iOS 9אם אתה חובב אפל, אתה בטח כבר יודע שמערכת ההפעלה החדשה עבור iDevices שלהם, iOS 9 זמין סוף סוף להורדה. בוועידה השנתית של מפתחי אפל הצהיר טים קוק שיהיו לא מעט שינויים לחפש עם הפעלת מערכת ההפעלה החדשה הזו. אחד הפריטים שמר קוק התייחס אליהם היה פרטיות. IOS 9 החדש מביא מספר שיפורי פרטיות המחמיאים לשימוש ב- VPN.

5 VPNs הטובים ביותר עבור iOS 9

מאוורר RankVPN ServiceVPN
PriceVisitServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.85 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון
4CyberGhost2.75 דולרCyberGhost80תיבת סימוןתיבת סימון
5IPVanish3.25 דולרIPVanish76תיבת סימון

אפל עשתה כמה דברים חיוביים עם מערכת ההפעלה החדשה הזו. השינויים שהגרסה הזו מציעה הם יותר מסתם שטחים. IOS 9 מתקן את הבאגים בתוכנה ששוחררה ב- iOS 8. הכל נועד ואכן פועל בצורה חלקה יותר עכשיו. מאז שיצא העדכון החדש, המכשיר שהכי מרוויח הוא ה- iPad. תכונות מיוחדות כמו יכולות מרובות משימות פותחות את הפוטנציאל של ה- iPad והופכות אותו להרבה יותר מסתם מכשיר בידור.

סירי חדשה ומשופרת, העוזרת של אפל, מחמדת את קירות iOS 9. Siri החדשה הזו מבטיחה להיות מועילה ופרואקטיבית יותר מהגרסה הקודמת. יש לו רשימות חזקות של הצעות בהן תוכלו למצוא את האפליקציות ואת אנשי הקשר האחרונים שנפתחו לאחרונה. על פי אפל, סירי מהירה יותר ב -40%, ומדויקת ב -40%.

העדכון החדש מציע גם מפות חדשות, כולל גרסאות שיש בהן גרסאות לתחבורה ציבורית, ואפילו מסלולים באמצעות מעבורות, רכבת תחתית ואוטובוסים. מפות מסלול אלה זמינות לערים מרכזיות ברחבי העולם. מפות אפל היא התשובה שלהן למפות גוגל, והן סוף סוף מצליחות להתחרות במקום הזה.

מערכת ההפעלה הזו קטנה יותר משל איטרציות אחרות של iOS, והיא בגודל של 1/3 בלבד. זה יכול להיות עניין גדול, במיוחד אם למכשיר שלך יש רק 16 ג’יגה-שטח. זה גם תואם לאחור ותומך במכשירים ישנים כמו iPhone 4S ו- iPad 2. ברור, אפל לקחה זמן רב לנקות דברים.

תכונה אחת גדולה היא תכונת הפרטיות. טים קוק הודיע ​​שהוא רוצה שהמכשיר יכיר אותך, ולא את החברה שמאחורי המכשיר. בנוסף, קיימת תוכנה לחסימת מודעות הכלולה ב- iOS 9. במהלך הכנס, הוא עשה את זה לנקודה להפריד את ה- iPhone מהמכשירים מבוססי אנדרואיד. כן, נראה שאפל הולכת לנסות להגדיר את המגמה לפרטיות. אז, עם כל הפרטיות הזו, מדוע שתשתמש ב- VPN?

אם אתה קורא את זה, אתה בטח כבר יודע מה זה VPN. עם זאת, אם אינך זקוק או לרענון, נסביר את היתרונות בשימוש באחד עם iOS 9. רשת פרטית וירטואלית (VPN) היא תוכנה היוצרת חיבור מאובטח לשרת, אולי במדינה אחרת, תלוי במדינה אחרת. המטרה שלך. בכך, שכבה של הצפנה מתווספת לכל מה שאתה עושה באופן מקוון, כל עוד אתה מחובר ל- VPN. בין אם אתה מתקשר עם מישהו או גולש בחומרים ברשת, יש פוטנציאל ליירט כל פעילות אלחוטית. גם אם אתה נמצא במיקום שמציין שיש להם אלחוטי מאובטח, אל תבטח במילים האלה. זה יוצר תחושת ביטחון שגויה.

סיבה טובה נוספת להשתמש ב- VPN היא בגלל היכולת לבטל את חסימת הגישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי. חסימה גיאוגרפית היא טכנולוגיה המזהה את מיקום המשתמש על בסיס כתובת IP. טכנולוגיה זו יוצרת מצור שיגביל את התוכן לאזור מסוים. על ידי בחירת שרת במדינה אחרת אתה יכול לעקוף את ההגבלות הללו. בואו נשתמש בדוגמה לתרחיש זה. נניח שחיית בארה”ב והייתה לך מנוי של אמזון פריים ו / או מנוי נטפליקס. באמצעות VPN אתה יכול להתחבר לשרת בבריטניה ולצפות בספריה שלהם, או להיפך. מכיוון שלשני שירותי ההזרמה הללו ידוע כי יש ספריות שונות באזורים שונים, תוכלו לקבל גישה לאזורים השונים מהרגיל. ניתן לומר את אותו דבר בכל אזור אחר שרצית להתחבר אליו.

שימוש טוב נוסף עבור VPN עוסק ישירות בדקות טלפון. באמצעות Voice over IP (VoIP), אתה יכול לבצע שיחות או לשלוח טקסטים דרך האינטרנט, גם אם אין לך תוכנית נתונים. שימו לב אם אתם מתכננים להשתמש בתוכנית נתונים במקום Wi-Fi, VoIP ישתמש בנתונים במהירות. עדיף להשתמש בחיבור Wi-Fi אם בכלל אפשרי. כמו כן, בחלק מהמדינות, VoIP אסור. אתה יכול לעקוף את המגבלה הזו על ידי חיבור לשרת שבו הוא לא נאסר. כפי שציינו, בכל פעם שאתה נמצא בחיבור Wi-Fi אתה פגיע, ולכן תרצה להשתמש ב- VPN כדי לספק שכבה נוספת של הצפנה.

כעת, לאחר שהסברנו את המושגים, בואו לחקור חברות. לא משנה באיזו חברה אתה הולך, יהיו להם פרוטוקולים שונים שתוכל להשתמש בהם. כל החברות שיש לנו כאן מציעות הצפנה מאובטחת, אך השימוש בגירסה של פרוטוקול OpenVPN תמיד יהיה שיטת הגישה הבטוחה ביותר שלך. אם המהירות היא המהות, תשתמש ב- OpenVPN (UDP). זוהי האפשרות הטובה ביותר עבור VoIP, Skype, משחקים מקוונים או אפילו שימוש בשירותי סטרימינג כמו Amazon Prime, Netflix, Hulu או Pandora. אם יש לך חיבור לא יציב, אנו ממליצים לעבור ל- OpenVPN (TCP). גרסת ה- TCP של שגיאת הפרוטוקול בודקת את הנתונים, ולכן היא אינה מהירה כמו זו האחרת. אם אתה חיבור אלחוטי במהירות גבוהה, זה לא צריך להיות כל כך חשוב. לאחר כיסוי זה, נעבור על החברות הטובות מסיבות ספציפיות.

אם ברצונך לבטל את חסימת התוכן או לאבטח את הנתונים שלך, אנו ממליצים על IPVanish. הם לא שומרים כל סוג של יומנים והם מציעים תכונת מתג להרוג, כך שתוודא שאתה מוגן מתי ואם החיבור יירד. אם אתה רוצה להשתמש בשירותי סטרימינג, שוב IPVanish היא הבחירה הטובה ביותר. מכיוון שהם מציעים לקוח iOS, לא אמור להיות לך שום בעיה להשתמש בו בכל מכשירי iDevices. יש להם גם את הרשת המהירה ביותר בצפון אמריקה ובאירופה, כך שתצטרך רק להתחבר, ותוכל ליהנות מהזרמת תוכן חסום ממדינות אחרות.

עם זאת, אם אתה מעוניין רק לבטל את החסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי, האפשרות הטובה ביותר שלך היא ללכת עם IPVanish או OverPlay. שני השירותים הללו מציעים הצפנת תנועה באינטרנט, אך OverPlay כולל גם SmartDNS עם ה- VPN שלהם אשר עשוי לסייע בביטול חסימת הערוצים ללא הפסד מהיר של מהירות. כמובן שזה תלוי אם ה- SmartDNS מבטל את חסימת הערוץ הספציפי שברצונך לראות. בגלל אופי ה- Wi-Fi, אנו מציעים להשתמש באפשרות המוצפנת. אין צורך להקריב ביטחון בשביל המהירות. בעוד שמהירות עשויה להוות בעיה אם אתה זורם ברשת איטית, אך כל עוד אינך רואה הבדל איכותי, כל אבדן מהירות שעלול לקרות מורכב בביטחון..

כמובן שתמיד תוכל להסתכל ברשימת 10 שירותי ה- VPN המובילים שלנו אם אתה רוצה אפשרויות אחרות, אך בחרנו את אלה באופן ספציפי. בבחירת האפשרויות הכוללות הטובות ביותר כאן, השתמשנו במהירות, אבטחה, מחיר וזמינות שרתים כגורמים בהחלטות שלנו. כמו כן, בחרנו גם את החברות עם מספר גדול של שרתי רשת שאליהם תרצו להתחבר, לצורך הצפייה, הגלישה באינטרנט או אפילו שיחות. עבור VPNs, אתה רוצה לחפש ספק אמין. הם אלה אשר ישמרו על פרטיותכם, ויהיו להם רשתות מהירות אשר יאפשרו לכם להזרים תוכן בהגדרה גבוהה ממדינות אחרות.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me