Troid VPN pārskats

Pētot mūsu Troid VPN pārskatu, tika atklāts, ka tā ir viena no Andriod VPN lietotnēm, ko piedāvā TunnelGuru. TunnelGuru VPN darbojas interneta privātuma biznesā apmēram piecus gadus, un Troid VPN pirmo reizi tika ieviests 2013. gada septembrī. TroidVPN ir VPN starpniekserveris. Tā izmantošana palīdzēs aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu, nodrošināt satiksmi un aizēnot jūsu atrašanās vietu, pārlūkojot internetu Android ierīcē..


Troid VPN pārskats

Cenas un īpašie piedāvājumi Bezmaksas tunelisGuru Android starpniekserveris

Troid VPN ir bezmaksas lietotne, un, izmantojot to, katru dienu varat iegūt 100 MB joslas platuma. Lai izmantotu bezmaksas VPN lietotni, reģistrācija nav nepieciešama. Tas ir mazs joslas platuma daudzums, taču tas var būt piemērots gadījuma rakstura lietošanai, piemēram, e-pasta pārbaudei. Tomēr tas nebūtu pieļaujams tiem, kuri VPN izmanto regulāri. Šis bezmaksas pakalpojums tiek finansēts no reklāmas, tāpēc, lietojot to, jums būs jāiztur arī uznirstošās reklāmas no TunnelGuru VPN un viņu sponsoriem..

TunnelGuru VPN

Tiem, kam patīk Troid VPN Android lietotne, TunnelGuru piedāvā arī maksas VPN pakalpojumu, kas ļauj piekļūt visiem viņu serveriem, ieskaitot augstākos. Jūsu abonements piešķirs arī neierobežotu Troid VPN tīkla joslas platumu, kā arī ļaus jums izmantot visu viņu pielāgoto programmatūru, lai ierīces savienotu ar viņu tīklu.

TunnelGuru VPN cena

Viņi pārdod šo pakalpojumu kā vienu paketi par 4,25 USD mēnesī. Pārskatīšanas laikā šī bija vienīgā pieejamā pakete. Apmaksātā TunnelGuru pakalpojuma piedāvātās iespējas un priekšrocības ir šādas:

 • Serveri – Tas dod jums piekļuvi 1 Gbps premium serveru tīklam.
 • Protokoli – TunnelGuru piedāvā UDP, TCP, ICMP, DNS, SSH un AntiDPI – UDP protokolus datu tunelēšanai..
 • Ostas – Tie ļauj jums izvēlēties vairākas ostas, pa kurām veikt tuneli.
 • Starpniekserveris – Varat iestatīt VPN izmantot starpniekserveri ar pakalpojumu TunnelGuru.
 • Ātrums – Tas dod jums neierobežotu ātrumu bez joslas platuma ierobežojumiem.
 • Lietotnes – Jūs varat izmantot viņu Windows klientu un visas četras Android lietotnes kopā ar viņu VPN pakalpojumu.
 • Drošība – Tas nodrošina virtuālu ugunsmūri, lai aizsargātu jūsu ierīci, tādējādi palīdzot nodrošināt jūsu tiešsaistes privātumu.
 • Aizsardzība – Troid VPN aizsargā jūs iecienītajā WI-FI tīklājā, nodrošinot un šifrējot visu jūsu mobilo datplūsmu.

TroidVPN ir viena no četrām TunnelGuru Android lietotnēm. Tas ir pamata klients un darbojas ar UDP, TCP un ICMP protokoliem. Pārējās Android lietotnes, kas ir TunnelGuru, ir šādas: Hammer VPN: AntiDPI VPN; VPN HTTP tunelī: WebTunnel; un VPN pār DNS tuneli: SlowDNS. Katrs no tiem ir paredzēts, lai aizpildītu nišu VPN vidē un ļautu tiem atbalstīt dažādus interneta protokolus. Viņi kopā nodrošina jūs ar dažādiem dažādiem tuneļiem, kurus varat izmantot, lai izveidotu savienojumu ar viņu tīklu.

Android lietotnes ļaus jums izmantot tuneli pa HTTP (S), DNS, UDP / TCP, ICMP. Hammer VPN lietotne pat ļauj izveidot VPN tuneli, kurā tiek izmantota Anti-DPI tehnoloģija, lai pārvarētu datplūsmas cenzūru, slēpjot faktu, ka jūs atkal izmantojat VPN pakalpojumu. Viņu Windows programmatūra visus šos protokolus apvieno all-in-one klientā. Šī programmatūra, ja to izmanto kopā, gandrīz ikvienam ļaus izmantot savu VPN pakalpojumu. Plašāk par tiem mēs diskutēsim mūsu TunnelGuru VPN pārskatā.

Jūs varat norēķināties par savu pakalpojumu un saņemt Paypal ikmēneša kuponu, ja vēlaties, lai visi tiešsaistes maksājumi tiktu glabāti centrālā datu bāzē. Viņi pieņem Visa, MasterCard, American Express un Discover kredītkartes, kuras apstrādā, izmantojot Paypal anonīmo funkciju. Par abonementa kuponu var arī samaksāt, izmantojot Paymentwall. Visbeidzot, jūs varat iegādāties viņu VPN pakalpojumu, izmantojot CashU, Boleto, TrustPay un dažādus monetāros resursus, kas raksturīgi tikai citām valstīm. Visbeidzot, jūs to varat iegādāties, izmantojot bankas pārskaitījumu.

Bezriska izmēģinājuma periods

Kā mēs teicām iepriekš, jūs varat izmantot Troid VPN pakalpojumu bez maksas. Jūs saņemat 100 MB joslas platuma dienā, lai pārbaudītu viņu VPN tīklu. Tas ļaus jums izpētīt viņu pakalpojumus un noskaidrot, vai varat to savienot ar savu ierīci.

Papildus tam viņi piedāvā 3 dienu naudas atdošanas garantiju, ja neesat apmierināts ar viņu VPN / Cloud pakalpojumu, tiklīdz to iegādājaties. Pirmajās trīs dienās pēc abonēšanas jums rakstiski jāpaziņo pa e-pastu, ka vēlaties anulēt. Viņi bez jautājumiem atmaksās jūsu pirkuma cenu.

Troid VPN serveru tīkls

Troid VPN tīklu veido 1 Gbps serveri Brazīlijā, Kanādā, Francijā, Vācijā, Meksikā, Apvienotajā Karalistē, Nīderlandē, ASV, Singapūrā, Dienvidāfrikā un Turcijā. Lai gan tas ir neliels skaits VPN atrašanās vietu, tas aptver plašu ģeogrāfisko apgabalu. Tas nodrošina viņu VPN pakalpojumu klātbūtni piecos no septiņiem kontinentiem: Āfrikā, Āzijā, Eiropā, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā..

Viņu VPN tīkls neļauj izmantot straumēm vai jebkuru citu P2P programmatūru, kamēr tiek izmantots viņu pakalpojums. Viņi arī nepārdod savu pakalpojumu, kas tiks izmantots, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Izmantojot TunnelGuru VPN kontu, vienlaikus var piekļūt tikai vienai ierīcei. Visbeidzot, piekļuve viņu VPN tīklam nav pieejama Nigērijā, Pakistānā, Ganā, Ķīnā, Indijā, Senegālā un Sīrijā.

Troid VPN privātums & Drošība

Mēs neesam pārliecināti par privāto dzīvi, ko jūs darāt, izmantojot TunnelGuru pakalpojumu, pamatojoties uz viņu privātuma un TOS politikām. Labākajā gadījumā tas ir neskaidrs. Nedaudz, izņemot šo:

Mēs darām visu iespējamo, lai aizsargātu jūsu privātumu, neuzglabājot mūsu serveros vairāk informācijas, nekā tas ir tehniski vai likumīgi nepieciešams – un tas ir atļauts. Faktiski paši serveri netur žurnālus, kas varētu interesēt nevienu, izņemot izstrādātājus un operatorus; Tomēr mēs sadarbosimies ar attiecīgajām iestādēm tiktāl, ciktāl tas ir nepieciešams, lai pasargātu mūs no atbildības par jūsu nelikumīgajām darbībām, ja tādas ir. Tas nozīmē, ka mēs varam atklāt jūsu kontu un maksājuma datus, kā arī avota IP adresi, ko izmanto reģistrēšanai, ja pārkāpāt noteikumus.

Par mobilajām lietotnēm viņi paziņo:

> Mobilās lietojumprogrammas:
Izmantojot mobilās lietojumprogrammas, kuras izmantojat savās mobilajās ierīcēs, mēs neizlasām, neizsekojam un neievācam nekādu informāciju vai jebkādu sensitīvu personisko informāciju. Lai darbotos, nepieciešama tikai minimālā atļauja darbam, kas minēta atļauju sarakstā, un to var pārbaudīt, instalējot mobilās lietotnes. Mobilām lietojumprogrammām galvenokārt nepieciešama pašreizējā atrašanās vieta, ierīces ID, ja tāds ir pieejams, informācija par versiju, piekļuves atļauja mobilajai krātuvei un tīklam.

Mums izdevās uzzināt, ka viņi reģistrē minimālu informācijas daudzumu no saviem VPN lietotājiem: savienojuma sākums, savienojuma beigas un IP adrese, kas izmantota savienojuma izveidošanai. Tā kā viņi norāda, ka viņi strādā tās valsts tiesas robežās, kurā viņi atrodas, nevis vienā jurisdikcijā, dažos gadījumos viņus varētu piespiest uzraudzīt lietotāju datus. Turklāt tie nozīmē, ka viņi to darīs, lai atbrīvotos no jebkādas nepareizas darbības no jūsu puses. Mēs atstājam šo lēmumu pats.

Mums bija ļoti maz uzzināt par algoritmiem, ko izmanto jūsu datu šifrēšanai no TunnelGuru vietnes. Mūsu aptaujātie atklāja, ka viņi izmanto savu patentēto pielāgoto VPN, kas apvieno vairākus protokolus un tuneļu tehnoloģijas. Viņu VPN interneta trafikam izmanto 128 bitu šifrēšanas stiprumu.

Tehniskā palīdzība

Pakalpojums Troid VPN tiek atbalstīts pa e-pastu. Mēs nosūtījām dažus atbalsta jautājumus TunnelGuru darbiniekiem un vairumā gadījumu to uzklausījām 1–2 dienu laikā. Viņi bija noderīgi ar mūsu uzdotajiem jautājumiem. Viņiem ir arī Twitter un Facebook klātbūtne, kur varat arī redzēt problēmas un uzdot jautājumus. Mēs neesam pārliecināti, cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai saņemtu atbildi no šiem avotiem, jo ​​neizskatījās, ka tie tiktu uzraudzīti katru dienu. Visbeidzot, viņiem ir daži YouTube videoklipi, kas palīdzēs jums reģistrēties viņu pakalpojumam. Viņiem nav tiešsaistes jautājumu un atbilžu datu bāzes, kuras mēs varētu atrast, un daudzas viņu VPN uzlabotās funkcijas ir paredzētas tiem, kam ir lielāka tehniskā pieredze.

Troid VPN apskats: instalēšana un lietošana

Lai varētu reģistrēties apmaksātā abonementa kuponam uz TunnelGuru VPN pakalpojumu, vispirms jāizveido konts. TunnelGuru VPN mājas lapā noklikšķiniet uz saites “Reģistrācija”. Tiks atvērta reģistrācijas lapa, kurā izveidojat savu kontu.

TunnelGuru konta izveidošana

Lai reģistrētu kontu, ievadiet “Lietotājvārds”, “Derīgs e-pasts”, “Valsts” un kodu, lai pārliecinātos, ka neesat robotprogrammatūra. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Reģistrēties”. Pēc tam jums tiks lūgts, lai viņi patīk Facebook, lai iegūtu jaunāko lejupielādi. Pēc tam TunnelGuru darbinieki jums nosūtīs e-pastu uz jūsu norādīto adresi, kurā būs norādīta jūsu konta parole, lai pierakstītos jūsu kontā. Ņemiet vērā, ka šī ir gara skaitļu secība, un, pirmo reizi pierakstoties savā kontā, jums tā jākopē un jāielīmē. Kad esat pierakstījies sava konta informācijas panelī, varat ģenerēt mazāku paroli, ja vēlaties. Mēs iesakām rīkoties tā, kā tas būs manuāli jāievada Troid VPN lietotnē, lai verificētu savu kontu.

Troid VPN Android lietotne

Uzstādīšana

Kad esat izveidojis savu TunnelGuru kontu, varat lejupielādēt un instalēt Troid VPN programmatūru savā Android ierīcē. Vispirms vietnes galvenajā izvēlnē atlasiet “Bezmaksas lejupielāde”.

Aceess lejupielādes lapa

Pēc tam pieskarieties Android ikonai. Tiks atvērta GooglePlay lapa, kurā būs redzamas visas TunnelGuru Android lietotnes.

TunnelGuru Android lietotnes vietnē GooglePlay

Šeit atlasiet vēlamo, lai pakalpojumā GooglePlay atvērtu tā instalēšanas lapu. Pieskarieties pogai “Instalēšana”, lai instalētu lietotni savā Android ierīcē. Pirms instalēšanas process ir jāpārskata un pēc tam pieskarieties pogai “Piekrist”, lai iegūtu atļaujas, kas ir vajadzīgas lietotnei. Kad lietotne ir instalēta, pieskarieties pogai “Atvērt”, lai tā darbotos pirmo reizi.

Troid VPN uzstādīšana

Droid VPN darbībā

Troid VPN lietotne pirmo reizi tiks atvērta ar bezmaksas lietotāja ID un paroli. Ja esat izveidojis TunnelGuru kontu un abonējis šo pakalpojumu, nomainiet tos uz sava konta lietotājvārdu un paroli, lai piekļūtu premium tīkla serveriem. Citur varat sākt izmantot katru dienu 100 MB VPN. Tomēr tas jums dos piekļuvi tikai bezmaksas VPN serveriem, un, pieslēdzoties un atvienojoties no tīkla vai pametot lietotni un atverot internetu, redzēsit uznirstošos logus. Šis attēls parāda Troid VPN Android lietotnes galveno ekrānu, aptuveni ekrānu un uzlaboto ekrānu.

Ievērojiet bezmaksas lietotāja ID un paroli. Pirmajā pieteikšanās reizē automātiski tiek izvēlēts viens no bezmaksas serveriem, tāpat kā UDP protokols. Jums arī jāatceras, ka ar UDP jums jālieto Rport: 500 un Lport: 0, un tas ir tas, kas pēc noklusējuma tiek izvēlēts, pirmo reizi piesakoties. Tomēr, ja tie tiek mainīti cita veida savienojumam, jums tas būs jāmaina manuāli. viņus atpakaļ. Šiem iestatījumiem vajadzētu būt labiem lielākajai daļai jūsu savienojumu. Pēc noklusējuma ir atzīmēta izvēles rūtiņa Atcerēties mani, un jums tas jāatstāj, ja vien katru reizi, piesakoties TunnelGuru tīklā, nevēlaties manuāli ievadīt savus akreditācijas datus. Pieskaroties lejupvērstai bultiņai blakus pašreizējam serverim, varēsit izvēlēties citu.

Troid VPN informācijas panelis un funkcijas

Apmēram ekrāns parāda, ka Troid VPN atbalsta UDP, TCP un ICMP tuneļus. To var mainīt, pieskaroties bultiņai lejup blakus pašreizējai protokola izvēlei. Tas arī informē jūs par to, kur iegūt DNS tuneļu un Windows klienta VPN. Papildu ekrāns ļauj jums izvēlēties DNS serveri, ko izmantot vaicājumiem, un iestatīt starpniekserveri savam TCP savienojumam, ja tāds jums ir. Lai izmantotu ICMP iestatījumu, jums ir jābūt sakņotajai ierīcei un piekļuvei kontam “Superuser”.

Kad jums ir serveris, kuru vēlaties izveidot savienojumu, un izvēlēts protokols, vienkārši pieskarieties pogai “Savienot”. Pirmoreiz pieslēdzoties TroidVPN tīklam, jums būs jāļauj tam atļaut iestatīt VPN. Tālāk tas jūs stingri informēs, ka Torrent lietojumprogrammas ir aizliegtas, un brīdinās jūs par to lietošanas sekām. Izmantojot Torrent, jūs tiksiet neatgriezeniski aizliegts. Pēc tam piekritot, jums tiks izveidots savienojums ar VPN serveri.

Pirmais Troid VPN savienojums

Tagad apskatīsim Android lietotnes Troid VPN ikdienas lietošanu. Kā redzat, mēs tagad izmantojam apmaksātu Premium kontu un esam ievadījuši mūsu verifikācijas datus, lai mēs varētu izmantot premium serverus. Mēs esam izvēlējušies servera zvanu “Premium-USA1”, kas ir ASV serveris, kas ļauj izveidot savienojumu ar UDP un ICMP. Tā kā mēs izmantojam UDP, Rport tiek iestatīts uz 500 un Lport ir 0, kas nozīmē nejaušību. Vienkārši pieskarieties pogai “Savienot”, un pēc neilga laika jūs redzēsit otro ekrānu.

Šajā ekrānā tiek parādīts serveris, ar kuru esat izveidojis savienojumu, sesijas laiks un augšupielādes un lejupielādes joslas platums, ko esat izmantojis šajā sesijā. Lai atvienotos no pašreizējā servera un izveidotu savienojumu ar citu, vienkārši pieskarieties pogai “Atvienoties”. Lietotne liks jums atvienoties. Pieskarieties “OK”, un jūs tiksit atgriezts informācijas paneļa ekrānā, kur varēsit izvēlēties citu serveri, ar kuru izveidot savienojumu.

Tiek izmantots Troid VPN

Kā redzat, Troid VPN lietotne ļauj jums ērti izveidot savienojumu ar viņu tīklu. Lielākā daļa lietotāju savienojumiem izmantos tikai iepriekš iestatīto UPD iestatījumu. Tā kā šī ir noklusējuma iestatīšana, tikai daži pieskārieni ir nepieciešami, lai izveidotu savienojumu vai atvienotos no jūsu izvēlētā servera. Tiem, kam ir lielāka tehniskā pieredze, viņiem ir DNS un starpniekservera iestatījumi, kurus varat izmantot, izmantojot TCP protokolu. Visbeidzot, lai iesakņotu ar sakņotajām ierīcēm, varat izmantot ICMP, lai tuneļotu savu interneta trafiku.

Troid VPN ātruma pārbaude

Tā kā Troid VPN pakalpojumā ir gan bezmaksas, gan premium serveri, mēs nolēmām redzēt, kā viņi salīdzina ātrumu salīdzinājumā ar to, ka netiek izmantots VPN. Šie ir rezultāti, izmantojot mobilo lietotni. Rezultāti no kreisās uz labo nav VPN, premium VPN un bezmaksas VPN. Jūs pamanīsit, ka to dēļ VPN bija mērens ātruma zudums. Tas ir saistīts ar pieskaitāmām izmaksām, kas rodas, šifrējot visu jūsu interneta trafiku. Jūs varat arī redzēt, ka mūsu gadījumā ātruma zaudēšana bija nopietnāka bezmaksas VPN pakalpojumam. Parasti tas galvenokārt ir saistīts ar milzīgo lietotāju skaitu bezmaksas VPN serveros un parasti mainās visu dienu. No mūsu iepriekšējās pieredzes šie ir tādi rezultāti, kādus mēs gaidījām.

Troid VPN ātruma pārbaude

Kvantitatīvākā formā, izmantojot Troid VPN serveri, mūsu ātrums samazinājās no 29,53 Mbps līdz 21,74 Mb / s. Tas ir par aptuveni 26,3 procentiem mazāk nekā serverim Tucker, GA. Ņemiet vērā, ka 21,74 Mb / s joprojām ir pietiekami ātrs, lai lielākā daļa no jums varētu izmantot sērfošanu internetā. Turklāt papildu privātums un drošība nodrošinās jums mieru. Bezmaksas VPN serveris samazināja mūsu bāzes ISP ātrumu no 29,53 Mbps līdz 6,82 Mbps. Tas ir gandrīz 80% kritums. Tas kopā ar 100 MB ikdienas ierobežojumu parāda, ka, iespējams, tā nav labākā izvēle VPN lietotājiem. Kā vienmēr, jums vajadzētu iegūt vislabāko VPN, ko varat atļauties.

Troid VPN apskats: secinājumi

Troid VPN ir bezmaksas Android lietotne, ko nodrošina TunnelGuru un kas mobilajai ierīcei ļaus izveidot savienojumu ar viņu tīklu. Viņi nodrošinās jums 100 MB dienā bezmaksas joslas platuma VPN tīklā. Tas ļaus jums izmantot viņu pakalpojumus gadījuma mērķiem, piemēram, e-pasta pārbaudei. TunnelGuru piedāvā arī maksas premium VPN pakalpojumu, kas ļaus jums izmantot visas viņu pielāgotās lietotnes (ieskaitot Troid VPN) un viņu Windows klientu bez joslas platuma ierobežojumiem. Tas arī dos jums piekļuvi viņu premium VPN serveriem.

Troid VPN tīkls sastāv no serveriem piecos no septiņiem kontinentiem: Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā, Eiropā, Āfrikā un Āzijā. Viņiem ir 1 Gbps serveri Brazīlijā, Kanādā, Francijā, Vācijā, Meksikā, Apvienotajā Karalistē, Nīderlandē, ASV, Singapūrā, Dienvidāfrikā un Turcijā. Viņi izmanto patentētu VPN, kas izmanto 128 bitu stiprības šifrēšanu. Atbalsts galvenokārt tiek veikts, izmantojot e-pastu. Viņiem ir arī sociālo mediju klātbūtne Twitter un Facebook. Jums pašiem būs jāpārbauda viņu TOS un konfidencialitātes politika, lai redzētu, vai tie jums ir pieņemami.

Kas pakalpojumā mums patika visvairāk:

 • Viņiem ir pielāgota programmatūra operētājsistēmai Windows.
 • Tunnelguru ir lietotnes Android ierīcēm.
 • Viņi piedāvā 100 MB ikdienas bezmaksas VPN pakalpojumu.
 • Papildu 3 dienu naudas atdošanas garantija, kad abonējat pakalpojumu.
 • Vairāki veidi, kā iegādāties premium līmeņa VPN abonementu, kas ietver tādas kriovalūtas kā Bitcoin.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Pievienojiet apmācības sava Troid VPN un citas pielāgotas programmatūras funkcijām.
 • Lielāks joslas platums bezmaksas lietotājiem
 • Ātrāki serveri bezmaksas lietotājiem
 • Atļaut vairāk nekā vienu vienlaicīgu savienojumu.
 • Pievienojiet citas VPN vietas.

Varat izmantot viņu bezmaksas pakalpojumu, lai pārbaudītu pakalpojumu, lai redzētu, vai tas darbosies jūsu ierīcēs. Turklāt viņi piedāvā 3 dienu naudas atdošanas garantiju, tiklīdz jūs reģistrējaties uz maksas pakalpojumu abonēšanu. Tāpēc dodieties uz priekšu un pārbaudiet to pats. Ja domājat, ka tas varētu atbilst jūsu VPN vajadzībām, varat to abonēt mēnesī par 4,25 USD.

Apmeklējiet Troid VPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map