סקירת VPN של Troid

במחקר שערכנו על VPN של Troid מצא כי מדובר באחת מיישומי ה- VPN של Andriod המוצעים על ידי TunnelGuru. VPN של TunnelGuru עוסק בתחום הפרטיות באינטרנט כבר כחמש שנים ו- VPN של Troid הוצג לראשונה בספטמבר 2013. TroidVPN הוא כלי פרוקסי של VPN. השימוש בה יעזור להגן על פרטיותך המקוונת, לאבטח את התנועה שלך ולהטשטש את מיקומך בזמן הגלישה באינטרנט במכשיר אנדרואיד..


סקירת VPN של Troid

תמחור והצעות מיוחדות מנהרה חינם Guru אנדרואיד פרוקסי

VPN של Troid היא אפליקציה בחינם ותוכלו לקבל בה 100 MB רוחב פס ליום של שירות VPN באמצעותה. לא נדרש רישום בכדי להשתמש באפליקציית ה- VPN החינמית. מדובר בכמות רוחב פס קטנה אך עשויה להיות בסדר לשימוש מזדמן כמו בדיקת דואר אלקטרוני. עם זאת, הדבר אינו מקובל על מי שמשתמש ב- VPN באופן קבוע. שירות חינמי זה ממומן על ידי פרסום כך שתצטרכו לסבול גם מודעות קופצות מ- VPN של TunnelGuru ומהספונסרים שלהם בזמן השימוש בו..

VPN של TunnelGuru

למי שאוהב את אפליקציית Android Troid VPN, TunnelGuru מציעה גם שירות VPN בתשלום המאפשר גישה לכל השרתים שלהם כולל אלה המובחרים. המנוי שלך יעניק לך גם רוחב פס בלתי מוגבל לרשת ה- VPN של Troid, כמו כן, יאפשר לך להשתמש בכל התוכנות המותאמות אישית שלהם כדי לחבר את המכשירים שלך לרשת שלהם..

מחיר VPN של TunnelGuru

הם משווקים שירות זה כחבילה יחידה תמורת 4.25 דולר לחודש. בזמן הסקירה שלנו, זו הייתה החבילה היחידה שהייתה להם. התכונות והיתרונות שמציע שירות TunnelGuru בתשלום הם כדלקמן:

 • שרתים – זה מאפשר לך גישה לרשת ג’יגה-סיביות של שרתי פרימיום.
 • פרוטוקולים – TunnelGuru מציעה בחירה של פרוטוקולי UDP, TCP, ICMP, DNS, SSH ו- AntiDPI – UDP למנהור נתונים..
 • נמלים – הם מאפשרים לך לבחור מספר יציאות למנהרה.
 • פרוקסי – באפשרותך להגדיר את ה- VPN להשתמש בפרוקסי בשירות TunnelGuru.
 • מהירות – זה נותן לך מהירות בלתי מוגבלת ללא מגבלות רוחב פס.
 • אפליקציות – אתה יכול להשתמש בלקוח Windows שלהם ובכל ארבעת אפליקציות האנדרואיד עם שירות ה- VPN שלהם.
 • אבטחה הוא מספק חומת אש וירטואלית להגנה על המכשיר שלך ובכך מסייע בהבטחת פרטיותך המקוונת.
 • הגנה – VPN של Troid מגן עליך על נקודה חמה WI-FI החביב עליך על ידי אבטחת והצפנה של כל התנועה הניידת שלך.

TroidVPN הוא אחד מארבע אפליקציות אנדרואיד TunnelGuru. זהו הלקוח הבסיסי ועובד עם פרוטוקולי UDP, TCP ו- ICMP. יישומי האנדרואיד האחרים שיש ל- TunnelGuru הם כדלקמן: VPN של האמר: AntiDPI VPN; מנהרת VPN מעל HTTP: WebTunnel; ו- VPN Over Tunnel DNS: SlowDNS. כל אחד מהם תוכנן למלא נישה בנוף ה- VPN ומאפשר להם לתמוך במגוון פרוטוקולי אינטרנט. יחד הם מספקים לכם מגוון מנהרות שונות בהן תוכלו להשתמש כדי להתחבר לרשת שלהם.

אפליקציות האנדרואיד יאפשרו לכם מנהרה דרך HTTP (S), DNS, UDP / TCP, ICMP. אפליקציית VPN של האמר אפילו מאפשרת לך ליצור מנהרת VPN המשתמשת בטכנולוגיית Anti-DPI כדי להתגבר על צנזורה של התנועה שלך על ידי הסתרת העובדה שאתה משתמש מחדש בשירות VPN. תוכנת Windows שלהם משלבת את כל הפרוטוקולים הללו בתוך לקוח של כל אחד. תוכנה זו, כאשר היא משמשת באופן קולקטיבי, תאפשר כמעט לכל אחד להשתמש בשירות ה- VPN שלהם. נדבר יותר על אלה בסקירת ה- VPN של TunnelGuru.

אתה יכול לשלם עבור השירות שלך ולקבל שובר חודשי באמצעות Paypal אם אתה מעדיף לשמור את כל התשלומים המקוונים שלך במסד נתונים מרכזי. הם מקבלים אשראי ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס וגילוי אשר מטופלים באמצעות התכונה האנונימית של Paypal. אתה יכול גם לשלם עבור שובר המנוי שלך באמצעות Paymentwall. לבסוף, תוכלו לרכוש את שירות ה- VPN שלהם באמצעות CashU, Boleto, TrustPay, ומגוון משאבים כספיים הספציפיים למדינות אחרות. לבסוף, אתה יכול לקנות אותו באמצעות העברה בנקאית.

תקופת ניסיון ללא סיכון

כמו שאמרנו קודם, אתה יכול להשתמש בשירות VPN של Troid ללא תשלום. אתה מקבל 100MB רוחב פס ליום כדי לבדוק את רשת ה- VPN שלהם. זה אמור לאפשר לך לבחון את השירות שלהם ולראות אם אתה יכול לחבר את המכשיר אליו.

בנוסף לכל אלה הם מציעים התחייבות להחזר הכסף למשך 3 ימים אם אינך מרוצה משירות ה- VPN / Cloud שלהם לאחר שתרכוש אותו. עליכם להודיע ​​להם בכתב באמצעות אימייל בשלושת הימים הראשונים למנוי שתרצו לבטל. הם יחזירו את מחיר הרכישה שלך ללא שאלות.

רשת שרת VPN של Troid

רשת VPN של Troid מורכבת משרתי Gbps בברזיל, קנדה, צרפת, גרמניה, מקסיקו, בריטניה, הולנד, ארצות הברית, סינגפור, דרום אפריקה וטורקיה. למרות שמדובר במספר קטן של מיקומי VPN, הוא מקיף אזור גאוגרפי רחב. היא מספקת לשירות ה- VPN שלהם נוכחות בחמש משבע היבשות: אפריקה, אסיה, אירופה, צפון אמריקה ודרום אמריקה.

רשת ה- VPN שלהם אינה מתירה להשתמש בטורנטים או בכל תוכנת P2P אחרת בזמן השימוש בשירותם. הם גם לא משווקים את השירות שלהם כדי לשמש לעקוף מגבלות גיאוגרפיות. כמו כן, אתה יכול לגשת למכשיר אחד בלבד בכל פעם באמצעות חשבון ה- VPN של TunnelGuru. לבסוף, גישה לרשת ה- VPN שלהם אינה זמינה בניגריה, פקיסטן, גאנה, סין, הודו, סנגל וסוריה.

פרטיות ל- VPN של Troid & אבטחה

אנו לא בטוחים בנוגע לפרטיות מה שאתה עושה תוך כדי שימוש בשירות TunnelGuru בהתבסס על מדיניות הפרטיות והמגבלות שלהם. זה דו משמעי במקרה הטוב. קטן מלבד זה כדלקמן:

אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי להגן על פרטיותך בכך שאנו לא אחסן פרטים נוספים בשרתים שלנו מכפי שנדרש טכנית או חוקית – ומותר. למעשה, השרתים עצמם לא מחזיקים יומנים שיכולים לעניין אף אחד מלבד המפתחים והמפעילים; עם זאת אנו משתפים פעולה עם רשויות הדאגה עד להרחבה הנדרשת כדי להגן עלינו מפני הצורך לקחת אחריות על מעשיך הבלתי חוקיים אם יש כאלה. המשמעות היא שאנחנו עשויים לחשוף את פרטי חשבונך ופרטי התשלום שלך, כמו גם את כתובת ה- IP המקורית המשמשת לרישום אם הפרת חוקים.

עבור היישומים הניידים שלהם הם מציינים את הדברים הבאים:

> אפליקציות ניידות:
איננו קוראים, עוקבים ואוספים מידע או כל מידע רגיש אישי באמצעות אפליקציות סלולריות בהן אתה משתמש במכשירים הניידים שלך. זה רק צריך הרשאות מינימליות לעבודה, המוזכרות ברשימת ההרשאות, ניתן לבדוק במהלך התקנת אפליקציות לנייד. יישומים ניידים זקוקים בעיקר למיקום נוכחי, מזהה מכשיר אם קיים, בניית מידע, הרשאת גישה לאחסון נייד ורשת.

הצלחנו לגלות שהם רושמים כמות מינימלית של מידע ממשתמשי ה- VPN שלהם: התחלת חיבור, סיום חיבור וכתובת ה- IP המשמשת לחיבור. מכיוון שהם רומזים כי הם עובדים בתחומי השיפוט של המדינה בה הם נמצאים ולא בתחום שיפוט אחד, הם עלולים להידרש לפקח על נתוני המשתמשים במקרים מסוימים. יתרה מזאת, הם רומזים שהם יעשו זאת כדי לפטור את עצמם מכל מעשה שגוי מצדכם. אנו משאירים לך לקבל את הקביעה הזו בעצמך.

הצלחנו לגלות מעט מאוד על האלגוריתמים המשמשים להצפנת הנתונים שלך מאתר TunnelGuru. החוקרים שלנו מצאו שהם משתמשים ב- VPN המותאם אישית הקנייני שלהם המשלב פרוטוקולים מרובים וטכנולוגיות מנהור. ה- VPN שלהם משתמש בכוח ההצפנה של 128 סיביות לתעבורת האינטרנט.

תמיכה טכנית

התמיכה בשירות VPN של Troid היא באמצעות דואר אלקטרוני. שלחנו כמה שאלות תמיכה לצוות מטונל גורו ושמענו מאז תוך יום עד יומיים ברוב המקרים. הם היו מועילים בשאלות שהצבנו. יש להם גם נוכחות בטוויטר ופייסבוק, שם תוכלו גם לראות סוגיות ולשאול שאלות. איננו בטוחים כמה זמן ייקח לקבל תגובה ממקורות אלה מכיוון שלא נראה כאילו הם מנוטרים מדי יום. לבסוף יש להם כמה סרטוני YouTube שיעזרו לכם להירשם לשירותם. אין להם מאגר מקוון של שאלות ותשובות שיכולנו לאתר ורבים מהתכונות המתקדמות של ה- VPN שלהם מיועדות לבעלי ניסיון טכני יותר..

סקירת VPN של Troid: התקנה ושימוש

לפני שתוכל להירשם לשובר מנוי בתשלום לשירות VPN של TunnelGuru, עליך ליצור חשבון קודם. מדף הבית של TunnelGuru VPN לחץ על הקישור “רישום”. זה יפתח את דף ההרשמה בו אתה יוצר את חשבונך.

יצירת חשבון TunnelGuru

כדי לרשום חשבון, הזן “שם משתמש”, “דוא”ל תקף”, “מדינה” ואת הקוד כדי לוודא שאתה לא בוט. ואז לחץ על כפתור “הרשמה”. לאחר מכן הוא יבקש ממך לחבב אותם בפייסבוק כדי לקבל את ההורדה האחרונה. הצוות של TunnelGuru לאחר מכן ישלח לך דוא”ל לכתובת שסיפקת שתכיל את סיסמת החשבון שלך בכניסה לחשבונך. שימו לב שמדובר ברצף מספרי ארוך ועליכם להעתיק ולהדביק אותו כשאתם נכנסים לראשונה לחשבונכם. לאחר שתיכנס למרכז השליטה בחשבונך, תוכל ליצור סיסמא קטנה יותר אם תרצה. אנו ממליצים שתעשה כפי שתצטרך להזין אותה ידנית ליישום VPN של Troid כדי לאמת את חשבונך.

אפליקציית Android VPN של Troid

התקנה

לאחר שיצרת את חשבון TunnelGuru שלך, אתה יכול להוריד ולהתקין את תוכנת Troid VPN למכשיר האנדרואיד שלך. ראשית בחר את “הורדה חינם” מהתפריט הראשי של האתר.

דף ההורדות של אייס

לאחר מכן הקש על הסמל עבור אנדרואיד. פעולה זו תפתח את דף GooglePlay המציג את כל אפליקציות ה- Android TunnelGuru.

אפליקציות אנדרואיד TunnelGuru ב- GooglePlay

בחר בזה שאתה רוצה מכאן כדי לפתוח את דף ההתקנה שלו ב- GooglePlay. הקש על כפתור “התקנה” כדי להתקין את האפליקציה למכשיר ה- Android שלך. עליך לבדוק ואז להקיש על כפתור “קבל” כדי לקבל את ההרשאות הדרושות לאפליקציה לפני שתהליך ההתקנה יימשך. לאחר שהאפליקציה סיימה להתקין, הקש על כפתור “פתח” כדי להפעיל אותה בפעם הראשונה.

התקנת VPN של Troid

VPN של דרואיד בפעולה

אפליקציית ה- VPN של Troid תיפתח לראשונה עם מזהה המשתמש והסיסמה החינמיים. אם יצרת חשבון TunnelGuru והרשמת לשירות, שנה את אלה לשם המשתמש והסיסמה של חשבונך כדי לגשת לשרתי הרשת המובחרים. אחרת אתה יכול להתחיל להשתמש ב- 100MB היומי שלך ב- VPN. עם זאת, הדבר ייתן לך גישה רק לשרתי ה- VPN החינמיים, ותראה חלונות קופצים בפרסום כשאתה מתחבר ומתנתק מהרשת או עוזב את האפליקציה ופותח את האינטרנט. התמונה הבאה מציגה את המסך הראשי, את המסך אודות ואת המסך המתקדם עבור אפליקציית Android Troid VPN.

שימו לב למזהה המשתמש והסיסמה החינמיים. אחד השרתים החינמיים נבחר אוטומטית בכניסה הראשונה שלכם כמו גם פרוטוקול UDP. כמו כן, עליך לזכור שעליך להשתמש ב- Rport: 500 ו- Lport: 0 עם UDP וזה מה שנבחר כברירת מחדל כשתתחבר לראשונה. עם זאת, אם אלה ישתנו לסוג חיבור אחר תצטרך לשנות ידנית אותם בחזרה. הגדרות אלה צריכות להיות טובות לרוב החיבורים שלך. תיבת ‘זכור אותי’ מסומנת כברירת מחדל ועליך להשאיר אותה ככה אלא אם תרצה להזין ידנית את האישורים שלך בכל פעם שאתה נכנס לרשת TunnelGuru. הקשה על חץ למטה לצד השרת הנוכחי תאפשר לך לבחור אחד אחר.

לוח מחוונים VPN ל- Troid ותכונות

המסך אודות מראה כי VPN של Troid תומך במנהרות UDP, TCP ו- ICMP. אתה יכול לשנות זאת על ידי הקשה על חץ למטה לצד בחירת הפרוטוקול הנוכחית שלך. זה גם מודיע לך היכן ניתן להשיג את ה- VPN עבור מנהרות DNS ולקוח Windows. המסך המתקדם מאפשר לך לבחור שרת DNS שישמש לשאילתות ולהגדיר פרוקסי לחיבור TCP שלך אם יש לך כזה. על מנת להשתמש בהגדרת ICMP, יש לך התקן מושרש וגישה לחשבון “Superuser”.

כאשר יש לך את השרת שאתה רוצה לחבר ואת הפרוטוקול שנבחר, פשוט הקש על כפתור “התחבר”. בפעם הראשונה שתתחבר לרשת TroidVPN, תצטרך לאפשר לה הרשאה להגדיר VPN. בשלב הבא זה יודיע לך בקפדנות כי יישומי טורנט אסורים ומזהירים אותך מההשלכות של השימוש בהן. שימוש בסיבוב יביא אותך לאיסור קבוע. לאחר שתסכים לכך, תחובר לשרת VPN.

VPN לראשונה Troid מחובר

כעת, נסתכל על השימוש היומיומי באפליקציית Android Troid VPN. כפי שאתה יכול לראות אנו משתמשים כעת בחשבון Premium בתשלום והזנו את אישורי האימות שלנו כדי שנוכל להשתמש בשרתי הפרימיום. בחרנו בשרת בשם “Premium-USA1”, שהוא שרת אמריקאי המאפשר חיבור באמצעות UDP ו- ICMP. מכיוון שאנו משתמשים ב- UDP, Rport מוגדר ל- 500 ו- Lport הוא 0 המסמל אקראי. כל שעליך לעשות הוא להקיש על כפתור “התחבר” ולאחר זמן קצר תראה את המסך השני.

מסך זה מציג את השרת שאליו אתה מחובר, את זמן ההפעלה שלך ואת רוחב הפס ההעלאה וההורדה שבהם השתמשת בהפעלה זו. כדי להתנתק מהשרת הנוכחי ולהתחבר לשרת אחר, פשוט הקש על כפתור “נתק”. האפליקציה תבקש ממך להתנתק. הקש על “אישור” ותוחזר למסך לוח המחוונים בו תוכל לבחור שרת אחר להתחבר אליו.

VPN Troid בשימוש

כפי שתוכלו לראות, אפליקציית ה- VPN של Troid מקלה עליכם להתחבר לרשת שלהם. רוב המשתמשים פשוט ישתמשו בהגדרת UPD המוגדרת מראש לחיבורים שלהם. מכיוון שזו הגדרת ברירת המחדל, רק כמה ברזים נדרשים כדי להתחבר או להתנתק מהשרת שבחרת. לאנשים עם ניסיון טכני יותר יש להם הגדרות DNS ופרוקסי שתוכלו לנצל את השימוש בפרוטוקול TCP. לבסוף להרפתקנים יותר עם מכשירים מושרשים, אתה יכול להשתמש ב- ICMP כדי להנהיג את התעבורה באינטרנט שלך.

מבחן מהירות VPN ל- Troid

מכיוון שלשירות ה- VPN של Troid יש שרתים חינמיים ופרמיים כאחד, החלטנו לראות כיצד הם משווים במהירות לעומת שאין להם VPN בשימוש. אלה התוצאות באמצעות האפליקציה לנייד. התוצאות משמאל לימין אינן VPN, VPN premium ו- VPN בחינם. תוכלו לשים לב שההפסד שלהם היה מהיר בינוני בגלל ה- VPN עצמו. זה נובע מהתקורה שנגרמה על ידי הצפנת כל התעבורה באינטרנט שלך. כמו כן, תוכלו לראות שבמקרה שלנו אובדן המהירות היה חמור יותר עבור שירות ה- VPN החינמי. לרוב זה נובע בעיקר מהנפח העצום של המשתמשים בשרתי VPN חינמיים ובדרך כלל משתנה לאורך היום. מהניסיון הקודם שלנו, אלו סוג התוצאות שציפינו.

מבחן מהירות VPN ל- Troid

בצורה כמותית יותר, המהירות שלנו ירדה מ- 29.53 Mbps ל 21.74 Mbps בעת השימוש בשרת VPN של Troid. זו ירידה של כ -26.3 אחוזים לשרת בטוקר, ג’ורג’יה. שימו לב, 21.74 מגהביט לשנייה עדיין מספיק מהיר לרוב צרכי הגלישה באינטרנט. בנוסף, הפרטיות והביטחון הנוספים יספקו לך שקט נפשי. שרת ה- VPN החינמי הוריד את מהירות ה- ISP הבסיסית שלנו מ 29.53 Mbps ל 6.82 Mbps. מדובר בירידה של כמעט 80%. זה יחד עם המגבלה היומית של 100 מגה-בייט מראה כי יתכן שהיא אינה הבחירה הטובה ביותר עבור משתמשי VPN כוח. כמו תמיד אתה צריך להשיג את ה- VPN הטוב ביותר שאתה יכול להרשות לעצמך.

סקירת VPN של Troid: מסקנות

VPN של Troid היא אפליקציית אנדרואיד בחינם המסופקת על ידי TunnelGuru שתאפשר למכשיר הנייד שלך להתחבר לרשת שלהם. הם יספקו לך 100 מגה-בייט רוחב פס בחינם ביום VPN. זה יאפשר לך להשתמש בשירותם למטרות מזדמנים כמו בדיקת דוא”ל. TunnelGuru מציעה גם שירות VPN פרמיום בתשלום שיאפשר לך להשתמש בכל היישומים המותאמים אישית שלהם (כולל Troid VPN) ולקוח Windows שלהם ללא מגבלות רוחב פס. זה גם ייתן לך גישה לשרתי ה- VPN המובחרים שלהם.

רשת VPN של Troid מורכבת משרתים בחמש משבע היבשות: צפון אמריקה, דרום אמריקה, אירופה, אפריקה ואסיה. יש להם שרתי Gbps 1 בברזיל, קנדה, צרפת, גרמניה, מקסיקו, בריטניה, הולנד, ארצות הברית, סינגפור, דרום אפריקה וטורקיה. הם משתמשים ב- VPN קנייני המשתמש בהצפנת חוזק של 128 סיביות. התמיכה היא בעיקר באמצעות דואר אלקטרוני. יש להם גם נוכחות במדיה החברתית בטוויטר ובפייסבוק. יהיה עליכם לבחון בעצמכם את התנאים וההגבלות שלהם ומדיניות הפרטיות כדי לבדוק אם אלה מקובלים עליכם.

מה שהכי אהבנו בשירות:

 • יש להם תוכנה בהתאמה אישית עבור Windows.
 • ל- Tunnelguru יש אפליקציות למכשירי אנדרואיד.
 • הם מציעים 100 מגה בייט של שירות VPN בחינם יומי.
 • אחריות נוספת להחזר הכסף למשך 3 ימים לאחר ההרשמה לשירות.
 • מספר דרכים לרכוש מנוי VPN מובחר הכולל מטבעות קריטו כמו ביטקוין.

רעיונות לשיפור השירות:

 • הוסף הדרכות לתכונות ה- VPN של Troid ותוכנות מותאמות אישית אחרות.
 • רוחב פס נוסף למשתמשים בחינם
 • שרתים מהירים יותר למשתמשים בחינם
 • אפשר חיבור סימולטני אחד נוסף.
 • הוסף מיקומי VPN נוספים.

אתה יכול להשתמש בשירות החינמי שלהם כדי לבדוק את השירות כדי לראות אם הוא יעבוד למכשירים שלך. בנוסף, הם מציעים אחריות להחזר הכסף למשך 3 ימים לאחר ההרשמה למנוי בתשלום לשירות הפרימיום שלהם. אז קדימה, בדקו זאת בעצמכם. אם אתה חושב שזה יכול להתאים לצרכי ה- VPN שלך, אתה יכול להירשם אליו תמורת 4.25 דולר לחודש.

בקר ב- VPN של Troid

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map