VPNs הטובים ביותר לגאורגיה

מדינת גאורגיהגרוזיה שוכנת באירואסיה והיא מדינה סובייטית לשעבר. יש לה אוכלוסייה של 3.79 מיליון תושבים וצפיפות אוכלוסייה של 138 לקילומטר רבוע. ישנן כמה סיבות טובות לבקר במדינה זו, כולל אוכל טוב וזול, מוזיאונים לא יקרים, אתרים היסטוריים ועוד. למרות שהאינטרנט במדינה מבוסס היטב, אתה צריך להיות בטוח להשתמש ב- VPN אם אתה מתכוון להשתמש ב- WiFi ציבורי. נסביר על כך עוד רגע. ראשית, אנא עיין ברשימת ה- VPN הטובה ביותר לגאורגיה.


מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1HMA Pro VPN4.29 דולרHideMyAss280
2PureVPN2.88 דולרבטוח יותר VPN180תיבת סימוןתיבת סימון
3ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
4NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון

על פי דו”ח Freedomhouse.org, ג’ורג’יה היא מדינה חינמית לרשת. עם זאת, די בקירבה לרוסיה כדי לדאוג לרבים. לכן אתה צריך להשתמש ב- VPN כדי להגן על פרטיותך שם. בכך, החיבור המאובטח והפרטי שלך יקשה על מישהו לסכן את הנתונים שלך או לצפות בפעילויות שלך.

הסיבה השנייה להשתמש ב- VPN בזמן ג’ורג’יה היא לעזור לך לעקוף צנזורה ממשלתית וחסימות גאוגרפיה. אמנם אין ראיות משתוללות, אך יש אינדיקציות לכך שהממשלה מתפעלת את האינטרנט במובנים מסוימים. כדי לעקוף את הבעיות הללו, תצטרך להתחבר ל- VPN במקום אחר. זה יקשה על כל אחת מתוכנות החסימה לחסום את מה שאתה רואה.

מה ה- VPN הטוב ביותר לגאורגיה?

למרות ששימוש באינטרנט הוא זכות יסודית במדינה, הקרבה לרוסיה נוגעת בנו מעט. בגלל זה, חשוב להגן על עצמך מפני הגנבים. לכן אנו נתמקד יותר בביטחון, ראשית ונספר לכם מה ה- VPN הטוב ביותר לגאורגיה.

 • אין מדיניות ביומנים נוקשה כדי לשמור על בטיחותך בג’ורג’יה
 • הצפנה חזקה עם רכיבים בדרגה צבאית כדי לסייע בהגנה על פרטיותך מפני עיניים סקרניות כשאתה באזור
 • יכולת לעקוף חומות אש וצנזורה ממשלתית בזמן שאתה באזור
 • אפליקציות סלולריות ותמיכה במכשירי Firestick של אמזון
 • שרתים מהירים שמניבים ביצועים טובים בגאורגיה ובאזור
 • ספקים שיש להם רשתות גדולות ויציבות שיעזרו לכם לבטל חיבורים שנשמטו

ועכשיו, בואו נסקור מקרוב כמה VPNs הטובים ביותר לגאורגיה.

1. ה- VPN הטוב ביותר לגאורגיה: HMA

HMA VPN

הירשם ל -36 חודשים תמורת 2.99 $ בלבד לחודש (75% הנחה)

HideMyAss הועלה לחיים בשנת 2005 כאשר ג’ק קטור, סטודנט בן 16 באנגליה, החליט שהוא רוצה ליצור שירות שיעזור לאנשים להימנע מצנזורה. באופן ספציפי, ג’ק לא הצליח לגשת לאתרי מדיה חברתית ומשחקים מקוונים מכיוון שנחסמו ברשת בית הספר. HMA הוסיף מאות אלפי משתמשים בחודש הראשון ומאז צמח לאחד משירותי ה- VPN הגדולים בעולם עם למעלה מ -350 מיקומי שרת. Privax, חברת האם של HMA Pro VPN, הצטרפה לצוות AVG בשנת 2015.

מבחן המהירות של HMA ג'ורג'יהעבור אלה שרוצים למצוא ספק VPN עם הכי הרבה מיקומי שרת, HideMyAss היא הבחירה הטובה ביותר שלך. רק קח בחשבון ש- HMA רושמת פעילות משתמשים המהווה דאגה עבור חלק ממשתמשי ה- VPN. HMA מארחת כמה שרתי VPN בג’ורג’יה. כדי להתחבר לשרת שם, תרצו לעבור ל”מצב מיקום “ולבחור” שנה מיקום “כדי להתחיל. לאחר מכן לחץ על הכרטיסייה “ערים” וחפש את טביליסי. התחברנו לשרת שם כדי לבדוק ומצאנו שהמהירות היא 121.46 Mbps.

בשנת 2016 הובילו את הדרך HMA וכמה ספקי VPN מובילים אחרים את הדרך לפשט את תוכנת הלקוח המותאמת אישית שלהם. התוצאה היא מערך מלא של אפליקציות מותאמות אישית המקלות על כל משתמש להתחבר לרשת HMA ולהצפין את החיבור שלך. יש להם תוכנה זמינה עבור Windows, Mac, Android, ו- iOS. אתה יכול גם להתחבר ל- HMA דרך הנתב שלך. HMA מציעה גישה בלתי מוגבלת ל- VPN החל מ -4.99 דולר לחודש בלבד ומציעה לכל המשתמשים החדשים ערבות להחזר כספי ללא 30 יום..

בקר ב- Hide My Ass

2. ה- VPN הטוב ביותר לגאורגיה: PureVPN

PureVPN

הירשם למשך 24 חודשים תמורת 2.88 $ בלבד לחודש (74% הנחה)

PureVPN פועלת מאז 2007 והפכה אותם לאחד מספקי ה- VPN הוותיקים ביותר בשוק. התחלה מוקדמת סייעה להם להתרחב ולחדש. ל- PureVPN אחד הלקוחות הטובים ביותר ב- VPN הקיימים בשוק. יש להם גם אפליקציות בחינם הן ל- iOS והן לאנדרואיד.

חדשנות היא תחום שעוזר ל- PureVPN להתבלט מהחבילה. הם ממשיכים להוסיף תכונות ותוספות חדשות לשירות. אתה יכול להוסיף חומת אש NAT, כתובת IP ייעודית, דפדפן StealthVPN ואופציה מיוחדת הנקראת סטרימינג ייעודי כדי לעזור להאיץ את הביצועים שלך.

מבחן המהירות של PureVPN ג'ורג'יהמכיוון שרצינו לבדוק שרת בג’ורג’יה, פתחנו את לקוח Windows ולחצנו על האפשרות “כלי בחירת מדינה”. משם אתה יכול להרחיב כל מדינה ולבחור שרת ספציפי באמצעות הכרטיסייה “עיין בכל השרתים”. לרשת PureVPN מספר שרתים הממוקמים בג’ורג’יה. התחברנו לאחד מהם בטביליסי ובדקנו את הביצועים. כפי שאתה יכול לראות, מהירות ההורדה שלנו הייתה 27.80 Mbps.

PureVPN מצליח ממש בקטגוריית התמחור. הם צמצמו את התמחור בלמעלה מ- 50% ככל שהשירות ממשיך לצמוח. אתה יכול להירשם ל- VPN ללא הגבלה ולגשת לכל מיקומי השרת שלהם החל מ- $ 4.99 דולר לחודש. התוכנית השנתית היא ערך נהדר.

בקר ב- PureVPN

3. ה- VPN הטוב ביותר לגאורגיה: ExpressVPN

ExpressVPN

הירשם למשך 12 חודשים וקבל 3 חודשים בחינם ב- VPN המדורג מספר 1 שלנו

ExpressVPN מאגד גישה מהירה ל- VPN עם MediaStreamer המשמש כשירות DNS חכם לביטול חסימת הגישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי. שירות ה- VPN יסייע בהצפנת החיבור שלך וביטול חסימה של אירועי ספורט חיים. תוכלו אפילו למצוא רשימה של האירועים הבידוריים והספורטיים האחרונים בשידור חי באתר האינטרנט שלהם. השהות באיי הבתולה הבריטיים מציבה את ExpressVPN מחוץ לחמש העיניים וארבע העיניים. הם מקפידים על מדיניות ללא יומן שאומתה באמצעות בקשות משפטיות בעלות פרופיל גבוה לאורך השנים.

ExpressVPN מנהל רשת VPN גדולה מאוד. מעבר לארצות הברית, רשת ExpressVPN מתהדרת באלפי שרתים במיקומי מפתח כדי לסייע בהגנה על פרטיות המשתמש שלהם. אתה יכול להשתמש ברשת שלהם כדי להגן על פרטיותך, לבטל חסימה של צנזורה ולצפות בשירותי הסטרימינג המועדפים עליך מכל מקום.

מבחן המהירות של ExpressVPN ג'ורג'יהאפליקציית ExpressVPN מאפשרת לבחור מיקום שרת עד לעיר אך אינך צריך לבחור שרת ספציפי. במקום זאת הלקוח יבחר את השרת המהיר ביותר במיקום שבחרת. עליכם לדעת כי ערים מסוימות אינן מוצגות בכרטיסייה המומלצת בתוך הלקוח. אתה עלול למצוא בעיה זו עם שרתים באזור. פשוט בחר בכרטיסייה “הכל”, פתח את אירופה ואז פתח את גאורגיה. בשלב זה תוכלו לבחור שם שרתים. כשבדקנו שרת טביליסי, ג’ורג’יה, המהירות הייתה 5.85 Mbps.

היתרון הגדול ביותר בשימוש ב- ExpressVPN הוא התמיכה שלהם במגוון רחב של מכשירים. ExpressVPN מציע תוכנת VPN מותאמת אישית עבור חלונות, מק, iOS ואנדרואיד. התחבר משולחן העבודה והנייד שלך בעת ובעונה אחת עם עד 3 חיבורים בו זמנית. אתה יכול גם להתקין את תוסף האינטרנט ExpressVPN עבור Chrome או Firefox. רוצה להגן על כל הרשת הביתית שלך באמצעות חשבון VPN יחיד? אם כן אתה יכול להשתמש באפליקציית הנתב ExpressVPN כדי לקבל את כל ההגדרות. תכונת MediaStreamer מוסיפה תמיכה ב- DNS חכמה למכשירים כמו קונסולות משחק (PS4, Xbox One, Nintendo Switch וכו ‘), תיבות מדיה (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV וכו’) וטלוויזיות חכמות..

קופון ExpressVPNחסוך 49% וקבל 3 חודשים חינם עם 12 חודשים של ה- VPN המדורג מספר 1 שלנו

ExpressVPN ביצע טוב מאוד במבחני המהירות שלנו. הם בחירה מצוינת לפרטיות ולבטל חסימת מגבלות גיאוגרפיות. תמיכת לקוחות זמינה 24 שעות ביממה כדי לספק עזרה ולענות על כל שאלה. בוא ליהנות מ- VPN הטוב ביותר עבור פחות בביטחון שכן ExpressVPN מציע התחייבות להחזר הכסף במשך 30 יום.

בקר ב- ExpressVPN

4. ה- VPN הטוב ביותר לגאורגיה: NordVPN

NordVPN

הירשם ל -36 חודשים תמורת 2.99 $ בלבד לחודש (75% הנחה)

NordVPN מבוסס בפנמה, אשר חלק מהמשתמשים מעדיפים להשתמש בחברת VPN שבסיסה נמצא בארצות הברית. אתה תגלה של- NordVPN יש נוכחות חזקה בארה”ב עם שרתים הממוקמים ברחבי הארץ. לחברים גישה מלאה לרשת שלהם בארה”ב ומחוצה לה במחיר טוב מאוד.

אתה תגלה של- NordVPN יש אולי את תערובת השירותים הטובה ביותר במחיר אם אתה רוצה לקבל מנוי למשך זמן ארוך יותר. לכל המשתמשים יש גישה מלאה לרשת ולתוכנה המותאמת אישית שלהם. אתה יכול להתחבר באמצעות לקוח VPN עבור Windows או Mac. יש להם גם אפליקציה ניידת לשימוש קל גם למכשירי אנדרואיד וגם ל- iOS (iPhone, iPad).

מבחן המהירות של NordVPN ג'ורג'יהNordVPN מארח מספר שרתים בטביליסי. מהקונסולה, בלחיצה על 3 הנקודות האופקיות מימין למדינה, תוכלו לאתר את אזור השרת ולראות את אחוזי השרתים הזמינים. בדקנו שרת הממוקם בטביליסי, ג’ורג’יה, ומהירות ההורדה הייתה 1.21 Mbps.

רוצה לגשת לשירותי סטרימינג כמו Netflix, Amazon Prime Video או BBC iPlayer מכל מקום בעולם? אם כן, NordVPN היא בחירה מצוינת. הם אחד משירותי ה- VPN היחידים שעדיין יכולים לבטל את חסימת Netflix. אתה יכול להירשם לשירות VPN ו- SmartDNS ללא הגבלה בלבד 2.99 דולר לחודש עם חברות למשך 3 שנים.

בקר ב- NordVPN

עכשיו אתה יכול לראות כמה סיבות ברורות לשימוש ב- VPN בזמן שאתה נמצא במדינת גאורגיה. כמובן שתוכלו למצוא ספקים אחרים אצלנו רשימת ה- VPN המובילה 10. כל הספקים יניבו ביצועים טובים, אך ביצענו אופטימיזציה של ההחלטות שלנו בכדי לספק לך את האפשרויות הטובות ביותר לגאורגיה. הגנה מפני VPN היא רעיון טוב אם לא משנה מה אתם מתכננים לעשות במדינה. על ידי שימוש במדריך שלנו, אנו נעזור לך לקבל החלטה מושכלת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map