סקירת ה- VPN של ה- Freedome שלנו מתחילה בהתבוננות שמדובר במוצר חדש שמציע F-Secure. חברת אבטחה אירופאית מכובדת שבסיסה בשבדיה. השימוש בשירות ה- VPN שלהם יבטיח כי כל התעבורה המקוונת שלך תהיה מאובטחת מעיניים סקרניות. זה יעזור לשמור על אנונימיות יותר בזמן הגלישה באינטרנט על ידי כך שתאפשר לך להתחבר כמעט מ -27 מיקומים שונים. השירות שלהם חוסם תוכנה זדונית מלהגיע למכשיר שלך. VPN חופש יאפשר לך לפקח, לעקוב אחר חסימת תוכניות מעקב. זה יכול להגדיל עוד יותר את האנונימיות המקוונת שלך.

ביקורת VPN חופשית

תמחור VPN חופשי ומבצעים מיוחדים

ל- F-Secure דרך ייחודית לתמחר את שירות ה- VPN שלהם בחופש. בניגוד לרוב הספקים, הם מתמחרים את שירותם בתנאי 12 חודשים בלבד. יש להם שלוש חבילות שונות שההבדל הוא מספר המכשירים שתוכלו לחבר ל- VPN. האנשים ב- F-Secure הציעו בנדיבות לקוראי מעריצי ה- VPN שלנו הצעה מיוחדת. ליהנות א 20% הנחה עם מחירים החל מ 39.99 $ בלבד לשנה של VPN בלתי מוגבל.

תמחור VPN חופשי

חבילות מכשירים אלה ותמחור קוראי ה- VPN שלהם הם כדלקמן:

 • 3 מכשירים – 39.99 $ לשנה או כ- $ 3.33 לחודש
 • 5 מכשירים – 47.99 $ לשנה או כ -4.00 $ לחודש
 • 7 מכשירים – 63.99 $ לשנה או כ- 5.33 $ לחודש

אם יש לך משפחה בגודל ממוצע, סביר להניח שתרצה להירשם לתכנית של חמישה מכשירים. תוכנית זו מאפשרת לך לחבר עד חמישה מכשירים לשירות ה- VPN שלהם בחינם כ -4.00 $ לחודש. אנו חושבים שזה מחיר סביר ומספק את האפשרות הטובה ביותר עבור רוב המשתמשים.

F-Secure מציעה מספר דרכים שונות לשלם עבור שירות ה- VPN שלהם בחינם. אתה יכול לשלם עבור זה באמצעות כרטיס אשראי. הקלפים שהם מקבלים הם ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס ו- JCB. אם אתה רוצה לשמור על כל הרכישות המקוונות שלך במקום אחד, הם גם מאפשרים לך להירשם באמצעות PayPal. אתה יכול להשתמש בכרטיס PayNearMe ב 7-Eleven המקומי קרוב אליך אם הוא זמין באזורך. לבסוף, הם מקבלים תשלום באמצעות העברה בנקאית, המחאה או הזמנת כסף.

בקר ב- VPN של חופש

שירות VPN חופשי בחינם

F-Secure מציעה ניסיון חינם בן 5 יום על שירותם. לא נדרש רישום כדי להירשם לניסיון חינם זה. פשוט הורד והתקן את תוכנת ה- VPN מהאתר שלהם. בתום תקופת הניסיון השירות כבר לא יעבוד. במקום זאת הוא יבקש ממך להירשם כמנוי בתשלום כשתפתח אותו.

בנוסף לשירות החינמי, ל- F-Secure יש אחריות להחזר כספי של 30 יום ללקוחותיהם המשלמים. זה יבטיח שיש לך מספיק זמן לוודא שהשירות הוא בדיוק מה שאתה מחפש. כדי לבקש החזר, צור קשר עם הצוות ב- F-safe במהלך שעות העבודה הרגילות.

מיקומי רשת ושרת VPN חופשיים

רשת ה- VPN של חופש היא בגודל בינוני ועדיין מתרחבת. הוא מכיל 27 מיקומי שרת אך מכיוון שזה רק כשנה הוא עדיין צומח. המיקומים הנוכחיים כוללים את המדינות הבאות:

 • אסיה – הונג קונג, יפן, סינגפור
 • אירופה – בלגיה, דנמרק, פינלנד, צרפת, גרמניה, אירלנד, איטליה, הולנד, נורבגיה, פולין, ספרד, שוודיה, שוויץ, בריטניה
 • צפון אמריקה – קנדה (מונטריאול, טורונטו וונקובר), מקסיקו, ארצות הברית, ארה”ב (החוף המזרחי, צפון-מערב, דרום, דרום-מזרח וחוף מערב)
 • אוקיאניה – אוסטרליה

למרות שרשת ה- VPN לחופש אינה הגדולה ביותר, יש לה מיקומים באסיה, אירופה, אוקיאניה וצפון אמריקה. יש להם שרתי VPN בקנדה, ארצות הברית, בריטניה ומיקומי מדיה זורמים פופולריים אחרים. השרתים שלהם בדנמרק, פינלנד, אירלנד, נורבגיה, ספרד, שוודיה ושוויץ מאפשרים תנועה P2P.

בקר ב- VPN של חופש

פרטיות, אבטחה ותמיכה ב- VPN חופשיים

ל- F-Secure יש מדיניות ללא כניסה בכל הקשור לשירות ה- VPN שלהם בחינם. הם לא מחזיקים ביומני מידע אודות חיבורים שנוצרו דרך שירות ה- VPN שלהם לכתובות חיצוניות. לפיכך, אין יעדים דפדפנים יכולים להיות מחוברים למשתמשים שלהם. מדיניות הפרטיות שלהם עבור משתמשי ה- VPN שלהם קובעת את הדברים הבאים:

אנו מכבדים את זכותך לפרטיות.
אנו מצפינים את תנועת הנתונים שלך.
אנחנו לא משתפים ולא מוכרים אף אחד מהתנועה שלך.
אנחנו לא קוראים את התנועה שלך.
איננו יודעים איזו תנועה היא שלך.
אנו יודעים ביטחון.
אין לנו דלתות אחוריות.

F-Secure אכן מתחזקת כמה יומנים זמניים של מטא נתונים מסיבות תחזוקה. יומנים אלה כוללים את המידע הבא: משך הפעלות ה- VPN, כמות הנתונים שהועברו, מזהה המכשיר וכתובת ה- IP הציבורית בה לקוח VPN השתמש כדי להתחבר לשירות שלהם. בנוסף, הם עוקבים אחר נתוני אבחון כדי לשפר את השירות אך אתה יכול לבטל את הסכמתך. כמו תמיד, כדאי שתעיין בעצמך בכרטיס ה- VPN של מדינות הפרטיות ומדיניות הפרטיות כדי לראות הכל אם אתה מרגיש בנוח איתם.

F-Secure משתמשת בתקן הצפנה מתקדם (AES) כדי להצפין את כל התעבורה באינטרנט שלך בזמן שאתה מחובר לשירות שלהם. ערוץ הבקרה מטפל בשלב של לחיצת היד של חיבור ה- VPN המאמת את השרת ואת נקודת הרחוק ומקים את המנהרה המאובטחת דרכה תעבור התנועה המוצפנת. זה גם קובע את הכללים ומעביר את המפתחות שבהם שירות VPN ישמש להעברת נתונים. ערוץ הנתונים משמש להצפנת תעבורת נתונים ולאימות שלמות הנתונים.

באופן ספציפי, שירות ה- VPN חופש משתמש בפרטים הטכניים הבאים למכשירי אנדרואיד, חלונות ו- Mac OS X:

 • ערוץ בקרה:
  • TLS, מפתחות RSA 2048 ביט עם תעודות SHA-256, AES-256 + HMAC-SHA1
 • ערוץ נתונים:
  • AES-128 + HMAC-SHA1

היא משתמשת באבטחת ה- IPSec המובנית עבור מכשירי iOS המשתמשים בכאלה:

 • ערוץ בקרה:
  • איקאה: מפתחות RSA עם 2048 ביט עם תעודות SHA-256, AES-256 + HMAC-SHA1
 • ערוץ נתונים:
  • AES-128 + HMAC-SHA1

השירות שלהם משתמש בהחלפת מפתחות דיפי-הלמן כדי לספק סודיות מושלמת קדימה (PFS). AES הוא אחד מאלגוריתמי ההצפנה הטובים ביותר עבור VPNs אם הוא מיושם כראוי. כפי שניתן היה לצפות מחברת אבטחה מבוססת כמו F-Secure, המפרט שלמעלה מראה שהם מבינים זאת. כתוצאה מכך הנתונים שלך יהיו מוגנים היטב מפני צדדים שלישיים בלתי מוזמנים בעת השימוש בשירות VPN של חופש.

ל- F-Secure יש קהילה מקוונת ומסד נתונים נפוץ שכל המשתמשים יכולים לגשת אליו בשאלות כלליות ובעיות טכניות. המנויים מקבלים גישה לתמיכה טכנית בחינם באמצעות צ’אט מקוון במהלך שעות פעילות רגילות. אתה יכול גם להתקשר לבעיות בשעות אלה. את השעות והמספרים הללו תוכלו למצוא באתר האינטרנט שלהם. יש להם גם אתר בלוג אבטחה ונוכחות במדיה חברתית בפייסבוק, טוויטר ו- YouTube.

בקר ב- VPN של חופש

בדיקה מעשית של VPN חופש

F-Secure פיתחה תוכנה בהתאמה אישית שתעזור לכם להפיק את המרב משירות ה- VPN שלהם. יש להם לקוחות עבור Windows ו- Mac OS X. יש להם גם אפליקציות סלולריות ל- iOS ולאנדרואיד. המפרט לפלטפורמות אלה הוא כדלקמן:

 • VPN חופש עבור
  • אנדרואיד 4.0.3 ומעלה
  • iOS 8 ואילך
  • Windows 7 ומעלה
  • מערכת ההפעלה X 10.9 ואילך

F-Secure עיצבה ממשקים דומים לכל תוכנת ה- VPN המותאמת אישית שלהם. הם גם הקלו על התקנת התוכנה והשימוש בהם בכל פלטפורמות ההפעלה העיקריות. זה יקצר את עקומת הלמידה שלך ל- VPN חופש. כתוצאה מכך, תחובר לאחד מהשרתים המאובטחים שלהם תוך מספר דקות בלבד.

התקנת לקוחות ואפליקציות בהתאמה אישית של VPN

התקנת התוכנה המותאמת אישית שלהם היא קלה ומתחילה בביקור ראשון באתר האינטרנט שלהם והורדתם למכשיר שלכם על ידי בחירת הכפתור למכשיר שלכם. פעולה זו תאפשר לכם לפתוח את קובץ ההתקנה הנכון או לשמור אותו במחשב. הפעלת קובץ זה במחשב האישי שלך או פתיחת האפליקציה שלו במחשב ה- Mac שלך תאפשר לך להשלים את התקנת לקוח ה- VPN של Freedome.

כפתורי ה- iOS והאנדרואיד יעבירו אותך לחנויות שלהם (iTunes או חנות Google Play). כשאתה שם, אתה יכול להקיש על כפתור “התקן” כדי לסיים את ההתקנה של אפליקציית VPN VPN למכשיר שלך. לאחר מכן תוכל לפתוח אותו על ידי הקשה על כפתור “פתח” או להפעיל אותו מאוחר יותר מתיקיית היישומים שלך.

באמצעות לקוח Windows VPN של חופש

הפעלת הקובץ שהורדת כמנהל תאפשר לך לסיים את התקנת לקוח VPN במחשב האישי או במחשב הנייד שלך. תהליך זה מומחש להלן.

התקנת לקוח חלונות VPN של Windows

הקפד לבדוק את מדיניות השימוש והפרטיות. ברגע שאתה בטוח שאלו מקובלים עליך, לחץ על כפתור “קבל” כדי להתחיל בהתקנת הלקוח. לאחר זמן קצר תראה מסך להתקנת המתאם הווירטואלי, לחץ על כפתור “התקן” במסך זה כדי להמשיך בתהליך ההתקנה..

לאחר השלמת ההתקנה, תראה את מסך החיבור הראשי של לקוח VPN. למסך זה יש תפריט של תכונות בצד שמאל. אנו נבחן את הדברים בפירוט רב יותר כאשר אנו מסתכלים על אפליקציית אנדרואיד בהמשך סקירת ה- VPN של Freedome. התכונות כוללות את הדברים הבאים:

 • הגנת דפדפן – השימוש בזה יתריע בפני אתרים לא בטוחים.
 • הגנה על גשש – פעולה זו תפקח ותחסום עוקבים מקוונים אשר יעצמו פרסום ממוקד ויאפשרו לאתרי האינטרנט שלכם להיטען במהירות רבה יותר.
 • חיפוש פרטי – הפעלת פעולה זו תמנע מה- ISP שלך ושל צדדים שלישיים אחרים לרשום את פעילויות החיפוש שלך.
 • מיפוי גשש – זהו ממשק גרפי המאפשר לך לעקוב אחר אתרים שאתה מבקר בהם עבור עוקבי תוכנה ולחסום אותם.
 • הגדרות – זה כולל כמה הגדרות הפעלה כלליות עבור שירות ה- VPN שלך.
 • מנוי מכאן תוכלו להירשם לשירות או להיכנס באמצעות הקוד הרשום שלכם.
 • עזרה – זה יפתח את עמוד התמיכה של ה- VPN ל- Freedome באתר שלהם.

לקוח חלונות VPN חלונותלחיצה על כפתור ההפעלה / כיבוי במרכז המסך תחבר אותך למיקום הווירטואלי שבחרת. במקרה זה זה יחבר אותך למיקום הקרוב ביותר אליך. זוהי ברירת המחדל כאשר אתה פותח את הלקוח לראשונה. לחיצה על המיקום הנוכחי תפתח רשימה של מיקומים חלופיים אליהם תוכלו להתחבר. מסך זה מראה לך גם את רוחב הפס המוגן בקילו-בתים, את האתרים המזיקים שהוא חסם ואת מספר ניסיונות המעקב שהוא חסם במבט חטוף.

כפי שאתה יכול לראות, F-secure הפך את ההתקנה והשימוש בלקוח Windows שלהם לקלים עבור כל אחד. רק כמה לחיצות תחברו לשרת שבחרתם ויאפשרו לכם לעקוף צנזורה, להזרים תוכן מאתר מועדף ולאבטח את כל תעבורת האינטרנט שלכם מעיניים סקרניות. זה גם יחסום תוכנות זדוניות, יעקוב אחר עוקבים ויעזור לך להיות אנונימי יותר בזמן הגלישה באינטרנט.

בקר ב- VPN של חופש

באמצעות אפליקציית Android VPN של חופש

לאחר שתסיים להתקין את אפליקציית ה- VPN VPN למכשיר האנדרואיד שלך ותפתח אותה, תראה סיור קטן בכמה מהיתרונות והתכונות. התמונה למטה מציגה את הסיור הזה אליו ניגשת על ידי החלקה שמאלה על המסך. שני המסכים הראשונים דנים מדוע נוצר VPN VPN וכיצד הוא יכול להגדיל את אבטחת האינטרנט שלך. השלישית מציגה את תכונת מיפוי הגשש.

סיור VPN חופשיבסוף הסיור הזה אתה רואה את מסך הכניסה / ההרשמה. אם ברשותך קוד חבילת אבטחה כולל, הקש על כפתור “הגא קוד” והזן אותו כדי להפעיל את השירות. אם נרשמת ל- VPN חופש וקיבלת את פרטי הכניסה שלך, הקש על כפתור “התחברות” והזן אותם. אחרת, הקש על כפתור “התחל להשתמש בחופש” כדי לפתוח את תקופת הניסיון בחינם ולהתחיל להשתמש בשירות.

כשאתה פותח את אפליקציית VPN VPN לראשונה, תראה תחילה סיכום של תנאי השירות, יחד עם קישורים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות. לאחר שבדקת את אלה וקבעת כי אתה מרגיש בנוח איתם, הקש על כפתור “קבל”. למסך זה יש גם תיבה המאפשרת ל- F-Secure לאסוף נתונים אנונימיים כדי לשפר את השירות.

חיבור VPN ראשוני לחופשלאחר שתקבל את ה- TOS, מסך החיבור הראשי לאפליקציה ייפתח. האפליקציה בוחרת אוטומטית את מיקום שרת ה- VPN הקרוב ביותר אליכם. אם ברצונך להתחבר לשם, החלף את לחצן ההגנה כפי שמוצג למעלה. בפעם הראשונה שתשתמש באפליקציה, היא תבקש ממך הרשאות להקים את שירות ה- VPN במכשיר שלך. לאחר שתאפשר את אלה, תחובר לשרת רשת ה- VPN הקרוב ביותר לחופש.

מסך החיבור הראשי מציג גם את מצב ההגנה הנוכחי שלך עבור אפליקציות, עוקבים ודפדפן. ניתן להרחיב את אלה על ידי לחיצה על לחצן מעבר לחיבור או החלקה מטה כמוצג להלן. הקשה על אחת מההגנות הללו על מסך השכבות המורחבות תאפשר לך להחליף את ההגנה הזו כפי שמודגם על ידי הקשה על אבטחת האפליקציות שלהלן. הפעלת ההגנות השונות תביא את היתרונות הבאים:

 • אבטחת אפליקציות – כל היישומים המותקנים כעת נסרקים ומסומנים כאמינים. אפליקציות חדשות נסרקות לפני התקנתן.
 • הגנת מעקב – פעולה זו תחסום את רוב תוכנות המעקב שתאפשר לחלק מדפי האינטרנט להיטען מהר יותר ולמנוע ממיקודך.
 • הגנת דפדפן – חסום תוכנות זדוניות ותוכנות זדוניות אחרות מלהגיע למכשיר שלך. זה גם יזהיר אותך על אתרים מסוכנים או חשודים ויחסום אותם.
 • הגנת חיבור – מצב חיבור ה- VPN שלך.

ניתוק מ- VPN לחופש ישבית את כל ההגנות האחרות למעט ההגנה על האפליקציות שתמיד פועלת. אתה תמיד תהיה מוגן מפני מחמאות לאפליקציות מזיקות של F-Secure, גם אם אינך מנוי לשירות VPN של חופש..

סטטוס הגנת VPN חופשהאזור שמתחת לחיבור משתנה על המסך הראשי מציג את היסטוריית ההגנה בעת השימוש בשירות VPN. בדומה למצב ההגנה, ניתן להרחיב היסטוריות אלה כדי לבחון אותן ביתר פירוט. פשוט הקש מתחת לחיבור כדי לעבור או להחליק למעלה כדי להציג את אלה. הקשה על אחת השכבות המורחבות תפתח מסך עם עוד יותר פרטים כפי שמוצג להלן באמצעות תכונת האבטחה של האפליקציה המפרטת את היישומים שנסרקו ועכשיו מהימנים. ההיסטוריה המוצגת כוללת את הדברים הבאים:

 • מוגן בתנועה – נתונים מוגנים ב- MB.
 • מספר האתרים המזיקים שנחסמו – הקשה על זה תפתח דוגמה להפגנה של התכונה.
 • ניסיונות גשש התוכנה חסומים – הקשה על זה תאפשר לכם להרחיב אותו ולהציג בצורה גרפית באמצעות מיפוי הגשש. זה יודגם בהמשך החלק הזה.
 • אפליקציות מאובטחות – ציין את היישומים המהימנים ומתי נסרקו.

היסטוריה להגנת VPN חופשיתהקשה על ניסיונות הגשש שנחסמו תאפשר לכם לפתוח את מיפוי הגשש הגרפי כפי שמוצג להלן. לאחר שהמיפוי פתוח, הקשה על אחד מהמעגלים הממוספרים הקטנים תציג את האתר המשויך לגשש זה. המעגל הגדול עם האותיות בו מייצג את האתרים שבהם ביקרת. הקשה עליו תציג את כל אתרי הגשש המשויכים אליו. מידע לאתר Dictionary.com משמש להמחשת אלה במיפוי הגששים למטה.

Mapper Tracker VPN חופשיהקשה על סמל התפריט (3 שורות אופקיות) בחלק השמאלי העליון של המפה תפתח תפריט למפה. בתפריט זה יש את האלמנטים הבאים:

 • מעקב אחר המובילים 5 – הצג את חמשת האתרים עם הכי הרבה עוקבים.
 • התחל יומן חדש – צור יומן חדש שגם ימחק אוטומטית את היומן הנוכחי.
 • מסך מרכז – מרכז את ייצוג הגשש הגרפי.
 • שתף – צרף את הקובץ לדוא”ל או למקור אחר ושלח אותו לאחרים.
 • ייצוא – שמור יומן וייצא אותו לתוכנית אחרת.
 • מחק – למחוק ידנית את היומן הנוכחי.

יומנים חדשים אוספים נתוני גשש באתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר במשך 24 שעות והם נשמרים במשך שלושה ימים, אלא אם כן אתה מוחק אותם ידנית או מפעיל יומן מעקב חדש אחר עוקבים..

הדבר האחרון שנרצה לבדוק במסך החיבור הראשי הוא תפריט האפליקציות אליו ניתן לגשת על ידי הקשה על סמל התפריט בפינה השמאלית העליונה. זה מאויר להלן. התפריט מכיל את האלמנטים הבאים:

 • מנויים – יאפשר לך להזין קודי חבילה, להיכנס לתעודות או להירשם לשירות
 • הגדרות – מכיל את הפרמטרים שתוכלו לשלוט עליהם באפליקציה עליהם נדון.
 • משוב – יאפשר לכם לדרג את האפליקציה, לשלוח משוב לצוות העובדים, או לבצע סקר.
 • להזמין חברים – שלח קוד לחברים באמצעות דואר אלקטרוני, פייסבוק או טוויטר שיאפשרו להם לנסות VPN חופש למשך 14 יום.
 • עזרה – יציג מדריך קטן כיצד להשתמש באפליקציה או לגשת לקהילה המקוונת.
 • על אודות – מציג את פרטי הגרסה העדכנית ביותר עבור אפליקציית Android.
 • צא – מציג מסך אישור המאפשר לך לצאת מהאפליקציה.

הגדרות VPN חופשיות

במסך ההגדרות שמוצג למעלה יש כמה הגדרות כלליות ליישום הניתן להחלפה. אלה כוללים הפעלה בהפעלה, הצגת אייקון עבור VPN חופש בסרגל האפליקציות בחלקו העליון של מכשיר האנדרואיד שלך, ומאפשר ל- F-Secure לאסוף נתונים אנונימיים אודות השימוש שלך ב- VPN. זה גם יאפשר לך להגדיר רשתות Wi-Fi מהימנות שמותרות לעקוף את ה- VPN ולהתחבר ישירות לאינטרנט.

כעת, לאחר שבדקנו את כל התכונות וההגדרות עבור אפליקציית ה- VPN של חופש, הבה נבחן את האפליקציה בפעולה. זכור שאתה יכול להפעיל ולכבות את החיבור על ידי לחיצה על לחצן ההגנה שבעבר השתמשנו כדי להתחבר למיקום הקרוב ביותר שלנו..

אם ברצונך לבחור מיקום שרת VPN אחר, הקש על המיקום הנוכחי. זה יציג מפה עם המיקום הנוכחי שלנו המצוין על ידי אייקון דגל המייצג את המדינה בה היא נמצאת, השרת הקרוב ביותר למיקומך הנוכחי והקשרים האחרונים. זה מקל על החיבור למדינות שקשורות בעבר. הקשה על חץ הצבעה ימינה לצד המיקומים האחרונים תפתח רשימה של כל המיקומים שאליהם תוכלו להתחבר. הקשה על בריטניה וחזרה למסך הראשי תחבר אותך לשם. זה מודגם בתמונה למטה.

חיבור שרת VPN חופשיכפי שאתה יכול לראות מהסקירה שלנו על אפליקציית האנדרואיד שלהם, F-Secure עיצבה את התוכנה המותאמת אישית עבור ה- VPN ל- Freedome כדי להציג את כל המידע הדרוש לך בכדי להבטיח את האבטחה המקוונת שלך במבט חטוף. זה מוצג על המסך הראשי יחד עם מצב חיבור ה- VPN שלך. התקנת האפליקציה מהירה וקלה. הממשק אינטואיטיבי ופשוט לשימוש. ניתן לבצע ניתוב של הגדרות אלה בעזרת מספר הברזים בלבד על המסך. חיבור לשירות שלהם דורש מאמץ מועט ביותר. ניתוק דורש רק נקישה אחת בלחצן מתג ההגנה. שום דבר לא יכול להיות קל יותר.

בקר ב- VPN של חופש

מבחן מהירות VPN חופש

המהירות של שירות ה- VPN לחופש הייתה טובה. התוצאות מראות כי תוכל להשתמש בו בשקיפות עם מרבית יישומי האינטרנט שלך. היה קצת אובדן מהירות בזמן שהתחבר לשרת ה- VPN שלהם. זה נגרם כתוצאה מהתקורה הנוספת הנדרשת כדי לאבטח ולהצפין את כל פעילות האינטרנט שלך.

מבחן מהירות VPN חופש

מבחן המהירות מראה שהחיבור המוצפן הוריד את מהירות ההורדה של ספק שירותי האינטרנט הבסיסי שלנו מ- 26.45 Mb / s ל- 22.03 Mb / s. זו ירידה של כ- 16.7% לשרת ב- Tonkawa OK. השימוש בשירות VPN VPN יאבטח את עסקאות האינטרנט שלך, יאפשר לך להתגבר על צנזורה ולבטל את חסימת הזרמת התוכן שאחרת לא היה זמין עבורך. אנו חושבים שאובדן המהירות הזה שווה את השקט הנפשי שמספקים היתרונות הללו.

מסקנות

Freedome VPN הוא שירות חדש המסופק על ידי F-Secure, חברת תוכנות אבטחה מקוונות ידועה הנמצאת בשבדיה ובארצות הברית. לפיכך הם כפופים לחוקים המתייחסים לאותן מדינות. הם מספקים שירות VPN כבר פחות משנה ולכן הוא עדיין מתרחב. כרגע יש להם 27 מיקומי שרת ומחפשים אחר. המשמעות היא שיש להם רשת בגודל בינוני עם כיסוי בארבע משבע היבשות, כאשר אפריקה, אנטארקטיקה ודרום אמריקה הם היוצאים מן הכלל..

שירות ה- VPN משתמש באלגוריתם מבוסס AES עם מפתחות 256 או 128 סיביות לצורך הצפנה. הצפנה מבוססת AES נחשבת לאחת הטובות ביותר לבניית VPNs. חופש הוא שירות ללא כניסה ביחס לאתרים בהם הלקוחות מבקרים. הם אוספים כמה מטא נתונים לשמירה על השירות. תוכל לקרוא את התנאים וההגבלות שלהם ומדיניות הפרטיות כדי ללמוד עוד.

התוכנה שלהם תומכת ברוב פלטפורמות מערכת ההפעלה, והיא קלה להתקנה ושימוש. תמיכת לקוחות היא באמצעות שאלות נפוצות, פורומים מקוונים מקוונים, ומדיה חברתית. מנויים בתשלום מקבלים גישה גם לצ’אט ותמיכה טלפונית בשעות העבודה הרגילות.

מה שהכי אהבנו בשירות:

 • יש להם תוכנה מותאמת אישית למערכות Windows ו- Mac.
 • ל- VPN של חופש יישומים ניידים למכשירי iOS ואנדרואיד.
 • כל התוכנות המותאמות אישית קלות להתקנה ושימוש.
 • יש להם ממשקי תוכנה דומים לכל פלטפורמות התוכנה שלהם, מה שמקטין את עקומת הלמידה שלה עבור מכשירים שונים.
 • תכונות נוספות לחסימת תוכנות זדוניות ועוקבים.

רעיונות לשיפור השירות:

 • הוסף שרתים ומיקומים נוספים, אולי באזור דרום אמריקה ואפריקה.
 • איחוד אזורים באתר שלהם כדי להקל על הניווט במוצרים.
 • שקול להציע אפשרות תשלום חודשית עבור שירות VPN.

ה- VPN החופשי של F-Secure יכול להיות זה שאתה מחפש. הם מציעים תקופת ניסיון בחינם למשך 5 ימים, כמו גם התחייבות להחזר כספי של 30 יום, כך שתוכל לבדוק את השירות שלהם. זה אמור להרשות לך יותר מדי זמן לבחון אותו במלואו ולראות אם הוא מתאים לצרכים שלך. נסה בעצמך את שרתי ה- VPN שלהם ותראה מה אתה חושב. אם אתה אוהב את שירות ה- VPN של חופש, אתה יכול להירשם אליו החל מ- $ 4.00 בלבד לחודש ולגשת ל- VPN בעד חמישה מכשירים..

בקר ב- VPN של חופש

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me