McAfee Safe Connect VPNMcAfee Safe Connect VPN ir populārs pretvīrusu kompānijas padziļināts solis tālāk par drošības jomu. Uzņēmumiem ir kļuvusi izplatīta pārvēršanās citās drošības jomās. Tā piedāvā programmatūru personālajiem datoriem, Android un iOS. Tomēr šķiet, ka tas izslēdz OSX un Linux operētājsistēmas atbalstu. Kā jūs varētu gaidīt, vietne izskatās asi, jo aiz tās ir paredzēts pretvīrusu programmatūras finansējums. Šim VPN ir izmaksas, par kurām pēc brīža vairāk runāsim. Mēs arī esam pamanījuši, ka Android versijai ir nedaudz vairāk par 500k lejupielādes. Šajā pārskatā mēs ievietosim McAfee Safe Connect VPN caur tempu un redzēsim, kā tas notur.

Cenu noteikšana

Ciktāl tas attiecas uz cenu noteikšanu, McAfee Safe Connect VPN ir divi plāni, kā jūs varat redzēt zemāk redzamajā attēlā.

McAfee Safe Connect VPN cenu noteikšana

Jūs varat saņemt pakalpojuma mēnesi par USD 7,99 USD. Tomēr jūs varat saņemt kalpošanas gadu par USD 47,99. Tas ļauj ietaupīt apmēram 50% no mēneša uz mēnesi. Tas sākas pēc jūsu septiņu dienu izmēģinājuma. Viņi piedāvā arī 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Par kompāniju

Atšķirībā no dažiem citiem uzņēmumiem, kas ražo VPN, McAfee ir diezgan plaši pazīstams. Tas nosaukts par dibinātāju Džonu Makfeisu, un to pārvalda apsardzes kompānija, kurai viņš pārdeva. Nav pārsteidzoši, ka McAfee atrodas ASV. Tas ir mazliet satraucoši, jo tas ļauj atvērt “14 acu” valstīm. Tās ir valstis, kas savstarpēji apmainās ar informāciju. Ja vienai valstij ir pieeja tiem, to dara arī 13 citas valstis. Tas noteikti mūs nervozē.

Drošība

Drošība ir kaut kas mums ļoti svarīgs. Tomēr informāciju par VPN atrast nav viegli. Mēs atklājām, ka tas izmanto bankas klases AES 256 bitu šifrēšanu. Citas izvēles iespējas nav. Kaut arī daži uzņēmumi jums saka, ka tie nepiedāvā žurnālus, McAfee nav viens no tiem. Viņi nekaunās par to, ka viņi vāc datus par jums. Viņi noteikti glabā savienojumu un aktivitāšu žurnālus, kā arī citu informāciju, kas jūs var viegli identificēt. Viņu politika arī iesaka pārdot savākto informāciju trešajām personām.

Iespējas

Ciktāl tas attiecas uz funkcijām, McAfee Safe Connect VPN piedāvā ļoti maz. Mēs nevarējām atrast sarakstu ar daudz ko citu, kā arī piedāvājam dalībniekam AES 256 bitu drošību un piedāvājam 23 dažādas vietas. Tas piedāvā līdz pat 5 dažādām iespējām, kas lietotājam var dot iespēju atbloķēt dažus straumēšanas pakalpojumus. Protams, McAfee runā par viņu lietotāju drošību. Tomēr, ņemot vērā informāciju, kuru viņi vāc un glabā, ir grūti pamanīt, ka viņi daudz ko dara.

Serveru atrašanās vietas un valstis

Vietām un valstīm ir 23 vietu saraksts. Tomēr neatkarīgi no tā, kuru versiju izmantojat, šķiet, ka lietotne neuzskaita, kurās pilsētās atrodas serveri. Apskatīsim vietas, kuras tā piedāvā. Tās ir Austrālija, Brazīlija, Kanāda, Šveice, Vācija, Dānija, Spānija, Somija, Francija, Lielbritānija, Honkonga, Īrija, Itālija, Japāna, Meksika, Nīderlande, Norvēģija, Jaunzēlande, Rumānija, Zviedrija, Singapūra un ASV. Kā redzat, ir vairāki apgabali, kuriem varat piekļūt.

Praktiska pārbaude

Ciktāl tas attiecas uz McAfee Safe Connect VPN, tas ir ērti lietojams un vienmērīgs visās platformās. Lai sāktu, izpildiet norādījumus.

  1. Reģistrējieties pakalpojumam.
  2. Lejupielādējiet datoru, iOS vai Android.
  3. Pēc pieteikšanās konsolē atlasiet vietu, kuru vēlaties izmantot.
  4. Noklikšķiniet uz pogas ar nosaukumu “Start Protection”.

McAfee konsole

Tagad, kad esat izveidojis savienojumu, ir laiks pārbaudīt ātrumu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs mēģinājām izmantot Windows versiju, un mēs saņēmām šo ziņojumu.

Tāpēc mēs izmantojām Android versiju, kā redzat zemāk. VPN parāda diezgan atšķirīgu ātrumu. Lai arī tas joprojām ir liels zaudējums, tas ir pietiekami ātrs, lai izdarītu tikai jebko, ko vēlaties darīt.

McAfee VPN Speedtest

Kāpēc jums vajadzētu izmantot VPN?

Tā kā tagad tik daudz uzņēmumu piedāvā bezmaksas WiFi, izveidojiet savienojumu, izmantojot VPN. Lai gan WiFi ir lielisks, kibernoziedznieki domā, ka tas ir arī lieliski. Pieslēdzoties izvēlētajam serverim, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu. Tādā veidā jūs ievērojami samazināsit risku, ka noziedznieki vai kibernoziedznieki nozags jūsu privāto informāciju.

Vēl viens iemesls VPN izmantošanai ir palīdzēt apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Neatkarīgi no tā, kur atrodaties, palīdzēs izveidot savienojumu ar serveri. Tas ir tāpēc, ka tas bloķējošajai programmatūrai liek domāt, ka atrodaties kaut kur citur. Tā var būt reāla priekšrocība, ja mēģināt piekļūt noteiktiem reģioniem vai arī jums tiek liegts skatīt saturu. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar serveri, un jūs varat sākt pārlūkot vai apskatīt saturu, kuram vēlaties piekļūt.

Kas par noplūdēm?

Viens no mūsu iecienītākajiem testiem ir hermētiskuma pārbaude. Neatkarīgi no tā, cik labs ir VPN, tas neaizsargās jūs, ja noplūdīs DNS. Tā kā VPN mērķis ir jūs aizsargāt, DNS noplūde nozīmē, ka jūsu patieso IP adresi vai atrašanās vietu var viegli uzzināt. Tāpēc parasti pārbaudām visus VPN pārskatos par tiem. Kā redzat testā, kuru mēs vadījām, McAfee VPN neplūst. Tas noteikti ir kaut kas, ko mums patīk redzēt.

Vai man vajadzētu izmantot šo VPN??

Galu galā šis VPN izdarīs to, ko saka, kā darīs, un palīdzēs jums apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tomēr, ja jūs uztrauc privātums, jūs vēlēsities palikt prom no šī. Viņi atzīst, ka pārdod jūsu informāciju un noteikti reģistrē ne tikai jūsu savienojumus, bet arī jūsu aktivitātes. Ja jūs darāt lietas, kuras var uzskatīt par “pelēkajā zonā”, tas nav labs risinājums. Ir daudz citu iespēju, kas neveic žurnālus un nepārdod jūsu informāciju.

Noslēguma domas par McAfee Safe Connect VPN

Ir vairākas lietas, kas padara šo VPN par sliktu izvēli. Tie ietver žurnālu saglabāšanu, galvenā biroja atrašanās vietu (ASV), solījumu pilnībā sadarboties ar ASV likumiem, pārdot jūsu informāciju trešajām personām un daudz ko citu. Tomēr tas nevar būt slikti, ja jūs tikai mēģināt atbloķēt saturu vai pasargāt datoru no hakeriem. Tam ir pienācīgs ātrums, un jums vajadzētu būt iespējai apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, ja vēlaties izmantot kaut ko līdzīgu SoundCloud, Pandora vai citiem. Mēs iesakām jums apskatīt mūsu top 10 VPN citām iespējām.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me