SuperVPN logotipsAcīmredzot lietotāji ir lejupielādējuši lietotni SuperVPN vairāk nekā 50 miljonus reižu. Izstrādātājs izveidoja SuperVPN par reklāmas virzītu bezmaksas mobilo VPN pakalpojumu. Neskatoties uz popularitāti, mums ir vairāki jautājumi par to. Tomēr mēs to drīz iedziļināsimies. Pastāv apgalvojumi, ka tas darbojas OSX, iOS, Windows Mobile 5 & 6, Linux un dažas citas ierīces, taču Android ir visizplatītākā. Servera izvēles iespējas bezmaksas versijai ir ierobežotas. Tajās ietilpst Francija, Vācija, Kanāda un ASV. Tā kā ir arī šī pakalpojuma “VIP” versija, tas piedāvā atrašanās vietas arī Japānā un Anglijā. Pārskatot SuperVPN, mēs apspriedīsim šo pakalpojumu, lai palīdzētu jums izlemt, vai tas jums ir piemērots.

SuperVPN galvenais

Par kompāniju

SuperVPN šajā jautājumā ir apzināti neskaidrs. Tomēr mēs esam atklājuši, ka šī lietotne tika izstrādāta Ķīnā un izstrādātājs tajā dzīvo. Ja nolemjat izmantot šo VPN pakalpojumu, paturiet to prātā. Ja VPN uzņēmumi vēlas gūt panākumus, tiem jābūt pārredzamiem. Tas, ka vajadzēja veikt dažus pētījumus, lai uzzinātu, ka tas nav.

Cenu noteikšanas un apmaksas iespējas

SuperVPN norēķinu rīksŠajā VPN klientā ir daudz reklāmu. Lai no tiem izvairītos, daži izvēlas izmantot VIP versiju. Cenas šai versijai ir šādas. Tāpat kā par dažiem citiem pakalpojumiem, jūs varat norēķināties, izmantojot savu Google maku.

  • 1 mēnesis – USD 5,00
  • 3 mēneši – USD 14,00
  • 6 mēneši – USD 27,00
  • 12 mēneši – 52,00 USD

Mūsdienu standartiem šķiet, ka SuperVPN cenas ir nedaudz augstas. It īpaši, ja ir labi pazīstami uzņēmumi ar saprātīgākiem noteikumiem. Interesanta pakalpojuma iegūšanas daļa ir tā, ka, lai to iegādātos, ir jālejuplādē atsevišķa lietotne. Šī nav normāla iepirkšanās metode sabiedrībā un ir grūtāka, nekā tam vajadzētu būt. Tā vietā, lai to izdarītu, mēs iesakām Privāta piekļuve internetam kā alternatīva. Vienkārši Mēnesī – 2,50 USD jūs varat baudīt drošu VPN piekļuvi visās savās ierīcēs no uzticama uzņēmuma. Mēs esam pamanījuši vairākas sūdzības komentāru sadaļā par to, ka SuperVPN nedarbojas tik labi, kā vajadzētu. Tiek apgalvots, ka atmaksāt ir grūti, un daži to uzskata par krāpniecību.

Iespējas

SuperVPN serveriViens pluss SuperVPN ir ārkārtīgi vienkāršā un pamata lietotāja saskarne. Jūs to redzēsit, kad būsit nokļuvis caur reklāmām un garo atļauju sarakstu, kurām tas prasa piekļuvi. Tas arī lūdz atspējot akumulatora optimizāciju, lai tas varētu darboties fonā. Vienīgais iestatījums, kuru atļauts mainīt, ir atrašanās vieta, kā jūs varat redzēt attēlā. Kad esat izvēlējies vēlamo, noklikšķiniet uz savienojuma pogas un jūs izmantojat pakalpojumu. Mēs neesam spējuši atrast veidu, kā mainīt protokolu, šifrēšanas līmeni vai pat veidu, kā atlasīt konkrētāku servera atrašanās vietu.

Performance

Protams, ātrums ir svarīgs, ja izmantojat VPN. Tā kā jūs nevarat izvēlēties servera atrašanās vietu ārpus valsts, mēs izvēlējāmies ASV. Kamēr mēs bijām pieslēgti ASV serverim, mēs saņēmām ātrumu 65,12 Mb / s. Salīdziniet to ar parasto ātrumu 68,57 Mb / s. Tas liecina, ka vai nu serveris ir ātrs ar zemu pieskaitāmību, šifrēšana ir zema, vai arī pakalpojumu sniedzējs saspiež datus, lai iegūtu lielāku ātrumu.

Ātruma pārbaude Supervpn

Praktiska pārbaude

Tā kā SuperVPN nav daudz, to ir viegli izveidot un izmantot. Sāciet, galvenajā ekrānā noklikšķinot uz ikonas. Kad tas ir gatavs, pieskarieties turpināt. Tagad vienkārši nospiediet pogu “Savienot” un esat gatavs izmantot viņu VPN tīklu. Protams, jūs joprojām varat mainīt serveri, pieskaroties 3 vertikālajiem punktiem augšējā labajā stūrī.

SuperVPN savienojuma panelis

Kāpēc jums vajadzētu izmantot VPN?

Tā kā arvien vairāk uzņēmumu piedāvā bezmaksas WiFi, ir ļoti svarīgi izmantot VPN. Lai gan WiFi ir lielisks, kibernoziedznieki domā, ka tas ir arī lieliski. Pieslēdzoties izvēlētajam serverim, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu. Tādā veidā jūs ievērojami samazināsit iespēju, ka noziedznieki nozags jūsu slepenos datus.

Vēl viens iemesls VPN izmantošanai ir palīdzēt apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Neatkarīgi no tā, kur atrodaties, palīdzēs izveidot savienojumu ar serveri. Tas ir tāpēc, ka tas bloķējošajai programmatūrai liek domāt, ka atrodaties kaut kur citur. Tā var būt reāla priekšrocība, ja mēģināt piekļūt noteiktiem reģioniem vai arī jums tiek liegts skatīt saturu. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar serveri, un jūs varat sākt pārlūkot vai apskatīt saturu, kuram vēlaties piekļūt. Ja jums joprojām ir bloķēšanas problēmas, vēlēsities pārliecināties, vai WebRTC ir atspējots jūsu pārlūkprogrammā. Tas būs grūti, ja Android ierīcēm izmantosit pārlūku Chrome. Mēs iesakām izmantot Firefox un lejupielādēt bloķēšanas paplašinājumu. Pretējā gadījumā neatkarīgi no tā, ko mēģināt atbloķēt, joprojām tiks rādīta jūsu sākotnējā IP adrese.

Vai tas noplūst?

Viens liels VPN sniedzēja jautājums ir, vai produkts noplūst? Jūs bieži varat uzzināt atbildi uz šo jautājumu, izmantojot visaptverošo noplūdes testu vietni www.doileak.com. Tas vada pakalpojumu, veicot vairākus testus. Daži no tā veiktajiem testiem attiecas uz pārlūku, bet citi – uz VPN pakalpojumu. Pārbaudot SuperVPN, mēs atradām vairākas noplūdes. Ja paskatās uz zemāk redzamo attēlu, DNS noteikti ir noplūde. Tas ir slikti, jo tas ir pretrunā ar VPN lietošanas mērķi. Ja jūsu mērķis nav redzams, jums nevajadzētu paļauties uz SuperVPN, lai jūs būtu drošībā.

SuperVPN viszemākais panelis

Vai man vajadzētu izmantot šo VPN??

Ja vēlaties izmantot šo VPN, iespējams, varēsit atbloķēt dažas vietnes. Tomēr tas var nedarboties ar visiem tiem. SuperVPN tika izstrādāts Ķīnā, taču tie nepadara šo informāciju viegli atrodamu. To mēs varējām uzzināt tikai veicot dažus papildu pētījumus. Viņu žurnālu politika nav skaidra, tāpēc iespējams, ka jūsu izsekošana tiek izsekota un pārdota. Mēs nevaram ar labu sirdsapziņu ieteikt jums izmantot šo.

Noslēguma domas par SuperVPN

Šis VPN ir ārkārtīgi populārs. Skaidrs, ka daudzi lietotāji izmanto šo bezmaksas pakalpojumu. Tas nozīmē, ka tas ir pilns ar jautājumiem.

To skaitā ir:

  1. Skaidra privātuma politika.
  2. Protokola atlase.
  3. Vienkāršs maksāšanas veids.
  4. Citas platformas izvēles.
  5. DNS noplūdes aizsardzība jebkurā līmenī.

Ja jūs varat risināt šos jautājumus, SuperVPN var būt labāks nekā nekas. Tomēr daži var nepiekrist šim apgalvojumam. Kopumā pakalpojums mūs nepārsteidza. SuperVPN bija daudz problēmu. Tikai atceraties, ja plānojat izmantot šo VPN, jums ir ārkārtīgi ierobežots, ko varat un ko nevarat darīt. Jāapzinās arī citas iespējamās negatīvās sekas. Maksājuma iespējas var nedarboties ļoti labi. Varat arī apskatīt mūsu 10 labākie VPN salīdzinājumam.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me