VPNs הטובים ביותר עבור משתמשי Reddit

לוגו של Redditל- Reddit.com בסיס משתמשים גדול במיוחד. למעשה, זהו האתר הרביעי הנסחר ביותר בארה”ב והאתר ה -6 הנסחר ביותר בעולם. העמוד הראשון שמתואר באופן עצמאי באינטרנט יכול לגרום או לחדשות חדשות. יש בו כמעט כל נושא שאפשר לחשוב עליו. אחד החלקים הטובים ביותר באתר פופולרי זה הוא שהוא בחינם ופתוח לכולם. כל עוד יש לך חשבון Reddit, אתה רשאי לפרסם בפורומים. בין אם אתה חדש בקהילת הפרטיות ובין אם אתה ותיק מנוסה, למצוא את ה- VPN הנכון המתאים לצרכים שלך יכול להיות מתסכל. אתרי אינטרנט מסוימים ישוטים את תוצאות סקירת ה- VPN, על סמך גורמים שונים. לכן נספר לכם על ספקי ה- VPN הטובים ביותר על פי הערות Reddit.


מאוורר RankVPN ServiceVPN
PriceVisitServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.85 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון
4CyberGhost2.75 דולרCyberGhost80תיבת סימוןתיבת סימון
5IPVanish3.25 דולרIPVanish76תיבת סימון

ישנן סיבות רבות מדוע משתמשי Reddit מחפשים VPN נהדרים. שמירה על פרטיות זהותך היא סיבה חשובה לשימוש ב- VPN, אך לא היחיד. אחרים כוללים למצוא מוצר שיגן על פרטיותך באמצעות נקודות חמות של WiFi וכדי לעזור לך להתמצא בתכנים מוגבלים גיאוגרפיים. VPN טוב יעזור לך להשיג את המטרות הללו ועוד במהירות מהירה. אז מה הם ה- VPN הטובים ביותר לפי משתמשי Reddit? בואו נסתכל.

1. ה- VPN הטוב ביותר עבור משתמשי Reddit: IPVanish

IPVanish

IPVanish הוא אחד האהובים עלינו. להלן תגובה ישירה מהתקופה האחרונה משתמש Reddit.

“אני משתמש ב- IPvanish רק בגלל העובדה שזה עובד עם מכשיר כלשהו שיש לי. אפילו פירסטיק. אני לא בטוח לגבי PIA, אבל זה יכול גם להתחבר ל- OpenVPN בקלות. יש לי אפילו את זה בטלפון כך שאני אפילו לא צריך להוריד את האפליקציה IPvanish. ל- IPvanish יש גם שרת פרוקסי SOCKS…. זה נהדר לסיבוב. כשעשיתי בדיקת מהירות, אני מקבל בערך 200-250 מגה-ביט לשנייה כאשר VPN מופעל באמצעות UDP. זה גם מה שאני משלם עליו. אחד החסרים הגדולים ביותר ב- IPvanish הוא שיש להם את אחד השרתים המהירים ביותר בחוץ. יש להם גם כ -400 שרתים לבחירה. “

מדינות מיקומים שרתים פרוטוקולים תוכנה חודשית 12 חודש. החזר כספי
60891,200OpenVPN, IKEv2, L2TP, PPTPתוכנת VPN7.50 דולר58.49 דולר7 יום

IPVanish מארחת שרתים בכל יבשת שאינה אנטארקטיקה. הרשת הייתה בעקביות ה- VPN המהיר ביותר במבחני המהירות שלנו. כפי שאתה רואה בתגובה לעיל, תמצא מספר מיקומי שרת במדינות בכל רחבי העולם. אתה יכול לבחור מיקום או שרת בודד.

כשמדובר בערך IPVanish קשה לנצח. הם מציעים גישה בלתי מוגבלת לרשת ה- VPN שלהם ולתוכנה המותאמת אישית עבור Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ועוד תמורת 7.50 דולר לחודש או 58.49 דולר לשנה. זה מסתדר רק 4.87 דולר לחודש בתכנית השנתית. ערבות להחזר כספי למשך 7 ימים מכסה את כל החברים החדשים.

בקר ב- IPVanish

2. ה- VPN הטוב ביותר עבור משתמשי Reddit: PIA

גישה פרטית לאינטרנטכמשתמש, גישה פרטית לאינטרנט (PIA) מספקת לך כמה אפשרויות שונות. בעבר היית צריך להגדיר פרופיל עבור כל שרת VPN. כעת, קל להתחבר לשרת ב 28 מדינות המיקום שלהם. כפי שתוכלו לראות בהמשך, צוות ה- PIA ארגן את השרתים שלהם לפי אזור, מדינה ועיר. מיקומי השרת רשומים לפי סדר אלפביתי לפי מדינה.

מדינות מיקומים שרתים פרוטוקולים תוכנה חודשיים החזר כספי לשנה
30473282OpenVPN, PPTP, L2TPחלונות6.45 דולר59.95 $7 יום

להלן הערה בנושא PIA מאת א משתמש Reddit.

“אני אוהב PIA כי זה משתלב בקלות עם OpenVPN. המשמעות היא שלא תהיה לך בעיה להריץ אותו על מחשב לינוקס, קושחת נתב כמו DD-WRT, או התקן ברשת שלך כמו Raspberry Pi.

המשמעות היא שאינך צריך לדאוג ללקוח VPN במחשבי Windows שלך. הם, או כל מכשיר, יכולים להשתמש ב- PIA VPN בנתב שלך, או במכשיר אחר המוקדש למשימה. “

ישנם המון משתמשי סיקור שאוהבים גישה פרטית לאינטרנט. השירות כולל תכונה שתמנע מהתקשורת של המערכת שלך אם החיבור לשירות שלהם ייפול. כלומר אם גישת ה- VPN המוצפנת שלך תישמט מכל סיבה שהיא, היא תשמור על בטיחותך.

PIA מציעה לקוח Windows ואפליקציות אחרות הפשוטות וקלות לשימוש. עם זאת, לא תרצה לקחת את זה כמובן מאליו. PIA מציעה רמות שונות של הגנת פרטיות בהתאם לצרכים שלך. גישה פרטית לאינטרנט מציעה VPN מרק $ 2.50 לחודש.

בקר בגישה לאינטרנט פרטי

3. ה- VPN הטוב ביותר עבור משתמשי Reddit: ExpressVPN

ExpressVPN

עם ExpressVPN, גישה מהירה ל- VPN ו- MediaStreamer פועלים כשירות DNS חכם כדי לבטל את חסימת הגישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי. השירות יסייע להצפין את החיבור שלך ולעקוף את המגבלות הגיאוגרפיות. לא קשה לראות את היתרונות של השימוש ב- ExpressVPN.

מדינות מיקומים שרתים פרוטוקולים תוכנה חודשית 15 חודש. החזר כספי
941603,000OpenVPN, SSTP, L2TP, PPTPתוכנת VPN12.95 $99.95 $30 יום

להלן תגובה מאת משתמש Reddit על השירות.

“ExpressVPN היה אמין ומהיר במיוחד עבורי. אני אשתמש בו (כשאני רוצה חיבור מהיר בוער ו- ExpressVPN שיעקוף את נעילת האזור. “

בעוד ExpressVPN נמכר בנקודת מחיר גבוהה יותר משאר השירותים ברשימה שלנו, הערך גבוה בהתחשב בגודל תכונות הרשת והשירות שלהם. אתה יכול לחבר מחשב, מכשיר כף יד, נתב וקונסולת משחקים (SmartDNS) עם חשבון VPN יחיד עבור רק 6.67 דולר לחודש עם מנוי שנתי.

בקר ב- ExpressVPN

4. ה- VPN הטוב ביותר עבור משתמשי Reddit: NordVPN

NordVPNNordVPN מבוסס בפנמה, אשר חלק מהמשתמשים מעדיפים להשתמש בחברת VPN שבסיסה נמצא בארצות הברית. תגלו של NordVPN יש נוכחות חזקה מכיוון שיש לה שרתים הממוקמים ברחבי העולם. לחברים גישה מלאה לרשת שלהם בכל רחבי העולם במחיר טוב מאוד.

מדינות מיקומים שרתים פרוטוקולים תוכנה לחודשית להחזר כספי
59703300OpenVPN, PPTP, L2TPחלונות11.95 דולר69.00 $30 יום

להלן ציטוט של א משתמש Reddit אודות NordVPN.

“באופן אישי אני חושב ש- nordvpn מצוינים למדי.”

תגלו של- NordVPN יש את אחד מתערובות השירותים הטובות ביותר במחיר. כמובן שתרצה להירשם לחשבון באורך ארוך יותר. לכל המשתמשים יש גישה מלאה לרשת ולתוכנה המותאמת אישית שלהם. אתה יכול להתחבר באמצעות לקוח VPN עבור Windows או Mac. יש להם גם אפליקציה ניידת לשימוש קל גם למכשירי אנדרואיד וגם ל- iOS (iPhone, iPad).

רוצה לגשת לשירותי סטרימינג כמו Netflix, Amazon Prime Video או BBC iPlayer מכל מקום בעולם? אם כן, NordVPN היא בחירה מצוינת. הם אחד משירותי ה- VPN היחידים שעדיין יכולים לבטל את חסימת Netflix. אתה יכול להירשם לשירות VPN ו- SmartDNS ללא הגבלה בלבד 2.75 דולר לחודש עם חברות למשך 3 שנים.

בקר ב- NordVPN

5. ה- VPN הטוב ביותר עבור משתמשי Reddit: StrongVPN

StrongVPN

חברת StrongVPN ממוקמת בארצות הברית והיא מחזיקה באחת מרשתות ה- VPN הטובות במדינה. בעבר החברה גבתה משתמשים על סמך מספר מיקומי השרת והפרוטוקולים שבהם השתמשו. זה השתנה כאשר StrongVPN מציעה כעת לחברים גישה מלאה לרשת שלהם עם מאות שרתים ברחבי העולם.

מדינות מיקומים שרתים פרוטוקולים תוכנה לחודשית להחזר כספי
2646682OpenVPN, PPTP, L2TPתוכנת VPN7.50 דולר52.49 דולר7 יום

להלן הצעת מחיר מאת א משתמש Reddit על StrongVPN.

“זה עבר חודש שלם בשנת הלימודים, ולא היו לו התראות / בעיות בנוגע לשימוש ב- StrongVPN. סיקור + רוחב פס בקמפוס = FTW ”

התוספת האחרונה לשירות StrongVPN היא תכונת StrongDNS. כל מי שנרשם לחשבון StrongVPN מקבל גישה חופשית ל- StrongDNS שהוא שירות DNS חכם המשמש לעקיפת מגבלות גיאוגרפיות. זהו פיתרון נהדר עבור מי שמתכנן לנסוע לאזורים אחרים בעולם ורוצה לגשת לנטפליקס.

StrongVPN היה אדיב להציע למבקרים שלנו הנחה של 25%. הקופון נערם מעל הנחות הטווח הרגילות. אתה יכול ליהנות מ- VPN ללא הגבלה וגישה חכמה ל- SmartDNS תמורת 7.50 $ בלבד לחודש או 52.49 דולר לשנה. החשבון השנתי מסתכם רק בצדק 4.37 דולר לחודש. משתמשים חדשים מכוסים בהבטחת החזר כספי למשך 7 ימים.

StrongVPN

ושם יש לך את האפשרויות העיקריות שלנו עבור VPNs הטובים ביותר על פי Reddit. עם זאת, אתה יכול להרגיש חופשי להסתכל על שלנו רשימת 10 המובילים של ספקי VPN. בשורה התחתונה יש הרבה מוצרים טובים שם. הכל תלוי במה שאתה מחפש. אנו מקווים כי פוסט זה והערותיהם של משתמשי Reddit אחרים עזרו לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר שתוכלו.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map