VyprVPN מציעה כעת לכל החברים החדשים א 30 יום ניסיון ללא סיכון תקופת בדיקת שירות ה- VPN הפופולרי שלהם. בעבר היה להם חשבון VPN חינמי שהיה מכוסה בנתונים אשר נתן לך הזדמנות לבדוק כמה מהם אבל זה היה מוגבל למדי. אני מעדיף את הגישה החדשה שלהם מכיוון שהחליטו לכסות את כל החברים החדשים עם ערבות להחזר הכסף עבור 30 יום. אנו שמחים מאוד לראות שההתחייבות איננה מוגבלת. יש הרבה שירותי VPN שיש להם רוחב פס או מגבלות חיבור. זה לא המקרה עם VyprVPN. אתם מוזמנים לעשות שימוש מלא ברשת ובתוכנה המותאמת אישית שלהם במהלך תקופת הניסיון ללא סיכון של 30 יום.

רוצה להשוות את VyprVPN לשירותי ה- VPN המובילים שלנו? כל אחת מהן מציעה 30 יום ללא סיכון לבדיקת השירות.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט3.33 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון

להלן מידע נוסף על תקופת הניסיון בחינם ישירות מדף התנאים וההגבלות של VyprVPN:

מעת לעת אנו עשויים להציע ניסויים של שירותי צפרדע גולדן למשך פרק זמן מוגדר ללא צורך בתשלום (“ניסיון חינם”). אנו שומרים לעצמנו את הזכות, לפי שיקול דעתנו המוחלט, לקבוע את זכאותך למשפט חינם, ולמשוך או לשנות משפט חינם בכל עת ללא הודעה מוקדמת וללא כל אחריות.

לניסיון חינם, אנו נדרוש ממך לספק את פרטי התשלום שלך כדי להתחיל את תקופת הניסיון בחינם. בתום תקופת הניסיון החופשי, אנו נתחיל לחייב אותך באופן אוטומטי בגין שירות צפרדע הזהב המנוי על בסיס חודשי או שנתי, תלוי בסוג המנוי שלך. על ידי מסירת פרטי התשלום שלך יחד עם תקופת הניסיון בחינם, אתה מסכים לחיוב זה. אם תחליט שאתה לא רוצה להיות משתמש משלם בשירות צפרדע הזהב, לפני תום תקופת הניסיון החינמי עליך לסיים את השירות באמצעות לוח הבקרה המקוון שלנו שנמצא בכתובת http://www.goldenfrog.com/.

ברצוננו לציין כי כל התוכניות של VyprVPN זכאיות לערבות 30 יום הכסף. זה אומר שאתה מכסה אם נרשמת לחשבון בסיסי, מקצוען או פרמייר. אנו ממליצים על תוכנית ה- VyprVPN שכן היא כוללת גישה לכל הפרוטוקולים (OpenVPN, L2TP, PPTP) ופרוטוקול זיקית משלהם המסייע לעקוף חומות אש חזקות במדינות כמו סין. התוכנית המקדמת מציעה למשתמשים גם הגנה מפני חומת אש NAT ועד 3 חיבורים בו זמנית. יש לך גישה לשורה המלאה שלהם עבור תוכנת לקוח מותאמת אישית עבור Windows, Mac, iOS ו- Android. אתה יכול אפילו להגדיר VyprVPN לרוץ דרך הנתב שלך.

בנוסף לתקופת הניסיון של 30 יום ללא סיכון, צוות VyprVPN מציע בחביבות האורחים שלנו הנחה על שירות ה- VPN הפופולרי שלהם. צוות צפרדע הזהב לא משתמש בקודי פרומו. במקום זאת הם מציעים מחירים מוזלים מעת לעת דרך אתרים נבחרים. אנו גאים שנבחר ונרגש לחלוק את הקוראים עם החיסכון. אנו יודעים שהמחיר הוא חשוב ועוסק בחיסכון של כסף בעצמנו, ולכן אנו מוודאים לכסות את ההנחות האחרונות של VyprVPN כך שתוכל לחסוך כמה שיותר בגישה לשירות VPN של Tier-1 שלהם..

המיוחד הנוכחי של VyprVPN כולל 80% הנחה שנתיים של שירות VPN. זה כולל גישה בלתי מוגבלת לרשת שלהם. שוב אנו ממליצים על תוכנית Premium עם גישה מלאה לרשת שלהם, לתוכנה, לכל הפרוטוקולים וחומת אש NAT. חשבון VyprVPN Premium כולל תכונות נוספות ועד 5 חיבורים בו זמנית תמורת $ 2.50 בלבד לחודש בהנחה שלנו. כל המשתמשים החדשים מכוסים בערבות 30 החזר הכסף שלהם המהווה זמן רב לבדיקת השירות.

שוב אינך צריך לדאוג לזכור קוד קידום כדי לנצל את המיוחד של VyprVPN. פשוט לחץ על התמונה למעלה בכדי לבקר ב- VyprVPN דף פרומו.  כשתלחץ על “GET VYPRVPN” המחירים יופנו כמוצג להלן.

להלן פירוט של קידום VyprVPN:

תמחור VyprVPN

צפרדע גולדן מציעה לכל חברי VyprVPN החדשים ערבות להחזר כספי של 30 יום, כך שאין לך מה להסתכן כשאתה מצטרף. אין לנו סיבה לחשוב שתרצה לבטל אבל תמיד טוב לדעת שתוכל אם אינך מרוצה מסיבה כלשהי. VyprVPN מנהלת רשת שרתי VPN משלהם ברחבי העולם כך שתוכלו לצפות לשירות VPN איכותי ותמיכת לקוחות..

אני אתן לך את ההפעלה המהירה של VyprVPN. הם מנהלים רשת שכבה-1 גדולה עם שרתי VPN במיקומי מפתח ברחבי העולם. הם מציעים תוכנת לקוח בחינם עבור משתמשי Windows ו- Mac. יחד עם אפליקציות סלולריות ל- iOS ולאנדרואיד. התחבר עם OpenVPN, PPTP, L2TP או פרוטוקול זיקית משלהם.

בקרו ב- קידום מכירות VyprVPN עמוד ולהירשם לשירות VPN כדי לחסוך 80% הנחה על שנתיים של גישה ללא הגבלה ל- VPN. לעקוב אחר @VPNFan לעוד עסקאות VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me