אוכמניותBlackberry הוא קו מכשירים אלחוטיים שנבנה על ידי חברה קנדית בשם Research In Motion (RIM). המכשיר הראשון שלהם נבנה בשנת 1996 כדף הביפר אינטראקטיבי. בשנת 1998 הפך ה- Blackberry למכשיר כף היד הראשון שמשלב גם דוא”ל. למכשיר התקבלו גם תכונות טלפון. בניגוד לטלפונים של היום, Blackberry היה אחד המכשירים הראשונים שהציגו מקלדת מלאה להעברת הודעות נוחה יותר. RIM שינתה מאז את שמם ל- Blackberry Limited והצטרפה לשורות חברות סמארטפונים אחרות. אם יש לך Blackberry וגולש באינטרנט, אנו ממליצים להשתמש ב- VPN.

דירוגVPN שירות למחיר ביקור באתר VPN ציון
1IPVanish4.87 $בקר באתרנתונים סטטיסטיים של IPVanish
2ExpressVPN6.67 דולרבקר באתרסטטיסטיקות ExpressVPN
3CyberGhost3.50 $בקר באתרסטטיסטיקות CyberGhost
4NordVPN3.99 דולרבקר באתרנתונים סטטיסטיים של NordVPN
5גישה פרטית לאינטרנט2.50 $בקר באתרסטטיסטיקות PIA

בעוד שמערכת ההפעלה של Blackberry נקראה Blackberry OS, היא הודיעה בספטמבר 2015 כי גרסאות חדשות של המכשיר יעברו למערכת הפעלה מבוססת אנדרואיד בשם Priv. מהלך זה הוא בחירה מעניינת, מכיוון ש 85% מהטלפונים החכמים בעולם פועלים באמצעות אנדרואיד. על ידי ביצוע הצעד הזה, ל- Blackberry יש פוטנציאל לכבוש מחדש חלק מהנתח בשוק האבוד שלהם, ויש להם גישה ליישומים שלא ניתן היה לגשת אליהם בעבר.

אחת התכונות המפורסמות יותר של הבלקברי, נקראת Blackberry Messenger (BBM). זוהי תוכנית שהייתה פופולרית ביותר במחצית המאוחרת של שנות האלפיים, ויכולה לשמש ככלי תקשורת בין משתמשי Blackberry. ברגע ששליחים חוצה פלטפורמות התחילו להיות פופולריים, רבים החלו להתרחק ממנה. בשנת 2013 השיקה Blackberry Limited גרסת חוצה פלטפורמות של BBM, וצברה עד כה למעלה מ- 1/4 ממיליארד משתמשים. BBM מציעה רבות מהתכונות הנמצאות באפליקציות צ’אט מודרניות כמו שיחות וידאו, שינוי סמלי משתמשים וקריאה באמצעות מערכת VoIP. BBM ניתן להוריד בחינם, אך השירות מתחיל ב -23.88 דולר לשנה עבור הגרסה הרגילה, או 29.99 $ עבור הגרסה המוגנת. האחרון מציע הצפנה מלאה מקצה לקצה, בתוספת הגנות נוספות.

כמו כן BBM עובד להודעות מאובטחות, הגלישה באינטרנט מותירה אותך פגיע, אלא אם כן אתה משתמש ב- VPN. אם אתה משתמש במערכת ההפעלה Priv, יש לך אפשרויות רבות ל- Blackberry שלך. באופן ספציפי, אתה רוצה לחפש את פרוטוקול OpenVPN, מכיוון שהוא המהיר והבטוח ביותר. אם מכשיר ה- Blackberry שלך מעט יותר ישן ומשתמש במערכת ההפעלה Blackberry, יתכן שתצטרך להשתמש בפרוטוקול שנקרא IKEv2. ישנם כמה יתרונות בשימוש ב- VPN בעת ניהול עסקים, או אפילו גלישה באינטרנט.

היתרון הראשון הוא הפרטיות. הדבר האחרון שכל משתמש זקוק לו הוא שהנתונים שלהם יהיו חשופים לגניבה או לפגיעה, לא משנה מה הם בוחרים לעשות ברשת. באמצעות VPN תוסיף שכבה נוספת של קידוד מקצה לקצה. האם חיפשת פעם מוצר מקוון והתחלת לראות מודעות למוצר זה או למוצרים דומים? זה בגלל המעקב שנמצא בשימוש. שירות VPN טוב יעצור את זה.

שנית, עם VPN יש לך את היכולת לבטל את חסימת התוכן. אם אתם נוסעים למדינה או גרים בה מדיניות אינטרנט מגבילה, VPN יכול להיות כלי מכריע. במדינות כמו סין למשל, קשה לנהל עסק כלשהו מבלי להשתמש בעסק. סוג אחר של חסימת תוכן יובס גם הוא באמצעות VPN. תאר לעצמך שרצית להזרים וידאו מארץ אחרת. אם אינך נמצא במדינה זו, רוב הסיכויים שתקבל הודעה יפה שתאמר לך כי התוכן מוגבל אלא אם כן אתה נמצא שם. כל שעליך לעשות הוא להתחבר לשרת באותה מדינה, ו- VPN יעזור לך לקבל גישה.

עם כל מזל, תוכלו לראות את היתרונות שבמציאת ספק טוב לשימוש עם Blackberry שלכם. אולי אפילו הראינו לכם שימושים אפשריים שלא התרחשו בכם. ספקי ה- VPN אותם אנו מפרטים כאן הם האפשרויות הכוללות הטובות ביותר עבור Blackberry, בהתבסס על אבטחה, מהירות, מחיר ומספר שרתים. כולן חברות ידועות בתחום הפרטיות, והסכימו לתת לקוראים שלנו עסקה טובה. אם הפרטיות שלך חשובה לך, אנו קוראים לך לנצל את התעריפים שלנו עם ספקים שם. ישנן אפשרויות אחרות שאתה יכול לעשות מהבחירות שלנו רשימת עשרת ה- VPN המובילה, אבל לא היית צריך. אנו מרגישים שתקבלו תוצאות מעולות מכל אחת מהן אנו מזכירים כאן.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me