רשת VPN של מק'אפי Safe Connectסמנכ”ל רשת Safe Connect של מק’אפי הוא התוכנית הפופולרית של חברת האנטי-וירוס למתחם האבטחה. סניפים לתחומי אבטחה אחרים הפכו לנפוצים אצל חברות. הוא מציע תוכנה למחשבים אישיים, אנדרואיד ו- iOS. עם זאת, נראה כי זה לא כולל תמיכה במערכת ההפעלה OSX ו- Linux. כפי שניתן לצפות, האתר נראה חד כיוון שמאחוריו המימון של תוכנת האנטי-וירוס. ל- VPN זה יש עלות שנדבר עליהן עוד רגע. שמנו לב שגם לגרסת אנדרואיד יש קצת יותר מ -500 אלף הורדות. בסקירה זו, אנו מכניסים את VPN של McAfee Safe Connect דרך הקצבים ונראה כיצד הוא מתקיים.

תמחור

בכל הנוגע לתמחור, ל- McAfee Safe Connect VPN יש שתי תוכניות כפי שתוכלו לראות בתמונה למטה.

תמחור VPN של McAfee Safe Connect

אתה יכול לקבל חודש מהשירות עבור $ 7.99 דולר. עם זאת, אתה יכול לקבל שנת שירות תמורת 47.99 דולר. זה מסתכם בכ- 50% חיסכון בגירסת חודש אחר חודש. זה מתחיל לאחר משפט שבעה הימים שלך. הם מציעים גם אחריות להחזר הכסף של 30 יום.

על החברה

בניגוד לחלק מהחברות האחרות שמייצרות VPN, מק’אפי ידוע למדי. זה נקרא על שם המייסד, ג’ון מקאפי, ומנוהל על ידי חברת האבטחה שמכר לה. באופן לא מפתיע, מקאפי נמצאת בארצות הברית. זה קצת נוגע כי זה משאיר את זה פתוח למדינות “14 העיניים”. אלה מדינות שמשתפות מידע זו עם זו. אם למדינה אחת יש גישה אליהם, ישנן 13 מדינות אחרות שעושות זאת גם כן. זה בהחלט מלחיץ אותנו.

אבטחה

אבטחה זה משהו שאנחנו חושבים מאוד. עם זאת, לא קל למצוא מידע על ה- VPN. גילינו שהוא משתמש בהצפנה 256 סיביות AES בבנק. אין אפשרויות אחרות שאתה יכול לבחור. בעוד שחברות מסוימות אומרות לך שהן אינן מציעות יומנים, מקאפי אינה אחת מהן. הם לא עוררים עצם בכך שהם אוספים עליך נתונים. הם בהחלט שומרים ביומני חיבור ופעילות, כמו גם מידע אחר שיכול לזהות אותך בקלות. המדיניות שלהם מציעה גם למכור את המידע שהם אוספים לצדדים שלישיים.

מאפיינים

בכל הנוגע לתכונות, VPA VPN של מקשר Safe Connect מציע מעט מאוד. לא הצלחנו למצוא רשימה של כל דבר שהוא עושה מלבד להציע לחבר AES 256 ביט ביטחון ולהציע 23 מיקומים שונים. היא אכן מציעה עד חמישה שונים העשויים לתת למשתמש את היכולת לבטל חסימת שירותי סטרימינג מסוימים. כמובן, מקאפי מדבר על שמירה על בטיחות המשתמשים שלהם. עם זאת, בגלל המידע שהם אוספים ושומרים, קשה לראות שהם עושים הרבה מכל דבר.

מיקומי שרת ומדינות

בנושא מיקומים ומדינות, יש רשימה של 23 מיקומים. עם זאת, לא משנה באיזו גרסה אתה משתמש, נראה שהאפליקציה לא מפרטת באילו ערים השרתים נמצאים. בוא תסתכל על המיקומים שיש לה להציע. אלה אוסטרליה, ברזיל, קנדה, שוויץ, גרמניה, דנמרק, ספרד, פינלנד, צרפת, בריטניה, הונג קונג, אירלנד, איטליה, יפן, מקסיקו, הולנד, נורבגיה, ניו זילנד, רומניה, שוודיה, סינגפור וארה”ב. כפי שאתה רואה, ישנן מספר מחוזות שאליהם אתה יכול לגשת.

בדיקות ידניות

בכל הנוגע ל- VPN Safe Connect של McAfee, זה קל לשימוש ואחיד בכל הפלטפורמות. עקוב אחר ההוראות כדי להתחיל.

  1. הירשם לשירות.
  2. הורד את אפליקציית ה- PC, iOS או Android.
  3. לאחר כניסה לקונסולה, בחרו את המיקום בו תרצו להשתמש.
  4. לחץ על הכפתור שכותרתו “התחל הגנה”

קונסולה מקאפי

כעת, לאחר שהתחברתם, הגיע הזמן לבדוק את המהירות. שימו לב שניסינו להשתמש בגירסת Windows וקיבלנו את ההודעה הבאה.

בגלל זה, השתמשנו בגרסת האנדרואיד כפי שתראה בהמשך. ה- VPN מראה די הבדל במהירות. למרות שזה עדיין הפסד גדול, הוא מספיק מהיר לעשות כמעט כל דבר שתרצו לעשות.

McAfee VPN Speedtest

מדוע כדאי להשתמש ב- VPN

מכיוון שמפעלים רבים כל כך מציעים כעת WiFi בחינם, תרצה להשתמש ב- VPN כשאתה מתחבר. אמנם WiFi הוא נהדר, אך פושעי הרשת חושבים שהוא נהדר. על ידי חיבור לשרת לפי בחירתך, אתה יוצר חיבור מאובטח ומוצפן. בדרך זו אתה מצמצם מאוד את הסיכון שפושעים או גנבי סייבר יגנבו את המידע הפרטי שלך.

סיבה נוספת להשתמש ב- VPN היא לעזור לכם להתגבר על מגבלות גיאוגרפיות. לא משנה איפה אתה נמצא, חיבור לשרת שם יעזור. הסיבה לכך היא שהיא גורמת לתוכנת החסימה לחשוב שאתה נמצא במקום אחר. זה יכול להיות יתרון אמיתי אם אתה מנסה לגשת לאזורים מסוימים או שאתה נחסם לצפייה בתוכן. פשוט התחבר לשרת ותוכל להתחיל לגלוש או לצפות בתוכן שאליו ברצונך לגשת.

מה עם הדלפות?

אחת הבדיקות האהובות עלינו היא בדיקת הדליפה. לא משנה כמה טוב ה- VPN טוען שהוא לא יגן עליך אם ה- DNS דולף. מכיוון שמטרת VPN היא להגן עליך, דליפות DNS פירושו שניתן לאתר בקלות את כתובת ה- IP או המיקום שלך. זו הסיבה שבדרך כלל אנו בודקים את כל ה- VPN שבסקירות שלנו עבורם. כפי שאתה יכול לראות במבחן שערכנו, ה- VPN של מק’אפי לא דולף. זה בהחלט משהו שאנחנו אוהבים לראות.

האם עלי להשתמש ב- VPN זה?

בסופו של דבר, VPN זה יעשה את מה שהוא אומר שהוא יעשה ויסייע לכם להתגבר על מגבלות גיאוגרפיות. עם זאת, אם אתם מודאגים מפרטיות, תרצו להתרחק מהאפשרות הזו. הם מודים שהם מוכרים את המידע שלך ובהחלט שומרים יומנים לא רק על חיבורים אלא גם את הפעילות שלך. אם אתה עושה דברים שעשויים להיחשב כ”איזור אפור “, זו אינה אפשרות טובה. יש המון אפשרויות אחרות שאינן מנהלות יומנים או מוכרות את המידע שלך.

מחשבות אחרונות אודות VPN של חיבור בטוח של McAfee

ישנם כמה דברים שהופכים את השימוש ב- VPN זה לבחירה גרועה. אלה כוללים שמירת בולי עץ, מיקום המפקדה (ארה”ב), ההבטחה לשתף פעולה באופן מלא עם חוקי ארה”ב, מכירת המידע שלך לצדדים שלישיים ועוד. עם זאת, יתכן וזה לא רע אם אתה רק מנסה לבטל את חסימת התוכן או לשמור על המחשב שלך מפני האקרים. יש לו מהירות מכובדת, ואתה אמור להיות מסוגל להגיע למגבלות גיאוגרפיות אם אתה רוצה להשתמש במשהו כמו SoundCloud, Pandora, או אחרים. אנו ממליצים שתסתכל על שלנו עשרת ה- VPN המובילים לאפשרויות אחרות.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me