחינםאסטרטגיהBlankMediaGames15 בדצמבר, 2014
עולם של טנקיםחינםפעולהמשחקי מלחמה12 באוגוסט 2010
עולם הוורקראפטתתMMORPGסופת השלגים23 בנובמבר 2004

בואו נסתכל על כמה סיבות טובות להשתמש ב- VPN למשחקים. עבור אלו שבמכללה או סוג אחר של בית ספר, אין זה מפתיע שמשחקים מקוונים נחסמים לרוב ברשתות בתי הספר. זה יכול להיות מתסכל לחסום את עצמך מלשחק את המשחקים האהובים עליך כשאתה בקמפוס. על ידי חיבור ל- VPN, תוכל לעבור על מגבלות חומת האש של בית הספר שלך, ולעצור ממנהלי מערכת לרגל אחרי התנועה שלך. הדבר נכון גם למי שרוצה לשחק מהעבודה. רשתות ארגוניות רבות חוסמות משחקים מקוונים פופולריים. VPN יעזור לך להתמצא במגבלות אלה.

סיבה טובה נוספת להסתכל על השימוש ב- VPN היא הגנת DDoS. התקפות של מניעת השירות (DDoS) נפוצות יותר ככל שגיימרים מקצועיים הופכים ידועים. זה אולי לא נראה כמו עניין גדול עבור חלקים אחרים, אך לאחרים שתלויים במשחקי וידאו למחייתם, התקפות DDoS הן נושא גדול. גיימרים מקצועיים יעריכו את הגנת DDoS המוצעת באמצעות שירות VPN אמין. ה- VPN יחליף את כתובת ה- IP הציבורית שלך ב- IP ממיקום שרת ה- VPN לבחירתך. אתה יכול לשנות את ה- IP בכל עת שמקשה על מישהו הרבה יותר לבצע פיגוע DDoS.

מהירות היא נקודה נוספת שנזכיר. מכיוון ש- VPNs מוסיפים הצפנה, גיימרים מניחים שהם יחוו אובדן במהירות. אם אתה נמצא במיקום עם אינטרנט מהיר ומתחבר לשרת VPN קרוב למיקום בו המשחק מתארח, זה יכול למעשה לגרום למהירויות טובות יותר. מדוע זה יהיה כאשר ל- VPN יש תקורה להצפנה? הכל קשור לתוואי שנלקח בין שרתים. ספק VPN מוביל כמו ExpressVPN כולל הסכמי הצצה שיכולים למעשה לקצר את המסלול בו התעבורה שלך נעה לעומת סתם לעבור דרך ספק שירותי האינטרנט שלך. כאשר אתה משחק אתה רוצה להשיג את זמן הפינג הנמוך ביותר ואת התפוקה הגבוהה ביותר כדי להימנע מבעיות בפיגור וחיבור שרת.

כדי להשתמש בדוגמה, רבים מכירים את המשחק, World of Warcraft. אם היית מבקר במדינה במקום כמו המזרח התיכון, מכיוון שאזור זה אינו נתמך, אתה עדיין יכול להתחבר אבל נתיב האינטרנט שהמחשב שלך נוקט יכול להיות פחות רצוי. על ידי שימוש ב- VPN, אתה יכול להתחבר לשרת באחד האזורים הנתמכים והמהירות שלך עשויה למעשה להגדיל על ידי ביצוע מסלול ישיר יותר לשרת. ניתן לומר את אותו דבר בכל משחק. זו הסיבה שאנשים מחוץ לאזורים ממוקדים הם בעלי שיעורי אחוי גבוהים יותר. VPN יסייע לך גם לקבל גישה מלאה למשחקים שאחרים יצונזרו באזורים מסוימים בעולם.

חלק מהמשחקים עשויים להיות זמינים רק באזורים מסוימים. מושג זה אינו חדש, מכיוון שחברות גיימינג הפכו משחקים לשווקים שונים מזה זמן רב. אם אתה מכיר את אחת מקונסולות המשחק הפופולריות (PS4, Xbox One, Switch), מהר מאוד אתה מודע לכך שכמה מהמשחקים הטובים ביותר אינם זמינים באזור שלך. עם VPN, תהיה לך גישה למשחקים האלה, ממש כאילו אתה יושב באותה מדינה. VPN יעזור לך להתמצא בכל הגבלות גאוגרפיות.

רוצה גישה למשחקים פופולריים לפני שהם ישחררו במדינה שלך? VPN יכול גם לעזור לך לקבל גישה מוקדמת למשחקים על ידי מעבר ה- IP שלך לאזור אחר. בואו ניתן דוגמא. Fallout 4 שוחרר בנובמבר 2015. גיימרים ברחבי העולם חששו לשחק בהקדם האפשרי. אלפי גיימרים חיפשו דרכים להשיג גישה מוקדמת ומצאו ש- VPN הוא הפיתרון. הם התחברו לשרתי VPN באוסטרליה והיו מסוגלים לשחק ב- Fallout 4 יום לפני שיצא בארצות הברית. אתה יכול לעשות את אותו הדבר עבור הרבה מהדורות הקרובות.

כיצד להשתמש ב- VPN למשחקים במחשב האישי או ב- Mac

אני אשתמש ExpressVPN לדוגמא כיצד להשתמש בשירות VPN למשחקים. ראשית, תרצה להוריד את לקוח ה- VPN. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android.

כעת, לאחר שהייתה לך הזדמנות להוריד ולהתקין את התוכנה, הגיע הזמן להתחבר. הפעל את לקוח ExpressVPN ובחר מיקום שרת. אנו נלך אותך צעד אחר צעד באמצעות לקוח Windows שלהם.

מיקומי שרת ExpressVPN

  • מכיוון שהרבה גיימרים אוהבים להתחבר לשרתים בארה”ב, השתמשנו במדינה זו למדריך שלנו. ל- ExpressVPN רשת שרתים גדולה הממוקמת בכל רחבי העולם.
  • אנו ממליצים לבחור OpenVPN (TCP) או (UDP). לצורך הזרמת סרטונים מאתרים כמו YouTube אנו משתמשים ב- OpenVPN (UDP) מכיוון שהם מהירים יותר מ- TCP. הם תומכים גם ב- PPTP, L2TP ו- SSTP. אנו עדיין ממליצים על OpenVPN UDP עבור התמהיל הטוב ביותר של מהירות והגנה על פרטיות.
  • לחץ על כפתור החיבור הגדול והעגול. לאחר מספר שניות תראה שהמגן סביב הכפתור הופך לירוק. תהיה גם הודעה שתודיע לך ש- VPN פועל.
  • כעת יש לך כתובת IP בארה”ב, ככל שיכול לדעת באינטרנט. ככאלה, תוכלו להגיע לכל אתר כאילו ישבתם שם. כך גם אם אתה מתחבר לשרת בבריטניה או בכל מקום אחר בעולם.

זה פשוט כל כך קל לעשות. עכשיו כשיש לך כתובת IP משרת ExpressVPN בארה”ב, אתה יכול לשחק, לגלוש באינטרנט או לצפות בתוכניות כאילו אתה באמת נמצא שם. חיבור לשרת בבריטניה יעניק לך גישה מלאה גם לאתרים חסומים בגיאוגרפים שם. כך גם מכל מדינה שהיא.

כפי שאתה בטח יכול לדעת עד עכשיו VPN טוב פותח גישה לתוכן ברחבי העולם. אם אתה גר מחוץ לארצות הברית השירות יכול לעזור לך לגשת לשירותים פופולריים כמו נטפליקס, הולו ופנדורה. אתה עדיין זקוק לחשבון לשירותים כמו Netflix אך ה- VPN יסייע לך לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים אמריקאיים ב- Netflix כאילו אתה יושב בארצות הברית או בכל אזור אחר אליו תרצה לגשת..

כיצד להשתמש ב- VPN עבור PS4, Xbox One ו- Nintendo

שוב אשתמש ב- ExpressVPN כדוגמה לשימוש בשירות VPN במסוף המשחק שלך. הם ה- VPN האהוב עלי למשחקים מכיוון ש ExpressVPN מנהלת רשת גדולה מאוד מה שהופך את השירות לבחירה נהדרת עבור גיימרים. אתה יכול גם להציג את שלנו 10 VPN המובילים רשימת אפשרויות נוספות.

הצעד הראשון בהגדרת ExpressVPN הוא בדרך כלל להוריד את תוכנת הלקוח עבור המערכת שלך. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android. ברור שזה לא עובד עבור PS4, Xbox One או Nintendo מכיוון שקונסולות המשחק חסרות את התמיכה המקורית ב- VPN. למזלנו, עדיין יש דרך להצפין את תנועת המשחקים שלכם ולשלוח אותה דרך VPN. התשובה היא הפעלת ה- VPN דרך הנתב שלך. הערה: אם אינך זקוק להצפנה אתה יכול להשתמש בתכונה ExpressVPN MediaStramer (DNS DNS) ללא צורך להגדיר את הנתב שלך. זה תומך במגוון רחב של קונסולות משחק.

אפליקציית הנתב ExpressVPN

תלוי באיזה מותג ודגם הנתב אתה משתמש, הוא עשוי לתמוך בשירותי VPN של צד שלישי. אם כן אתה יכול לקבל את המידע הדרוש מספק ה- VPN שלך כדי ליצור חיבור דרך הנתב שלך. אחרת אני ממליצה בחום FlashRouters. צוות FlashRouters לוקח נתבים פופולריים עם שמות מותג ומבהב אותם באמצעות קושחת DD-WRT או Tomato. זה מאפשר למכשירים להיות בעלי תכונות רבות בהרבה מכפי שהיו מתקיימים עם הקושחה המפעלית המותקנת. כל ה- FlashRouters מוגדרים מראש עם תמיכה ב- VPN.

ליהנות מכל ההתרגשות כשאתה משחק במשחקים המקוונים האהובים עליך דרך VPN. אנא שתף ​​את הפוסט הזה עם חבריך כדי שיוכלו ליהנות ממשחקים מכל מקום בעולם באמצעות VPN. לעקוב אחרינו @VPNFan לקבלת מבצעים ומדריכים אחרונים.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me