SwitchVPN pārskats 2017

Mūsu SwitchVPN pārskats sākas ar to, ka viņi atrodas VPN telpā kopš 2010. gada. Sākotnēji viņu galvenā mītne atradās Indijā, taču sakarā ar iespējamo nelabvēlīgās datu saglabāšanas politikas izvēršanu viņi 2016. gadā pārcēlās uz galveno mītni uz Amerikas Savienotajām Valstīm. Viņu pašreizējie pakalpojumu piedāvājumi piekļuvi 35 vietām visā pasaulē, izmantojot 145+ ātrgaitas (vairāku gigabitu) serveru tīklu. Viņi ir izstrādājuši pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac OS X, iOS un Android. Tādējādi ikvienam ir viegli izveidot savienojumu ar savu VPN tīklu. Gadu gaitā SwitchVPN ir uzlabojis tīkla drošību un tagad izmanto dažus no labākajiem nozares protokoliem. Viņu tīkla priekšrocību izmantošana palīdzēs jums nodrošināt visu jūsu interneta trafiku no nevēlamiem skatieniem, pārvarēt cenzūru un uzlabot vispārējo tiešsaistes pieredzi.


Pārskats SwitchVPN

SwitchVPN cenu noteikšana

Arī gadu gaitā SwitchVPN ir vienkāršojis pakalpojumu cenas. Pašlaik viņi piedāvā tikai vienu VPN paketi. Tas ietver visas funkcijas, ko nodrošina viņu pakalpojums. Pakalpojums tiek tirgots divos termiņu plānos. Šie termiņi ir viens mēnesis un divpadsmit mēneši. Mēneša plāns var būt USD 9,99 mēnesī. Tomēr, ja vēlaties iegūt labāko cenu par savu naudu, abonējot 12 mēnešu plānu, jūs varat ietaupīt 33% no viņu mēneša plāna. Tas nozīmē, ka jūs varat saņemt pilnu pakalpojumu no tikai USD 6,66 mēnesī.

SwitchVPN cenu noteikšanaJūs varat norēķināties par SwitchVPN, izmantojot kredītkarti. Kartes, izņemot tās, ir Visa, MasterCard, American Express un Discover. Ja esat tāda veida persona, kurai patīk visus savus tiešsaistes maksājumus centralizēt vienā vietā, viņi pieņem PayPal. Visbeidzot, ja jūs vēlētos mēģināt palielināt savu tiešsaistes anonimitāti, viņi arī pieņem maksājumus, izmantojot Bitcoin.

SwitchVPN pakalpojumu iespējas

SwitchVPN pakalpojums ietver šādas funkcijas:

 • Neierobežota pieeja – Pakalpojumam nav joslas platuma izmantošanas ierobežojumu.
 • Lieliska šifrēšana – Tie nodrošina 256 bitu datu šifrēšanu lielākajai daļai protokolu.
 • Pievienojiet ne vairāk kā 5 ierīces – Varat izmantot SwitchVPN jebkuram skaitam ierīču un vienlaikus pievienot ne vairāk kā 5 ierīces.
 • Gigabitu ātrumi – Serveri lietotājiem nodrošina gigabitu savienojumus.
 • Nav saglabāti žurnāli – SwitchVPN neveic jūsu VPN pakalpojumu izmantošanas žurnālus.
 • Wi-Fi aizsardzība – Tas šifrē visu jūsu interneta trafiku, lai pasargātu to no nelūgtām trešajām personām.
 • Pārvariet tiešsaistes cenzūru – Viņu pakalpojums var palīdzēt piekļūt jūsu iecienītākajām vietnēm, piemēram, YouTube, Facebook un citām sociālo mediju vietnēm.
 • Torrents un P2P atbalsts – P2P nav aizliegts nevienā no viņu serveriem, un dažos tas ir optimizēts.
 • Uzlabota straumēšana – Straumējiet TV šovus un filmas no jebkuras vietas ar mazākiem ierobežojumiem.
 • Sargiet tiešsaistes paroles – Šifrēšana neļauj hakeriem nozagt jūsu paroles.
 • Atvērtāks internets – SwitchVPN sniedz jums mazāk ierobežojošu interneta pieredzi.

Viņu pakalpojumam ir arī pielāgota programmatūra, kas atvieglo savienojumu ar visām jūsu ierīcēm. Tādēļ, izmantojot Wi-Fi vai mobilos tīklus, tam var piekļūt gandrīz no jebkuras vietas.

SwitchVPN bezmaksas pakalpojums un īpaši piedāvājumi

SwitchVPN šobrīd piedāvā bezmaksas 3 dienu izmēģinājuma versiju. Šis ir ierobežota laika piedāvājums, un tas var nebūt pieejams vēlāk. Jūs varat pārbaudīt tā pieejamību, izmantojot tīmekļa vietnes tērzēšanu, vai nosūtīt e-pastu viņu atbalsta personālam. Šis bezmaksas izmēģinājuma process prasa tikai ievadīt savu e-pasta adresi un izveidot sava konta paroli.

SwitchVPN 3 dienu izmēģinājums

Pēc tam SwitchVPN nosūtīs jums verifikācijas e-pastu. Kad esat verificējis savu kontu, varat to izmantot, lai pieteiktos viņu klientu portālā, lai iegūtu savu lietotājvārdu un paroli. Šeit varat mainīt arī savu informāciju.

SwitchVPN klientu portālsŠeit kontrolējat arī abonementu. Šeit varat izslēgt automātisko atjaunošanu. Šajā gadījumā jūs arī atceļat abonementu, ja nolemjat, ka SwitchVPN pakalpojums nav paredzēts jums. Atlasot pogu “Iestatīšanas ceļvedis”, tiks atvērta rokasgrāmatu lapa, kuru varat izmantot, lai ierīcē instalētu SwitchVPN programmatūru..

Turklāt viņi visiem jaunajiem lietotājiem piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Šī ir garantija bez jautājumiem. Lai to pieprasītu, 30 dienu laikā pēc pirkuma vienkārši anulējiet abonementu. Pēc tam sazinieties ar SwitchVPN klientu atbalstu (izmantojot tīmekļa tērzēšanu vai e-pastu) un pieprasiet atmaksu. Jūs varat pēc izvēles iekļaut atcelšanas iemeslu.

Apmeklējiet vietni SwitchVPN

SwitchVPN tīkla un servera atrašanās vietas

SwitchVPN pakalpojums gadu gaitā ir pieaudzis. Viņiem tagad ir vidēja lieluma tīkls. Tas ir izveidots uz 145+ ātrgaitas (gigabitu) serveru tīkla 35 vietās visā pasaulē. Tas nozīmē, ka jūs varat piekļūt viņu VPN tīklam gandrīz no jebkuras vietas pasaulē. Viņiem ir serveri Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā, Eiropā, Āzijā un Okeānijā. Viņu tīklā ietilpst šādas atrašanās vietas:

 • Āzija: Honkonga, Japāna, Malaizija, Singapūra
 • Eiropa: Beļģija, Čehijas Republika, Dānija, Somija, Francija, Vācija, Īrija, Itālija, Luksemburga, Nīderlande, Norvēģija, Krievija, Spānija, Zviedrija, Šveice, Lielbritānija (Londona, Maidenhead, Gosport)
 • Ziemeļamerika
  • Kanāda – Toronto
  • Amerikas Savienotās Valstis – Atlanta, Čikāga, Dalasa, Losandželosa, Maiami, Ņūdžersija, Ņujorka, Fīniksa, Vašingtona, D.C.
 • Okeānija: Austrālija
 • Dienvidamerika: Brazīlija

SwitchVPN tīkls izmanto koplietojamu IP adresēšanu, lai palīdzētu anonimizēt lietotāju trafiku. Tas nozīmē, ka vairāki lietotāji saņem vienu un to pašu IP adresi. Viņi IP tiek periodiski pagriezti, lai apgrūtinātu to bloķēšanu.

SwitchVPN tīkla drošība

Pakalpojums SwitchVPN nopietni uztver jūsu tiešsaistes datplūsmas drošību. Viņu pielāgotā programmatūra lietotājiem nodrošina piekļuvi dažiem labākajiem protokoliem nozarē. Konkrēti, viņi izmanto šādus protokolus un algoritmus:

 • OpenVPN – atbalstīts maksimālais šifrs AES-256-CBC, atļauja SHA512 PFS (Perfect Forward Secrecy).
 • L2TP / IPSec – AES-256-CBC šifrēšana ar PFS atbalstu.
 • iKev2 – AES 256 bitu šifrēšana.
 • SSTP – izmanto 256 bitu SSL šifrēšanu ar AES-256.
 • PPTP – izmanto 128 bitu šifrēšanu.

Sākotnējā rokasspiediena maiņa starp klientu un serveri izmanto DH Key + RSA + SHA512 2048 bitu. Mēs vēlamies pateikties atbalsta personālam par šīs informācijas apmaiņu ar mums. Dažu no šīm detaļām varat arī skatīt savienojuma žurnālos. Algoritma piemērs, kas ņemts tieši no žurnāla, OpenVPN-UDP protokola savienojumam ar Zviedriju vadības un datu kanāliem:

 • Vadības kanāls: TLSv1.2, šifrs TLSv1 / SSLv3 DHE-RSA-AES256-GCM-SHA384, 2048 bitu RSA
  Kontrolējiet kanāla autentifikāciju: HMAC autentifikācijai tiek izmantots 512 bitu ziņojumu jaucējkrāns “SHA512”
 • Datu kanāla šifrēšana: Šifrēta “AES-128-CBC” inicializēta ar 128 bitu atslēgu
  Datu kanāla šifrēšana: HMAC autentifikācijai tiek izmantots 512 bitu ziņojumu jaucējkrāns “SHA512”

Arī SwitchVPN visiem saviem pielāgotajiem programmatūras klientiem un lietotnēm izmanto drošus šifrēšanas protokolus un algoritmus. Tāpēc neatkarīgi no ierīces, kuru izmantojat, lai izveidotu savienojumu ar SwitchVPN tīklu, varat būt drošs, ka tiešsaistes trafiks ir aizsargāts no nevēlamiem skatieniem. Mēs apskatīsim īpašos protokolus, kurus izmanto katra OS, mūsu pārskata praktiskajā sadaļā.

Apmeklējiet vietni SwitchVPN

SwitchVPN un jūsu personīgā konfidencialitāte

Pirmais, kas jāņem vērā attiecībā uz SwitchVPN, ir tāds, ka tas ir nulle reģistrēšanas pakalpojums attiecībā uz tā VPN lietotājiem. Saskaņā ar VPN pakalpojumu, viņi neko neieraksta par savu lietotāju VPN sesijām. Šis viņu konfidencialitātes politikas izraksts ir teikts šādi:

SwitchVPN neapkopo un nereģistrē savu virtuālā privātā tīkla pakalpojuma trafiku vai izmantošanu.
Mēs izpildīsim tikai visus spēkā esošos tiesas pavēstu pieprasījumus, kas seko likuma burtam. Mēs nevaram sniegt informāciju, kuras mums nav. SwitchVPN nepiedalīsies ar nevienu konstitucionālu pieprasījumu.

Turklāt viņi izmanto kopīgu IP adresēšanu, lai visi lietotāji, kas atrodas noteiktā vietā noteiktā laika posmā, saņemtu to pašu IP adresi. Tas apgrūtina atsevišķu lietotāju darbību nodalīšanu, izmantojot pakalpojumu. Šīs IP adreses periodiski tiek pagrieztas, lai apgrūtinātu to bloķēšanu. Tam vajadzētu nodrošināt jums nepieciešamo personisko privātumu, sērfojot internetā, izmantojot SwitchVPN tīklu. Viņi arī pieņem Bitcoin maksājumus par tiem, kas vēl vairāk apzinās privātumu.

Tāpat kā vairums vietņu mūsdienās, viņi apkopo zināmu informāciju no vietnes apmeklētājiem, izmantojot analītiku, sociālos medijus un citu vietņu mijiedarbību. Kā vienmēr, jums pašiem jāpārbauda viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumi un konfidencialitātes politika, lai pārliecinātos, ka viņu noteikumi jums ir pieņemami.

SwitchVPN atbalsts

SwitchVPN savā vietnē piedāvā atbalstu 24 stundas diennaktī. Tas kopā ar mazo FAQ datu bāzi nodrošina pakalpojuma galveno atbalstu. Mūs pārsteidza viņu tērzēšanas pakalpojuma ātrā reakcija. Uz lielāko daļu mūsu jautājumu tika atbildēts tikai dažās minūtēs. Sniegtais saturs bija tiešs un par tēmu. Mēs varējām noskaidrot mums radušos jautājumus par pakalpojuma nodrošināto drošību un privātumu. Ja pametat tērzēšanu pēc sesijas atvēršanas, atbalsta personāls atbildēs uz jūsu jautājumu pa e-pastu, ja esat to nodrošinājis. Tāpat atšķirībā no dažiem VPN pakalpojumiem, SwitchVPN atbildēs uz jautājumiem, kas saistīti gan ar abonentiem, gan tiem, kuri tikai skatās savu pakalpojumu.

Apmeklējiet vietni SwitchVPN

SwitchVPN praktiskā pārbaude

Sākot ar pārbaudi, mēs atzīmējam, ka SwitchVPN ir pielāgoti programmatūras klienti operētājsistēmai Windows un Mac OS X. Viņiem ir arī lietotnes iOS un Android lietotājiem. Protokoli, kurus atbalsta attiecīgā programmatūra, ir šādi:

 • Windows – OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, L2TP un PPTP.
 • Mac OS X – OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, L2TP
 • Android – OpenVPN UDP
 • iOS – IKEv2

Abonējot SwitchVPN, procesa laikā, kā mēs ilustrējām mūsu pārskatā, jums būs jāizveido sava konta lietotājvārds un parole. Varat pieteikties savā klientu portālā un izvēlēties ceļvedi, kā ierīcē instalēt SwitchVPN programmatūru. Citur varat lejupielādēt savai ierīcei atbilstošu programmatūru, savas vietnes kājenē noklikšķinot uz saites “Lejupielādes”.

Programmatūras SwitchVPN lejupielādēšana ierīcēRezultātā parādītajā lapā atlasiet pogu Lejupielādēt. Operētājsistēmās Windows un Mac OS X instalācijas fails tiks lejupielādēts datorā. Mobilajām ierīcēm tas atvērs atbilstošo veikalu (iTunes vai Google Play). Tiklīdz jūs tur varat ierīcē instalēt atbilstošo lietotni SwitchVPN un to atvērt.

SwitchVPN klients operētājsistēmai Windows

SwitchVPN klienta instalēšana operētājsistēmai Windows.

Pēc atbilstoša faila lejupielādes datorā, jums jāpabeidz tas kā administratoram, lai pabeigtu instalēšanas procesu. Vispirms jums tiks parādīts viesmīlīgs ekrāns.

Laipni lūdzam vietnē SwtchVPNNoklikšķinot uz pogas “Iestatījumi”, tiks atvērts ekrāns, lai iestatītu starpniekserveri lietošanai ar SwitchVPN. Pēc noklusējuma netiks izmantots starpniekserveris. Varat arī iestatīt, lai tā izmantotu sistēmas starpniekserveri. Visbeidzot, jūs varat manuāli iestatīt starpniekserveri, ievadot izmantoto IP adresi un portu.

Izmantojot starpniekserveri ar SwitchVPNKad esat izvēlējies starpniekservera iestatījumus un tos saglabājis, noklikšķinot uz pogas “OK”, atlasiet nākamo pogu, lai turpinātu instalēšanas procesu. Jums tiks parādītas dažas iestatīšanas lapas. Pieņemiet noklusējuma iestatījumus un noklikšķiniet uz pogas Tālāk vai iestatiet savu. Pēc tam, kad būs sagatavoti priekšnoteikumi, sāksies instalēšana.

SwitchVPN Windows klienta instalēšanaKad instalēšanas process ir beidzies, jūs redzēsit pabeigšanas ekrānu, kurā varēsit izvēlēties atvērt klientu pēc vedņa pabeigšanas. Noklikšķiniet uz Finish, lai pabeigtu procesu.

Pirmoreiz atveriet SwitchVPN operētājsistēmai Windows.Tiks atvērts pieteikšanās ekrāns, kurā varēsit ievadīt savu SwitchVPN lietotājvārdu un paroli, ko esat ieguvis no sava konta portāla. Jūs varat arī izvēlēties saglabāt paroli, lai tā nebūtu katru reizi jāievada atkārtoti, palaižot klientu. Visbeidzot, jūs varat izvēlēties palaist SwitchVPN, kad Windows sāk pārliecināties, ka, sērfojot internetā, jūs vienmēr esat aizsargāts. Visbeidzot, ja jūs vēl neesat izveidojis SwtchVPN kontu, varat noklikšķināt uz saites, lai to izdarītu.

Piesakieties SwitchVPN klientā

SwitchVPN pieteikšanās ekrāns

Kad esat ievadījis autorizācijas akreditācijas datus, noklikšķiniet uz pogas “Pieteikties”, un tiks atvērts galvenais paneļa ekrāns.

Galvenais SwitchVPN informācijas panelis

Tagad tas ir atvienots. Šajā stāvoklī ekrāns ir pelēks un tiek parādīts jūsu patiesais IP.

Mainot SwitchVPN iestatījumus

Pirms sākam lietot klientu, vispirms apskatīsim tā izvēlni “Iestatījumi”. Šai izvēlnei var piekļūt, noklikšķinot uz zobrata ikonas informācijas paneļa augšējā labajā stūrī (parādīts iepriekš attēlā). Šajā izvēlnē ir piecas cilnes. Tie ir šādi:

 • Vispārīgi – satur startēšanu un “kill switch” iestatījumus.
 • Protokols – ļauj mainīt protokolu: OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, L2TP / IPsec un PPTP.
 • Advanced – šeit varat mainīt starpniekserveri.
 • Abonēšana – parāda visu jūsu abonēšanas informāciju, atjaunināšanas iestatījumus, ļauj jums atteikties no klienta.
 • Diagnostikas – parāda žurnālu un pēc izvēles nosūta anonīmus apkopes datus uz SwitchVPN.

Pirmā no iestatījumu izvēlnes cilnēm kontrolē klienta darbību. Tas ir sadalīts divos reģionos:

 • Uzsākt – Tajā ir iestatījumi, kas ietekmē klienta palaišanu
  • Palaist operētājsistēmas Windows startēšanas laikā – nodrošina, ka jūs vienmēr būsit izveidojis savienojumu ar SwitchVPN pakalpojumu, izmantojot datoru
  • Kad tiek palaists SwitchVPN, izveidojiet savienojumu ar pēdējo izmantoto vietu – tas var būt noderīgi, ja parasti lielāko daļu interneta sērfošanas izmantojat noteiktu VPN atrašanās vietu.
  • Ja nejauši tiek pārtraukts, atjaunojiet VPN savienojumu – iestatot šo iestatījumu, tiek nodrošināts, ka jūs saglabājat savienojumu bez nepieciešamības manuāli atjaunot savienojumu.
 • Tīkla bloķēšana – SwitchVPN VPN iznīcināšanas slēdža versija. Ja savienojums nejauši pārtrūkst, visa interneta trafika darbība tiek apturēta, līdz savienojums tiek atjaunots. Tas var palīdzēt saglabāt jūsu tiešsaistes drošību un privātumu. Varat arī pēc izvēles atļaut LAN trafiku vietējos tīklos.

SwitchVPN vispārējie iestatījumi

Iestatījumu izvēlnes otrā cilne ļauj mainīt savienojuma protokolu, ko izmanto SwitchVPN tīklam. Starp četriem protokoliem var izvēlēties:

 • OpenVPN (UDP) – tas ir noklusējuma protokols un tas, kuru jūs vēlēsities izmantot lielākajai daļai interneta sērfošanas vajadzību, piemēram, straumēšanas multividei un VoIP. Tas nodrošina vislabāko savienojuma ātrumu, jo datu šifrēšanai tas izmanto 128 bitu AES vai BF.
 • OpenVPN (TCP) – izmantojiet šo protokolu, ja datu drošība ir jūsu galvenais mērķis, jo datu šifrēšanai tas izmanto 256 bitu AES. Ņemiet vērā, ka tas varētu būt ievērojami lēnāks nekā OpenVPN (UDP) protokols, jo tiek izmantota papildu kļūdu pārbaude un augsts datu šifrēšanas līmenis. Tas ir arī stabilāks un var palīdzēt izveidot savienojumu lielos attālumos vai vājos interneta savienojumos, ja problēma ir stabilitāte.
 • L2TP / IPsec – Tas izmanto dubultu iekapsulēšanu un var nodrošināt citu drošu protokolu, ja citi nedarbojas, bet to var viegli bloķēt.
 • PPTP – Izmantojiet šo protokolu tikai tad, ja citi nedarbojas.

Jāatzīmē arī, ka daži protokoli nodrošinās piekļuvi tikai SwitchVPN tīkla serveru apakškopai.

SwitchVPN savienojuma protokola izvēle

Iestatījumu izvēlnes trešā cilne ļaus iestatīt Zeķes vai HTTP starpniekserveri, ko lietot kopā ar pakalpojumu SwitchVPN. Vienkārši ievadiet starpniekservera izmantoto IP adresi un portu un iestatiet to. MTU lielums jāmaina tikai tad, ja to vērsts uz SwitchVPN atbalsts, jo tas var ietekmēt klienta savienojuma stabilitāti.

Papildu SwtchVPN iestatījumiMēs ietaupīsim aplūkot cilni Abonēšana vēlākai mūsu SwitchVPN pārskatīšanai, kad apskatīsim, kā pareizi iziet no klienta. Piektā un pēdējā cilne iestatījumu izvēlnē var palīdzēt novērst savienojuma problēmas. Tas ļauj pēc izvēles koplietot anonīmus datus, lai palīdzētu uzlabot SwitchVPN pakalpojumu. Varat arī ieslēgt automātiskos atjauninājumus, lai nodrošinātu, ka jums vienmēr būs jaunākās klienta funkcijas. Visbeidzot, aplūkojot žurnālus, var palīdzēt novērst visas iespējamās savienojuma problēmas.

SwitchVPN diagnostika

Apmeklējiet vietni SwitchVPN

Izmantojot SwitchVPN Windows klientu

Jūs pamanīsit, ka ir atlasīts “Automātiski atlasīt serveri”. Lai izveidotu savienojumu ar SwitchVPN tīklu, vienkārši noklikšķiniet uz barošanas pogas. Lietotne jūs savienos ar to, kas, pēc tās domām, ir labākā (ātrākā) servera atrašanās vieta. Mums tas dažreiz šķita nejauši.

Kad esat izveidojis savienojumu, barošanas poga tiks izvērsta un apzīmēta ar zaļu apli ar sesijas ilgumu, kas parādīts tās centrā. Tiks parādīts arī jūsu jaunais virtuālais IP un atrašanās vieta. Visbeidzot, jūsu VPN statuss zaļā krāsā parādīs “Connected”. Lai atvienotos no SwitchVPN tīkla, pievienotajā ekrānā jānoklikšķina uz sarkanās enerģijas ikonas. Tādējādi informācijas panelis tiks atjaunots atvienotā stāvoklī.

Pirmoreiz izveidots savienojums ar SwitchVPN tīkluJa vēlaties izvēlēties savienojuma izveidošanas vietu, lai straumēšanai vai tirdzniecībai izmantotu noteiktas virtuālās atrašanās vietas priekšrocības, vispirms ir jāizslēdz “Automātiski atlasīt serveri”. Pēc tam jūs varēsit izvēlēties jaunu atrašanās vietu, ar kuru izveidot savienojumu, noklikšķinot uz saites “atlasīt serveri”. Pēc tam parādīsies visu serveru saraksts, ar kuriem varat izveidot savienojumu. Krāsains aplis blakus atrašanās vietas nosaukumam norāda tā lietošanas slodzi. Tas svārstās no gaiši zaļas (ar mazu slodzi) līdz sarkanai (pilnas).

SwitchVPN savienojuma vietas manuāla izvēle

Papildus visu serveru sarakstam SwitchVPN klientam ir arī cilnes ieteiktajiem un iecienītākajiem serveriem. Ieteicamais saraksts no savienojamo vietu saraksta noņem pārpildītos un augstos ping serverus. Izlases sarakstu izveidojat jūs pats. Noklikšķinot uz zvaigznītes blakus atrašanās vietai, tā kļūst zaļa un pievieno šo atrašanās vietu jūsu izlases sarakstam.

Izlases serveru saraksta izveidošana

Izveidojot serveru izlases sarakstu, jums ir viegli atrast serverus, ar kuriem regulāri izveidojat savienojumu, un katru reizi nav nepieciešams ritināt visu sarakstu. Savienojums ar jaunu serveri tiek veikts, izvēloties jaunu atrašanās vietu. Pēc tam noklikšķiniet uz barošanas pogas, lai pabeigtu savienojumu ar jauno serveri.

Savienojuma vietas izvēleKad esat gatavs slēgt klientu, vispirms aizveriet pašreizējo savienojumu. Pēc tam atveriet iestatījumu izvēlni un atlasiet cilni Abonēšana. Šajā cilnē ir visa jūsu pašreizējā abonēšanas informācija un tā ļauj atjaunot abonementu. Noklikšķiniet uz saites “Atteikties”, lai atgrieztos pieteikšanās ekrānā. Kad esat tur, jūs varat aizvērt klienta logu.

Iziet no SwitchVPN Windows klientaKā redzat, SwitchVPN Client for Windows ir viegli instalējams un lietojams. Lai izveidotu savienojumu ar viņu tīklu un nodrošinātu jūsu tiešsaistes drošību un privātumu, nav nepieciešama tehniska kompetence. Tam ir slēdzis, kas palīdz aizsargāt interneta privātumu, ja savienojums nejauši pārtrūkst. Ir iestatījumi, kas palīdz nodrošināt, ka jūs vienmēr esat aizsargāts, kad izmantojat internetu. Ja nepieciešams, varat to iestatīt uz starpniekservera izmantošanu. Tikai dažus klikšķus jūs izmantosit viņu pakalpojumus datorā vai klēpjdatorā.

SwitchVPN klients operētājsistēmai Mac OS X

SwitchVPN klients operētājsistēmai Mac OS X ir tikpat viegli instalējams un lietojams kā tā Windows līdzīgais. Tam ir gandrīz visas tās pašas funkcijas kā Windows klientam. Tas ietver izslēgšanas slēdzi, lai apturētu interneta trafiku, ja nejauši pārtrūk VPN savienojums. Mac klients atbalsta OpenVPN (UDP), OpenVPN (TCP) un L2TP / IPsec protokolus. Izmantojot Mac klientu, Mac lietotāji varēs izveidot savienojumu ar SwitchVPN tīklu tikai ar dažiem klikšķiem.

Apmeklējiet vietni SwitchVPN

Lietotne SwitchVPN Android

SwitchVPN Android lietotnes instalēšana

Lai instalētu Android lietotni SwitchVPN, vispirms atveriet tās lejupielādi viņu vietnē. Tādējādi tiks atvērta lietotnes instalēšana Google Play veikalā. Pieskarieties pogai “Instalēt”, lai instalētu to savā Android ierīcē. Kad tas ir instalēts, atveriet to. Tiks parādīts pieteikšanās ekrāns, kurā varēsit ievadīt savu SwitchVPN lietotājvārdu un paroli, ko ieguvāt no klientu portāla pēc konta izveides. Ja jūs vēl neesat abonējis pakalpojumu vai nepareizi ievadījāt autorizācijas datus, jūs saņemsit kļūdas paziņojumu.

Android SwitchVPN instalēšanas procedūra

Izmantojot Android lietotni SwitchVPN

Lai izveidotu savienojumu ar pakalpojumu SwitchVPN, vispirms jāizvēlas vieta, ar kuru izveidot savienojumu. Galvenajā informācijas paneļa ekrānā pieskarieties saitei “Atlasīt serveri”. Tiks atvērts visu to vietu saraksts, kurām varat izveidot savienojumu, izmantojot viņu pakalpojumus. Ir divas papildu atlases cilnes: ieteicams un izlases.

Ieteikto saraksts pašlaik tiek ieviests. Izlases cilne sākotnēji ir tukša, bet, atlasot jaunas iecienītās vietas, tai tiek pievienoti ieraksti. Varat pievienot jaunas izlases, pieskaroties zvaigznītei blakus vietai, kas kļūs dzeltena, un pievienojiet to jūsu izlases sarakstam. Atkārtoti pieskaroties zvaigznei, tā tiks noņemta no jūsu iecienītākajām vietām. Izvēloties tādu atrašanās vietu kā Nīderlande Nr. 1, jūs atgriezīsities galvenā paneļa ekrānā.

Vietnes atlasīšana, lai izveidotu savienojumu ar Android App SwitchVPN izmantošanu

Pēc brīža mēģināšanas izveidot savienojumu ar 1. vietu Nīderlandē, mēs nolēmām mainīt savienojuma vietu uz Itāliju. Piekļuve Windows programmatūrai parādīja, ka serveris Nīderlandes atrašanās vietā ir pilns, taču Android lietotnē mēs to nevarējām pateikt. Lai sāktu savienojumu ar Itālijas serveri, pieskarieties barošanas pogai.

Pirmoreiz izveidojot savienojumu, izmantojot Android lietotni SwitchVPN, jums būs jāļauj tam dažas atļaujas. Pirmais no tiem ir piekļūt ierīces atrašanās vietai. Atļaujiet to, lai lietotne pareizi atjauninātu jūsu pašreizējo IP adresi. Lai SwitchVPN darbotos, jums tam jāļauj izveidot arī VPN pakalpojumu savā Android ierīcē.

Kad esat atļāvis šīs atļaujas, savienojums ar Itālijas serveri tiks pabeigts. Pēc savienojuma parādīsies jūsu pašreizējā valsts kā Itālija. Zaļš aplis tagad norāda, ka esat izveidojis savienojumu ar SwitchVPN tīklu, un tiks parādīts sesijas laiks. Lai atvienotos no pakalpojuma, pieskarieties mazajam sarkanajam barošanas slēdzim. Tādējādi informācijas panelis tiks atjaunots atvienotā stāvoklī.

Pirmais SwitchVPN Android savienojums

Apmeklējiet vietni SwitchVPN

SwitchVPN Android iestatījumu izvēlne

Android lietotnei ir tikai daži iestatījumi. Pieskarieties zobrata ikonai augšējā labajā stūrī, lai atvērtu iestatījumu izvēlni. Android lietotne datu šifrēšanai un atšifrēšanai ar maksimālo ātrumu izmanto OpenVPN (UDP) protokolu ar AES-128-CBC. Iestatījumu izvēlnē ir saites uz konfidencialitātes politiku un TOS. Pieskaroties “Palīdzība un atbalsts”, lietotnē tiks atvērta SwitchVPN tērzēšana. Izvēloties “Iziet”, jūs atgriezīsities pieteikšanās ekrānā. Pēc tam varat aizvērt lietotni.

Lietotnes Android SwitchVPN iestatījumu izvēlneKā redzat, Android lietotne ir vienkāršota, automatizējot tās funkcijas. To ir viegli uzstādīt un lietot. Vienīgais izmantotais protokols ir OpenVPN (UDP). Ja savienojums pārtrūks, tas automātiski mēģinās izveidot atkārtotu savienojumu. Atlasot SwitchVPN serverus, jāveic tikai daži pieskārieni. Viens pieskāriens ir viss, kas nepieciešams, lai izveidotu savienojumu ar pakalpojumu SwitchVPN vai atvienotos no tā.

Lietotne SwitchVPN iOS

SwitchVPN ir arī iOS lietotne, kuru var instalēt no iTunes veikala. Tas izskatās līdzīgs, un tam ir līdzīgas funkcijas kā tā līdzīgajam Android. Tam nepieciešama iOS 8.0 vai jaunāka. IOS lietotne izmanto protokolu IKEv2, kas ļauj mainīt VPN savienojumu, mainot tīklus. Izmantojot to, iPhone un iPad lietotāji var viegli izveidot savienojumu ar SwitchVPN tīklu tikai ar dažiem pieskārieniem.

SwitchVPN ātruma pārbaude

Lai pārbaudītu viņu tīkla ātrumu, mēs izmantojām Windows klientu SwitchVPN. Savienojumi ar tīklu tika izveidoti, izmantojot noklusējuma OpenVPN (UDP) protokolu. Mēs bijām apmierināti ar viņu tīkla kopējo sniegumu. Mēs saskārāmies ar dažām vietām, kurām bija grūtības izveidot savienojumu pārapdzīvotības dēļ. Kopumā viņu tīkla ātrums bija labs. Kā gaidīts, savienojuma ar VPN serveriem laikā bija vērojams neliels ātruma samazinājums. Tas ir saistīts ar pieskaitāmām izmaksām, kas rodas, šifrējot visu jūsu tiešsaistes datplūsmu. Tomēr šis zaudējums labi atradās pieļaujamajā diapazonā.

SwitchVPN ātruma pārbaude

Kā redzams no iepriekš redzamajiem attēliem, šifrētais savienojums pazemināja mūsu bāzes ISP lejupielādes ātrumu no 30,51 Mb / s līdz 27,76 Mb / s. Tas ir nedaudz vairāk par 9% mazāk nekā serverim Atlantā. Citos ātruma testos tika parādīti veiktspējas zudumi, kas svārstījās no 8% līdz 15%. Papildu aizsardzība, kas tiek piedāvāta, izmantojot viņu pakalpojumus, ir vērts šo nelielo savienojuma ātruma zaudējumu.

Apmeklējiet vietni SwitchVPN

Secinājums

SwitchVPN ir bijis VPN telpā kopš 2010. gada. Sākotnēji to galvenā mītne atradās Indijā, bet 2016. gadā viņi pārcēlās uz Amerikas Savienotajām Valstīm. SwitchVPN mitina vidēja lieluma tīklu ar aptuveni 145+ serveriem, kas izvietoti 35 vietās visā pasaulē. Viņiem ir vairākas vietas populārās valstīs, piemēram, ASV, Apvienotajā Karalistē un Nīderlandē. Viņu pakalpojums izmanto tikai fiziskus serverus ar gigabita ātrumu. Viņi nereģistrē nekādas lietotāja aktivitātes. SwitchVPN ir torrents un P2P draudzīgs. Daži viņu serveri ir optimizēti P2P trafikai, taču visi to pieņem.

SwitchVPN ir izstrādājis pielāgotas programmatūras lietotnes operētājsistēmām Windows, Mac OS X, Android un iOS. Šīs lietotnes ir viegli uzstādīt un ļauj lietotājiem izveidot savienojumu ar savu tīklu tikai ar dažiem peles klikšķiem vai pieskārieniem ekrānā.

Visas SwitchVPN lietotnes nodrošina drošu šifrēšanu. Viņu Windows, Mac OS X un Android programmatūra noklusē OpenVPN (TCP / UDP) ar 128 bitu AES datu šifrēšanu. Tīkla ātruma dēļ viņi izvēlējās izmantot 128 bitu, nevis 256 bitu.

Viņu Windows un Mac OS X klienti atbalsta OpenVPN (TCP) ar 256 bitu datu šifrēšanu tiem, kas vēlas lielāku drošību, taču veiktspējas zudums būs lielāks. Tajos ietilpst arī slepkavas slēdži, lai palīdzētu aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņi atbalsta arī citas protokola izvēles un savienojumu, izmantojot starpniekserveri.

Viņu iOS lietotne noklusē IKEv2, kas ir droša, ātra un uzticama. Turklāt MOBIKE atbalsts padara to par ideālu izvēli tādām ierīcēm kā daudzfunkcionālas ierīces, piemēram, iPhone un iPad. Tas atvieglo atkārtotu savienojumu ar VPN, mainot Wi-Fi tīklājus vai no viena tīkla uz citu. Viņu Android lietotne arī mēģina automātiski atjaunot savienojumu, ja savienojums nejauši pārtrūkst.

SwitchVPN pakalpojuma atbalstu galvenokārt nodrošina tiešsaistes tērzēšana. Šī tērzēšana ir pieejama visu diennakti. Mūsu pieredze ar to parādīja, ka reakcija bija gan ātra, gan noderīga. Viņiem ir arī neliela FAQ datu bāze, kurā ir viņu programmatūras iestatīšanas rokasgrāmatas, kā arī daži vispārīgi un problēmu novēršanas jautājumi. Jūs varat arī sazināties ar viņiem pa e-pastu.

Kas pakalpojumā mums patika visvairāk:

 • SwitchVPN ir klienti operētājsistēmai Windows un Mac OS X.
 • Viņiem ir mobilās lietotnes iOS un Android.
 • Viņi aizsargā jūs no ienākošajiem uzbrukumiem, nodrošinot NAT ugunsmūra aizsardzību.
 • Viņu pakalpojums ļauj piecas vienlaicīgas pieteikšanās.
 • Viņu Windows un Mac OS X programmatūrai ir iebūvēti nogalināšanas slēdži.
 • SwitchVPN ir garantēta naudas atmaksa 30 dienu laikā.
 • Tīkla ātrums ir piemērots vidēja lieluma VPN pakalpojumam.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Pievienojiet tīkla serverus dažām vietām, piemēram, Nīderlandei, lai atvieglotu pārpildīšanas problēmas.
 • Pievienojiet veidu, kā noteikt servera slodzi mobilajās lietotnēs.

Kaut arī SwitchVPN tīkls ir mazs, tas aptver lielāko daļu kontinentu. Viņu tīklam kopumā ir laba veiktspēja. Viņi piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, tāpēc jums būs daudz laika, lai pārbaudītu viņu pakalpojumus un redzētu, vai tas atbilst jūsu vajadzībām. Iedodiet SwichVPN testu sev. Jūs varat reģistrēties viņu neierobežotajam VPN pakalpojumam, sākot no tikai 6,66 USD mēnesī.

Apmeklējiet vietni SwitchVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map