Signal App pārskats

Tas, iespējams, nav pārsteigums lielākajai daļai mūsu lasītāju, taču mobilo tālruņu zvani nekādā gadījumā nav droši. Ja ir viena lieta, ka NSA vietējā spiegošana ir atklājies, ka pārāk daudz mūsu personīgo privāto zvanu var viegli pārtvert. Ja NSA jūs nespiež, tas varētu būt jūsu vietējā policija vai pat ģeniāls hakeris ar pārnēsājams kameru tornis.  Nav svarīgi, vai jums ir nepieciešams dalīties ar uzņēmuma noslēpumiem, nevēlaties piedalīties policijas uzraudzības stāvoklī vai vienkārši vēlaties privāti sarunāties ar ģimeni un draugiem. Tas parāda, cik svarīgi jums ir veids, kā droši sazināties gan ar tekstu, gan ar balsi. Tieši tāpēc Whisper Systems tika dibināta, lai nodrošinātu drošu teksta un balss komunikāciju masām.


Signāls

Whisper Systems, kas dibināta 2010. gadā, bija neliels drošības starts, kuru uzsāka Moxie Marlinspike (nevis viņa īstais vārds) un Stuart Anderson. 2010. gada maijā viņi izlaida savas pirmās divas mobilās lietotnes Android: RedPhone un Teksta drošība.  Pēc tam, kad viņi izlaida šīs lietotnes, Twitter sāka interesēties par jauno start-up un tā diviem talantīgajiem dibinātājiem, un 2011. gada novembrī viņi iegādājās abus. Mūsu pārskatā tika atklāts, ka Twitter sākotnēji Whisper System lietotnes izmantoja bezsaistē, bet līdz 2012. gada jūlijam Twitter bija atkārtoti izlaidis abas lietotnes saskaņā ar vispārējās publiskās licences versiju 3 (GPLv3)..

Pēc kāda laika strādājot Twitter drošības komandā, Marlinspike pameta uzņēmumu un 2013. gada sākumā nodibināja projektu Open Whisper Systems, lai izveidotu atvērtā koda sadarbības vidi, lai strādātu ar privātu un drošu komunikāciju nodrošināšanu mobilajiem lietotājiem. Sākotnējā uzmanības centrā bija Android ierīcēm paredzētās lietotnes RedPhone un TextSecure, taču 2013. gada jūlijā Moxie paziņoja, ka strādā pie lietotnes, lai veiktu drošus zvanus, izmantojot iPhone..

Open Whisper Systems nāk uz iPhone!

Signāls iOS

Mūsu pārskatā tika atklāts, ka pirmais signāla iPhone oficiālais izlaidums notika 2014. gada jūlija beigās. Pirmoreiz iPhone lietotāji varēja baudīt privātumu un drošību, kas RedPhone lietotājiem bija, veicot tālruņa zvanus. Turklāt zvani no RedPhone Android bija saderīgi ar zvaniem, kas nosūtīti no Signal for iPhone. Tas nozīmēja, ka RedPhone lietotāji varēja veikt drošus, šifrētus zvanus Signāla lietotājiem un otrādi, nemaksājot par tālsatiksmes maksu. Tajā pašā laikā viņš arī paziņoja par dažiem citiem projektiem, pie kuriem Open Whisper Systems arī strādā, lai iekļautu TextSecure integrāciju nesen atbrīvotajā iPhone lietotnē. Pēc viņa vārdiem:

Signāls būs vienota privāta balss un teksta sakaru platforma iPhone, Android un pārlūkprogrammai. Vēlāk šovasar Signal for iPhone tiks paplašināts, lai atbalstītu teksta komunikāciju, kas ir saderīga ar TextSecure for Android. Drīz pēc tam gan TextSecure, gan RedPhone Android tiks apvienoti vienotā Signal lietotnē arī Android. Vienlaicīgi jau tiek sākta pārlūka paplašinājumu izstrāde.

Signāla / RedPhone EFF kontrolsaraksts

2014. gada jūnijā, Drošas ziņojumapmaiņas rezultātu karte, elektronisko robežu fonda (EZF) projekts sniedza Signal for iPhone lietotni no Open Whisper Systems 7 no 7 pārbaudēm. Viņi saņēma čekus par to, vai tie tiek šifrēti tranzītā, tiek šifrēti, lai pakalpojumu sniedzējs to nevarētu nolasīt, nodrošinot veidu, kā autentificēt kontaktpersonu identitāti, pārsūtot pagātnes komunikāciju slepenību, ja atslēgas ir nozagtas, pēc koda neatkarīgas pārskatīšanas, drošības dokumentēšanas izmanto lietotne Signāls un nesen tiek revidēts. Lietotne Signal iOS ir bezmaksas un pilnībā atvērts avots, izmantojot GPLv3. Tas nozīmē, ka ikviens var brīvi izmantot, modificēt un veikt koda uzlabojumus.

Iegūstiet Signal iOS lietotni

Droša saziņa ar signālu iOS

2015. gada martā tika izlaists Signal 2.0 ar integrētu atbalstu TextSecure. Šajā laikā Signal kļuva par šifrētu balss zvana un tūlītējās ziņojumapmaiņas lietojumprogrammu iOS ar atbalstu iPhone, iPod un iPad. Visbeidzot, iOS lietotāji vienā lietojumprogrammā varēja pilnībā izmantot gan TextSecure, gan RedPhone iespējas. Signal 2.0 ir savietojams gan ar RedPhone, gan ar TextSecure operētājsistēmai Android. Signal iOS lietotājiem var ne tikai veikt drošus, šifrētus zvanus ar RedPhone lietotājiem, bet arī sūtīt šifrētus teksta, attēlu, grupu un video ziņojumus no viena gala uz otru TextSecure lietotājiem. Tas ļauj Signal lietotājiem izvairīties no tālsatiksmes tarifiem, kā arī no SMS, MMS (mazu ziņojumu pakalpojuma) un (Multimedia Message Service) maksas no sava operatora. Mūsu Signal 2.0 pārskatā tika atklāts, ka tas apvieno privātus tālruņa zvanus un privātas ziņojumapmaiņas vienā, bez berzes interfeisā jūsu iPhone vai iPad. Tas ļauj ātri organizēt visas sarunas, izmantojot iesūtni, vienlaicīgi arhivējot visus saziņus (balsi, tekstu, attēlus un video).

Signālu ir viegli lietot, jo tas izmanto jūsu esošo tālruņa numuru un adrešu grāmatu un neprasa citas paroles vai PIN. Tas ļauj jums veikt privātus tālruņa zvanus internetā saviem draugiem un ģimenes locekļiem visā pasaulē bez maksas par tālsatiksmes veikšanu. Tālruņa zvani starp tiem, kuriem ir Signal for IOS vai RedPhone Android, tiek šifrēti no vienas puses uz otru, atslēgas turot vietējās ierīcēs. Līdz ar to zvanu nevar redzēt pat Open Whisper serveri. Zvanos tiek izmantota push tehnoloģija, lai jūs vienmēr zinātu, kad viņi ierodas, un viņi vienmēr gaida jūs, pat ja akumulators nomirst vai īslaicīgi zaudējat savienojumu.

Instalēšana un reģistrēšana Signāls lietotne jūsu iOS ierīcē:

 • 1. solis – no iTunes lietotņu veikala lejupielādējiet lietotni Signal un instalējiet to
  • Noklikšķiniet, lai lejupielādētu un pieņemtu pakalpojumu sniegšanas noteikumus, atlasot “Piekrist”.
  • Lietotne automātiski lejupielādēsies un instalēsies.
 • 2. solis – konfigurēšana un sākotnējā iestatīšana
  • Reģistrējiet savu tālruni – ievadiet savu tālruņa numuru un noklikšķiniet uz “verificēt šo ierīci”
   • Jūs saņemsit SMS īsziņu ar 6 ciparu kodu, lai pārbaudītu reģistrāciju
   • Ja īsziņa netiek saņemta, varat izvēlēties dzirdēt automatizētu 6 ciparu balss kodu.
   • Pārbaudiet savu reģistrāciju

Lai piezvanītu, izmantojot programmu, atlasiet tālruņa ikonu kontaktpersonas sarakstā, uz kuru vēlaties piezvanīt. Kad savienojums ir izveidots, abas puses ekrānā redzēs divus vārdus. Varat tos izmantot, lai pārbaudītu, vai zvans ir nodrošināts, jo abos gadījumos tiem jābūt vienādiem. Tas ir viss, kas nepieciešams, lai veiktu privātu šifrētu zvanu no vienas puses uz otru, izmantojot lietotni Signāls, ja vien abas puses vada vai nu RedPhone, vai Signal. Īsziņas nosūtīšana ir tikpat vienkārša, izmantojot lietotni, vienkārši noklikšķiniet uz kontaktpersonas, kurai vēlaties nosūtīt ziņojumu. Ja saņēmējs nedarbina iepriekš minēto TextSecure, Android alternatīvo OS CyanogenMod, vai Signāls, jums tiks jautāts, vai vēlaties viņus uzaicināt, izmantojot īsziņu, bet jums nebūs atļauts pabeigt zvanu vai nosūtīt viņiem ziņojumu no Signāla. Zemāk redzamais attēls ilustrē pāris ekrānuzņēmumus lietotnei Signal Messenger.

Signāla privātais kurjers

Mūsu pārskatā tika atklāts, ka Signal ir optimizēts ātrumam. Open Whisper Systems ir izveidojis desmitiem serveru, lai apstrādātu šifrētus zvanus vairāk nekā 10 pasaules valstīs, lai samazinātu zvanu latentumu. IOS signāls īsziņu izmantošanai izmanto mūsdienīgāko Axolotl protokolu. Signāls izmanto arī ZRTP protokols šifrēta VoIP kanāla iestatīšanai balss zvaniem un SRTP zvanu šifrēšanai, izmantojot AES-128 CBC režīmā. ZRTP protokolu izstrādāja Klusais aplis līdzdibinātājs Fils Zimmermans. Turklāt, tā kā taustiņi tiek raketi un atjaunoti katrai sesijai, ziņojumi gūst labumu no abiem nosūtīt slepenību un nākotnes slepenība.  Tas ļauj lietotnei uzturēt izcilu veiktspēju, neapdraudot šifrēšanas stiprumu, vienlaikus nodrošinot netraucētu saziņas veidu – balss vai teksta veidā.

Iegūstiet Signal iOS lietotni

Signāla apskats: secinājums

Open Whisper Systems ir sabiedrības brīvprātīgs un privāti finansēts projekts, kas izaudzis no nepieciešamības pēc drošām, šifrētām, ērti lietojamām mobilo ierīču privātuma lietotnēm. Viens no pašreizējiem projektiem ir Signal Private Messenger iOS – mobilajai lietotnei, kas lietotājiem ļauj veikt drošus, šifrētus VoIP tālruņa zvanus, sūtīt īsziņas, attēlus, video vai audio failus, izmantojot Wi-Fi vai datus internetā, citiem. Signālu lietotāji. Tas viņiem arī dod drošu, starpplatformu rīku, kas ļauj viņiem sazināties ar Android lietotājiem, kuriem ir instalēta vai nu RedPhone vai TextSecure, kā arī ar alternatīvās Android OS CyanogenMod Android lietotājiem. Signāla izmantošana iOS ierīcē ļaus veikt drošus, privātus zvanus draugiem vai ģimenes locekļiem, kā arī sūtīt šifrētus ziņojumus biznesa kolēģiem..

Gan jūsu veiktie tālruņa zvani, gan nosūtītās multiziņas tiks šifrēti no vienas puses uz otru ar taustiņiem, kas atrodami tikai vietējās ierīcēs. Tas nozīmē, ka neviens, pat ne Open Whisper Systems komanda, nevar redzēt jūsu tekstu vai klausīties jūsu zvanu. Kad šīs lietotnes ir instalētas, tās tiek nemanāmi integrētas ierīces (Android vai iOS) parastajā zvanītājprogrammu un kontaktu sarakstā, lai ikviens tos varētu ērti izmantot, lai atņemtu viņu privātumu, veicot tālruņa zvanus vai īsziņu sūtīšanu ar draugiem un ģimenes locekļiem. Viņu sniegtā drošība padara tos arī ideālus biznesa lietotājiem. Visas trīs lietotnes ir bezmaksas un atvērtā pirmkoda saskaņā ar vispārējās publiskās licences versiju 3 (GPLv3). Open Whisper Systems šobrīd strādā, lai izstrādātu pārlūka TextSecure paplašinājumu. Mēs iesakām izmēģināt lietotni (-es) sev un atgūt privātumu, kāds jums kādreiz bija piemērots īsziņu sūtīšanas vai tālruņa zvana laikā.

Iegūstiet Signal iOS lietotni

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map