IPVanish اعضای جدیدی را ارائه می دهد آزمایش VPN بدون خطر 7 روز. کلیه کاربران جدید IPVanish VPN تحت پوشش 7 روز ضمانت برگشت پول بدون ریسک خود هستند. خواهید فهمید که اکثر ارائه دهندگان پیشرو VPN از ضمانت نامه برگشت پول به عنوان راهی برای کمک به کاربران جدید برای آزمایش سرویس خود با گزینه ای برای لغو در مدت زمان معین استفاده می کنند. برای IPVanish مدت یک هفته است.

هنگام ثبت نام در VPN ، مهم آن برای درک شرایط است. ارائه دهندگان ارائه آزمایش رایگان با استفاده از ضمانت برگشت پول ، اغلب محدودیت هایی را در مورد استفاده از داده ها و زمانی که می توانید از آن سرویس استفاده کنند ، تعیین می کنند. برخی همچنین تعداد مکانهای سرور را که می توانید به آنها متصل شوید محدود می کند. قرار گرفتن در معرض جزئی از شبکه آنها. دانستن محدودیت ها مهم است.

اعضای جدید IPVanish برای تست شبکه بزرگ سرورهای VPN در سراسر جهان آزاد هستند. آنها هیچ محدودیتی در محل سرور ، پروتکل یا نرم افزار مشتری که می توانید در طول دوره آزمایشی استفاده کنید ، ندارند. آنها همچنین استفاده از داده های شما را محدود نمی کنند. شما می توانید از خدمات تا آنجا که می خواهید استفاده کنید و در طول دوره آزمایشی به همه مکان های سرور وصل شوید.

در اینجا شرایط آزمایش رایگان IPVanish آورده شده است. خط مشی بازپرداخت آنها می گوید:

  • اگر کمتر از 100٪ از خدمات VPN رضایت داشته باشید ، در صورت درخواست بازپرداخت در طی 7 روز (7) روز از تاریخ خرید ، با کمال میل شما را پرداخت می کنیم. درخواستهای انجام شده دیرتر از تاریخ خرید 7 روزه مورد استقبال قرار نمی گیرند.
  • شما می فهمید که با پرداخت ارزهای مختلف مانند BitCoin ، از روش پرداخت استفاده می کنید که ممکن است در مدت زمان کوتاه مقدار زیادی از ارزش را نوسان کند. شما موافقت می کنید که هرگونه بازپرداخت برای معاملات با استفاده از این روش ها با نرخ ارز USD در زمان بازپرداخت ارزیابی می شود و نه در زمان مبادله اصلی یا درخواست بازپرداخت.
  • شما همچنین می دانید که معادل های نقدی خاص یا سایر روش های پرداخت ممکن است اجازه بازپرداخت را نداشته باشند یا اینکه بازپرداخت ها ممکن است به آرامی یا با چک کاغذی اتفاق بیفتد یا اینکه بازپرداخت ها ممکن است هزینه خدمات مربوط به آنها باشد. شما موافقت می کنید و تأیید می کنید که اگر روش پرداخت اجازه بازپرداخت را ندارد ، IPVanish مسئولیتی ندارد. اگر روش پرداخت اجازه بازپرداخت را نداد ، به دلیل بازپرداخت ، پیشنهادی برای خدمات دریافت خواهید کرد.

IPVanish علاوه بر آزمایش آزمایشی 7 روزه ، هر از گاهی با تخفیف در سرویس محبوب VPN خود به بازدید کنندگان ما ارائه می دهد. برای بهره مندی شما به یک کد کوپن احتیاج دارید که هنگام مراجعه به سایت آنها از این صفحه کدگذاری شده باشد. ما جدیدترین کدهای تبلیغی را به همراه سایر اطلاعات برای شما حفظ خواهیم کرد تا به شما در پس انداز در IPVanish صرفه جویی کرده و از خدمات آنها به کمال لذت ببرید.

به IPVanish در طول تبلیغات فعلی خود بپیوندید تا حداکثر 73٪ از دسترسی نامحدود به VPN را ذخیره کنید. کوپن IPVanish در تخفیف های موجود خود قرار می گیرد. صرفه جویی در هر مدت – ماهانه ، سه ماهه یا سالانه. از یک سال کامل با 39 دلار لذت ببرید که فقط 3.25 دلار در ماه است. این یک 73٪ تخفیف قیمت کامل خرده فروشی 143.88 دلار در سال است.

کد کوپن برای تخفیف IPVanish ما SPRING2020 است اما به آن احتیاجی نخواهید داشت. برای دیدن از روی تصویر زیر یا پیوند زیر کلیک کنید صفحه تبلیغی VPNFan. با کلیک بر روی “شروع اکنون” ، متوجه می شوید که قیمت ها قبلاً تخفیف داده شده است مانند شکل زیر.

قیمت IPVanish

در اینجا شکلی کامل از تخفیف فن VPN فن ما ارائه شده است:

قیمت PriceRetail Price با CouponDiscount
1 سال143.88 دلار39.00 دلار73٪
3 ماه35.97 دلار13.50 دلار63٪
1 ماه11.99 دلار5.00 دلار59٪

IPVanish 7 روز ضمانت برگشت پول به همه اعضای جدید ارائه می دهد ، بنابراین شما هیچ کاری برای ریسک از ثبت نام ندارید. من به طور جدی شک دارم که شما باید لغو کنید ، اما این همیشه خوب است که می دانید اگر مشکل دارید وجود دارد. من از این سرویس بسیار استفاده می کنم و سریع است. ایده آل برای ایمنی اتصالات Wi-Fi و پخش محتوای HD.

می توانید ما را بخوانید بررسی IPVanish برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات خلاصه سریع را برای شما بیان خواهم کرد. IPvanish یک ارائه دهنده VPN ردیف است به این معنی که آنها شبکه شخصی خود را مدیریت کرده و نرم افزار مشتری خود را توسعه می دهند. این مزیت های مختلفی را نسبت به آنها به وجود می آورد. برای مبتدیان ، آنها کنترل کامل شبکه خود را دارند که به آنها این امکان را می دهد که از سیاست ورود به سیستم صفر استفاده کنند. آنها هرگونه استفاده از پرونده را حفظ نمی کنند. همچنین این مزیت را به آنها می دهد. اعضا به ویندوز و Mac به نرم افزارهای مشتری سفارشی دسترسی دارند. هر دو برنامه شامل ویژگی های پیشرفته ای برای از بین بردن اتصال شما در صورت افت VPN و قابلیت چرخش آدرس های IP هستند. آنها همچنین از برنامه های موبایل برای iOS و Android استفاده آسان دارند ، بنابراین نیازی به تنظیم دستی نیستید. با OpenVPN (TCP یا UDP) ، PPTP یا L2TP ارتباط برقرار کنید. می توانید همزمان با مسافرت به دو وسیله وصل شوید که بسیار خوب است و می خواهید همزمان لپ تاپ و تلفن خود را ایمن کنید.

از … ما دیدن کنید تبلیغی IPVanish صفحه و کد کوپن VPNFAN ما برای ذخیره حداکثر 73٪ تخفیف کدگذاری می شود. کلیه اعضای جدید تحت پوشش ضمانت 7 روزه پرداخت پول هستند که زمان زیادی برای تست خدمات می باشد. به ما اطلاع دهید که شما چه فکر می کنید VPNFan و ما را برای آخرین معاملات از خدمات پیشرو VPN مانند IPVanish دنبال کنید.

از IPVanish بازدید کنید

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me