VyprVPN 30 روز آزمایشی رایگان

VyprVPN در حال حاضر به اعضای جدید اعطا می کند 30 روز محاکمه بدون خطر دوره برای تست سرویس محبوب VPN آنها. در گذشته آنها دارای یک حساب VPN رایگان بودند که شامل داده های محصور شده بود و به شما امکان می داد برخی از آنها را آزمایش کنید ، اما نسبتاً محدود بود. من رویکرد جدید آنها را ترجیح می دهم زیرا آنها تصمیم گرفتند که تمام اعضای جدید را با ضمانت 30 روزه برگرداندن پول پوشش دهند. ما بسیار خوشحالیم که می بینیم که این ضمانت محدودیتی ندارد. خدمات VPN زیادی وجود دارد که پهنای باند یا محدودیت اتصال دارند. در مورد VyprVPN اینگونه نیست. شما می توانید در طول مدت 30 روز آزمایشی بدون ریسک ، از شبکه و نرم افزارهای سفارشی آنها استفاده کامل کنید.


آیا می خواهید VyprVPN را با سرویسهای برتر VPN ما مقایسه کنیم؟ هرکدام 30 روز بدون ریسک برای تست سرویس ارائه می دهد.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1ExpressVPN6.67 دلارExpressVPN160کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
2NordVPN3.49 دلارNordVPN87کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
3دسترسی به اینترنت خصوصی3.33 دلارPIA49کادر انتخابکادر انتخاب

اطلاعات بیشتر در مورد آزمایشی رایگان به طور مستقیم از صفحه TOS VyprVPN دریافت می کنید:

هر از گاهی ، ممکن است آزمایش های مربوط به خدمات قورباغه طلایی را برای مدت زمانی معین و بدون نیاز به پرداخت (“یک دادگاه رایگان”) ارائه دهیم. ما حق خود را با اختیار خود محفوظ می دانیم تا صلاحیت شما برای یک آزمایشی رایگان را تعیین کنیم ، و هر زمان که بخواهید بدون اطلاع قبلی و بدون مسئولیت ، یک دادگاه آزمایشی را پس بگیریم یا تغییر دهید..

برای یک آزمایش رایگان ، از شما خواسته می شود تا جزئیات پرداخت خود را برای شروع آزمایش رایگان ارائه دهید. در پایان دوره آزمایشی رایگان ، بسته به نوع اشتراک خود ، ما به طور خودکار شروع به پرداخت هزینه سرویس مشترک قورباغه طلایی شده به صورت ماهانه یا سالانه می کنیم. با ارائه جزئیات پرداخت خود در رابطه با دادگاه رایگان ، شما با این هزینه موافقت می کنید. اگر تصمیم دارید که نمی خواهید کاربر پرداخت کننده خدمات Golden Frog شوید ، قبل از پایان دوره آزمایشی رایگان باید این سرویس را با استفاده از کنترل پنل آنلاین ما واقع در http://www.goldenfrog.com/ خاتمه دهید..

ما همچنین می خواهیم توجه داشته باشیم که کلیه برنامه های VyprVPN واجد شرایط ضمانت برگشت 30 روزه پول هستند. این بدان معنی است که شما ثبت نام کرده اید برای یک حساب اصلی ، حرفه ای یا برتر. ما برنامه Pro VyprVPN را توصیه می کنیم زیرا شامل دسترسی به کلیه پروتکل ها (OpenVPN ، L2TP ، PPTP) و پروتکل Chameleon خودشان می شود که در کشورهایی مانند چین می تواند به فایروال های قوی کمک کند. این برنامه حرفه ای همچنین به محافظت از فایروال NAT و حداکثر 3 اتصال همزمان به کاربران ارائه می دهد. شما برای دسترسی کامل به نرم افزارهای مشتری سفارشی برای Windows ، Mac ، iOS و Android به خط کامل آنها دسترسی دارید. حتی می توانید VyprVPN را تنظیم کنید تا از طریق روتر خود استفاده کنید.

علاوه بر دوره آزمایشی 30 روزه بدون ریسک ، تیم VyprVPN با مهربانی به خدمات مهمان VPN تخفیف می دهد. تیم Golden Frog از کدهای تبلیغی استفاده نمی کند. درعوض آنها هر از گاهی از طریق سایت های منتخب ، قیمت تخفیف را ارائه می دهند. ما مفتخریم که برای به اشتراک گذاشتن پس انداز با خوانندگان خود انتخاب و هیجان زده ایم. ما می دانیم که قیمت مهم است و همه ما در مورد صرفه جویی در هزینه هستیم ، بنابراین ما این نکته را برای پوشش جدیدترین تخفیف های VyprVPN قرار می دهیم تا بتوانید تا حد امکان در دسترسی به سرویس VPN ردیف خود ذخیره کنید..

ویژه VyprVPN فعلی شامل 80٪ تخفیف دو سال سرویس VPN. این شامل دسترسی نامحدود به شبکه آنها می شود. یک بار دیگر ما برنامه Premium را با دسترسی کامل به شبکه ، نرم افزار ، کلیه پروتکل ها و فایروال NAT آنها توصیه می کنیم. حساب VyprVPN Premium شامل امکانات اضافی و حداکثر 5 اتصال همزمان فقط با 2.50 دلار در ماه با تخفیف ما است. کلیه کاربران جدید تحت پوشش ضمانت 30 روزه برگشت پول خود هستند که زمان زیادی برای تست خدمات است.

یکبار دیگر لازم نیست نگران یادآوری یک کد تبلیغی باشید تا از ویژه VyprVPN استفاده کنید. برای بازدید از VyprVPN کافیست بر روی تصویر بالا کلیک کنید صفحه تبلیغاتی.  هنگامی که روی “GET VYPRVPN” کلیک می کنید ، قیمت ها مطابق شکل زیر تخفیف می یابد.

در اینجا بخشی از تبلیغات VyprVPN آورده شده است:

قیمت گذاری VyprVPN

طلایی قورباغه به کلیه اعضای جدید VyprVPN 30 روز ضمانت پس انداز پول ارائه می دهد ، بنابراین هنگام پیوستن هیچ چیزی برای خطر کردن ندارید. ما دلیلی نداریم که فکر کنیم می خواهید لغو کنید اما همیشه خوب است بدانید که اگر به هر دلیلی ناراضی هستید می توانید. VyprVPN شبکه سرورهای VPN خود را در سرتاسر جهان مدیریت می کند ، بنابراین می توانید انتظار خدمات با کیفیت بالا VPN و پشتیبانی مشتری را داشته باشید.

من سریع اجرای VyprVPN را به شما خواهم داد. آنها یک شبکه بزرگ ردیف 1 با سرورهای VPN در مکانهای کلیدی در سراسر جهان مدیریت می کنند. آنها نرم افزار مشتری رایگان را برای کاربران ویندوز و مک ارائه می دهند. همراه با برنامه های موبایل برای iOS و Android. با OpenVPN ، PPTP ، L2TP یا پروتکل Chameleon خودشان ارتباط برقرار کنید.

بازدید از تبلیغی VyprVPN برای صرفه جویی در 80٪ از دو سال دسترسی نامحدود به VPN ، سرویس VPN را ثبت کنید و ثبت نام کنید. دنبال کردن VPNFan برای معاملات بیشتر VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map