WhatsappWhatsApp היא אפליקציית העברת הודעות חוצה-פלטפורמות, כמעט בחינם, המאפשרת להתקשר או לשלוח הודעת טקסט באמצעות האינטרנט. עם למעלה ממיליארד הורדות מחנות Google Play, ומעל 800 מיליון משתמשים פעילים, לא קשה לראות מדוע WhatsApp נחשבת לפלטפורמת ההודעות הפופולרית ביותר בעולם. לרוע המזל, הפופולריות של אפליקציית צ’אט מוצפנת ללא מודעות זו גרמה לאיסורים במדינות מסוימות. עם זאת, באמצעות VPN, אתה יכול לעקוף את הבלוקים ולהשתמש ב WhatsApp מכל מקום.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
PriceVisitServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.85 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון
4CyberGhost2.75 דולרCyberGhost80תיבת סימוןתיבת סימון
5IPVanish3.25 דולרIPVanish76תיבת סימון

כפי שציינו, יישום זה אסור בכמה מדינות. רובם לא היו מצפים להתנהגות כזו ממדינות המערב, אך באופן מפתיע, אחת המדינות המתלבטות על איסור היא בריטניה. זה בגלל בריטניה אמנת סנופרים. אמנת Snoopers קובעת כי חברות צריכות להפוך את האפליקציות שלהן פחות מאובטחות, או למסור את מפתחות הפענוח. למרות האיסור הממשמש ובא, שימו לב כי WhatsApp אינה דורשת צו לפני מסירת תוכן שנשלח והתקבל על ידי לקוחות. במילים אחרות, הם עומדים בקריטריונים להיות פחות בטוחים.

גורם נוסף שכדאי להיות מודעים אליו באמצעות WhatsApp הוא התכונה הקולית. האתר מציג זאת כדרך לחסוך כסף בהתקשר למדינות אחרות. עם זאת, אם ברצונך להשתמש ב- WhatsApp למטרה זו, האפליקציה משתמשת ב -1.2Mb לדקה של נתונים. זה בסדר אם אתה משתמש ב- Wi-Fi ללא הגבלה, אבל אם אין לך תוכנית נתונים חזקה, האפליקציה הזו תבלבל את זה מהר למדי.

כדי לשתף פיסת חדשות מעניינת על WhatsApp. אם תיסע לדובאי ותשבע בהודעת הטקסט שלך, אתה תקבל קנס בסך 45 מיליון ליש”ט (כמעט 70,000 דולר ארה”ב) וגירוש סביר בגלל החוקים החדשים שלהם. עבור אפליקציה שתוכננה להיות מוצפנת עם הצפנה של 256 ביט, היא בהחלט לא נשמעת ככה. אנא זכור, אנחנו לא אומרים שדולר דולר לשנה עבור האפליקציה הוא עניין גרוע, אבל אם אתה מתכוון להשתמש ב- WhatsApp, אסור לך לעשות זאת ללא קידוד נוסף של VPN.

לכן, נסביר מעט על VPNs. רשת פרטית וירטואלית (VPN) היא תוכנה היוצרת חיבור מאובטח לשרת, אולי במדינה אחרת, תלוי באילו יעדים יש לכם. הנה סיבה טובה לשימוש במדינה אם אתה נמצא במדינה החוסמת את WhatsApp. ניתן להשתמש ב- VPN כדי לבטל את חסימת הגישה ליישומים מוגבלים גיאוגרפיים כמו Voice over IP (VoIP). במילים אחרות, אם המדינה שלך חוסמת את WhatsApp, פשוט התחבר למדינה שבה היא לא מוגבלת. הסיבה לכך היא שממשלות משתמשות בחסימה גיאוגרפית. טכנולוגיית חסימה גיאוגרפית מזהה את מיקום המשתמש על בסיס כתובת IP. במקרה זה, הטכנולוגיה יוצרת מחסום שימשיך להחסום תוכן חסום. על ידי בחירת שרת במדינה אחרת אתה יכול לעקוף את ההגבלות הללו.

זה משחק ישירות לסיבה השנייה לשימוש ב- VPN. VPNs מספקים שכבת הצפנה לפעילות האינטרנט שלך. כפי שציינו, ללא שכבת האבטחה הנוספת בעת השימוש ב- WhatsApp, אתה מסתכן להיקנס אם אתה בדובאי, או סתם שהממשלה תחטוף עליך כאמור בבריטניה. כמובן שראש ממשלת בריטניה אומר שהם לא יעשו את זה אלא אם כן יש צורך, אבל בהתחשב בנתוני הממלכה המאוחדת של בריטניה, זה גלולה קשה לבלוע. כעת, לאחר שהראנו לכם את היתרונות בשימוש ב- VPN, יש לנו מספר חברות אשר יספקו לכם חוויה טובה.

לא משנה באילו מבין הבחירות שלנו תבחרו, לכולם פרוטוקולים שונים שתוכלו להשתמש בהם. כל הבחירות שאנו מציעים כאן משתמשות בהצפנה מאובטחת, אך בחירת פרוטוקול OpenVPN תמיד תעניק לך את ההגנה הטובה ביותר. אם המהירות היא המהות, תשתמש ב- OpenVPN (UDP). זו האפשרות הטובה ביותר עבור WhatsApp, אם בכלל אפשרי. הנתונים לא מובטחים להגיע לשם, אך בדרך כלל אין בעיה. אם יש לך בעיות חיבור או בעיות בירידה בחיבור, הבחירה הטובה ביותר שלך תהיה OpenVPN (TCP). גרסת ה- TCP אינה מהירה כל כך, אך הנתונים עוברים בדיקת שגיאות. מכיוון ש- OpenVPN אינו נתמך על ידי מכשירים ניידים מסוימים, אם אתה מתכנן להשתמש ב- WhatsApp ברשת סלולרית, ישנם פרוטוקולים טובים אחרים, כולל L2TP ו- IKEv2 שעשויים לשמש לאבטחה טובה. כעת לאחר שעברנו על זה, נעבור על הבחירות שלנו עבור ספקים.

לפתיחת חסימה של תוכן ואבטחת הנתונים שלך, אנו ממליצים על ExpressVPN. הם לא שומרים ביומנים ויש להם תכונה של מתג להרוג, כך שאתה מוגן אם החיבור מתנתק. אם אתה נמצא במדינה האוסרת על שימוש ב- VPN, זה חשוב. הם מציעים גם לקוח נייד, ויש להם אפליקציית נתב שתגן על כל מכשיר ברשת שלך. פשוט התחבר ל- ExpressVPN והודעה או התקשר ככל שתרצה. שוב, אם אתה מתכוון להתקשר, יהיה זה נבון להשתמש ב- VPN דרך Wi-Fi.

אתה עשוי להרגיש חופשי לחקור את שלנו 10 שירותי ה- VPN המובילים לדף ספקי VPN טובים אחרים של WhatsApp. עם זאת, בחרנו בשירותים הטובים ביותר בסך הכל, לכן לא תצטרכו לעשות זאת. השתמשנו במהירות, במחיר ובביטחון כבסיס הקריטריונים שמאחורי הבחירות שלנו. בנוסף, בחרנו גם את החברות עם מספר גדול של שרתי רשת שאליהם תרצו להתחבר למדינות לא חסומות, כמו גם אחרות. בחיפוש אחר ספק VPN אמין, בחר את אלה שיבטיחו את פרטיותך ויהיו לך רשתות מהירות לבהירות, במיוחד במדינות אחרות.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me