F-Secure Freedome VPN apskats

Mūsu Freedome VPN apskats sākas ar novērošanu, ka tas ir jauns produkts, ko piedāvā F-Secure. labi ievērota Eiropas drošības kompānija, kuras galvenā mītne atrodas Zviedrijā. Izmantojot viņu VPN pakalpojumu, tiks nodrošināts, ka visa jūsu tiešsaistes satiksme tiks aizsargāta no ziņkārīgo acīm. Tas palīdzēs padarīt jūs vairāk anonīmu, sērfojot internetā, ļaujot praktiski izveidot savienojumu no 27 dažādām vietām. Viņu pakalpojums bloķē ļaunprātīgas programmatūras nokļūšanu jūsu ierīcē. Freedome VPN ļaus jums uzraudzīt, izsekot un bloķēt izsekošanas programmas. Tas var vēl vairāk palielināt jūsu tiešsaistes anonimitāti.


Brīvdomīga VPN apskats

Brīvprātīga VPN cenu noteikšana un īpaši piedāvājumi

Uzņēmumam F-Secure ir unikāls veids, kā noteikt cenu par viņu Freedomome VPN pakalpojumu. Atšķirībā no vairuma pakalpojumu sniedzēju, viņi cenu par savu pakalpojumu piedāvā tikai 12 mēnešu laikā. Viņiem ir trīs dažādas paketes, atšķirība ir to ierīču skaitā, kuras varat izveidot savienojumam ar VPN. F-Secure ļaudis dāsni piedāvāja mūsu VPN fanu lasītājiem īpašu piedāvājumu. Izbaudi a 20% atlaide ar cenām sākot tikai no 39,99 USD gadā uz neierobežotu VPN.

Brīvprātīga VPN cenu noteikšana

Šīs ierīču paketes un to VPN ventilatoru lasītāju cenas ir šādas:

 • 3 ierīces – 39,99 USD gadā vai apmēram 3,33 USD mēnesī
 • 5 ierīces – USD 47,99 gadā vai apmēram USD 4,00 mēnesī
 • 7 ierīces – USD 63,99 gadā vai apmēram 5,33 USD mēnesī

Ja jums ir vidēja lieluma ģimene, jūs, iespējams, vēlēsities pierakstīties uz 5 ierīču plānu. Šis plāns ļauj jums savienot ne vairāk kā piecas ierīces ar viņu Freedomome VPN pakalpojumu par apmēram 4,00 USD mēnesī. Mēs uzskatām, ka tā ir saprātīga cena un lielākajai daļai lietotāju nodrošina labāko variantu.

F-Secure piedāvā vairākus dažādus veidus, kā samaksāt par savu Freedomome VPN pakalpojumu. Par to var norēķināties, izmantojot kredītkarti. Kartes, kuras viņi pieņem, ir Visa, MasterCard, American Express un JCB. Ja vēlaties saglabāt visus tiešsaistes pirkumus vienuviet, tie arī ļauj abonēt, izmantojot PayPal. Jūs varat izmantot PayNearMe karti vietējā 7-Eleven tuvumā, ja tā ir pieejama jūsu reģionā. Visbeidzot, viņi pieņem maksājumus ar bankas pārskaitījumu, čeku vai naudas pārvedumu.

Apmeklējiet Freedome VPN

Bezmaksas Freedome VPN pakalpojums

F-Secure piedāvā 5 dienu bezmaksas pakalpojuma izmēģinājumu. Lai reģistrētos šim bezmaksas izmēģinājumam, nav nepieciešama reģistrācija. Vienkārši lejupielādējiet un instalējiet VPN programmatūru no viņu vietnes. Izmēģinājuma perioda beigās pakalpojums vairs nedarbosies. Tā vietā tas tiks piedāvāts pierakstīties uz apmaksātu abonementu, kad to atvērsit.

Papildus bezmaksas pakalpojumam F-Secure klientiem, kas maksā, ir 30 dienu naudas atdošanas garantija. Tas nodrošinās, ka jums ir daudz laika, lai pārliecinātos, ka pakalpojums ir tieši tas, ko meklējat. Lai pieprasītu naudas atmaksu, vienkārši sazinieties ar F-secure darbiniekiem parastajā darba laikā.

Brīvdomīgs VPN tīkls un serveru atrašanās vietas

Freedomome VPN tīkls ir vidēja lieluma un joprojām paplašinās. Tajā ir 27 serveru atrašanās vietas, bet, tā kā tas ir tikai aptuveni gadu vecs, tas joprojām pieaug. Pašreizējās atrašanās vietas ietver šādas valstis:

 • Āzija – Honkonga, Japāna, Singapūra
 • Eiropa – Beļģija, Dānija, Somija, Francija, Vācija, Īrija, Itālija, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Spānija, Zviedrija, Šveice, Apvienotā Karaliste
 • Ziemeļamerika – Kanāda (Monreāla, Toronto un Vankūvera), Meksika, Amerikas Savienotās Valstis (austrumu piekraste, ziemeļrietumu, dienvidu, dienvidaustrumu un rietumu piekraste)
 • Okeānija – Austrālija

Kaut arī Freedomome VPN tīkls nav lielākais, tam ir vietas Āzijā, Eiropā, Okeānijā un Ziemeļamerikā. Viņiem ir VPN serveri Kanādā, Savienotajās Valstīs, Lielbritānijā un citās populārās straumēšanas multivides vietās. Viņu serveri Dānijā, Somijā, Īrijā, Norvēģijā, Spānijā, Zviedrijā un Šveicē ļauj P2P trafiku.

Apmeklējiet Freedome VPN

Brīvdomīgs VPN privātums, drošība un atbalsts

Uzņēmumam F-Secure ir reģistrēšanas politika, kas attiecas uz viņu Freedomome VPN pakalpojumu. Viņi neveic žurnālus par savienojumiem, kas izveidoti, izmantojot viņu VPN pakalpojumu, uz ārējām adresēm. Tādējādi nevienu pārlūka galamērķi nevar pieteikties atpakaļ pie saviem lietotājiem. Viņu VPN lietotāju privātuma politikā ir noteikts:

Mēs cienām jūsu tiesības uz privātumu.
Mēs šifrējam jūsu datu trafiku.
Mēs nedalāmies un nepārdodam nevienu jūsu trafiku.
Mēs nelasām jūsu datplūsmu.
Mēs nezinām, kāda ir jūsu satiksme.
Mēs zinām drošību.
Mums nav sētas durvju.

F-Secure uztur dažu metadatu pagaidu žurnālus uzturēšanas iemeslu dēļ. Šajos žurnālos ir šāda informācija: VPN sesiju ilgums, pārsūtītā datu apjoms, ierīces ID un publiskā IP adrese, kuru VPN klients izmantoja, lai izveidotu savienojumu ar viņu pakalpojumu. Viņi papildus izseko dažus diagnostikas datus, lai uzlabotu pakalpojumu, taču jūs varat no tā atteikties. Kā vienmēr, jums pašiem jāpārbauda viņu brīvdomīgais VPN pakalpojumu sniegšanas noteikumi un konfidencialitātes politika, lai redzētu visus, kas jums patīk.

F-Secure izmanto uzlaboto šifrēšanas standartu (AES), lai šifrētu visu jūsu interneta trafiku, kamēr ir izveidots savienojums ar viņu pakalpojumu. Kontroles kanāls apstrādā VPN savienojuma rokasspiediena fāzi, kas pārbauda serveri un attālo punktu un izveido drošu tuneli, pa kuru šifrētā trafiks brauks. Tas arī izveido noteikumus un pārsūta atslēgas, kuras VPN pakalpojums izmantos datu pārsūtīšanai. Datu kanāls tiek izmantots datu trafika šifrēšanai un datu integritātes pārbaudei.

Konkrēti, pakalpojums Freedome VPN Android, Windows un Mac OS X ierīcēm izmanto šo tehnisko informāciju:

 • Vadības kanāls:
  • TLS, 2048 bitu RSA atslēgas ar SHA-256 sertifikātiem, AES-256 + HMAC-SHA1
 • Datu kanāls:
  • AES-128 + HMAC-SHA1

Tas izmanto iebūvēto IPSec drošību iOS ierīcēm, izmantojot:

 • Vadības kanāls:
  • IKE: 2048 bitu RSA atslēgas ar SHA-256 sertifikātiem, AES-256 + HMAC-SHA1
 • Datu kanāls:
  • AES-128 + HMAC-SHA1

Viņu pakalpojums izmanto Difija-Helmaņa atslēgu apmaiņu, lai nodrošinātu perfektu priekšu slepenību (PFS). AES ir viens no labākajiem VPN šifrēšanas algoritmiem, ja tas tiek ieviests pareizi. Kā jūs varētu gaidīt no tādas labi izveidotas apsardzes firmas kā F-Secure, iepriekšminētās specifikācijas parāda, ka viņi to saprot. Līdz ar to jūsu dati tiks labi aizsargāti no nelūgtām trešajām personām, vienlaikus izmantojot pakalpojumu Freedomome VPN.

F-Secure ir tiešsaistes kopiena un FAQ datu bāze, kurai visi lietotāji var piekļūt, ja ir vispārīgi jautājumi un tehniskas problēmas. Abonenti arī parastos darba laikos var piekļūt bezmaksas tehniskajam atbalstam, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu. Šajās stundās varat arī piezvanīt, ja rodas problēmas. Šīs stundas un numurus var atrast viņu vietnē. Viņiem ir arī drošības emuāru vietne un sociālo mediju klātbūtne Facebook, Twitter un YouTube.

Apmeklējiet Freedome VPN

Brīvprātīga VPN praktiska pārbaude

F-Secure ir izstrādājis pielāgotu programmatūru, lai palīdzētu jums maksimāli izmantot VPN pakalpojumus. Viņiem ir klienti operētājsistēmai Windows un Mac OS X. Viņiem ir arī mobilās lietotnes iOS un Android. Šo platformu specifikācijas ir šādas:

 • Brīvs VPN
  • Android 4.0.3 un jaunākas
  • iOS 8 vai jaunāka versija
  • Windows 7 un jaunākas
  • OS X 10.9 vai jaunāka versija

F-Secure ir izstrādājis līdzīgas saskarnes visām viņu pielāgotajām VPN programmatūrām. Viņi ir arī ļāvuši viegli instalēt un lietot programmatūru visās lielākajās OS platformās. Tas saīsinās jūsu brīvdomīgo VPN mācīšanās līkni. Tā rezultātā pāris minūšu laikā jūs tiksit savienots ar vienu no viņu drošajiem serveriem.

Brīvdomīgu VPN klientu un lietotņu instalēšana

Viņu pielāgotās programmatūras instalēšana ir vienkārša un sākas ar to, ka vispirms apmeklējat viņu vietni un lejupielādējat to ierīcē, izvēloties ierīces pogu. Tas ļaus jums atvērt pareizu instalācijas failu vai saglabāt to datorā. Palaižot šo failu datorā vai atverot tā lietotni Mac datorā, varēsit pabeigt Freedome VPN klienta instalēšanu.

Pogas iOS un Android jūs aizvedīs uz attiecīgajiem veikaliem (iTunes vai Google Play veikalu). Kad esat tur, jūs varat pieskarties pogai “Instalēt”, lai pabeigtu lietotnes Freedome VPN instalēšanu ierīcē. Pēc tam to var atvērt, pieskaroties pogai “Atvērt” vai palaižot to vēlāk no lietotņu mapes.

Brīvdomīga VPN Windows klienta izmantošana

Palaižot failu, kuru lejupielādējāt kā administrators, varēsit pabeigt VPN klienta instalēšanu datorā vai klēpjdatorā. Šis process ir parādīts zemāk.

Brīvdomīga VPN Windows klienta instalēšana

Noteikti izpētiet lietošanas un privātuma politikas. Kad esat pārliecināts, ka tie jums ir pieņemami, noklikšķiniet uz pogas “Piekrist”, lai sāktu klienta instalēšanu. Pēc neilga laika redzēsit ekrānu, kurā instalēt virtuālo adapteri, noklikšķiniet uz pogas “Instalēt” šajā ekrānā, lai turpinātu instalēšanas procesu.

Kad instalēšana būs pabeigta, jūs redzēsit galvenā mezglprogramma Freedome VPN savienojuma ekrānu. Šajā ekrānā kreisajā pusē ir funkciju izvēlne. Mēs tos sīkāk pārbaudīsim, apskatot Android lietotni vēlāk mūsu Freedomome VPN pārskatā. Funkcijās ietilpst:

 • Pārlūka aizsardzība – Izmantojot to, jūs brīdināsit par nedrošām vietnēm.
 • Trakeru aizsardzība – Tas uzraudzīs un bloķēs tiešsaistes izsekotājus, kas saīsinās mērķtiecīgu reklamēšanu un ļaus jūsu vietnēm ielādēt ātrāk.
 • Privāta meklēšana – Ieslēdzot šo funkciju, jūsu IPT un citas trešās puses neļaus reģistrēt meklēšanas darbības.
 • Trakeru kartētājs – Šī ir grafiskā saskarne, kas ļauj pārraudzīt jūsu apmeklētās vietnes programmatūras izsekotājiem un tos bloķēt.
 • Iestatījumi – Tas satur dažus vispārīgus jūsu VPN pakalpojuma startēšanas iestatījumus.
 • Abonēšana – Šeit jūs varat abonēt pakalpojumu vai pieteikties, izmantojot savu reģistrēto kodu.
 • Palīdzība – Viņu vietnē tiks atvērta Freedome VPN atbalsta lapa.

Brīvs VPN Windows klientsNoklikšķinot uz ieslēgšanas / izslēgšanas pārslēgšanas pogas ekrāna vidū, tiks izveidots savienojums ar izvēlēto virtuālo atrašanās vietu. Šajā gadījumā tas jūs savienos ar jums vistuvāko vietu. Šī ir noklusējuma vērtība, kad pirmo reizi atverat klientu. Noklikšķinot uz pašreizējās atrašanās vietas, tiks atvērts to alternatīvo vietu saraksts, kurām varat izveidot savienojumu. Šis ekrāns parāda arī joslas platumu, kas aizsargāts kilobaitos, kaitīgās vietnes, kuras tas ir bloķējis, un vienā mirklī to bloķēto izsekošanas mēģinājumu skaitu.

Kā redzat, F-secure ikvienam ir atvieglojis gan viņu Windows klienta instalēšanu, gan izmantošanu. Tikai dažu klikšķu laikā jūs izveidosit savienojumu ar izvēlēto serveri un ļausit apiet cenzūru, straumēt saturu no iecienītās vietnes un nodrošināt visu interneta trafiku no ziņkārīgo acu skatiena. Tas arī bloķēs ļaunprātīgu programmatūru, kaitinošus izsekotājus un palīdzēs pārlūkot Web būt vairāk anonīmiem.

Apmeklējiet Freedome VPN

Izmantojot lietotni Freedome VPN Android

Kad esat pabeidzis lietotnes Freedome VPN instalēšanu savā Android ierīcē un atvēru to, redzēsit nelielu pārskatu par dažām priekšrocībām un funkcijām. Zemāk redzamajā attēlā ir parādīta šī ekskursija, kurai piekļūstat, ekrānam slīdot pa kreisi. Pirmajos divos ekrānos tiek apspriests, kāpēc tika izveidots Freedome VPN un kā tas var palielināt jūsu interneta drošību. Trešajā tiek parādīta izsekotāja kartētāja funkcija.

Brīvdomīga VPN tūreŠīs ekskursijas beigās tiek parādīts pieteikšanās / abonēšanas ekrāns. Ja jums ir kopējais drošības paketes kods, pieskarieties pogai “Izpirkt kodu” un ievadiet to, lai aktivizētu pakalpojumu. Ja esat abonējis Freedome VPN un esat saņēmis pieteikšanās akreditācijas datus, pieskarieties pogai “Pieteikties” un ievadiet tos. Citur pieskarieties pogai “Sākt lietot Freedome”, lai atvērtu bezmaksas izmēģinājuma versiju un sāktu izmantot pakalpojumu.

Pirmoreiz atverot lietotni Freedome VPN, vispirms tiks parādīts pakalpojumu sniegšanas noteikumu kopsavilkums, kā arī saites uz TOS un konfidencialitātes politiku. Kad esat tos izpētījis un pārliecinājies, ka jums tie patīk, pieskarieties pogai “Piekrist”. Šajā ekrānā ir arī rūtiņa, kas ļauj F-Secure vākt anonīmus datus, lai uzlabotu pakalpojumu.

Brīvs VPN pirmais savienojumsKad esat pieņēmis TOS, tiks atvērts galvenais lietotnes savienojuma ekrāns. Lietotne automātiski izvēlas jums tuvāko VPN servera atrašanās vietu. Ja vēlaties tur izveidot savienojumu, pārslēdziet aizsardzības pogu, kā parādīts iepriekš. Pirmoreiz izmantojot lietotni, tā lūgs atļaujas ierīcē izveidot VPN pakalpojumu. Pēc tam, kad būsit to atļāvis, tiks izveidots savienojums ar tuvāko Freedome VPN tīkla serveri.

Galvenais savienojuma ekrāns parāda arī jūsu pašreizējo lietotņu, izsekotāju un pārlūka aizsardzības statusu. Tos var izvērst, pieskaroties virs savienojuma pārslēgšanas pogas vai slīdot uz leju, kā parādīts zemāk. Pieskaroties vienai no šīm aizsargāšanām paplašināto slāņu ekrānā, varēsit pārslēgties uz šo aizsardzību, kā parādīts zemāk pieskaroties lietotnes drošībai. Dažādu aizsardzību ieslēgšana sniegs šādas priekšrocības:

 • Lietotņu drošība – visas pašlaik instalētās lietotnes tiek skenētas un marķētas kā uzticamas. Jaunas lietotnes tiek skenētas pirms to instalēšanas.
 • Izsekošanas aizsardzība – tas bloķēs lielāko daļu izsekošanas programmatūras, kas dažām Web lapām ļaus ielādēt ātrāk un neļaus jums tikt mērķētai.
 • Pārlūka aizsardzība – bloķēt ļaunprātīgas programmatūras un citas ļaunprātīgas programmatūras piekļuvi jūsu ierīcei. Tas arī brīdinās jūs par bīstamām vai aizdomīgām vietnēm un bloķēs tās.
 • Savienojuma aizsardzība – jūsu VPN savienojuma statuss.

Atvienojot no Freedome VPN, tiks atspējotas visas pārējās aizsardzības, izņemot lietotņu aizsardzību, kas vienmēr ir ieslēgta. Jūs vienmēr būsit aizsargāts pret F-Secure kaitīgiem lietotņu komplimentiem, pat ja jūs abonējat pakalpojumu Freedomome VPN.

Brīvprātīgs VPN aizsardzības statussLaukums zem savienojuma pārslēgšanas galvenajā ekrānā parāda aizsardzības vēsturi, izmantojot VPN pakalpojumu. Līdzīgi kā aizsardzības statusu, šīs vēstures var paplašināt, lai tās sīkāk izpētītu. Vienkārši pieskarieties zem savienojuma pārslēgšanas vai bīdīšanas uz augšu, lai tos parādītu. Pieskaroties vienam no izvērstajiem slāņiem, tiks atvērts ekrāns ar vēl sīkāku informāciju, kā parādīts zemāk, izmantojot lietotnes drošības funkciju, kurā uzskaitītas skenētās un tagad uzticamās lietotnes. Parādītajā vēsturē ietilpst:

 • Satiksme aizsargāta – MB aizsargāti dati.
 • Bloķēto kaitīgo vietņu skaits – pieskaroties tam, tiks parādīts objekta demonstrācijas piemērs.
 • Programmatūras izsekotāja mēģinājumi ir bloķēti – Pieskaroties tam, jūs to varēsit izvērst un grafiski parādīt, izmantojot izsekotāja kartētāju. Tas tiks parādīts vēlāk šajā sadaļā.
 • Lietotnes ir aizsargātas – Uzskaitiet uzticamās lietotnes un to skenēšanas laiku.

Brīvprātīga VPN aizsardzības vēsturePieskaroties bloķētajiem izsekotāja mēģinājumiem, varēsit atvērt grafisko izsekotāja kartētāju, kā parādīts zemāk. Kad kartētājs ir atvērts, pieskaroties vienam no mazajiem numurētajiem lokiem, tiks parādīta vietne, kas saistīta ar šo izsekotāju. Lielais aplis ar burtiem tajā norāda vietnes, kuras esat apmeklējis. Pieskaroties tam, tiks parādītas visas ar to saistītās izsekotāju vietnes. Vietnes dictionary.com informācija tiek izmantota, lai ilustrētu to zemāk esošajā trakeru kartētājā.

Brīvdomīgais VPN izsekotāju kartētājsPieskaroties izvēlnes ikonai (3 horizontālas līnijas) kartētāja augšējā labajā pusē, tiks atvērta kartētāja izvēlne. Šajā izvēlnē ir šādi elementi:

 • Izsekošana top 5 – parādiet piecas vietnes, kurās ir visvairāk izsekotāju.
 • Sāciet jaunu žurnālu – izveidojiet jaunu žurnālu, kas automātiski izdzēsīs arī pašreizējo.
 • Centrālais ekrāns – centrēt grafiskā izsekotāja attēlojumu.
 • Dalies – pievienojiet failu e-pastam vai citam avotam un nosūtiet to citiem.
 • Eksportēt Saglabāt žurnālu un eksportēt to uz citu programmu.
 • Dzēst Manuāli izdzēst pašreizējo žurnālu.

Jauni žurnāli apkopos izsekotāju datus vietnēs, kuras apmeklējat 24 stundas, un tie tiek glabāti trīs dienas, ja vien tos manuāli neizdzēsīsit vai neuzsāksit jaunu izsekotāju kartēšanas žurnālu..

Pēdējā lieta, ko mēs vēlamies izskatīt galvenajā savienojuma ekrānā, ir lietotņu izvēlne, kurai var piekļūt, pieskaroties izvēlnes ikonai augšējā kreisajā stūrī. Tas ir ilustrēts zemāk. Izvēlne satur šādus elementus:

 • Abonēšana – ļaus ievadīt paketes kodus, pieteikties akreditācijas datus vai abonēt pakalpojumu
 • Iestatījumi – satur parametrus, kurus varat kontrolēt lietotnē un kurus mēs apspriedīsim.
 • Atsauksmes – ļaus novērtēt lietotni, nosūtīt atsauksmes darbiniekiem vai veikt aptauju.
 • Uzaicināt draugus – nosūtiet draugam kodu, izmantojot e-pastu, Facebook vai Twitter, kas ļaus viņiem 14 dienas izmēģināt Freedome VPN.
 • Palīdzība – parādīs nelielu ceļvedi par lietotnes izmantošanu vai piekļuvi tiešsaistes kopienai.
 • Par – parāda jaunāko Android lietotnes versiju.
 • Aiziet – parāda apstiprināšanas ekrānu, kas ļauj aiziet no lietotnes.

Brīvdomīgi VPN iestatījumi

Iepriekš parādītajā iestatījumu ekrānā ir daži vispārīgi lietotnes iestatījumi, kurus var pārslēgt. Tie ietver ieslēgšanas ieslēgšanu, Freedome VPN ikonas parādīšanu lietotņu joslā Android ierīces augšpusē un atļauju F-Secure vākt anonīmus datus par jūsu VPN izmantošanu. Tas arī ļaus iestatīt uzticamus Wi-Fi tīklus, kuriem ir atļauts apiet VPN un tieši izveidot savienojumu ar internetu.

Tagad, kad esam apskatījuši visas lietotnes Freedome VPN funkcijas un iestatījumus, apskatīsim šo lietotni darbībā. Atcerieties, ka savienojumu var ieslēgt un izslēgt, vienkārši pieskaroties aizsardzības pogai, kuru iepriekš izmantojām, lai izveidotu savienojumu ar tuvāko atrašanās vietu..

Ja vēlaties izvēlēties citu VPN servera atrašanās vietu, pieskarieties pašreizējai atrašanās vietai. Tiks parādīta karte ar mūsu pašreizējo atrašanās vietu, ko apzīmē ar karoga ikonu, kas apzīmē valsti, kurā tā atrodas, vistuvāko serveri pašreizējai atrašanās vietai un pēdējos savienojumus. Tas ļauj ērti izveidot savienojumu ar iepriekš savienotajām valstīm. Pieskaroties bultiņai, kas norāda uz labo pusi, blakus nesenajām atrašanās vietām, tiks atvērts visu to vietu saraksts, kurām varat izveidot savienojumu. Pieskaršanās Apvienotajai Karalistei un atgriešanās galvenajā ekrānā jūs tur savienos. Tas ir parādīts attēlā zemāk.

Brīvprātīga VPN servera savienošanaKā redzat mūsu Android lietotnes pārskatā, F-Secure ir izveidojis pielāgoto programmatūru Freedome VPN, lai parādītu visu nepieciešamo informāciju, lai vienā mirklī nodrošinātu tiešsaistes drošību. Tas tiek parādīts galvenajā ekrānā kopā ar jūsu VPN savienojuma statusu. Lietotnes instalēšana ir ātra un vienkārša. Interfeiss ir intuitīvs un ērti lietojams. Pārslēgt šos iestatījumus var tikai ar dažiem ekrāna pieskārieniem. Savienojums ar viņu pakalpojumu prasa ļoti maz pūļu. Atvienošanai nepieciešams tikai viens aizsardzības pārslēgšanas pogas pieskāriens. Nekas nevarētu būt vienkāršāks.

Apmeklējiet Freedome VPN

Brīvdomīga VPN ātruma pārbaude

Brīvprātīgā VPN pakalpojuma ātrums bija labs. Rezultāti parāda, ka jūs to varēsit pārredzami izmantot lielākajā daļā savu interneta lietojumprogrammu. Veicot savienojumu ar viņu VPN serveri, tika zaudēts neliels ātrums. To izraisa papildu pieskaitāmās izmaksas, kas vajadzīgas visu jūsu interneta darbību nodrošināšanai un šifrēšanai.

Brīvdomīga VPN ātruma pārbaude

Ātruma pārbaude parāda, ka šifrētais savienojums pazemināja mūsu bāzes ISP lejupielādes ātrumu no 26,45 Mb / s līdz 22,03 Mb / s. Tas ir apmēram 16,7% kritums uz serveri Tonkawa OK. Izmantojot pakalpojumu Freedomome VPN, jūs nodrošināsit darījumus internetā, ļausit pārvarēt cenzūru un atbloķēsit straumēšanas saturu, kas pretējā gadījumā jums nebūtu pieejams. Mēs domājam, ka šis ātruma zaudējums ir vērts mierīgi, ko nodrošina šie ieguvumi.

Secinājumi

Freedome VPN ir jauns pakalpojums, ko nodrošina labi zināma tiešsaistes drošības programmatūras firma F-Secure, kas atrodas Zviedrijā un Amerikas Savienotajās Valstīs. Tādējādi uz viņiem attiecas šo valstu attiecīgie likumi. Viņi VPN pakalpojumus sniedz mazāk nekā gadu, tāpēc tas joprojām paplašinās. Pašlaik viņiem ir 27 serveru vietas un viņi meklē citus. Tas nozīmē, ka viņiem ir vidēja lieluma tīkls ar pārklājumu četros no septiņiem kontinentiem, izņemot Āfriku, Antarktīdu un Dienvidameriku..

VPN pakalpojums šifrēšanai izmanto AES balstītu algoritmu ar 256 vai 128 bitu taustiņiem. AES balstīta šifrēšana tiek plaši uzskatīta par vienu no labākajām VPN strukturēšanai. Brīvdomu pakalpojums nav reģistrēts attiecībā uz vietnēm, kuras apmeklē klienti. Viņi apkopo dažus metadatus pakalpojuma uzturēšanai. Lai uzzinātu vairāk, varat izlasīt viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumus un konfidencialitātes politiku.

Viņu programmatūra atbalsta lielāko daļu OS platformu, un to ir viegli uzstādīt un lietot. Klientu atbalsts tiek sniegts, izmantojot BUJ, tiešsaistes kopienas forumus un sociālos medijus. Apmaksāti abonenti arī piekļuvi tērzēšanai un tālruņa atbalstam parastā darba laikā.

Kas pakalpojumā mums patika visvairāk:

 • Viņiem ir pielāgota programmatūra Windows un Mac sistēmām.
 • Freedome VPN ir mobilās lietotnes iOS un Android ierīcēm.
 • Visu pielāgoto programmatūru ir viegli uzstādīt un lietot.
 • Viņiem ir līdzīgas programmatūras saskarnes visām viņu programmatūras platformām, kas samazina tās mācīšanās līkni dažādām ierīcēm.
 • Papildu iespējas ļaunprātīgas programmatūras un izsekotāju bloķēšanai.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Pievienojiet vairāk serveru un atrašanās vietu, iespējams, Dienvidamerikā un Āfrikas reģionos.
 • Konsolidējiet viņu vietnes apgabalus, lai atvieglotu produktu navigāciju.
 • Apsveriet iespēju piedāvāt ikmēneša maksājuma iespēju par VPN pakalpojumu.

F-Secure’s Freedome VPN varētu būt jūsu meklētais. Viņi piedāvā 5 dienu bezmaksas izmēģinājumu, kā arī 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, lai jūs varētu pārbaudīt viņu pakalpojumus. Tam vajadzētu atļauties vairāk nekā pietiekami daudz laika, lai to pilnībā pārbaudītu un redzētu, vai tas atbilst jūsu vajadzībām. Izmēģiniet paši viņu VPN serverus un redziet, ko domājat. Ja jums patīk pakalpojums Freedome VPN, varat reģistrēties tam, sākot no tikai USD 4,00 mēnesī, un piekļūt VPN līdz piecām ierīcēm.

Apmeklējiet Freedome VPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map