RedPhone apskats

Sāksim RedPhone Android lietotnes pārskatu no Open Whisper Systems ar īsu paša uzņēmuma vēsturi. Kopš agrīnā modernā viedtālruņa darbības sākuma daudzu lietotāju uztraukumi bija zvanu drošība. 2010. gadā Moxie Marlinspike (pseidonīms) un Stuart Anderson sāka nelielu darbības sākšanu, lai risinātu Android mobilo tālruņu drošības problēmas. 2010. gada maijā viņi izlaida lietotni Google Android mobilajai platformai ar nosaukumu RedPhone. RedPhone bija pirmā balss pārraides interneta protokola (VoIP) programma, kas ļāva Android lietotājiem veikt šifrētus telefona zvanus starp visiem RedPhone lietotājiem.


RedPhone Android ierīcēm

2011. gada novembrī Twitter meklēja kvalificētus cilvēkus, lai uzlabotu savu drošību. Viņi nopirka Whisper Systems par neizpaužamu summu, un divi talantīgie dibinātāji devās viņu labā. Sākotnēji viņi izmantoja RedPhone bezsaistē, bet cilvēki sūdzējās, jo daudzi protestētāji sarīkojuma laikā izmantoja RedPhone Arābu pavasaris.  2012. gada jūlijā Twitter izlaida RedPhone kā bezmaksas un atvērtā pirmkoda lietotni saskaņā ar vispārējās sabiedrības licences versiju 3 (GPLv3)..

2013. gada janvārī Marlinspike pameta Twitter, lai atkal ņemtu vērā mobilo privātumu un drošību. Viņš to izdarīja, uzsākot atvērtā koda projektu Open Whisper Systems, lai turpinātu Android lietotnes RedPhone un tās māsas lietotnes attīstību., Teksta drošība.  Projektu finansē gan laika, gan naudas ziedojumi, kā arī dotācijas. Mūsu pārskatā tika noskaidrots, ka projekta komandā ietilpst neliela speciāla galvenā attīstības komanda un brīvprātīgo grupa. Atvērto Whisper Systems paziņotais mērķis ir atvieglot ikvienam savas mobilās ierīces sakaru drošību.  Atklāsmes kas parādījās 2013. gada jūnijā, parādīja, ka šādas lietotnes ir ne tikai vajadzīgas, bet arī absolūtas nepieciešamības, ja mēs vēlamies saglabāt mūsu komunikāciju privātu un drošu.

Signāla / RedPhone EFF kontrolsaraksts

2014. gada jūnijā, Drošas ziņojumapmaiņas rezultātu karte, elektronisko robežu fonda (EZF) projekts RedPhone lietotnei deva 7 no 7 pārbaudēm. Viņi saņēma pārbaudes par šifrēšanu tranzītā un šifrēšanu tādā veidā, ka Open Whisper Systems to nevarēja nolasīt, ļaujot lietotājiem spēt pārbaudīt tās personas identitāti, ar kuru viņi runā, aizsargājot iepriekšējos sakarus, ja nākamās atslēgas tiek nozagtas, kods ir atvērts neatkarīgai pārbaudei, pienācīgi dokumentē RedPhone drošību un nesen ir ticis pārbaudīts tā kods. Atveriet citas divas Whisper Systems lietotnes (TextSecure Private Messenger Android un Signāls IOS) arī saņēma 7 no 7 EZF rezultātu kartes pārbaudēm. Signāls ir lietojumprogramma, kas integrē TextSecure un Redphone vienā lietotnē iOS ierīcēm.

Iegūstiet sarkano tālruni

Privāti zvani, izmantojot Android tālruni RedPhone

Tagad, kad esam nedaudz pārskatījuši projekta Open Whisper Systems vēsturi, ļaujiet mums pārbaudīt pašu lietotni RedPhone. RedPhone darbojas līdzīgi kā Skype un Google Voice. Tā ir VoIP lietotne, kas jūsu tālruņa zvanus sūta, izmantojot Wi-Fi vai datus, izmantojot internetu. Tas ir savietojams ar iOS signālu un nodrošina starp platformu komunikācijas rīku šifrētiem balss tālruņa zvaniem. Tas atšķiras no citām minētajām lietotnēm ar to, ka ļauj šifrēt visu sarunu no vienas puses uz otru, ja abi lietotāji palaiž RedPhone vai Signal. Tas tiek integrēts standarta Android tālruņa zvanītājprogrammā, lai jūs varētu to izmantot, lai piezvanītu visiem, kas atrodas jūsu kontaktu sarakstā. Tas nozīmē, ka, ja jūs veicat zvanu, izmantojot parasto zvanītājprogrammu, un personai, kurai zvanāt, ir vai nu RedPhone, vai Signal, tas liks šifrēt zvanu. Vispirms jums ir jāinstalē un jāreģistrē savs tālrunis, pirms varat lietotni izmantot šifrētu VoIP zvanu veikšanai. Veiciet šīs darbības, lai instalētu un reģistrētu lietotni.

Instalēšana un reģistrēšana RedPhone lietotne jūsu Android tālrunī:

 • 1. solis – lejupielādējiet lietotni RedPhone no Google Play veikala un instalējiet to
  • Pieskarieties “Instalēt” un apstipriniet pakalpojumu sniegšanas noteikumus (lietotņu atļaujas), atlasot “Piekrist”.
  • Lietotne automātiski lejupielādēsies un instalēsies.
  • Piezīme. Ja nepiekrītat lietotņu atļaujām, instalēšana tiks atcelta.
 • 2. solis – konfigurēšana un sākotnējā iestatīšana
  • Reģistrējiet savu tālruni – ievadiet savu valsti (kurā tika iegādāta SIM karte) un tālruņa numuru un nospiediet reģistrēties
   • Jūs saņemsit SMS īsziņu ar 6 ciparu kodu, lai pārbaudītu reģistrāciju
   • Ja īsziņa netiek saņemta, varat izvēlēties dzirdēt automatizētu 6 ciparu balss kodu.
   • Pārbaudiet savu reģistrāciju

Lai piezvanītu, izmantojot lietotni, kad tā ir instalēta un esat verificējis savu tālruņa numuru, vienkārši palaidiet lietotni un no kontaktu saraksta atlasiet personu, kurai vēlaties piezvanīt. Ja saņēmējam ir instalēts Signal for iOS vai RedPhone for Android, zvans tiks šifrēts un ekrānā parādīsies divi oranži vārdi. Izlasiet šos vārdus, lai pārbaudītu, vai savienojums ir nodrošināts. Ja šie vārdi ekrānā atšķiras no personas, kurai zvanījāt, tas nozīmē, ka zvans nav drošs un jums vajadzētu to apturēt. Tas ir viss, kas tam ir. Lietotnei RedPhone ir dažas pamata iespējas. Tas ļaus jums aplūkot kontaktpersonas, kuras izmanto RedPhone vai Signal, parādīt zvanu vēsturi (ienākošie zvani, izejošie zvani un neatbildētie zvani), parādīt bieži izsauktos kontaktus un ļaut izmantot zvanītājprogrammu, lai piezvanītu uz tālruņu numuriem, kas neatrodas savu kontaktpersonu sarakstu. Ja mēģināt piezvanīt kontaktpersonai, kurai nav instalēts ne Signāls, ne RedPhone, tas jums liks nosūtīt nenodrošinātu īsziņu, lai instalētu lietotni RedPhone. Tas ļauj RedPhone pilnībā aizstāt jūsu galveno Android zvanītājprogrammu. Zemāk ir daži RedPhone lietotnes ekrānuzņēmumi, kas darbojas.

RedPhone privātie zvani

Lietotne RedPhone izmanto ZRTP protokols šifrēta VoIP kanāla iestatīšanai faktiskajam zvanam un AES-128 CBC režīma datu šifrēšanai. Šis ir Fila Zimmermana izstrādātais protokols, kuru arī izmanto Klusais aplis viņu lietotnē Klusais telefons. Zvani, kas veikti, izmantojot vai nu RedPhone, vai Signal, izmanto nosūtīt slepenību jo katram zvanam tiek ģenerētas jaunas atslēgas. Tas ierobežo atbildību par drošību, ja tiek apdraudēta nākotnes atslēga.

RedPhone tika izstrādāts speciāli mobilajām ierīcēm, izmantojot audio kodekus un bufera algoritmus, kas noregulēti atbilstoši mobilo tīklu parametriem. Tas tika izstrādāts, ņemot vērā ātrumu, un Open Whisper Systems ir serveri 10 dažādās valstīs, lai palīdzētu samazināt sarunu latentumu. Lietotne RedPhone izmanto push paziņojumus, lai saglabātu ierīces akumulatora darbības laiku un nodrošinātu, ka jūsu zvans joprojām tiek nosūtīts, pat ja saņēmējam tālrunis ir izslēgts. Tas ļauj RedPhone saviem lietotājiem nodrošināt ātrus, ļoti pieejamus, augstas kvalitātes mobilos balss sakarus.

Iegūstiet sarkano tālruni

RedPhone apskats: secinājums

Open Whisper Systems komanda ir neliela brīvprātīgo kopiena un galvenā dotācijas izstrādes komanda, kas finansē dotācijas. Viņi strādā, lai ikvienam nodrošinātu drošas, ērti lietojamas mobilās privātuma lietotnes. Viņu pašreizējās lietotnēs ietilpst TextSecure Private Messenger Android, RedPhone: Privātie zvani Android un Signal Private Messenger iOS. Lietotne RedPhone nodrošina drošu starp platformu komunikācijas rīku, kas tā lietotājiem ļauj veikt privātus zvanus ne tikai citiem RedPhone lietotājiem, bet arī Signal iOS lietotājiem. VoIP zvani tiek nosūtīti, izmantojot Wi-Fi vai datus, izmantojot internetu. Kad lietotne RedPhone ir instalēta, tā vienmērīgi integrējas jūsu Android ierīces galvenajā zvanītājprogrammā un kontaktu sarakstā, lai, izmantojot mobilo tālruni, jūs varētu viegli veikt drošus, privātus zvanus ar draugiem un ģimenes locekļiem..

Mūsu pārskats arī parādīja, ka lietotne RedPhone ir pietiekami droša arī jūsu biznesa zvaniem. Tas izmanto ZRTP protokolu, lai iestatītu šifrētu VoIP kanālu starp zvanītājiem. Faktiskajiem zvana datiem CBC režīmā tā izmanto AES-128 šifrēšanu. Šifrēšana tiek veikta lokāli zvanītāju ierīcēs pirms pārsūtīšanas, tāpēc pat Open Whisper Systems nevar piekļūt jūsu privātajiem zvaniem. Tās kods ir atvērts avots un pieejams citiem bez maksas, lai to izmantotu, modificētu vai uzlabotu saskaņā ar vispārējās publiskās licences versiju 3 (GPLv3). Mēs iesakām izmēģināt RedPhone pats un atgūt privātumu, kāds jums kādreiz bija, sazinoties ar citiem, izmantojot jūsu Android tālruni.

Iegūstiet sarkano tālruni

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map