تیم ProtonVPN در حال حاضر مشترکین خود را در اختیار شما قرار می دهد 30 روز ضمانت بازگشت پول بدون ریسک. در مدت 30 روز از تاریخ خرید اولیه ، ممکن است درخواست بازپرداخت کنید. در آن مرحله ، آنها حساب را عقب می اندازند و هر روز مبلغ بلااستفاده را در روزهای کامل به شما باز می گردانند. جالب اینجاست که بازپرداخت و اعتبار بیش از پنجره 30 روزه در نظر گرفته خواهد شد. با این حال ، هر گونه اعتباری یا بازده در آن مرحله تنها به اختیار شرکت است. به گفته اینها ، آنها فقط موافقت خود را موظف به تمدید تعداد روزهای گذشته می کنند. در حالی که حداقل یک شرکت دیگر وجود دارد که 30 روز ضمانت بازپرداخت پول را ارائه می دهد ، تعویض مبلغ استفاده نشده روش متفاوتی است. این کار به شما یک ماه کامل می دهد تا تصمیم بگیرید که آیا این سرویس را دوست دارید یا نه ، اما هر چه سریعتر به یاد داشته باشید تصمیم می گیرید بیشتر پول دریافت کنید. خواهید فهمید که ProtonVPN دارای چندین ویژگی عالی است و با وجود اندازه کوچکتر ، گزینه هایی را ارائه می دهید که از خدمات بزرگتر انتظار دارید..

اکنون ، ما به وب سایت ProtonVPN نگاهی دقیق تر به ضمانت 30 روزه برگشت پول می اندازیم:

شما می توانید حساب خود را با بازپرداخت برای هر قسمت غیرقابل استفاده از دوره خدمات در مدت 30 روز پس از خرید اولیه کنسل کنید. در اینجا ، هر بخش استفاده نشده از دوره خدمات به روزهای کامل باقی مانده دوره اشتراک مربوط است. بازپرداخت یا اعتبار بیش از پنجره 30 روز در نظر گرفته می شود ، اما با صلاحدید سرویس. شرکت فقط موظف است به پرداخت مبلغ اصلی مبلغ پرداخت وجه بازپرداخت را ظرف 30 روز پس از درخواست پردازش می کند. این بند ضمانت برگشت پول فقط برای کاربرانی اعمال می شود که مستقیماً از طریق ProtonVPN یا وب سایت رسمی ProtonMail در ProtonVPN مشترک شده اند (به عنوان مثال اگر از طریق واسطه پردازنده شخص ثالث در ProtonVPN مشترک شده اید ، لطفاً به سیاست بازپرداخت مربوطه مراجعه کنید. ).

برای درخواست بازپرداخت تحت ضمانت برگشت پول ما ، با درخواست خود از طریق ایمیل به [email protected] ایمیل بفرستید.

اگر برای هر ترم که بیشتر از ماه اول باشد ثبت نام کنید ، آنها دوباره بخشی از بلااستفاده را به شما بازپرداخت می کنند ، مادامی که معمولاً در طی 30 روز پس از خرید اولیه باشد. با این گفته ، احتمالاً مشکلی درمورد سرویس وجود نخواهد داشت. با محرمانه بودن حفظ حریم خصوصی ، این شرکت نشانه های خود را از یکی از امن ترین شرکت های ایمیل پست الکترونیکی می گیرد. البته ، این شرکت خواهر آن ، ProtonMail است. این برنامه به دلیل ارائه ایمیل ایمن به کاربران ، در صدر بازی خود بوده است. اگر در حساب نهایی “Visionary” ثبت نام کنید ، می توانید همزمان از 10 دستگاه همزمان استفاده کنید. این به شما اطمینان می دهد که می توانید همه دستگاه ها و دستگاه های خانواده خود را ایمن نگه دارید. آنها برنامه های سفارشی را برای iOS ، Android ، Windows ، MacOS و حتی Linux ارائه می دهند. البته ، آنها همچنین راهنماهای دستی را برای دستگاههای دیگر از جمله روتر DD-WRT ، روتر Tomato و موارد دیگر تنظیم کرده اند.

علاوه بر 30 روز ضمانت برگشت پول بدون ریسک ، ProtonVPN در صورت خرید بسته ویژن به شما 72 دلار تخفیف می دهد. به جای نیاز به استفاده از کد کوپن مانند بعضی از ارائه دهندگان ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که بر روی تصویر زیر کلیک کنید تا تخفیف پیشنهادی تیم را بدست آورید. همه مشترکین دسترسی کامل به سرورهای پر سرعت ارائه شده توسط ProtonVPN دارند.

کسانی که در جریان ProtonVPN از طرف VPN Fan ثبت نام می کنند می توانند 20٪ بدون نیاز به کوپن دریافت کنند. ما تبلیغی ProtonVPN صفحه تخفیف ویژه ای را برای شما فراهم می کند. شما می توانید از 12 ماه VPN نامحدود با قیمت 288 دلار و از کلیه مزایای این سرویس لذت ببرید.

ProtonVPN

همانطور که ممکن است حدس بزنید ، بهترین ارزش برنامه “ویژن” برای یک سال خدمت است. تخفیف های واضح ProtonVPN نمایش داده می شود صفحه ویژه. به یاد داشته باشید برای استفاده از این پیشنهاد به کد تبلیغاتی احتیاج نخواهید داشت. تیم ProtonVPN ثبت نام و شروع کار را بسیار آسان کرده است.

قیمت گذاری ProtonVPN

در اینجا سریع به تخفیف فن پروتون ProtonVPN VPN ما اضافه شده است:

PlanRetail Price Price Price قیمت هر ماهDiscount
بینایی360 دلار288 دلار24 دلار20٪
به علاوه120 دلار96 دلار8 دلار20٪
پایه ای60 دلار48 دلار4 دلار20٪

ضمانت برگشت 30 روزه ProtonVPN به شما زمان زیادی می دهد تا سرویس VPN را تست کنید و مطمئن شوید که این یک مورد مناسب برای شما است. ما توصیه می کنیم به مشتری Windows (یا Mac) شیرجه بزنید تا به این ترتیب سریعاً متوجه شوید که آیا این سرویس نیازهای شما را برآورده می کند. به مناطق مختلف وصل شوید و سرعت خود را به همراه هر سرویس جریانی که می خواهید از آن لذت ببرید ، آزمایش کنید. اگر به هر دلیلی ناراضی هستید ، می توانید ظرف 30 روز پس از خرید اولیه ، بازپرداخت محافظت شده را برای بخش استفاده نشده درخواست کنید. ما بخاطر شهرت محکم آنها ، هیچ مشکلی را پیش بینی نمی کنیم.

لطفاً برای دیدن دقیق تر برخی از ویژگی ها و همچنین مکان های شبکه موجود ، به بررسی ProtonVPN ما نگاهی بیندازید. خواهید دید که ProtonVPN بسیاری از همان ویژگیهای عالی شرکتهای شناخته شده و همچنین توانایی محافظت از شما را دارد که از سایر خدمات VPN بهتر است. از همه بهتر ، شما می توانید حداکثر 10 دستگاه را با بسته نرم افزاری نهایی به یکدیگر وصل کنید.

از طرفداران VPN ما دیدن کنید تبلیغی ProtonVPN برای صرفه جویی در 20٪ ، یک سال VPN را ثبت کنید و ثبت نام کنید. فقط 24 دلار در ماه برای حمایت نهایی بپردازید. شما همچنین می توانید ما را دنبال کنید VPNFan تا با آخرین معاملات VPN همراه باشید.

از ProtonVPN بازدید کنید

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me