VPNs הטובים ביותר לערבורן

אובורן, אלבמהלמרות שישנן ערים רבות ושונות בשם אובורן, אנו מתכוונים לאובורן, אלבמה, ביתה של אוניברסיטת אובורן. העיר היא הגדולה במזרח אלבמה ומונה אוכלוסייה מוערכת של קצת יותר מ -63,000 נפש. עם זאת, אזור המטרו מאכלס מעט יותר מ -500 אלף איש. בשנת 2009, U.S. News דירג אותה ברשימת עשרת המקומות הטובים ביותר לחיות בארה”ב. ישנם דברים רבים שתוכלו ליהנות מהם אם אתם מתכוונים לבקר באזור. אלה כוללים את מרכז הראפטור דרום-מזרח, את ארבורטום דייויס, המחוז ההיסטורי של רחוב הכנסייה, קבוצת הכדורגל של אוניברסיטת אובורן ואחרים. אם אתה מתכנן להשתמש גם ב- WiFi ציבורי, תרצה להשתמש ב- VPN. נספר לך עוד על כך לאחר רשימת ה- VPN הטובים ביותר עבור Auburn.


מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט3.33 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון
4CyberGhost2.75 דולרPIA80תיבת סימוןתיבת סימון
5IPVanish5.20 $IPVanish76תיבת סימון

בשנת 1832, הסכם קוסטה פתח את אזור אובורן להתיישבות. עד שנת 1839 מנהיגים ששולבו בעיר במחוז מקון. כעבור 17 שנה, שכר המחוקקים במדינה את מכללת הגברים המזרחית באלבמה באוברן. המכללה פתחה את שעריה בשנת 1859 ובהמשך הפכה לאוניברסיטת אובורן.

כמו עיירות מכללות רבות, כלכלת עירבורן מתרכזת באוניברסיטה ומספקת שירותים הקשורים לאוניברסיטאות. עם זאת, בעיר יש גם פארק תעשיה אחד ו -4 פארקי טכנולוגיה. הם מתמקדים בייצור מנועים קטנים, גלגלי מכוניות, תאי דלק, טכנולוגיית הזרקת פלסטיק ושריון רכב. קיה ויונדאי הציבו מפעלי ייצור משני צדי העיר.

לא משנה אם אתם הולכים לאובורן לעבודה, לאטרקציות באזור, או אפילו לכדורגל של טייגר טייגר, כנראה שיהיה לכם זמן השבתה. כשזה קורה, יש בעיר מפעלים רבים המספקים WiFi בחינם לפטרונותיהם. למרות שיש לזה כמה יתרונות מוגדרים, אתה יכול גם לסמוך על נוכלים שמוכנים לנצל שימוש זה. על ידי שימוש ב- VPN לאבטחת הנתונים שלך, החיבור המוצפן שלך יהפוך את הקשים לגנבים לגנוב את הנתונים הפרטיים שלך.

הדרך השנייה ש- VPN יעזור לך היא לעקוף מגבלות גיאוגרפיות. אלה חומות חומת אש שהוקמו על ידי חברות, ארגונים ואפילו כמה מדינות כדי למנוע ממשתמשים לראות תוכן כלשהו. אם אתם נמצאים בתוך האזור הממוקד או מחוצה לו, הם יעצרו אתכם מלראות משהו שהם לא רוצים שתראו. כדי לשנות את כללי הנושא, התחבר לשרת VPN במקום אחר. זה יגרום לתוכנה לחשוב שאתה ממוקם במקום אחר. לאחר מכן, אתה יכול לראות את כל מה שאתה רוצה.

החל ממגבלות גיאוגרפיות וכלה בהגנה על פרטיותך, אלה הן סיבות מרכזיות לכך שתרצה להשתמש באחת מהן שם. כעת, נספר לך מה לחפש בבחירת ספק שירות. כל חברות ה- VPN משתמשות בפרוטוקולי הצפנה כדי להגן על חבריהם. פרוטוקול OpenVPN הוא האפשרות הטובה ביותר לבחור, ואתה תרצה לעשות זאת בכל עת שניתן. כמעט כל ספק יחיד יציע לך אפשרות זו. אם הספקים מציעים לך גרסת TCP וגירסת UDP, שניהם יסתדרו בסדר. במקרה זה, ההבדל הוא ש- UDP הוא המהיר ביותר. מהירויות טובות חשובות אם ברצונך להזרים תוכן כלשהו. אם יש לך בעיות חיבור, TCP תהיה אפשרות טובה יותר עבורך.

1. ה- VPN הטוב ביותר לערבורן: IPVanish

IPVanish

לערבורן יש כלכלה טובה והיא מרכזת לייצור, טכנולוגיה ועוד, אך אין לה מיקומי שרת משלה. בגלל זה, אנו בוחרים שרת באטלנטה (מכיוון שהיא העיר הגדולה הקרובה ביותר). אנו משתמשים בשרתים של IPVanish באטלנטה כל הזמן מכיוון שהמשרד שלנו נמצא באזור. אנו יכולים לומר לך מניסיון שהשרתים באטלנטה הם מהירים ואמינים כאחד. תמצא גם של- IPVanish יש יותר מיקומי שרת בארצות הברית, כמעט כמו כל שירות VPN אחר. זה הופך אותם לאופציה נהדרת לשימוש.

מדינות מיקומיםUSA מיקומי שרת
6389אשברן, אטלנטה, בוסטון, שיקגו, דאלאס, דנבר, לאס וגאס, לוס אנג’לס, מיאמי, ניו יורק העיר, פיניקס, סן חוזה. סיאטל, וושינגטון די.סי.

יחד עם טביעת רגל גדולה בארצות הברית, IPVanish מארחת שרתים בכל יבשת שאינה אנטארקטיקה. הרשת הייתה בעקביות ה- VPN המהיר ביותר בצפון אמריקה ובאירופה במבחני המהירות שלנו. תוכלו למצוא מספר שרתים במדינות כמו ארה”ב ובריטניה. אתה יכול לבחור מיקום או שרת בודד.

IPVanish מארחת 48 שרתים באטלנטה (שוב, מכיוון שהיא העיר הקרובה ביותר) ותוכלו להתחבר לאחד מהם. אנו ממליצים לבחור אחת שמתחילה ב- “a” בשם השרת. למשל אטל.a01.ipvanish.com. ברוב המקרים תמצאו את שרתי ה- a הם המהירים ביותר. בדקנו שרת IPVanish באטלנטה ומצאנו שהמהירות היא 63.76 מגהביט לשנייה בחיבור האינטרנט הכבל שלנו שמקסם באותה המהירות..

מבחן מהירות IPVanish באטלנטה

כשמדובר בערך IPVanish קשה לנצח. הם מציעים גישה בלתי מוגבלת לרשת ה- VPN שלהם ולתוכנה המותאמת אישית עבור Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ועוד תמורת 7.50 דולר לחודש או 58.49 דולר לשנה. זה מסתדר רק 4.87 דולר לחודש בתכנית השנתית. ערבות להחזר כספי למשך 7 ימים מכסה את כל החברים החדשים.

בקר ב- IPVanish

2. ה- VPN הטוב ביותר לערבורן: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN מאגד גישה מהירה ל- VPN עם MediaStreamer המשמש כשירות DNS חכם לביטול חסימת הגישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי. השירות יסייע להצפין את החיבור שלך ולבטל חסימת אירועי ספורט חיים. תוכלו אפילו למצוא רשימה של האירועים הבידוריים והספורטיים האחרונים בשידור חי באתר האינטרנט שלהם.

מדינות מיקומיםUSA מיקומי שרת
94160אטלנטה, בוסטון, שיקגו, דאלאס, דנבר, קנזס סיטי, לוס אנג’לס, מיאמי, מיניאפוליס, ניו ג’רזי, ניו יורק, פיניקס, סולט לייק סיטי, סן פרנסיסקו, סן חוזה, סנטה מוניקה, סיאטל, טמפה, וירג’יניה, וושינגטון הבירה

כפי שניתן לראות בטבלה שלמעלה, ExpressVPN מנהלת רשת VPN גדולה מאוד. מעבר לארצות הברית, רשת ExpressVPN מתהדרת במאות שרתים במיקומי מפתח שיסייעו בהגנה על פרטיות המשתמש שלהם. אתה יכול להשתמש ברשת שלהם כדי להגן על פרטיותך, לבטל חסימה של צנזורה ולצפות בקבוצות האהובות עליך מכל מקום.

אפליקציית ExpressVPN מאפשרת לבחור מיקום שרת למטה לעיר אך אינך יכול לבחור שרת ספציפי. במקום זאת הלקוח יבחר שרת במיקום שבחרת. עליכם לדעת כי ערים מסוימות אינן מוצגות בכרטיסייה המומלצת בתוך הלקוח. זה נכון לאטלנטה (מכיוון שהיא העיר הגדולה הקרובה ביותר). אתה רוצה לבחור את הכרטיסייה “הכל”, לפתוח את אמריקה ואז לפתוח את ארצות הברית. בשלב זה, אתה יכול לבחור את מיקום השרת של ארה”ב – אטלנטה. כפי שאתה יכול לראות בדקנו שרת באטלנטה והמהירות הייתה 58.49 Mbps.

מבחן המהירות של ExpressVPN אטלנטה

בעוד ExpressVPN נמכר בנקודת מחיר גבוהה יותר משאר השירותים ברשימה שלנו, הערך גבוה בהתחשב בגודל תכונות הרשת והשירות שלהם. אתה יכול לחבר מחשב, מכשיר כף יד, נתב וקונסולת משחקים (SmartDNS) עם חשבון VPN יחיד עבור רק 6.67 דולר לחודש עם מנוי שנתי.

בקר ב- ExpressVPN

3. ה- VPN הטוב ביותר ל Auburn: VPN של CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost הוקמה בשנת 2001 על ידי 7 חברי צוות צעירים ונלהבים בבוקרשט, רומניה. מאז אותה תקופה החברה גדלה לאחד משירותי ה- VPN הגדולים בעולם. הצוות המונה 50+ חברים מתמקד בהגנה על פרטיות המשתמשים. רוברט קנאפ, מייסד ומנכ”ל משותף, ממשיך להוביל את הצוות גם לאחר שהצטרפו לקבוצת קרוסריידר בשנת 2017. מאז אותה תקופה רשת CyberGhost התרחבה לא מעט.

מדינות מיקומיםUSA מיקומי שרת
6080אטלנטה, בולטימור, בוסטון, שיקגו, קליבלנד, דאלאס, דנוור, לוס אנג’לס, מיאמי, ניו יורק סיטי, אוקלהומה סיטי, פילדלפיה, סן פרנסיסקו, סיאטל, וושינגטון די.סי.

CyberGhost מציע שילוב נחמד של מיקומי שרתים, הצפנה חזקה ויכולת ביטול חסימה של שירותי סטרימינג פופולריים כמו Netflix, YouTube Red ו- Amazon Prime. חלק מהערוצים אף מאפשרים לך לבטל את חסימת ההגבלות הגיאוגרפיות עבור מספר אזורים. לדוגמה, אתה יכול לגשת לתוכן הווידיאו של Amazon Prime בארה”ב, גרמניה או בריטניה. לקוח חלונות מעניק לך גם אפשרות לגלוש בעילום שם, להגן על Wi-Fi, סיקור אנונימי, לבטל חסימת אתרים בסיסיים (גוגל, פייסבוק אינסטגרם וכו ‘), ולבחור שרת.

מכיוון שרצינו לבדוק שרת באטלנטה, פתחנו את לקוח Windows ולחצנו על האפשרות “בחר את השרת שלי”. משם תוכלו להרחיב כל מדינה ולבחור שרת ספציפי. רשת CyberGhost כוללת 8 שרתי אטלנטה. התחברנו לאחד מהם ובדקנו את הביצועים. כפי שאתה יכול לראות מהירות ההורדה שלנו הייתה 57.65 מגהביט לשנייה, וזה נכון לשירותים האחרים ברשימה שלנו.

מבחן מהירות CyberGhost אטלנטה

לקוח ה- VPN של CyberGhost הוא אחד המועדפים שלנו. זה קל מאוד לשימוש וכולל מספר תכונות מתקדמות המסייעות בהגנה על פרטיותך המקוונת. יש להם צוות פיתוח בגרמניה שמוסיף ללא הפסקה תכונות ללקוח ולאפליקציות הניידות. אתה יכול להירשם לגישה מלאה לרשת CyberGhost רק מ 3.50 דולר לחודש במהלך הקידום הנוכחי שלהם.

בקר ב- CyberGhost

4. ה- VPN הטוב ביותר לערבורן: NordVPN

NordVPNNordVPN מבוסס בפנמה, אשר חלק מהמשתמשים מעדיפים להשתמש בחברת VPN שבסיסה נמצא בארצות הברית. אתה תגלה של- NordVPN יש נוכחות חזקה בארה”ב עם שרתים הממוקמים ברחבי הארץ. לחברים גישה מלאה לרשת שלהם בארה”ב ומחוצה לה במחיר טוב מאוד.

מדינות מיקומיםUSA מיקומי שרת
6180אטלנטה, באפלו, שיקגו, דאלאס, דנוור, לוס אנג’לס, מיאמי, ניו יורק, פיניקס, סולט לייק סיטי, סן חוזה, סיאטל, סנט לואיס, וושינגטון די.סי.

אתה תגלה של- NordVPN יש אולי את שילוב השירותים הטוב ביותר למחיר אם תירשם לחשבונות ארוכי טווח. לכל המשתמשים יש גישה מלאה לרשת ולתוכנה המותאמת אישית שלהם. אתה יכול להתחבר באמצעות לקוח VPN עבור Windows או Mac. יש להם גם אפליקציה ניידת לשימוש קל גם למכשירי אנדרואיד וגם ל- iOS (iPhone, iPad).

NordVPN מארחת 39 שרתים באטלנטה. למרבה הצער, לקוח NordVPN אינו מציג את עיר השרת. עם זאת, הם סיפקו לנו בחביבות את מספרי השרתים של אטלנטה. תרצה להתחבר לאחד מהשרתים הבאים: 369-372, 561-568, 665-676, 681-684, 940-955. הדרך הקלה ביותר לבחור מספר שרת ספציפי היא לבחור בכרטיסייה “שרתים” באפליקציה ואז למיין את התוצאות בסדר אלפביתי. לאחר מכן תוכל לגלול מטה ולבחור אחד ממספרי השרת שרשמנו למעלה. אתה יכול לראות את אחוז זמן הטעינה ואת המרחק לכל שרת. בדקנו את השרת # 370 בארצות הברית באטלנטה ומצאנו שהביצועים טובים למדי עם מהירות הורדה של 60.11 מגהביט לשנייה.

מבחן מהירות NordVPN

רוצה לגשת לשירותי סטרימינג כמו Netflix, Amazon Prime Video או BBC iPlayer מכל מקום בעולם? אם כן, NordVPN היא בחירה מצוינת. הם אחד משירותי ה- VPN היחידים שעדיין יכולים לבטל את חסימת Netflix. אתה יכול להירשם לשירות VPN ו- SmartDNS ללא הגבלה בלבד 3.99 דולר לחודש עם חברות בת 24 חודשים.

בקר ב- NordVPN

5. ה- VPN הטוב ביותר לערבורן: StrongVPN

StrongVPN

חברת StrongVPN ממוקמת בארצות הברית והיא מחזיקה באחת מרשתות ה- VPN הטובות במדינה. בעבר החברה גבתה משתמשים על סמך מספר מיקומי השרת והפרוטוקולים שבהם השתמשו. זה השתנה כאשר StrongVPN מציעה כעת לחברים גישה מלאה לרשת שלהם עם מאות שרתים ברחבי העולם.

מדינות מיקומים שרתים מיקומי שרתים USA ​​תוכנות תוכנה ברמת החזר כספי
2043600אטלנטה, שיקגו, דאלאס, לאס וגאס, לוס אנג’לס, מיאמי, ניו יורק, פיניקס, סן פרנסיסקו, סיאטל, וושינגטון די.סי.חלונות7.50 דולר52.49 דולר7 יום

התוספת האחרונה לשירות StrongVPN היא תכונת StrongDNS. כל מי שנרשם לחשבון StrongVPN מקבל גישה חופשית ל- StrongDNS שהוא שירות DNS חכם המשמש לעקיפת מגבלות גיאוגרפיות. זהו פיתרון נהדר עבור מי שמתכנן לנסוע מחוץ לארה”ב ורוצה לגשת לנטפליקס.

StrongVPN מארחת 20 שרתים באטלנטה. אינך יכול לבחור שרת ספציפי. במקום זאת, תרצו ללחוץ על התפריט הנפתח של מיקום השרת ולבחור ארצות הברית – אטלנטה. בחרנו ב- OpenVPN UDP עבור הביצועים הטובים ביותר. לאחר התחברות לשרת באטלנטה בדקנו את המהירות שלנו וגילינו שהוא 59.97 מגהביט לשנייה.

מבחן מהירות StrongVPN אטלנטה

StrongVPN היה אדיב להציע למבקרים שלנו הנחה של 25%. הקופון נערם מעל הנחות הטווח הרגילות. אתה יכול ליהנות מ- VPN ללא הגבלה וגישה חכמה ל- SmartDNS תמורת 7.50 $ בלבד לחודש או 52.49 דולר לשנה. החשבון השנתי מסתכם רק בצדק 4.37 דולר לחודש. משתמשים חדשים מכוסים בערבות להחזר הכסף.

StrongVPN

מכיוון שהרגע הראינו לכם את המועדפים עליכם, אתם יכולים להרגיש חופשיים למצוא אפשרויות אחרות על ידי התבוננות במבט שלנו 10 VPN הראשונים רשימת שירותים. ככל הנראה לא תצטרך לעשות זאת. קיבלנו את ההחלטות שלנו על סמך מהירות, אמינות, מחיר, אבטחה וספקים שיש להם שרתים הממוקמים בסמוך לאזור Auburn. ככה תמצאו את המהירויות הטובות ביותר. בבחירות שלנו, לכל הספקים יש רשתות נהדרות וכולם ידועים. אתה זקוק למהירויות טובות אם אתה מתכנן להזרים תוכן בכלל. אף אחד לא רוצה לראות עיכובים בגלל חציצה. וודא שאתה בוחר ספק עם מוניטין טוב. בעזרתנו אנו יכולים לעזור למצוא את האפשרות הטובה ביותר לצרכים שלך.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map